108'
  • 122'
    Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych, które niebawem ukażą się na stronie serwisu Legia.Net.
  • 121'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 3:1 z Pogonią i awansuje do następnej rundy Pucharu Polski.
  • 121'
    Następny mecz legioniści rozegrają już w niedzielę. Na Łazienkowską przyjedzie Ruch Chorzów.
  • 120'
    Kun jeszcze ze strzałem w ostatnich sekundach. Bez problemu radzi sobie z nim Kuciak
  • 117'
    Murayama mógł zmniejszyć rozmiary porażki pod sam koniec meczu. Z jego strzałem poradził sobie skupiony Kuciak
  • 114'
    Do końca spotkania pozostało 5 minut. Tylko tragedia mogłaby odebrać legionistom pewne wydaje się zwycięstwo
  • 112'
    To jednak nie Jodłowiec, a Guilherme opuści plac gry. Wchodzi za niego Helio Pinto
  • 111'
    Guilherme ucierpiał i mamy chwilę przerwy w grze. Zejście z boiska czeka najprawdopodobniej Jodłowca, którego zastąpi Pinto
  • 111'
    Co za powrót Sagana! Napastnik Legii po raz kolejny pokazuje, że w pierwszej kolejności gra sercem
  • 109'
    Żyro do Kucharczyka, ten zgrał głową do Saganowskiego, jednak napastnik Legii strzela wysoko nad bramką przeciwnika
  • 108'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto na głowę "Jodły", który oddaje pewny, mocny strzał w światło bramki i zdobywa ważną, trzecią bramkę dla Legii w tym spotkaniu
  • 107'
    3:1! Tomasz Jodłowiec strzelcem bramki!
  • 107'
    Przerwa trwała tylko chwilę. Mecz już wznowiony!
  • 105'
    Saganowski starał się posłać piłkę przy krótkim słupku bramki Pogoni. Ta po obcierce wychodzi poza boisko
  • 105'
    Kończy się pierwsza połowa dogrywki
  • 103'
    Kucharczyk wywalczył i odebrał piłkę defensywie Pogoni. Pognał na bramkę przeciwnika, jednak kozłująca futbolówka utrudniła opanowanie jej i jeden z obrońców gości dogonił skrzydłowego Legii
  • 101'
    Żyro uderza z dystansu, lecz futbolówka po jego strzale ląduje daleko na trybunie
  • 100'
    Poprzeczka! Broź dośrodkowuje na nogę "Sagana". Napastnik Legii uderza z pierwszej piłki, lecz ta ląduje nie w siatce, a na obramowaniu bramki Pogoni
  • 99'
    Duda starał się "rozklepać" obronę Pogoni na spółkę z Saganowskim, jednak powstrzymał te zapędy Matras
  • 97'
    Duda zdecydowanie za mocno dośrodkowuje w kierunku Saganowskiego
  • 96'
    Rzut rożny dla "Portowców"
  • 95'
    Wzmaga się doping na Ł3. Pogoń stara się odrobić straty, póki co bezskutecznie
  • 93'
    GOOOL! 2:1 dla Legii! Łukasz Broź pewnie pokonuje golkipera zespołu gości!
  • 92'
    Rzut karny dla Legii!
  • 91'
    Niecelne podanie Guilherme w kierunku Kucharczyka
  • 90+9'
    Rozpoczynamy pierwszą połowę dogrywki!
  • 90+3'
    Koniec regulaminowego czasu gry. Czas na dogrywkę!
  • 90+2'
    Rzeźniczak celowo zatrzymał piłkę ręką. Żółta kartka dla defensora Legii
  • 90'
    Guilherme niecelnie uderza na bramkę Pogoni
  • 90'
    Dwie minuty dolicza do regulaminowego czasu gry arbiter Marciniak
  • 89'
    Saganowski był przed świetną okazją, po podaniu Jodłowca. Jednak za długo składał się do oddania strzału
  • 87'
    Przypominamy - w razie remisu po 90 minutach będziemy mieli dogrywkę
  • 87'
    Pogoń wybiła piłkę z pola karnego, zagrożenie oddalone
  • 86'
    Guilherme faulowany. Jedna z ostatnich okazji na strzelenie bramki przez Legię w regulaminowym czasie gry
  • 85'
    Żyro mógł indywidualnie rozstrzygnąć losy meczu, jednak jego strzał został w ostatniej chwili przyblokowany
  • 84'
    Broź fauluje zdaniem sędziego Bąka
  • 83'
    Nie nagrał się dziś Małecki. Z powodu kontuzji opuścił boisko, a jego miejsce zajął Filip Kozłowski.
