Sparingi 2013/2014 - Mecz kontrolne zima

Hapoel Beer SzewaHapoel Beer Szewa
08-07-2014 20:45
56'
  • 90+3'
    Koniec meczu. Legia wygrała 1:0 po golu Żyry. Zapraszamy na skrót spotkania, a także pomeczowe materiały
  • 90+3'
    Już jutro zapraszamy na relację z Superpucharu
  • 90+2'
    Na spalonym Radović
  • 90+1'
    Arbiter dolicza trzy minuty
  • 90+1'
    Gracz Hapoelu uderzał ponad bramką
  • 89'
    Legioniśći rozgrywają piłkę, ale obie drużyny grają już tak, by dotrwać do ostatniego gwizdka
  • 89'
    Korner dla Hapoelu
  • 89'
    Kuciak wyłapuje dośrodkowanie
  • 88'
    Rywale przez dłuższy czas starają się wymieniać piłkę
  • 88'
    Radović do Kucharczyka, ale ten traci piłkę pod polem karnym rywali
  • 84'
    Kucharczyk prawie zabrał piłkę Soaresowi, ale ostatecznie rywal dał sobie radę
  • 83'
    W środku pola faulowany Żyro, rywal otrzymał żółtą kartkę
  • 82'
    Kucharczyk złapany na spalonym w polu karnym
  • 80'
    Kuciak ponownie zbiegł do środka, ale mocno uderza obok bramki
  • 79'
    Głową uderzał jeden z rywali, ale ponad bramką. Gracz Hapoelu wykorzystał niezdecydowanie Brozia i przeskoczył nad nim
  • 78'
    Broź do Radovicia, ale niecelnie
  • 77'
    Rywale przeprowadzili teraz dobrą akcję zakończoną uderzenie z pola karnego, ale znowu kapitalnie spisał się Kuciak - najlepszy legionista w tym meczu
  • 76'
    Kolejne trzy zmiany w Hapoelu
  • 75'
    Uderzenie jednego z rywali broni Kuciak
  • 74'
    Rzeźniczak starał się uderzać po rzucie wolnym, ale obok bramki
  • 71'
    Jodłowiec zabiera piłkę w środku pola Gabayovi
  • 71'
    Żyro w pole karne do Radovicia, ten z powrotem do Michała, a ten bardzo ładnie uderza przy słupku lecz golkiper rywali broni
  • 70'
    Legioniści rozgrywają piłkę na 35 metrze, nie mogąc przedrzeć się przez mur ustawiony przez rywali
  • 69'
    Rywale uderzają w poprzeczkę. Kuciak był bezradny
  • 65'
    Zmiany wśród rywali. Schodzą Bitton i Nassar, a wchodzą Malul i Iluz
  • 64'
    Rywale przejmują piłkę w środku pola - Henning Berg, aż złapał się za głowę
  • 61'
    Radović prostopadle do Brozia przed polem karnym, ale ten traci piłkę
  • 61'
    Brzyski przecina podanie rywali
  • 60'
    Soares wykopuje piłkę ze swojego pola karnego, ale futbolówka trafia do legionistów
  • 59'
    Kucharczyk ładnie odzyskał piłkę pod polem karnym
  • 59'
    "Kuchy" świetnie wpadł w pole karne rywali, zwiódł obrońcę i był sam na sam z bramkarze, ale uderzył w boczną siatkę
  • 57'
    Żyro wykorzystał dośrodkowanie Brzyskiego i głową skierował futbolówkę do siatki
  • 57'
    Kucharczyk pada w polu karnym, ale według sędziego symulował i został ukarany kartką
  • 55'
    Z rzutu rożnego nic nie wyszło
  • 55'
    1:0! Michał Żyro!!!
