82'
  • 90+3'
    Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!
  • 90+2'
    Świetnie kontratak Legii zaczął Guilherme. Podanie do Bereszyńskiego, który niestety został zablokowany przez defensora gości. Poprawiał dośrodkowaniem Broź, ale kompletnie nieudanym
  • 90+2'
    Koniec! Legia wygrywa ze Śląskiem 1:0 po golu Aleksandara Prijovica!
  • 89'
    Aj! Jodłowiec źle uderzał piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Futbolówka wciąż w posiadaniu Legii
  • 88'
    A na "Żylecie" kolejne racowisko!
  • 87'
    Pawelec fauluje Lewczuka, który zapędził się lekko na połowę rywala
  • 87'
    Bereszyński w miejsce Dudy
  • 84'
    Arbiter odgwizduje faul Lewczuka w ofensywie
  • 83'
    Faul na Jodłowcu. Okazja na kolejne dośrodkowanie dla Legii
  • 81'
    Bliński ogląda żółtą kartkę za swoje przewinienie
  • 80'
    Malarz pewnie wyłapuje dośrodkowanie Hateleya
  • 80'
    Kaczmarek zastępuje Zielińskiego w szeregach gości
  • 79'
    Rzut wolny dla Śląska
  • 78'
    Zbyt mocne podanie Trickovskiego do Guilherme. Grę wznawia Pawełek
  • 77'
    Zmiana w Legii. Nikolić ustępuje miejsca Trickovskiemu. Żółta kartka dla węgierskiego napastnika za zbyt długie opuszczanie boiska
  • 74'
    Na spalonym Bliński
  • 72'
    Dośrodkowanie z prawej strony Guilherme, zgrał piłkę głową Kucharczyk, a akcję z bliskiej odległości wykończył Prijović!
  • 72'
    Zmiana w szeregach gości - Bliński w miejsce Kiełba
  • 71'
    Goool! 1:0 dla Legii! Prijović!
  • 70'
    Ciekawa akcja Legii w ofensywie, lecz niedokładnie, w kluczowym momencie podawał Guilherme
  • 69'
    Tak jak zapowiadano. Prijović zastąpi Vranjesa
  • 68'
    Prijović za chwilę pojawi się na boisku
  • 67'
    Broź nie zdołał opanować długiego podania od Brzyskiego. Grę wznawia Pawełek
  • 66'
    Ostrowski zastąpi Dankowskiego w szeregach Śląska
  • 64'
    Pawełek interweniował rękoma na skraju pola karnego. Legioniści domagali się odgwizdania rzutu wolnego, jednak sędzia pozostał niewzruszony
  • 63'
  • 61'
    Jacek Kiełb ogląda żółtą kartkę za faul na Pazdanie
  • 60'
    Efektowne racowisko na "Żylecie" dobiegło końca
  • 59'
    Dankowski spóźniony przy próbie odbioru piłki Broziowi. Ogląda za to zagranie żółtą kartkę
  • 57'
    "Żyleta" prezentuje czwartą już dziś oprawę
  • 56'
    Ciekawie chciał rozgrywać tę akcję Duda. Pomocnik Legii szukał kolejnego prostopadłego podania. Piłka po rykoszecie trafiła w ręce Pawełka
  • 55'
    Co za okazja! Świetnie wypuścił Kucharczyka Nikolić, ale "Kuchy" ponownie nie dał rady pokonać bramkarza rywali. Trafił piłką prosto w niego
  • 54'
    Nie najlepiej poradzili sobie z wybiciem piłki gracze Śląska i Legia znów będzie miała okazję na dośrodkowanie, tym razem z rzutu rożnego
  • 54'
    Nieudana próba rozegrania tego stałego fragmentu gry w wykonaniu legionistów
  • 53'
    Rzut wolny dla Legii. Przy piłce Duda oraz Brzyski
  • 52'
    Gra toczy się obecnie głównie w środku pola
  • 52'
    Paixao podaje niedokładnie i... do piłki najszybciej dopada Malarz
  • 50'
    Legioniści wyszli z kontrą, piłkę prowadził Stojan Vranjes, ale pomocnik niedokładnie podał do Michała Kucharczyka, który miał szansę być sam na sam z Pawełkiem
  • 47'
    Mieliśmy zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie sędzia uznał, że jeden z rywali był faulowany
  • 46'
    Legioniści od razu ruszyli z atakiem i długo próbowali rozgrywać piłkę. Ostatecznie faulowany na lewym skrzydle był Brzyski
  • 46'
    Rzut wolny dla Legii
  • 45+18'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Bramek na razie nie zobaczyliśmy
  • 44'
    Duda fauluje Paixao. Wybija piłkę Pawełek
  • 42'
    Strzał z dystansu w wykonaniu Jodłowca. Prosto w ręce Pawełka
  • 41'
    Goście poradzili sobie z tą próbą lewego obrońcy, lecz chwilę później jeden z piłkarzy Śląska faulował Kucharczyka
  • 40'
    Guilherme faulowany przy linii bocznej boiska. Będzie okazja dla Tomasza Brzyskiego na dośrodkowanie w pole karne rywala
  • 39'
    Niedokładne podanie w ofensywie i strata piłki. Zacznie z autu Śląsk
  • 36'
    A tu film z drugą oprawą.

