33'
60'
75'
  • 90+5'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów oraz zawodników i oglądania fotoreportaży z zakończonego spotkania.
  • 90+4'
    Koniec spotkania! Legia wygrywa w Łęcznej z Górnikiem w stosunku 2:0 po dwóch bramkach Nikolicia!
  • 90+3'
    Pazdan dużo ryzykował próbując zatrzymać Świerczoka wślizgiem, ale udało mu się wybić napastnika rywala z rytmu i przy pomocy Rzeźniczaka stoperzy Legii odzyskali piłkę
  • 90+1'
    Na pozycji spalonej Świerczok
  • 89'
    Świerczok mógł dać nadzieje kibicom z Łęcznej, ale zabrakło mu precyzji przy strzale głową
  • 88'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, były pretensje gospodarzy o to, że rzekomo jeden z zawodników Górnika był faulowany, ale sędzia nie przejął się kompletnie tymi protestami
  • 85'
    Żyro zmienia Guilherme, który opuszcza boisko na noszach
  • 84'
    Przejęcie Dudy, strzał Guilherme, ale Brazylijczyk trafia bardziej w nogę Bozicia niż w piłkę. Interweniują lekarze Legii
  • 80'
    Faul Pazdana w odległości ponad 30 metrów od bramki Kuciaka
  • 80'
    Tymiński na wiwat, grę wznawia Kuciak
  • 78'
    Prijović na pozycji spalonej
  • 78'
    Wspomniany przed chwilą piłkarz Legii schodzi z boiska, a w jego miejsce oglądamy Saganowskiego
  • 75'
    Dośrodkowanie na głowę Pitrego, ten uderza, lecz piłka po jego strzale wychodzi poza pole gry
  • 74'
    Faul taktyczny w wykonaniu Furmana. Pomocnik Legii ogląda żółtą kartkę
  • 73'
    Guilherme przedzierał się w pole karne przeciwnika odbijając się od kolejnych obrońców zespołu rywala, ale na koniec upadł i nie zdołał oddać strzału
  • 70'
    Zmiany w zespole Górnika Łęczna. Tymiński wchodzi w miejsce Nowaka a za Śpiączkę, na szpicy będzie biegał Świerczok
  • 68'
    Dobra interwencja wślizgiem Pazdana we własnym polu karnym
  • 68'
    Furman fauluje Nikitovicia
  • 66'
    Z Brazylijczykiem już wszystko ok, kontynuuje grę
  • 66'
    Cernych mija Brozia, ale jego strzał kompletnie nieudany
  • 63'
    Na boisku leży Guilherme, będzie potrzebna pomoc medyczna
  • 62'
    Odpowiedz Górnika w postaci uderzenia z dystansu. Strzelał Piesio i niewiele mu zabrakło, by strzał był celny
  • 61'
    Furman uderza z dystansu, ale jego płaski strzał mija bramkę Prusaka
  • 60'
    Nowak zbyt mocno strzela z rzutu wolnego i Kuciak nie musi interweniować w tej sytuacji
  • 59'
    Faul Pazdana i obrońca Legii ogląda żółtą kartkę
  • 58'
    Kucharczyk wślizgiem starał się zamknąć dośrodkowanie Brzyskiego, ale zabrakło mu kilku centymetrów by sięgnąć futbolówkę w tej sytuacji
  • 57'
    Cernych przy próbie strzału fauluje Brozia i Legia wznowi grę z własnego pola karnego
  • 54'
    Tym razem Furman! Trochę bliżej było do strzelenia bramki niż chwilę wcześniej w przypadku Brzyskiego, lecz nadal jest to niecelny strzał
  • 53'
    Faul na Kucharczyku i rzut wolny z jeszcze bliższej odległości od bramki rywala
  • 52'
    Faul na Guilherme i okazja dla Legii na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego
  • 52'
    Brzyski minimalnie przenosi piłkę nad bramką rywala
  • 50'
    Śpiączka z niecelnym próbą strzału z woleja
  • 48'
    Prijović w stronę Kucharczyka, lecz skrzydłowy Legii na pozycji spalonej
  • 47'
    Kontratak Górnika, strzał Cernycha trafia prosto w Kuciaka
  • 46'
    Zaczęli drugą połowę! W Legii Ondrej Duda zastąpił Nemanję Nikolicia, a w Górniku Kamila Poźniaka zmienił Przemysław Pitry
  • 46'
    Korner dla Legii
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi w Łęcznej z Górnikiem 2:0 po bramkach Nikolicia
  • 45+1'
    Masłowski bardzo niecelnie strzela z dystansu
  • 45'
    Niecelnie Prijović do Nikolicia i od bramki wznawia grę Prusak
  • 42'
    Faul Brozia w ofensywie
  • 39'
    Prijović! Aj, minimalnie obok słupka strzela Prijović w sytuacji sam na sam z Prusakiem! Nadal mamy wynik 2:0 dla Legii
  • 37'
    Przejęcie Rzeźniczaka, Nikolić prostopadle do Kucharczyka, ale jego podanie było minimalnie za mocne i piłka ląduje w rękach bramkarza Górnika Łęczna
  • 35'
    Dośrodkowanie Piesia, minimalnie za mocne i Cernych nie dochodzi do piłki. Kuciak zaczyna od własnej bramki
  • 33'
    Dośrodkowanie Kucharczyka z lewej strony, idealnie na głowę Nikolicia, a ten strzałem głową w długi róg pokonuje Prusaka i zdobywa drugą bramkę w tym meczu a piątą w sezonie!
