Koniec meczu! Legia po golach Koseckiego, Dudy i Rzeźniczaka wygrała 3:0!
    Dośrodkowanie Ślusarskiego wybija Rzeźniczak i znowu z akcją ruszyli legioniści. Tym razem podanie Bielika do Saganowskiego było zbyt mocne
    Sędzia dolicza 3 minuty
  • 90'
    Guilherme niecelnie do Kucharczyka
  • 90'
    Bielik świetnie uruchomił Kucharczyka, ten zagrał w pole karne, ale nikt nie zamknął akcji i mamy rzut rożny, bo rywale wykopali futbolówkę poza boisko
  • 89'
    Bielik ukarany żółtą kartką za faul na rywalu
  • 87'
    Ładnie piłkę wymieniali Kucharczyk z Saganowskim, ale ostatecznie ten pierwszy za daleko wypuścił sobie piłkę i nie udało sie oddać strzału
  • 85'
    "Legiaaaaa, Warszawaaaaaa" - głośno śpiewają stołeczni kibice
  • 84'
    Saganowski świetnie minął Prokicia, po chwili dośrodkowywał Kucharczyk, ale na to zagranie najlepiej spuścić zasłonę milczenia
  • 82'
    Prokić dośrodkował piłkę w pole karne, ale niecelnie
  • 82'
    Grzegorz Baran wchodzi na boisko w miejsce Rachwała
  • 82'
    Rzut wolny dla rywali
  • 82'
    Kuciak zdaniem arbitra był faulowany w polu bramkowym
  • 80'
    Zakotłowało się trochę w polu karnym Legii, ale obrońcy zdołali powstrzymać rywali
  • 79'
    Ostatnia zmiana w Legii. Krystian Bielik wchodzi na plac gry w miejsce Ondreja Dudy
  • 78'
    Legioniści od początku do końca spotkania zmierzają po wygraną
  • 76'
    Helio Pinto dośrodkował piłkę z narożnika boiska, a w polu karnym najwyżej do piłki wyskoczył Rzeźniczak, który z bliska skierował ją do siatki
  • 75'
    Rzeźniczak uderzał piłkę głową, ale strzał został zablokowany mamy kolejny róg
  • 75'
    3:0!!! Jakub Rzeźniczak!
  • 74'
    Korner dla gości
  • 73'
    Ślusarski był sam na sam z Kuciakiem, ale był też na spalonym. W każdym razie legionista świetnie obronił sytuację
  • 73'
    Kucharczyk dogrywał do Saganowskiego, ale piłkę na aut wykopał Telichowski
  • 72'
    Saganowski dwa razy walczył o piłkę w polu karnym rywali, ale za każdym razem szybciej dochodził do niej i chwytał Malarz
  • 70'
    Saganowski na spalonym
  • 69'
    Strzelca pierwszego gola Jakuba Koseckiego zastępuje Michał Kucharczyk
  • 69'
    Z kolei w barwach miejscowych Poźniaka zmienił Kamil Wacławczyk
  • 68'
    Legioniści nie spieszą się z rozgrywaniem akcji. Teraz spokojnie warszawiacy wymieniają podania konstruując atak pozycyjny
  • 66'
    "Mistrzem Polski jest Legia" - słyszymy z ust kibiców stołecznej ekipy
  • 66'
    Za moment na boisko wejdzie Kucharczyk
  • 66'
    Saganowski starał się podawać do środka, ale został zablokowany
  • 65'
    Prokić oddał swój pierwszy strzał na bramkę w tym meczu, ale był on tak słaby, że każdy kibic na trybunach poradziłby sobie z jego obroną
  • 64'
    Groźnie uderzał Saganowski w polu karnym, ale nic konkretnego z tego nie wynikło
  • 63'