Film z drugą oprawą

Posted by Legia.Net on 21 listopada 2015
  • 36'
    Niezła akcja Legii, ciekawie zmylił obronę rywala Jodłowiec, podał w pole bramkowe. Mimo zamieszania w szeregach gości, zawodnikom Śląska udało się zażegnać niebezpieczeństwo
  • 35'
    Nieporozumienie w szeregach defensywny Legii i tylko sam Jacek Kiełb wie dlaczego Śląsk nie prowadzi od 35. minuty z Legią. Napastnik gości pomylił się w stu procentowej sytuacji
  • 34'
    A tutaj druga oprawa :). "A my na tej wojnie ładnych parę lat"
  • 34'
    Dał się ograć teraz łatwo Brzyski, wykorzystał to Paixao, dośrodkował w pole karne Legii, lecz dobrze interweniował Pazdan, który wybił futbolówkę głową
  • 33'
    Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry. Piłkarze z Wrocławia chwilowo w posiadaniu piłki
  • 32'
    Ciekawa kontra Legii spaliła na panewce, gdy Jodłowiec przetrzymał piłkę i lekko nie w tempo podał do Kucharczyka. Rzut rożny dla Legii
  • 31'
    Pierwsza oprawa

Pierwsza oprawa za nami

• 31'
    Lewczuk faulował teraz Kiełba. Stoper Legii oburzony decyzją sędziego
  • 30'
    Świetną długą piłkę do Nikolicia posłał Brzyski, ale Pawelec nie zaspał w tej sytuacji i ubiegł reprezentanta Węgier
  • 30'
    Dośrodkowanie Brzyskiego zablokowane przez Celebana
  • 28'
    Ależ okazja! Jodłowiec wypuścił piłkę w uliczkę do jednego z kolegów. Początkowo nie wydawało się, że któryś z legionistów ma szansę na dojście do niej, ale świetnym przyspieszeniem popisał się Kucharczyk. Wyprzedził on obronę Śląska, ale spudłował w sytuacji sam na sam z Pawełkiem
  • 27'
    Kolejna niezła okazja dla Legii, ale ponownie na spalonym Nikolić
  • 26'
    Teraz Guilherme znalazł się na pozycji spalonej
  • 25'
    Groźne dośrodkowanie Hateleya, lecz piłkarzy gości ubiegł w tej próbie Malarz i pewnie chwycił futbolówkę
  • 25'
    Ciekawie chciał to rozegrać Lewczuk z Guilherme. Ofensywne wejście stopera Legii zostało zahamowane przez stratę Brazylijczyka
  • 21'
    Za mocne podanie do Paixao i piłka wychodzi na aut
  • 20'
    Niezła próba dośrodkowania w wykonaniu Brozia, lecz Pawełek dobrze wyszedł do piłki i złapał ją pewnie
  • 18'
    Pawelec faulował w ofensywie Brozia. Legia wznowi grę
  • 17'
    Rzut rożny dla Śląska po tym, jak odbito dośrodkowanie Gecova
  • 13'
    Lewczuk z faulem na Kiełbie. Goście przy piłce
  • 11'
    Nikolić zatrzymany po prawej stronie boiska. Z "piątki" grę wznawia Pawełek
  • 10'
    Rzut wolny dla Śląska źle wykonany, piłka wychodzi poza boisko. Malarz wznowił grę
  • 9'
    Guilherme świetnie wypuszcza Nikolicia na sytuację sam na sam z Pawełkiem, jednak asystent arbitra głównego dopatrzył się w tej sytuacji spalonego
  • 8'
    Futbolówka po dośrodkowaniu "Brzytwy" znalazła Lewczuka, lecz stoper Legii przeniósł ją nad bramką Pawełka
  • 7'
    Świetna akcja Dudy, który dobrze rozprowadził Guilherme. Ten dośrodkował płasko, ale Nikolicia ubiegł w tej sytuacji Pawelec. Rzut rożny
  • 6'
    Brzyski trafia prosto w mur. Dobitka także trafia w graczy gości
  • 5'
    Rajd Guilherme przerwany przez Pawelca. Obrońca Śląska ukarany żółtą kartką
  • 3'
    Dośrodkowanie Dudy przecięte przez Hołotę, futbolówka ląduje w rękach Pawełka
  • 2'
    Legia miała szansę na kontratak, ale źle podawał Vranjes
  • 1'
    W pierwszych sekundach meczu przy piłce utrzymuje się zespół Śląska
  • 1'
    Pazdan z faulem na Paixao. Piłka dla gości
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko, mamy też oprawę ze strony "Żylety"
  • 0
    Na trybunach rozbrzmiewa "Sen o Warszawie"
  • 0
    Zespoły zakończyły rozgrzewkę i zbiegły do szatni. Za piętnaście minut zaczynamy spotkanie!