  • 32'
    Kolejny korner dla Legii
  • 32'
    Piesio wybija piłkę, ta wraca w pole karne zawodników z Łęcznej, ale łapie ją Prusak
  • 32'
    Gooooooooooool! Znów Nikolić! 2:0 dla Legii!
  • 29'
    Nikolić! Gol! Jednak nie... na minimalnym spalonym Nikolić
  • 28'
    Mieliśmy krótką przerwę na uzupełnienie płynów
  • 28'
    Dośrodkowanie Kucharczyka, rykoszet i piłka wychodzi poza boisko. Rzut rożny dla wicemistrzów Polski
  • 25'
    Kucharczyk na pozycji spalonej po podaniu Masłowskiego
  • 24'
    Kucharczyk przed okazją na bramkę! Podanie od Guilherme, ale na szczęście dla Górnika radzi sobie ze strzałem Kucharczyka Prusak
  • 22'
    Cernych za słabo uderzył po zgraniu piłki przez jednego z kolegów. Ze złapaniem tego strzału problemów nie miał Kuciak
  • 21'
    Brzyski blokuje dośrodkowanie Piesia, korner dla gospodarzy
  • 17'
    Świetny przechwyt Guilherme na połowie rywala, podał z pierwszej piłki do Prijovicia, który tylko wystawił Nikoliciowi futbolówkę na idealną pozycję. W sytuacji sam na sam z Prusakiem Nikolić się nie pomylił i wyprowadził w 17. minucie Legię na prowadzenie w meczu
  • 16'
    Goooooooooool! 1:0 dla Legii! Niezawodny Nikolić!
  • 15'
    Śpiączka! Groźnie pod bramką Kuciaka, Słowak interweniuje intuicyjnie i tylko korner dla gospodarzy
  • 14'
    Legia ruszała z kontratakiem, ale Nikolić bardzo łatwo dał sobie odebrać futbolówkę
  • 11'
    Niecelne zagranie Leandro i grę z wysokości piątego metra wznawia Kuciak
  • 9'
    Na boisku leży Śpiączka, ale po chwili wstaje i kontynuuje grę
  • 7'
    Znów strzelał Śpiączka, tym razem głową, ale bardzo niecelnie
  • 6'
    Bardzo niecelny strzał jednego z legionistów i od bramki grę wznawia Prusak
  • 5'
    Kolejny rzut rożny dla Legii
  • 4'
    Przy okazji stoper Legii lekko ucierpiał. Była udzielana mu pomoc medyczna, ale "Rzeźnik" wrócił już na boisko
  • 4'
    Strzał Śpiączki łapie z łatwością Kuciak
  • 3'
    Okazja! Jakub Rzeźniczak wykańczał dośrodkowanie strzałem ze wślizgu, ale Prusak dobrze interweniował
  • 2'
    Brzyski wywalczył korner dla Legii
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Minuta ciszy ku czci poległym Powstańcom
  • 0
    Zespoły już na murawie. Trwa przywitanie z sędziami oraz losowanie. Lada moment zaczynamy.
  • 0
    Trwa przedmeczowa rozgrzewka.
  • 0
    W rezerwie pozostają: Malarz, Bereszyński, Lewczuk, Żyro, Makowski, Duda i Saganowski.
  • 0
    Znamy już skład, w jakim wystąpią legioniści: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Furman, Masłowski, Kucharczyk - Nikolić, Prijović.
  • 0
    Witamy! Za niecałe 45 minut rozpocznie się spotkanie między Górnikiem Łęczna a Legią Warszawa.