93'
  • 90+6'
    Sędzia zakończył spotkanie. Po kiepskim spotkaniu przegrywamy z Lechią 1:0
  • 90+5'
    Jeszcze ostatnia szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego. Kuciak w polu karnym Lechii
  • 90+5'
    Dośrodkowanie i strzał Jodłowca, niecelny...
  • 90+4'
    Vranjes jak tyczki mijał naszych zawodników i sprytnym strzałem starał się zaskoczyć Kuciaka, który jednak przytomnie interweniuje
  • 90+4'
    Na boisku wielki chaos
  • 90+3'
    Mogło być 1:1! Jodłowiec dostrzega wybiegającego na czystą pozycję Kucharczyka, ale podaje minimalnie za mocno... Chwilę później strzelał Orlando Sa, ale został zablokowany
  • 90+3'
    Bąk otrzymuje żółtą kartkę za zwlekanie ze wznowieniem gry
  • 90+3'
    Makuszewski strzelał z 20 metrów wysoko nad naszą bramką
  • 90+1'
    Wojtkowiak mądrze blokuje Kucharczyka i od bramki zacznie Mateusz Bąk
  • 90'
    Mocna wrzutka Kucharczyka, piłka najpierw mija Jodłowca, ale ostatecznie trafia do Sa, który miał jednak problemy z opanowaniem futbolówki. Szkoda
  • 90'
    Arbiter doliczył 5 minut
  • 89'
    Grzelczak najpierw urywa się Żyrze, później stara się minąć Bereszyńskiego, ale dobrze asekuruje Furman
  • 89'
    Aut dla Legii na wysokości pola karnego
  • 88'
    Wojtkowiak do Makuszewskiego, ten obiegał Lewczuka i o mało go nie minął. Ostatecznie od bramki Kuciak
  • 87'
    Fatalna końcówka meczu w wykonaniu Legii. Kolejne dośrodkowanie w nasze pole karne, na piłkę idealnie nabiegał Makuszewski, który strzałem głową pokonał Kuciaka
  • 86'
    Gol dla Lechii
  • 84'
    Ależ szczęście Legii. Gerson zakręcił Beresiem w polu karnym i strzelił, Lewczuk blokuje strzał... piłka o mało nie wpadła do naszej bramki
  • 84'
    Żyro zmienia Guilherme
  • 83'
    Mila zmienił Frisenbichlera
  • 82'
    Fałszywy alarm. Colak strzelał głową, Kuciak broni na linii bramkowej. Gracze Lechii sugerują gola, sędzia dwukrotnie zmienia decyzję - najpierw nie uznaje gola, chwilę później na tablicy wyników było już 1:0. Ostatecznie dalej mamy bezbramkowy remis
  • 80'
    Kapitalna akcja rezerwowych Lechii - Nazario świetnie wypuszcza Colaka, który urywa się stoperom Legii i oddaje mocny, ale niecelny strzał na bramkę Kuciaka
  • 79'
    Furman ładnie odbiera piłkę Colakowi przy linii końcowej boiska. Kuciak rozpocznie od bramki
  • 78'
    Wojtkowiak próbował prostopadłego podania do wybiegającego Colaka, ale akcję przerwał Rzeźniczak
  • 77'
    Duuuuuuużo szczęścia ma teraz Legia. Grzelczak urywa się Brzyskiemu i dośrodkowuje płasko w pole karne Legii. Piłka mija Kuciaka i trafia do Colaka, który nie trafia w dogodnej sytuacji
  • 77'
  • 77'
    Korner dla Lechii i kolejny strzał Colaka. Kolejny raz niecelnie
  • 76'
    Gramy dalej!