  • 82'
    Murayama dość ostro potraktował Vrdoljaka - Japończyk obejrzał za ten faul żółtą kartkę
  • 80'
    Astiz bliski strzelenia bramki po uderzeniu głową. Podobnie jak Saganowski kilka chwil wcześniej - jego uderzenie było niecelne
  • 79'
    Kun blokuje dośrodkowanie Guilherme. Korner dla Legii
  • 78'
    Dominik Kun ogląda żółtą kartkę
  • 76'
    Kontrowersja - Dąbrowski interweniował niefortunnie. Wybijał piłkę, która po drodze trafiła go w rękę. Sędzia Marciniak pozostał niewzruszony
  • 75'
    Kucharczyk wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 74'
    Guilherme dorzucił idealnie na głowę Saganowskiego. Napastnik Legii myli się w tej sytuacji nieznacznie
  • 73'
    Swoich sił w ofensywie próbował Broź, jednak pod samym polem karnym przeciwnika zabrakło mu pomysłu na rozmontowanie defensywy rywala
  • 70'
    Ivica Vrdoljak ogląda żółtą kartkę za swój faul
  • 69'
    Kontratak Legii mógł przynieść bramkę. Zagranie wzdłuż pola karnego od "Sagana" w kierunku Kucharczyka minimalnie za mocne. Skrzydłowy próbował złapać tę piłkę wślizgiem, jednak zabrakło mu w tej sytuacji centrymetrów
  • 68'
    Strzał Rogalskiego zatrzymuje się w okolicach muru. Dobijać starał się Małecki, jednak piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką
  • 67'
    Astiz fauluje Bąka przed polem karnym Legii. Defensor Legii ukarany żółtą kartką
  • 66'
    Duże teraz zamieszanie pod bramką Pogoni, spowodowane w dużej mierze nieporadnością golkipera zespołu gości. Bez konsekwencji dla zespołu Jana Kociana
  • 65'
    Świetnie piłkę w kontrataku opanował Saganowski, zgrał ją do Żyry, który fenomenalnym, prostopadłym zagraniem szukał Kucharczyka, jednak obrońca Pogoni nie zaspał w tej sytuacji
  • 65'
    Maksymilian Rogalski wchodzi na boisko w miejsce Rafała Murawskiego
  • 63'
    Kolejne dośrodkowanie Kucharczyka z rzutu wolnego, ponownie strzał oddał Jodłowiec, ale asysta defensywy "Portowców" znacząco utrudniła mu zadanie
  • 63'
    Marek Saganowski zastępuje Orlando Sa
  • 61'
    Zdaniem sędziego faulowany jest Matras. Pogoń przy piłce
  • 60'
    Kolejny, świetny odbiór Brozia
  • 59'
    Pierwsza dziś zmiana. Łukasz Zwoliński robi miejsce na boisku Patrykowi Małeckiemu
  • 58'
    Zwoliński wygrał siłowe starcie z Vrdoljakiem i chciał strzałem z kilkudziesięciu metrów zaskoczyć wysuniętego Kuciaka, lecz próba ta kompletnie nieudana w wykonaniu napastnika Pogoni
  • 56'
    Broź po profesorsku odbiera piłkę Bąkowi i dobrze zapowiadająca się akcja Pogoni została przerwana
  • 55'
    Kucharczyk dośrodkowuje na głowę Jodłowca, ale ten był za daleko od bramki, by zaskoczyć bramkarza rywali
  • 54'
    Za agresywne wejście w nogi Brozia "żółtko" ogląda Bąk
  • 52'
    Ondrej Duda zdaniem sędziego chciał wymusić rzut karny i arbiter Szymon Marciniak karze go za to żółtą kartką
  • 51'
    Vrdoljak odbiera piłkę na połowie boiska szarżującemu Murayamie
  • 50'
    Żółtą kartką upomniany Tomasz Jodłowiec
  • 49'
    Lekkie zamieszanie w okolicach pola karnego gości. Duda szukał okazji na wepchnięcie piłki do bramki, lecz nie pomylił się w tej sytuacji młody bramkarz Pogoni
  • 49'
    Strzał Murayamy nie jest w stanie zaskoczyć Kuciaka
  • 47'
    Uderzenie Żyry łapie spokojnie Kudła
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45+2'
    Strzał Żyry przelatuje wysoko nad poprzeczką. Koniec pierwszej połowy. Mamy wynik remisowy - 1:1
  • 45+1'
    Dąbrowski fauluje Vrdoljaka w rejonie linii pola karnego Pogoni. Okazja dla legionistów
  • 45'
