Centralna Liga Juniorów 2014/2015 - Finał

70'
87'
90'
  • 90+7'
    Koniec meczu! Legia wygrywa z Lechem Poznań 3:0. Drugi finał we Wronkach już w sobotę. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+6'
    Krótko rozegrany korner, podanie w pole karne, ale nikt nie potrafił dotrzeć do futbolówki.
  • 90+5'
    Hołownia zmarnował następną sytuacją. Znowu popędził na bramkę Szadego, ale tym razem przegrał z nim pojedynek. Rzut rożny.
  • 90+4'
    Po chwili Hołownia naprawił swój błąd! Mimo asysty dwóch zawodników Lecha popędził na bramkę Szadego i uderzył technicznie w róg jego bramki. 3:0!
  • 90+3'
    Michalak zacentrował w pole karne, piłkę jak na patelni miał Mateusz Hołownia. Uderzył z główki, futbolówka wpadła w kozioł i poleciała nad bramką.
  • 90+1'
    Skowron faulował lewoskrzydłowego Lecha i dostał żółtą kartkę.
  • 89'
    Strzał Roberta Janickiego z dalszej odległości. Piłka przeleciała daleko obok bramki.
  • 88'
    Zagranie z rzutu wolnego. Wieteska wybija futbolówkę jak najdalej pola karnego Legii.
  • 87'
    Michalak nieprzepisowo zatrzymuje Roszczyka na skrzydle. Rośnie napór gości.
  • 86'
    Strzał gości zza pola karnego. Uderzenie te jednak było nieprecyzyjne.
  • 85'
    Lech próbuje atakować, lecz defensywa Legii jest dzisiaj dobrze zorganizowana i nie daje przedrzeć się rywalom pod swoją bramkę.
  • 83'
    Hołownia wrócił jednak na boisko.
  • 82'
    Hołownia nie jest w stanie opuścić boiska o własnych siłach. Legia gra w dziesiątkę.
  • 80'
    Kolejny zawodnik Legii potrzebuje pomocy lekarzy.
  • 78'
    Ryczkowski był opatrywany przez lekarzy.
  • 78'
    Tomasz Nawotka zmienił kontuzjowanego Ryczkowskiego.
  • 74'
    Ładna akcja Lecha prawą stroną boiska. Dwóch lechitów wymieniło kilka podań, ale finalnie pomocnik gości stracił piłkę, w momencie kiedy przed sobą miał już tylko Lelenia.
  • 74'
    Rzut rożny dla Lecha. Do piłki wyskoczył jeden piłkarz "Kolejorza", ale strzelił niecelnie.
  • 72'
    Arkadiusz Górka zmienia Filipa Karbowego.
  • 70'
    Kamil Jóźwiak zmienia Krystiana Sanockiego.
  • 69'
    Legia prowadzi już 2:0! Rzut z autu przy polu karnym Lecha. W szesnastce piłkę przyjął Trąbka, zgubił rywala i nie dał szans golkiperowi.
  • 67'
    Bartczak wbiegł w pole karne. Minął paru piłkarzy, ale nie zdecydował się na strzał. Jak już próbował strzelić Szady miał piłkę w rękach.
  • 65'
    Bramka dla Legii! Karbowy centrował z rzutu rożnego, a gola z nogi strzelił Rafał Makowski!
  • 64'
    Patryk Janasik zastąpił w Lechu Kurbiela. Trąbka zmienił Szczepańskiego.
  • 63'
    Strzał Makowskiego minimalnie minął słupek Szadego.
  • 60'
    Michalak zszedł do środka. Próbował uderzyć, ale jego próba została zablokowana. Przejął ponownie futbolówkę oddał ją Szczepańskiemu, który strzelił wysoko nad bramką.
  • 57'
    Szczepański zagrał do Bartczaka, który uderzył na bramkę Szadego. Bramkarz Lecha sparował uderzenie i piłkę przechwycili goście.
  • 56'
    Bartczak zagrał do Makowskiego, który starał się płasko dograć piłkę w pole karne. Wojdak wybija futbolówkę na korner.
  • 56'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Karbowy podał do Michalaka, który posłał centrę. W Polu karnym duże zamieszanie, ale żaden z piłkarzy Legii nie oddał strzału.
  • 55'
    Michalak atakował lewą stroną, doskoczyło do niego dwóch obrońców i legionista jedyne co wywalczył to rzut rożny.
  • 52'
    Suchanek atakował lewą stroną boiska, ale został zablokowany rzez Zagórskiego. Kontra Lecha, ale niezakończona strzałem.
  • 52'
    Konrad Michalak pojawia się na boisku, a schodzi z niego Michał Suchanek.
  • 49'
    Strzał zza pola karnego Jakuba Zagórskiego. Piłka przeleciała jednak ponad bramką.
  • 48'
    Akcja Lecha. Roszczyk już zameldował się na boisku. Zagrał do Kurbiela, który uderzał na bramkę Lelenia. Arbiter jednak odgwizdał spalonego.
  • 46'
    Damian Roszczyk zmienił Miłosza Nowickiego.
  • 45+16'
    Rozpoczęła się druga połowa.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Sędzia gwizdnął w momencie kiedy legioniści mieli swoją okazję. Decyzja arbitra nie spodobała się piłkarzom, którzy wdali się z nim w krótką dyskusję.
  • 42'
    Długa piłka do Szczepańskiego, który już czekał na nią w polu karnym. Banaszak zdołał jednak przechwycić podanie i odegrał futbolówkę do golkipera.