  • 75'
    Rzeźniczak wciąż nie podnosi się z murawy. Okazało się, że w tej sytuacji ucierpiał również Orlando Sa, który kontynuował będzie grę z bandażem na głowie
  • 74'
    Ależ okazja! Brzyski zagrywa w pole karne do Sa, ten odbija piłkę, która trafia do Rzeźniczaka. Kuba oddaje niecelny strzał i zderza się z Bąkiem. Lekarze opatrują naszego stopera
  • 73'
    Furman urywał się Nazario, rywal fauluje pomocnika Legii. Szansa na dośrodkowanie
  • 72'
    Guilherme otoczony przez rywali piętką wypuszcza Bereszyńskiego, niestety piłka opuściła plac gry
  • 72'
    Colak za Wiśniewskiego
  • 71'
    Dziś to zdecydowanie ;)
  • 71'
    Bezpańskie dośrodkowanie trafia w ręce Kuciaka
  • 70'
    Mocna, podkręcona centra Wiśniewskiego. Akcję zamykał Gerson, ale na szczęście nie zdołał dojść do podania
  • 69'
    Słusznie, fajnie się patrzy na grę "Gui" ;)
  • 69'
    Rzeźniczak fatalnie traci piłkę, ale po chwili naprawia całą sytuację i blokuje strzał Makuszewskiego
  • 69'
    Faul na którymś z Lechitów i szansa na dośrodkowanie ze stojącej piłki
  • 68'
    Nazario zagrał na skrzydło do Vranjesa, ten dośrodkował, piłkę kolejny raz wybili nasi obrońcy
  • 67'
    Indywidualna akcja Vranjesa przerwana przez Jodłowca
  • 66'
    Bruno Nazario minął Bereszyńskiego i wpadł w pole karne, ryzykownym wślizgiem akcję ratuje jednak Lewczuk
  • 64'
    Piłka w pole karne do Freisenbichlera, przytomnie wybija Lewczuk
  • 63'
    Grzelczak wpadł w pole karne Lechii, przełożył Brzyskiego i dośrodkował. Ponownie blokują Wojskowi
  • 62'
    Korner dla Lechii. Krótkie rozegranie i kolejny rzut rożny
  • 62'
    Nazario zamienia Bougaidisa
  • 61'
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne Legii, które wybijają nasi obrońcy
  • 60'
    Grzelczak dośrodkował w pole karne Legii, piłkę przejął jednak Rzeźniczak. Legia wyprowadziła kontrę zakończoną zablokowanym strzałem Kucharczyka
  • 59'
    Ivica Vrdoljak opuścił boisko przez uraz. Będziemy informować o sprawie
  • 58'
    Sa zabrał się z piłką i wypuścił Guilherme. Piłka była odrobinę za mocna, ale Brazylijczyk powalczył o nią i faulował Makuszewskiego. Żótła kartka
  • 57'
    Bezradny strzał Vranjesa z 30 metrów. Daleko od bramki
  • 56'
    Furman ładnie zabrał się z piłką i posłał dłuugie podanie do Sa. Gerson nie pozwolił Portugalczykowi na dojście do futbolówki
  • 55'
    Gerson atakuje Kucharczyka przy narożniku, sędzia nie przerywa gry
  • 54'
    Furman otoczony przez kilku rywali, którzy wybili piłkę na aut
  • 54'
    Dwójkowa akcja Bereszyńskiego i Gui przerwana przez Bougaidisa
  • 53'
    Janicki fauluje Guilherme na naszej połowie
  • 51'
    Zmiana w Legii. Dominik Furman zamienia Ivicę Vrdoljaka
  • 50'
    Guilherme ładnie przedzierał się skrzydłem, ale chyba za długo ciągnął piłkę. Gerson wypchnął futbolówkę na rzut rożny
  • 49'
    Wiśniewski faulowany przez Jodłowca tuż przy linii środkowej
  • 48'
    Lechia naciska - bardzo mocne uderzenie Borysiuka zablokowane przez Rzeźniczaka
  • 47'
    Długa i przemyślana akcja Lechii zakończona bardzo niecelnym strzełem Vranjesa
  • 47'
    Bougaidis starał się minąć Bereszyńskiego, ale ten nie dał się ograć
  • 45+18'
    Gramy! Rozpoczęła Legia
  • 45+16'
    Piłkarze Legii już na boisku
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. 0:0. Bardzo mało emocji, kiepska gra i czerwona kartka dla Dudy
  • 45'
    Ajjj! Guilherme zatańczył w polu karnym Lechii i oddał strzał, który minął bramkę Bąka
  • 44'
    Gorąco pod naszą bramką. Vranjes złamał akcję do środka i oddał strzał z linii pola karnego. Piłka trafiła w słupek
  • 43'
    Kontra Lechii, Wiśniewski przebiegł z piłką kilkanaście metrów, ale ostatecznie zbyt lekko zagrywał do Freisenbichlera
  • 41'
    Wiśniewski centrował, ale zrobił to zbyt lekko
  • 41'
    Wiśniewski ładnie znalazł się pomiędzy naszymi defensywnymi pomocnikami i oddał strzał z 18. metra prosto w ręce Kuciaka
  • 40'
    Brzydki faul Dudy na Wojtkowiaku. Trudno jednak z poziomu trybuny prasowej ocenić czy wykluczenie to było słuszne. Fakt jest taki, że Duda zanotował tragiczny występ
  • 40'
    Kolejne przepychanki w naszym polu karnym. Strasznie dużo przestojów w tym spotkaniu
  • 39'
    Grzelczak ładnie wrzuca w pole karne Legii, ale nikt nie zamykał akcji
  • 39'
    Czerwona kartka dla Ondreja Dudy