    Niecelne podanie Guilherme i Mak przejmuje piłkę. Na szczęście koledzy Brazylijczyka dobrze zadziałali i pozbawili rywala futbolówki
  • 61'
    Groźnie zza pola karnego uderzał Duda i skutkiem tego jest rzut rożny dla Legii
  • 61'
    Roszada również w ekipie rywali - Prokić wszedł w miejsce Komolova
  • 61'
    Defensorzy rywali wybili piłkę poza pole karne
  • 59'
    Rzeźniczak ukarany żółtą kartką, to jego szóste napomnienie w tym sezonie Ekstraklasy
  • 59'
    Mamy pierwszą zmianę w Legii. Marek Saganowski zastąpił Orlanda Sa
  • 57'
    Legioniści ładnie wymienili kilka podań, wreszcie na skrzydle piłkę dostał Lewczuk, którego dośrodkowanie zostało przez obrońców wybite poza pole karne
  • 56'
    Komolov wymienił piłkę z Bastą,ale szybko futbolówkę odzyskał Guilherme
  • 54'
    Lewczuk dobrze zabrał piłkę Makowi - to była solidna i zdecydowana interwencja legionisty
  • 51'
    Baranowski ponownie uderzał głową po dośrodkowaniu Mójty z rzutu wolnego, ale żadnych kłopotów ze złapaniem futbolówki nie miał Kuciak
  • 51'
    Kosecki uderzał z ostrego kąta z lewej strony boiska, ale obok bramki
  • 50'
    Kosecki naciskał Malarza, ale ten pod presją i tak dobrze interweniował
  • 48'
    Dobra piłka do Dudy w pole karne, ale ten źle przyjął futbolówkę i nic z tej akcji nie wyszło
  • 47'
    Można odnieść wrażenie, że piłkarze mają więcej miejsca na boisku na początku drugiej połowy
  • 46'
    Pinto traci piłkę w środku pola, ale po chwili odzyskuje
  • 45+15'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+14'
    Obie ekipy wróciły już na boisko
  • 45+3'
    Od razu po wznowieniu gry sędzia zakończył pierwszą połowę. Po bramkach Koseckiego i Dudy prowadzimy w Bełchatowie 2:0!
  • 45+2'
    Guilherme kapitalnie dośrodkował piłkę w pole karne, Duda jedynie dostawił nogę do dogrania i w ten sposób warszawiacy tuż przed przerwą podwyższyli prowadzenie
  • 44'
    2:0!!! Ondrej Duda!
  • 42'
    4765 osób ogląda spotkanie pomiędzy GKS-em, a Legią. W tym mamy 300 głośnych kibiców z Warszawy :-)
  • 41'
    Telichowski świetnie powstrzymał szykującego się na prawym skrzydle do dośrodkowania Vrdoljaka
  • 40'
    Rzeźniczak za daleko wyrzucił sobie piłkę i jeszcze raz musi wznowić grę z rzutu wolnego na włąsnej połowie
  • 38'
    Żyro próbował minąć dwóch rywali, a nie widząc szansy na drybling, po prostu wbiegł w nich. Nie był to dobry ruch, gdyż o faulu nie było mowy, a sam legionista padł z krzykiem na murawę. Ostatecznie skrzydłowy nie potrzebował pomocy lekarzy
  • 37'
    Lewczuk nie ryzykował i wybił piłkę głową na rzut rożny
  • 37'
    Szybko legioniści zażegnali niebezpieczeństwo
  • 35'
    Faulowany z lewej strony boiska Mak. Znowu dośrodkowywać będzie Mójta
  • 34'
    Ondrej Duda dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie do futbolówki doszedł Jakub Kosecki i skierował ją do siatki wyprowadzając legionistów na prowadzenie
  • 33'
    1:0!!! Jakub Kosecki!
