76'
79'
90'
  • 90+9'
    Tym samym powoli dobiega końca nasza relacja. Teraz legionistów czeka przerwa reprezentacyjna. Do gry wrócą 13 września, kiedy podejmą na Łazienkowskiej zespół Śląska Wrocław
  • 90+7'
    Ostatnia szansa Legii i... sędzia kończy mecz. Podbeskidzie pokonuje 2:1 Legię i trzy punkty zostają w Bielsku-Białej
  • 90+6'
    Blisko bramki samobójczej po tym, jak mocne dośrodkowanie Koseckiego trafia w głowę jednego z obrońcy Podbeskidzia i mija minimalnie słupek bramki gospodarzy
  • 90+5'
    Rzeźniczak za niesportowe zachowanie względem sędziego zostaje ukarany żółtą kartką
  • 90+5'
    Długie podanie "Brzytwy" w pole karne rywala. Peskovic wychodzi odważnie i na raty łapie piłkę
  • 90+4'
    Niecodzienna sytuacja. Lekarz zespołu Legii Maciej Tabiszewski odesłany przez sędziego na trybuny
  • 90+3'
    Stały fragment gry rozegrany na krótko, piłkę przejmują legioniści. Broź dorzuca futbolówkę w pole karne przeciwnika, tam jest Sa, jednak jego strzał głową nie mógł zrobić krzywdy drużynie z Bielska-Białej
  • 90+3'
    Dwóch piłkarzy Podbeskidzia leży na murawie. Lada moment arbiter zakończy spotkanie...
  • 90+1'
    Adu Kwame nabija Brozia i aut dla gospodarzy. Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90+1'
    Chaotyczny strzał Chrapka ociera Dossę Juniora i mamy rzut rożny dla Podbeskidzia
  • 90'
    Zdaniem sędziego "Jodła" fauluje Iwańskiego
  • 89'
    Miękkie dośrodkowanie Rzeźniczaka z łatwością wyłapuje Peskovic
  • 88'
    Strzał z dystansu Koseckiego ląduje na... aucie.
  • 87'
    Mało czasu zostało legionistom by chociaż wyrównać stan meczu. Niepotrzebny faul Żyry i Iwański kradnie kolejne, cenne sekundy leżąc na boisku
  • 86'
    Była okazja, by rozstrzygnąć mecz. Chrapek wychodzi sam na sam z Kuciakiem, lecz napastnik Podbeskidzia przegrywa ten pojedynek z bramkarzem Legii
  • 85'
    Dossa Junior nabija Malinowskiego, od bramki zacznie Kuciak
  • 84'
    Piotr Malinowski zastępuje na boisku Damiana Chmiela
  • 83'
    Jodłowiec wywalczył rzut rożny, do piłki podchodzi Brzyski
  • 83'
    Ależ świetna okazja Orlando Sa! Prawie identyczna sytuacja jak wtedy, gdy Portugalczyk strzelił bramkę, lecz tym razem strzał głową napastnika Legii jest niecelny
  • 82'
    Broź wrzuca w pole karne, piłka ląduje w rękach Peskovicia
  • 82'
    Podbeskidzie od kilku minut jedynie wybija piłki jak najdalej od swojej bramki, Legia w natarciu
  • 80'
    Podbeskidzie gra już w komplecie. Mocne dośrodkowanie Brzyskiego trafia w głowę Stano i zagrożenie pod bramką Peskovicia zostaje oddalone
  • 79'
    Z boiska znoszony jest Iwański, gospodarze chwilowo będą grać w dziesiątkę
  • 78'
    Żółta kartka dla Górkiewicza. Odłożona kara dla obrońcy Podbeskidzia, za faul na Żyrze
  • 77'
    Zablokowany strzał z dystansu Tomasza Jodłowca
  • 76'
    Brzyski z rzutu wolnego do Dossy Juniora i... chyba nie trzeba mówić co się wydarzyło
  • 75'
    Jakub Kosecki faulowany przez Marka Sokołowskiego. Żółta kartka dla kapitana gospodarzy
  • 73'
    Iwański chciał wypuścić Sokołowskiego na wolne pole, jednak jego podanie było delikatnie za mocne
  • 72'
    Dośrodkowanie Brzyskiego w pole karne przeciwnika wybija Stano. Kontratak Podbeskidzia przerywa Kosecki
  • 70'
    Radović ruszał z akcją, ale szybko zakończył jego rajd Sloboda
  • 70'
    Trzecia zmiana w Legii. Łukasz Broź zastąpi Bartka Bereszyńskiego
  • 68'
    Sa faulowany przez Sokołowskiego. Do piłki znów podchodzi Brzyski
  • 68'
    Podanie naszego obrońcy znów w kierunku Dossy Juniora, znów za mocno...
