49'
85'
90'
  • 90+5'
    Po dwie bramki dla stołecznego zespołu zdobyli Miroslav Radović oraz Dossa Junior
  • 90+5'
    Piłkarze idą podziekować kibicom za doping w tym emocjonującym spotkaniu
  • 90+5'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje, a teraz jeszcze na wypowiedzi, zdjęcia oraz wideo z dopingiem
  • 90+4'
    Było blisko... Mila dograł piłkę na głowę Paixao, ten oddał strzał, ale spadł on na górną siatkę
  • 90+4'
    Koniec meczu! Legia wygrała 4:3 ze Śląskiem Wrocław
  • 90+2'
    Po chwili powtórka kornera - Pawełek wybił piłkę za linię
  • 90+2'
    Jodłowiec fauluje Paixao na wysokości naszego pola karnego
  • 90+1'
    Brzyski do Kucharczyka, ten czaruje na lewej stronie, podaje do Radovicia, a ten uderza, zostaje zablokowany i mamy róg
  • 90+1'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 90'
    4:3. Flavio Paixao
  • 90'
    Paixao wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony boiska i wpakował piłkę do siatki
  • 88'
    Mila ponownie uderza zza pola karnego i ponownie obok bramki
  • 88'
    Saganowski wchodzi za Dudę
  • 87'
    Z daleka uderzał Mila, ale obok bramki
  • 87'
    W miejsce Żyry wchodzi Szwoch
  • 87'
    Z kolei Calahorro zastępujeblkpę
  • 85'
    Radović ubrał się obrońcom i chociaż miał na plecach Hołotę, to zdołał lekkim strzałem pokonać Pawełka
  • 84'
    Dudu doblkpy, a temu zabrakło centymetrów, by dojść do zagrania
  • 84'
    4:2!!! Miroslav Radović!
  • 83'
    Jodłowiec stracił piłkę po agresywnym wejściu Mili, ale po chwili sytuację wyczyścił Dossa Junior
  • 82'
    Brzyski do Radovicia, ten minął dwóch rywali, to został wycięty przez trzeciego
  • 82'
    Do wejścia szykuje się Mateusz Szwoch
  • 81'
    Żyro przyjął piłkę prosto w twarz, ale legioniśći utrzymali się przy piłce
  • 80'
    Broź świetnym wślizgiem powstrzymał Ostrowskiego
  • 79'
    Droppa ukarany kartką za faul na Żyrze
  • 77'
    Zieliński wybija piłkę wślizgiem na rzut rożny. Niektórzy po tym wślizgu widzieli już futbolówkę w bramce
  • 77'
    W miejsce Picha wchodzi Krzysztof Ostrowski
  • 76'
    Po strzale Machaja legioniści rozpoczynają od bramki
  • 75'
    Jodłowiec faulowany w środku pola
  • 75'
    Piłka szybko trafiła w ręce Pawełka
  • 72'
    Brzyski fenomenalnie włączył się do akcji i pobiegł środkiem pola, choć już podanie do Dudy było trochę gorsze i ten stracił piłkę
  • 72'
    Żyro napomniany żółtym kartonikiem
  • 71'
    Brzyski nie dał się minąć Paixao i od autu zaczynają rywale
  • 71'
    Kuciak wyłapał dośrodkowanie Dudu
  • 70'
    Defensorzy rywali szczęśliwie zażegnują niebezpieczeństwo po zagraniu Radovicia
  • 69'
    Dogranie Żyry zablokowane na skraju pola karnego przez Dudu
  • 68'
    Droppa przejął piłkę w polu karnym, uderzył w kierunku Kuciaka, a ten odbił piłkę na aut
  • 67'
    Znowu na spalonym Radović
  • 66'
    Danielewicza zastępuje na boisku Hateley
  • 65'
    Kucharczyk z pomysłem zagrał do Raddovicia, ale szybciej do piłki doszedł Pawełek
  • 64'
    Radović zagrał przed pole karne do Vrdoljaka, ale ten został zablokowany przed polem karnym
  • 63'
    Kucharczyk ukarany żółtą kartką
  • 63'
    Machaj dośrodkował piłkę w pole karne, Paixao po chwili poprawił z drugiej strony, ale tak, że wykopał ja poza boisko
  • 61'
    Brzyski zewnętrzną częścią stopy dograł piłkę w pole karne, ta odbiła się od obrońcy i trafiła do Jodłowca, który huknął w bramkarza
  • 61'
    Poprzeczka Machaja, po chwili dobitka Paixao, ale na szczęście nadal prowadzimy. Było bardzo groźnie...