  • 32'
    Lewczuk akurat gdy starał się podłączyć do akcji ofensywnej, to podał niecelnie i od razu musiał szybko wracać na własną połowę
  • 32'
    Vrdoljak na 30 metrze powalony przez Rachwała - Duda szybko wznawia grę
  • 31'
    Baranowski groźnie uderzył głową, niektórzy kibice widzieli już piłkę w siatce, ale ostatecznie poleciała ona obok bramki
  • 30'
    Guilherme fauluje przy linii końcowej Bastę. Do wykonania rzutu wolnego szykuje się Mójta
  • 29'
    Kuciak długo wznawia grę, ostatecznie legioniści przeprowadzili świetną akcję po wymianie kilku podań. Wszystko po zagraniu Sa kończył pinto, którego strzał świetnie nogami obronił Malarz
  • 26'
    Trudno wskazać wyróżniającą się po 25 minutach postać w zespole Legii. Najlepiej wśród rywali prezentują się za to Mójta na lewej obronie oraz Szymański w środku pola
  • 25'
    Ślusarski faulowany przez Rzeźniczaka na własnej połowie. Po chwili strzał zza pola karnego oddał Szymański
  • 22'
    Zobaczyliśmy teraz wysoki pressing legionistów. Trochę za rzadko robią to dziś warszawiacy
  • 21'
    Zakotłowało się trochę w polu karnym Legii. Według miejscowych Astiz zagrywał ręką, ale zdaniem arbitra o niczym takim nie było mowy
  • 20'
    Szymański groźnie, ale niecelnie, uderzył z 25 metrów. Wszystko rozpoczęło się od niedokładnego wyprowadzenia piłki przez Żyrę z własnej połowy
  • 19'
    Mójta dośrodkował piłkę z lewego sektora w boczną siatkę, choć wydawało się, że jeszcze gdy była ona na pacu gry dotknął jej Kuciak. Ostatecznie Słowak rozpoczyna grę od bramki
  • 18'
    Lewczuk prostopadle górą do Koseckiego, lecz znowu skrzydłowego uprzedził bramkarz gospodarzy
  • 17'
    Mójta zagrał wyrzucającą piłkę w pole karne, do której doszedł po drugiej stronie Ślusarski, ale rywal nie zdołał nic zdziałać, gdyż niecelnie podał do Maka
  • 16'
    Żyro zaskakująco uderzył z dystansu, lecz piłka przeleciała obok prawego słupka bramki gospodarzy
  • 16'
    Guilherme do Koseckiego, ale Basta przecina podanie i wybija na aut
  • 15'
    GKS wymienił kilka podań na połowie Legii, z piłką trochę pokręcił się Mak, który ostatecznie niecelnie uderzył
  • 14'
    Trudno wymienić teraz cały łańcuszek podań legionistów, lecz ostatecznie piłka trafiła na szesnastym metrze do Dudy, który poprawił sobie futbolówkę i uderzył. Niestety - obok bramki
  • 13'
    Długa piłka po linii była kierowana do Koseckiego, lecz żadnych kłopotów ze złapaniem jej nie miał Malarz, który miał znacznie bliżej do futbolówki, niż legionista
  • 11'
    Bardzo słabe dogranie Dudy, aż piłka wróciła na połowę Legii po wykopie Telichowskiego
  • 10'
    Żyro przerzucił piłkę na lewą stronę do Guilherme, ten zagrał do Koseckiego, a popychany skrzydłowy wywalczył rzut wolny dla "Wojskowych" a lewej stronie boiska. Do dogrania znowu szykuje się Słowak
  • 9'
    Piłkę ostatecznie wrzucił Duda, lecz defensorzy GKS-u skutecznie wybili piłkę. Z kontrą prawą stroną pobiegł Komolov, którego zatrzymał Guilherme. Brazylijczyk był potem faulowany przez przeciwnika
  • 8'
    Sa faulowany 35 metrów od bramki Malarza. Przy piłce ustawiają się Duda i Pinto
  • 7'
    Mak zabiera futbolówkę Żyrze w środkowej strefie boiska
  • 6'
    Sędzia Frankowski uspokaja Rzeźniczaka, który głośno wyrażał dezaprobatę odnośnie jego decyzji. Tak czy tak od autu na środku boiska rozpoczynają miejscowi
  • 5'
    Mójta do Maka, lecz piłkę przechwycili legioniści. Po chwili do tego drugiego skierowano kolejne podanie, ale szybciej do futbolówki doszedł Kuciak
  • 3'
    Miejscowi praktycznie w ogóle nie dotknęli piłki przez te trzy minuty
  • 2'
    Legioniści powoli rozpoczynają akcje na własnej połowie
  • 1'
  • 1'
  • 0
    20:00 - Kibice Legii stawili się w Bełchatowie w sile 300 osób i zapełniają sektor dla gości
  • 0
    20:05 - Obie drużyny intensywnie się rozgrzewają. W Bełchatowie jest dosyć chłodno
  • 0
    19:55 - Na ławce zasiądą: Jalocha - Bartczak, Ryczkowski, Bielik, Szwoch, Kucharczyk, Saganowski.
  • 0
    19:45 - Legia zagra w składzie: Kuciak - Lewczuk, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme - Żyro, Vrdoljak, Duda, Pinto, Kosecki - Sa.
  • 0
    19:30 - Witamy ze stadionu w Bełchatowie. Za godzinę usłyszymy pierwszy gwizdek Bartosza Frankowskiego