  • 54'
    Michał Żyro uderzał z dystansu, strzał zablokowany i mamy rzut rożny
  • 54'
    Jodłowiec podawał na lewą stronę, ale wprost pod nogi rywala
  • 51'
    Buzaglo świetnie minął trzech legionistów, ale ostatecznie wybili oni piłkę na róg
  • 51'
    Legioniści zażegnali niebezpieczeństwo
  • 50'
    Kucharczyk świetnie dośrodkowuje piłkę, Radović uderza głową, ale dobrze instynktownie broni golkiper rywali
  • 48'
    Gabay podał do kolegi, ale legioniści przechwycili piłkę
  • 47'
    Brzyski przechwycił piłkę na lewej stronie
  • 46'
    Radović dostaje piłkę w polu karnym, ale Soares zdołał mu ją zabrać
  • 45+17'
    Obie ekipy wróciły na boisko
  • 45+17'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+1'
    Brzyski wykonał rzut wolny, ale piłka wyleciała poza boisko
  • 45+1'
    Legioniści przycisnęli teraz rywali. Raz dobrze podawał na piąty metr Radović, ale obrońcy uprzedzili legionistów
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach mamy remis 0:0
  • 42'
    Sa faulowany obok bramki
  • 41'
    Jodłowiec uderza obok bramki zza pola karnego
  • 40'
    Buzaglo nie zdołał dojść do podania i od autu zaczynają legioniści
  • 39'
    Ponownie na spalonym portugalski napastnik Legii
  • 38'
    Kucharczyk głową doszedł do zagrania Brozia, wręcz zgrał do Sa, ale tego uprzedził defensor rywali
  • 36'
    Żyro pozbawiony piłki przez Soaresa
  • 35'
    Bard biegł do prostopadłego podania, ale legioniści go uprzedzili
  • 33'
    Za długie podanie do Żyry na prawą stronę
  • 32'
    Korner dla Legii, ale rywale wybili piłkę poza pole karne
  • 30'
    Kucharczyk z lewego skrzydła wpadł w pole karne, ale posłał piłkę obok bramki
  • 26'
    Brzyski wślizgiem wywalczył piłkę w środku pola, po chwili Astiz faulowany przez Soaresa
  • 25'
    Żyro zagrywa na lewą flankę do Kucharczyka, ten zszedł do środka i uderzył z 20 metrów, lecz tuż obok słupka
  • 24'
    Kucharczyk fauluje Haviviyana
  • 22'
    Żyro zagrał bardzo dobrą piłkę w pole karne, ale Sa był na spalonym
  • 21'
    Astiz powstrzymuje Haviviyana na jego połowie
  • 21'
    Sa głową przedłużył piłkę, ale prędzej od Radovicia dopadł do niej jeden z rywali
  • 20'
    Radović dośrodkowuje piłkę, ale wprost w ręce Levkovicha
  • 19'
    Podanie Kucharczyka zablokowane. Jak na razie ten mecz wychodzi mu bardzo przeciętnie
  • 17'
    Rzeźniczak wgrywa piłkę w pole karne, ale defensorzy wybijają ją poza boisko
  • 17'
    Legioniści ładnie rozegrali piłkę pod polem karnym, Żyro nieźle podał futbolówkę na 16 metr, a Pinto spudłował w dogodnej sytuacji
  • 16'
    Na spalonym był Bard
  • 14'
    Długie zagranie Pajovicia, ale wprost do Kuciaka
  • 14'
    Radović fauluje rywala przy próbie odbioru piłki. Serba musi aż uspokajać sędzia
  • 13'
    Przepraszamy za małe problemy techniczne. W tym czasie Legia miała rzut rożny, ale nic z tego nie wyszło. Poza tym częściej atakują rywale. Przed chwilą Kuciak musiał wyjść przed pole karne i wybić piłkę. Prostopadłe podania Hapoelu sieją spustoszenie w naszym polu karnym
  • 5'
    Brzyski idealnie zagrał do... Arbeitmana, który popędził na stołeczną bramkę, lecz strzał rywala bardzo dobrze obronił Kuciak
  • 4'
    Jodłowiec za mocno zagrywał do Kucharczyka i rywale mają aut na własnej połowie
  • 3'
    Rzeźniczak dobrym wślizgiem odzyskał futbolówkę i podał do Radovicia, ale ten zalicza stratę w środku pola
  • 2'
    Buzaglo uderzył z dystansu, Kuciak "wypluł" piłkę przed siebie, ale po chwili zdołął ją złapać
  • 2'
    Pinto prostopadle podawał do Sa, ale od bramki rozpoczyna Levkovich
  • 1'
  • 1'