  • 59'
    Świetną piłkę z głębi pola dostał Radović, który był sam na sam z Pawełkiem, ale tym razem przegrał pojedynek z golkiperem Śląska. Mamy tylko rzut rożny
  • 59'
    Kucharczyk dostał piłkę przed polem karnym, uderzył z 16 metrów i po odbiciu od rywala ponownie poszybowała na róg. Niezła próba
  • 58'
    Poza bardzo niecelnym strzałem Picha, nic z tej akcji nie wyszło
  • 57'
    Brzyski zagrywał piłkę do przodu, ale została przechwycona przez Machaja. Po chwili rywale wywalczyli korner
  • 55'
    Od rzutu wolnego w środku pola rozpoczynają rywale. Piłkę na prawej flance dostał Paixao, ale Kucharczyk świetnie ją przechwycił
  • 55'
    Faulowany Kucharczyk, a kartkę za faul obejrzał Tomasz Hołota
  • 54'
    Dudu traci piłkę na rzecz Żyry, ten huknął z 35 metrów, ale na szczęście obok
  • 53'
    Rywale mieli rzut wolny, ale nie zagrozili legionistom
  • 53'
    Na spalonym Michał Kucharczyk
  • 52'
    16 187 osób ogląda dzisiejsze spotkanie
  • 50'
    W polu karnym Legii mieliśmy wielkie zamieszanie. Kuciak odbił strzał Machaja, dobijał Pich i Słowak też wybił piłkę, ale jak się okazało już zza linii końcowej
  • 49'
    3:2 Robert Pich...
  • 47'
    Korner dla przyjezdnych
  • 47'
    legioniści wybili piłkę z pola karnego
  • 46'
    Rywale gościli pod polem karnym Legii, ale ostatecznie zgubili piłkę
  • 45+18'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+17'
    Obie druzyny wróciły już na boisko. Nie ma zmian
  • 45+2'
    Rzeźniczak uderza piłkę głową, ale wprost w Pawełka
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 3:1!
  • 45+1'
    Duda zabrał piłkę rywalowi, a po chwili został sfaulowany przez Dudu
  • 45'
    Sędzia dolicza minutę
  • 44'
    Rzeźniczak zagrywa długą piłkę, ale dobrze przed "szesnastką" interweniował Pawełek
  • 44'
    Paixao uderzał zza pola karnego, ale nad bramką
  • 42'
    Brzyski dośrodkował piłkę w pole karne, wślizgiem na futbolówkę poszedł Dossa Junior i strzelił tym samym swojego drugiego gola w tym meczu
  • 41'
    Do narożnika wędruje Tomasz Brzyski
  • 41'
    3:1!!! Dossa Junior!
  • 40'
    Aptekarsko sędziuje arbiter - teraz odgwizdał faul na Pichu
  • 40'
    Jodłowiec podprowadził piłkę, podał do Dudy na lewe skrzydło, a ten wywalczył rzut rożny
  • 39'
    Vrdoljak pobiegł prawą stroną boiska, ale niecelnie dośrodkował
  • 38'
    Tym razem z dystansu - ponad bramką - uderzał Machaj
  • 38'
    Paixao faulowany przez Kucharczyka
  • 36'
    Dośrodkowanie Machaja w pole karne, głową uderza Celeban, ale na szczęście dobrze ustawiowny Kuciak złapał futbolówkę
  • 35'
    Mila faulowany teraz przez Żyrę 30 metrów od bramki Legii
  • 34'
    1:2. Sebastian Mila...