  • 40'
    Bartczak wbiegł między obrońców Lecha. Dostał podanie na które wyczekiwał, wdał się w pojedynek z Banaszakiem. Skrzydłowy Legii odepchnął kapitana gości, a sędzia odgwizdał faul.
  • 39'
    Hołownia powstrzymał taktycznym faulem jednego zawodnika Lecha Poznań. Sędzia Frankowski upomniał obrońcę gospodarzy.
  • 38'
    Centra Karbowego z rożnego. Kilku legionistów minęło się z piłką. Trafiła ona do Ryczkowskiego, który fatalnie przyjął piłkę i ta poleciała w ręce Szadego.
  • 37'
    Szczepański uderzył najpierw w mur, potem próbował dobić, ale futbolówka trafiła jednego z lechitów i wyszła na rzut rożny.
  • 36'
    Ryczkowski zagrał do Szczepańskiego, ten znowu rozpoczął drybling, ale został powstrzymany faulem.
  • 35'
    Suchanek próbował zaskoczyć Szadego niesygnalizowanym strzałem z lewej nogi, ale jego uderzenie było niecelne.
  • 34'
    Kontra Lecha! Najemski nie zdołał zatrzymać Kurbiela. Ten stanął oko w oko z Leleniem. Bramkarz gospodarzy zdołał wybronić strzał napastnika gości.
  • 33'
    Szczepański wdarł się w kolejny drybling. Żaden z zawodników Lecha nie był w stanie mu zabrać piłki. Finalnie legionista zdecydował się na strzał z lewej nogi. Zrobił to jednak za słabo i w dodatku nieprecyzyjnie.
  • 28'
    Jeden z lechitów zamarkował strzał czym zmylił obronę gospodarzy. Podał do Kurbiela, który źle przyjął piłkę i warszawianie wyszli z opresji.
  • 26'
    Kurbiel z prawej strony dośrodkowywał, ale piłka nie znalazła adresata.
  • 26'
    Wieteska zagrał piłkę do Skowrona. Ten przy końcowej linii minął rywala, ale później stracił futbolówkę w polu karnym.
  • 25'
    Sanocki z łatwością minął obrońców Legii. Próbował podać do Roberta Janickiego, ale obrona gospodarzy z tym zagraniem już sobie poradziła.
  • 23'
    Zagórski fauluje pędzącego lewą stroną Hołownię.
  • 21'
    Karbowy zdecydował się na strzał, ale piłka minęła słupek Szadego.
  • 20'
    Szczepański zagrał do Suchanka, który próbował z pierwszej piłki dośrodkować w pole karne. Piłka jednak została przejęta przez lechitów.
  • 19'
    Najemski przejął piłkę. Podał do Ryczkowskiego, który wychodził z obiecującą kontrą, jednak napastnik Legii źle zagrał do lewoskrzydłowego gospodarzy.
  • 17'
    Dwójkowa akcja Ryczkowskiego ze Szczepańskim. Po kilku podaniach piłkarze się jednak pogubili i piłka opuściła boisko.
  • 15'
    Bartczak minął dwóch graczy, podał do Szczepańskiego. Ten nie miał jak zagrać do Ryczkowskiego więc oddał futbolówkę Suchankowi, który słabo dorzucił w pole karne.
  • 14'
    Kontra Lecha. Miłosz Nowicki poleciał lewym skrzydłem. Zszedł do środka, uderzył, ale prosto w ręce Lelenia.
  • 13'
    Szczepański strzelał zza pola karnego. Szady wybił futbolówkę, dobijać próbował Bartczak, ale został uprzedzony.
  • 12'
    Makowski próbował przerzucić piłkę do Suchanka, ten jej jednak nie opanował i wyszedł z nią poza boisko.
  • 11'
    Lech przeprowadza atak pozycyjny ale nie mogą znaleźć sposobu jak przebić się przez defensywę gospodarzy.
  • 9'
    Jakub Zagórski dośrodkował do Kurbiela, ten swobobnie przyjął futbolówkę, uderzył, ale został zablokowany.
  • 7'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Z główki uderzał Ryczkowski, ale jeden z obrońców Lecha wybił piłkę z linii bramkowej.
  • 5'
    Centra w pole karne, ale futbolówkę wybijają goście.
  • 4'
    Ryczkowski popędził środkiem boiska. Minął dwóch rywali, mógł zagrać do Bartczaka, lecz zdecydował się minąć jeszcze jednego przeciwnika i finalnie stracił piłkę. Rzut rożny.
  • 3'
    No look pass Michała Suchanka do Szczepańskiego, ten jednak został zatrzymany przez lechitów przed polem karnym.
  • 2'
    Co za okazja na początku meczu! Legioniści wymienili parę podań. Makowski znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale strzelił w poprzeczkę!
  • 1'
    Rozpoczął się mecz.
  • 0
    16:15 - Oto skład Legii: Leleń - Skowron, Najemski, Wieteska, Hołownia - Bartczak, Makowski, Karbowy, Suchanek - Szczepański - Ryczkowski
  • 0
    16:05 - W półfinale Legia w dwumeczu ograła Górnik Zabrze 3:1, a Lech potrzebował rzutów karnych w rewanżu z Polonią, by ostatecznie ograć "Czarne Koszule"
  • 0
    16:00 - Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. Za godzinę rozpocznie się pierwszy finałowy mecz Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Legią Warszawa, a Lechem Poznań