  • 37'
    Niecelne zagranie Dudy do Jodłowca. Błąd Słowaka znowu w takim momencie, w którym potrzebna była precyzja
  • 36'
    Zablokowany strzał Borysiuka, aut dla Lechii i znowu długi wyrzut Wojtkowiaka. Tym razem wybity przez Wojskowych
  • 34'
    Dośrodkowanie wybite przez któregoś z graczy Lechii
  • 33'
    Kucharczyk w swoim stylu przedzierał się prawym skrzydłem i został sfaulowany. Kolejna szansa na dochodzące do bramki dośrodkowanie
  • 32'
    Straszna strata Dudy na rzecz Vranjesa. Słowak gdyby tylko przyspieszył, mógłby stworzyć przewagę - takich szans w tym meczu jest jak na lekarstwo
  • 31'
    Wrzutka Brzyskiego w kierunku Jodłowca, który oddał bardzo lekki strzał. Broni Bąk
  • 31'
    Kucharczyk miękko w pole karne, piłka jednak przeleciała obok wszystkich zawodników i wyszła poza boisko
  • 29'
    Rzeźniczak poszedł z akcją i ostatecznie starał się dośrodkować w pole karne Lechii, ale został nabity piłką i od bramki zacznie Bąk
  • 29'
    Wojtkowiak fauluje Kucharczyka w dogodnym do dośrodkowania miejscu. Przy piłce już Tomasz Brzyski i Ondrej Duda
  • 26'
    Wojtkowiak znowu bardzo mocno wyrzucał piłkę z autu, znowu powstało małe zamieszanie, ale ostatecznie bez konsekwencji
  • 26'
    Żółta kartka dla Grzelczaka za atak na Jodłowca
  • 24'
    Legia wysoko atakowana przez Lechię zmuszona do wybicia piłki na oślep
  • 23'
    Faul na Guilherme
  • 22'
    Ciekawsza akcja Lechii - dwójka Makuszewski - Freisenbichler wymieniała podania, ostatecznie zawodnik z Austrii wpadł w pole karne, ale "wyjechał" z piłką poza boisko
  • 20'
    Wojtkowiak wrzucał z autu w nasze pole karne, tam dobrze odnalazł się Wiśniewski, oddał strzał głową, który spokojnie obronił Kuciak
  • 19'
    Guilherme ograł dwóch rywali, ale ostatecznie Wojtkowiak wrócił i zabrał piłkę Brazylijczykowi
  • 18'
    Grzelczak faulue w ataku Brzyskiego
  • 17'
    Guilherme starał się urwać na prawym skrzydle, ale został zatrzymany przez Vranjesa
  • 16'
    A jednak Vranjes zdecydował się na strzał. Obok bramki Kuciaka
  • 15'
    Na boisku tzw. mecz walki, czyli zero sytuacji strzeleckich, właściwie nie dzieje się zbyt wiele
  • 15'
    Kolejne przewinienie. Tym razem Jodłowiec fauluje Freisenbichlera. Rzut wolny z 35 metrów. Szansa na centrę
  • 14'
    Duda fauluje tuż przed polem karnym rywala, za co otrzymuje żółtą kartkę
  • 12'
    Dobre podanie Vrdoljaka za plecy obrońców, Sa przepychał się z Janickim, wydawało się, że dojdzie do pozycji strzeleckiej, ale najsprytniejszy okazał się Bąk
  • 11'
    Za krótkie wybicie rzutu rożnego, kontra Legii, Duda starał się urwać Grzelczakowi, ale ostatecznie został dogoniony
  • 10'
    Brzyski fauluje tuż przy linii bocznej Grzelczaka. Będzie rzut wolny, szansa na centrę w pole karne
  • 10'
    Vranjes w pole karne, centra nieco za krótka, Rzeźniczak wybił piłkę na korner
  • 9'
    Kucharczyk centrował w pole karne, wydawało się, że piłka leci za nisko, Janicki jednak popełnił kiks, ale Orlando Sa nie zdołał go wykorzystać i oddać strzału
  • 7'
    Makuszewski świetnie uwolnił się na lewym skrzydle, zagrał do Wiśniewskiego, ten zaś szybko do Grzelczaka, który zdecydował się na strzał z 20. metra. Bardzo niecelny
  • 6'
    Świetna interwencja Rzeźniczaka, który najpierw przerwał akcję Freisenbichlera, chwilę później Wiśniewskiego
  • 5'
    Piłka wędrowała od głowy do głowy tuż przed polem karnym Legii, ostatecznie trafiła pod nogi Vranjesa, ten starał się oddać strzał, ale nie trafił w piłkę
  • 5'
    Powoli rozkręca się to spotkanie...
  • 4'
    Faul na Beresiu, Kuciak zacznie od wybicia blisko narożnika
  • 3'
    Ajj! Dobra akcja Legii - Gui odzyskuje piłkę na 25. metrze i wypuszcza Dudę, ten jednak przegrał pojedynek w polu karnym z Janickim
  • 2'
    Borysiuk wypychał poza boisko Dudę i zyskał tym samym aut
  • 1'
    Freisenbichler przedzierał się przed polem karnym Legii, ale piłkę odzyskał Bereszyński
  • 1'
  • 0
    Legia w składzie: Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Rzeźniczak, Brzyski - Guilherme, Jodłowiec, Vrdoljak, Duda, Kucharczyk - Sa
  • 0
    Witamy Państwa ze słonecznego stadionu w Gdańsku! Piłkarze obu drużyn są już na rozgrzewce. Do rozpoczęcia meczu zostało 35 minut
Lechia GdańskLegia Warszawa
14'

27' Piotr Grzelczak

27'
39'
58'

58' Guilherme

86' Maciej Makuszewski