    Świetny, długie podanie Orlando Sa do Żyry. Ten opanował piłkę, oddał strzał, który zablokowano. Futbolówka trafiła pod nogi Dudy, ten też chybił. Mieliśmy jeszcze w tej akcji dośrodkowanie i strzał z dystansu Jodłowca, jednak pomocnik Legii nieznacznie się pomylił w tej próbie
  • 44'
    Zwoliński ucierpiał w starciu z Astizem. Mamy chwilę przerwy
  • 40'
    Golla powstrzymuje wślizgiem "Kucharza"
  • 38'
    Kucharczyk z faulem na Murayamie
  • 35'
    Agresywne wejście Dąbrowskiego nakładką. Ucierpiał Orlando Sa
  • 34'
    Kontratak Legii - Kucharczyk wychodził na pozycję sam na sam, zauważył wysuniętego bramkarza, lecz jego próba lobu mocno nieudana
  • 33'
    Sekundy później na boisku leży Dąbrowski. Matynia szykuje się do wykonania stałego fragmentu gry
  • 32'
    Faul na Matrasie w okolicach linii środkowej boiska
  • 30'
    Ofensywne wejście Kuna, zatrzymuje go w porę Broź
  • 30'
    Astiz blokuje strzał Zwolińskiego z około 20 metrów
  • 27'
    Faul Brozia na Dąbrowskim pod linią końcową boiska, na połowie "Portowców"
  • 24'
    Podanie Vrdoljaka do Żyry. Skrzydłowy Legii przerzuca piłkę na mocniejszą, lewą nogę i strzałem w dalszy róg pokonuje bezradnego golkipera rywali
  • 23'
    GOOOL!!! Michał Żyro! Mamy wyrównanie - 1:1!
  • 22'
    Żyro, podobnie jak przy akcji bramkowej Murayama, zamienił nieudany strzał z prawej nogi w dośrodkowanie, jednak ofensywa Legii nie wykorzystała tej szansy
  • 19'
    Inaki Astiz blokuje wślizgiem strzał.Łukasza Zwolińskiego. Piłka odbija się jeszcze od gracza zespołu gości i grę wznawia od bramki Kuciak
  • 18'
    Gra toczy się od kilku chwil w środku pola
  • 15'
    Duda dośrodkował w kierunku Orlando Sa. Portugalczyk oddał strzał, jednak został on zablokowany. Rzut rożny
  • 15'
    "Portowcy" oddalają zagrożenie daleko poza swoje pole karne
  • 13'
    Trudno określić co zrobił w tej sytuacji Murayama, lecz wyglądało to na strzał, tyle że nieudany. Piłka wpadła jednak pod nogi czujnego Zwolińskiego, który oddał strzał z kilku metrów i pokonał bezradnego Kuciaka
  • 13'
    Żyro odpychany przez jednego z zawodników Pogoni i szansa na dośrodkowanie w pole karne przeciwnika
  • 11'
    Gol! Pogoń Szczecin dość sensacyjnie wychodzi na prowadzenie w meczu
  • 8'
    Rudol radzi sobie w walce 1 na 1 z Kucharczykiem i od bramki grę wznawia Dawid Kudła, golkiper gości
  • 7'
    Niecelne dośrodkowanie Żyry
  • 6'
    Strzał Zwolińskiego za lekki i Kuciak zalicza pewną, pierwszą interwencję w tym spotkaniu
  • 5'
    Legioniści póki co kontrolują przebieg meczu, utrzymując się praktycznie cały czas przy piłce
  • 3'
    Dobra akcja Legii! Długie podanie Jodłowca do Kucharczyka, ten wycofał do Sa, jednak strzał Portugalczyka nie trafia w światło bramki
  • 1'
    Zaczynamy!
  • 0
    Zawodnicy obu zespołów oraz sędziowie meldują się na płycie głównej stadionu Pepsi Arena
  • 0
    Kibice śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    Obie drużyny skończyły rozgrzewkę. Pozostało 10 minut do początku meczu.
  • 0
    Trwa przedmeczowa rozgrzewka, na której obecne są już oba zespoły.
  • 0
    Na ławce rezerwowych pozostają: Jałocha, Lewczuk, Pinto, Szwoch, Ryczkowski, Saganowski i Piech
  • 0
    Witamy na naszej relacji! W dzisiejszym spotkaniu w ramach Pucharu Polski Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Pogoń Szczecin.
  • 0
    Legioniści rozpoczną ten mecz w następującym składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme - Żyro, Vrdoljak, Duda Jodłowiec, Kucharczyk - Sa.
Legia WarszawaPogoń Szczecin
11'

11' Łukasz Zwoliński

53'
54'

54' Jakub Bąk

67'
78'

78' Dominik Kun

82'

82' Takuya Murayama

93' Łukasz Broź (k.)