  • 34'
    Sebastian Mila huknął zza pola karnego, piłka odbiła się od słupka i wpadła obok bezradnego Kuciaka. Klasowe trafienie pomocnika Śląska
  • 33'
    Broź dośrodkował piłkę w pole karne, ale rywale zdołali szybko zażegnać niebezpieczeństwo
  • 33'
    Żyro ponownie na spalonym
  • 33'
    Tym razem na spalonym Radović, który już minął bramkarza. Serb tylko złapał się za głowę widząc uniesioną chorągiewkę
  • 31'
    Duda źle zagrał teraz w środku pola, ale na szczęście Kuciak zdołał dojść do piłki i wybić ją w bezpieczne miejsce na boisku
  • 29'
    Dudu dobrze wślizgiem powstrzymał Radovicia na prawej flance
  • 28'
    Radović już ruszał z kontrą po ograniu Hołoty, ale ten po przebiegnięciu 50 metrów na plecach Radovicia ostatecznie sobie poradził i zatrzymał Serba
  • 26'
    Machaj podaje do Paixao, ale piłka odbiła się od jego pięty i do piłki doszli legioniści
  • 26'
    Dobrą piłkę z głębi pola dostał Kucharczyk, który próbował lobować bramkarza, ale zrobił to w zły sposób
  • 24'
    Na spalonym Michał Żyro
  • 23'
    Kuciak wyłapuje kolejne dogranie rywali
  • 22'
    Brzyski dośrodkował piłkę na głowę stopera Legii, a ten świetnie wyszedł w powietrze i skierował futbolówkę do siatki. Reprezentant Cypru z wielkim uśmiechem pobiegł w kierunku ławki rezerwowych, gdzie utonął w objęciach kolegów
  • 21'
    Kucharczyk świetnie minął rywala i uderzył zaskakująco z ostrego kąta. Pawełek był jednak na posterunku i mamy rzut rożny
  • 21'
    2:0!!! Dossa Junior!
  • 19'
    Legioniści wymieniają teraz kolejne podania w środku pola
  • 17'
    Dośrodkowanie Brzyskiego z pola akrnego Śląska wybił Hołota
  • 16'
    Mila z dystansu, ale wprost w rękawice Kuciaka. Słowak pewnie złapał strzał
  • 14'
    Żyro uderzył/dośrodkował piłkę w pole karne Śląska, ale futbolówkę złapał Pawełek
  • 13'
    Droppa pobiegł środkiem pola, ale za długo zwlekał ze strzałem i wreszcie został zablokowany przez Dossę Juniora
  • 13'
    1:0!!! Miroslav Radović!
  • 13'
    Radović wbiegł z piłką między obrońców Śląska, był sam na sam z Pawełkiem i spokojnym strzałem pokonał golkipera rywali
  • 11'
    Hołota wygrał głowkowy pojedynek z Dudą na własnej połowie
  • 11'
    Zupełne nieporozumienie między Vrdoljakiem, który zgubił piłkę, a Rzeźniczakiem, który wykopując ją, uderzył prosto w kapitana
  • 10'
    Broż zagrywał do Kucharczyka, ale bardzo niecelnie
  • 8'
    Żyro dostał piłkę na prawej flance, zszedł do środka i uderzył obok bramki Pawełka
  • 7'
    Radović ruszył z kontrą, zagrywał w pole karne do Dudy, ale Pawełek doszedł do piłki szybciej i złapał ją w ręce
  • 6'
    Słabe rozegranie wolnego zakończone niecelnym strzałem Machaja
  • 5'
    Vrdoljak po krótki rozegraniu fauluje Machaja na wysokości pola karnego
  • 5'
    Mila przy piłce
  • 4'
    Pawełek kiwał się w polu karnym z Dudą, ale dobrze zwiódł legionistę i zagrałpiłkę na lewe skrzydło
  • 4'
    Nieporozumienie Kuciaka z obrońcami przy dograniu Dudu z lewej flanki, ale na szczęście jedyną konsekwencją dla nas jest rzut rożny dla rywali
  • 3'
    Strata Żyry w środku pola, piłkę do Paixao podał Mila, ale gracze Śląska trochę wycofali akcję
  • 3'
    Dudu bardzo dobrze powstrzymał wyprowadzającego na środku boiska piłkę Brozia
  • 1'
    Duda fauluje Paixao przy próbie odbioru piłki
  • 1'
  • 0
    20:25 - Kibice odśpiewują "Sen o Warszawie"
  • 0
    20:20 - Kto dziś wygra? - pyta Wojciech Hadaj. - Legia!!! - odpowiadają głośno kibice na trybunach
  • 0
    20:13 - Powoli końca dobiega rozgrzewka piłkarzy Legii
  • 0
    19:50 - Na placu gry pojawili się już zawodnicy Legii
  • 0
    19:43 - Na rozgrzewkę wyszli golkiperzy Śląska, których powitało około 400 kibiców wrocławskiego klubu. Zasiadają oni na sektorze gości
  • 0
    19:30 - Oto skład Legii na mecz ze Śląskiem Wrocław: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Junior, Brzyski - Żyro, Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk - Duda, Radović.
  • 0
    19:38 - Na rozgrzewce pojawili się bramkarze Legii
  • 0
    16:25: Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. Trybuny na razie puste, ale do meczu jeszcze ponad godzina