  • 67'
    Dośrodkowanie Brzyskiego ląduje w rękach Peskovicia
  • 66'
    Rajd Koseckiego, starcie z Pavolem Stano które kończy się upadkiem naszego skrzydłowego. "Kosa" domagał się odgwizdania rzutu karnego, sędzia pozostał niewzruszony
  • 65'
    Schodzi z boiska strzelec jednej z bramek - Maciej Korzym. Zastąpi go Krzysztof Chrapek
  • 63'
    Niezliczoną liczbę stałych fragmentów gry wykonuje dziś Brzyski. Tym razem w dobrej sytuacji źle uderza Orlando Sa
  • 62'
    Stały fragment gry rozegrany pomysłowo przez gospodarzy, jednak brakuje wykończenia. Kontratak Legii przerywa Bartłomiej Konieczny i zostaje ukarany żółtą kartką
  • 61'
    Dosyć dziwne zachowanie Kuciaka. Podanie do bramkarza Legii od Rzeźniczaka, kiepskie wybicie Dusana, który chce poprawić swój błąd. Odbija piłkę głową i łapie w ręce. Sędzia odgwizduje rzut wolny pośredni dla Podbeskidzia
  • 58'
    Iwański zagrywa długą piłkę na Chmiela, który wkręca w ziemię Dosse Juniora. Z jego strzałem radzi sobie jednak Kuciak
  • 57'
    Korzym przesadza z siłą przy dośrodkowaniu i piłka dla Legii
  • 57'
    Zmiana w drużynie Podbeskidzia. Schodzi Patejuk, wchodzi Adu Kwame
  • 56'
    Sytuacja powtarza się już chyba po raz setny. Brzyski do Dossy Juniora, obrońca oddaje strzał głową, sędzia gwiżdże spalonego
  • 55'
    Tym razem było groźniej po dośrodkowaniu "Brzytwy". Trzeci z rzędu rzut rożny dla gości
  • 55'
    Piłka została wybita poza pole karne, tam do futbolówki doszedł Radović, który jest faulowany. Znów Brzyski będzie wrzucał
  • 54'
    Piłka trafia w jednego z graczy gospodarzy i jeszcze jeden korner dla Legii
  • 53'
    Rzut rożny dla Legii
  • 52'
    Daleki wrzut z autu Sokołowskiego, publiczność domaga się rzutu karnego po tym jak Korzym upadł w polu karnym Legii
  • 51'
    Dossa Junior dwukrotnie oddala zagrożenie po tym, jak piłka dociera w pole karne Legii
  • 50'
    Kolejny przechwyt Podbeskidzia. Akcja gospodarzy kończy się zbyt mocnym dośrodkowaniem Sokołowskiego
  • 49'
    Kuciak opuszcza swoje pole karne i wybija piłkę jak najdalej potrafi
  • 47'
    Błąd w szeregach Legii. Jodłowiec czeka na piłkę, wyprzedza go Sloboda, który podaje od razu do Korzyma. Ten oddaje strzał, lecz mija on w znacznej odległości dalszy słupek bramki Kuciaka
  • 45+21'
    Druga połowa rozpoczęta. Legio walcz!
  • 45+21'
    Radović zastępuje w przerwie Saganowskiego, Żyro pojawia się w miejsce Szwocha
  • 45+19'
    Zawodnicy obu drużyn już na boisku. Lada moment zaczniemy drugą połowę. Miroslav Radović i Michał Żyro gotowi do wejścia na boisko
  • 45+4'
    Żółta kartka dla Tomasza Brzyskiego, duże pretensje naszego obrońcy w kierunku arbitra
  • 45+4'
    Pierwsza połowa za nami. Po ciekawej pierwszej połowie Legia przegrywa 2:1 z Podbeskidziem. Czekamy na lepszą grę legionistów w drugiej połowie
  • 45+3'
    Miękka wrzutka Orlando Sa na długi słupek, na pełnej szybkości piłkę wślizgiem strąca "Bereś", lecz zabrakło w centrum pola bramkowego innego zawodnika Legii
  • 45'
    Długie podanie, blisko oddania celnego strzału głową Pavol Stano, lecz obrońca Podbeskidzia tylko trąca delikatnie futbolówkę, która wychodzi za linię końcową boiska
  • 45'
    Pierwsza połowa potrwa cztery minuty dłużej
  • 43'
    Faul Dossy Juniora na Korzymie, Iwański będzie wrzucał piłkę w pole karne Legii
  • 42'
    "Bereś: faulowany przez Sokołowskiego. Kolejne dośrodkowanie Brzyskiego, znów w kierunku Dossy Juniora, lecz minimalnie za mocne i piłka wychodzi poza boisko
  • 40'
    Rajd Koseckiego, zejście do środka, lecz samo uderzenie pozostawia wiele do życzenia.
  • 39'
    Bereszyński w pozornie niegroźnej sytuacji źle wybija piłkę głową. Futbolówkę przejął Korzym, momentalnie, z dziecinną łatwością ograł Rzeźniczaka, huknął z całej siły w kierunku bramki Legii. Kuciak nie jest w stanie zatrzymać tego strzału i piłka wpada do bramki.
  • 38'
    Gol dla Podbeskidzia... Błąd defensywy Legii.
  • 37'
    Iwański znów posyła piłkę na krótki słupek, tam jest "Bereś", który główką wybija piłkę na aut
  • 36'
    Chmiel starał się dośrodkowywać, ale asysta dwóch obrońców Legii znacząco mu to utrudniła. Rzut rożny dla Podbeskidzia
  • 35'
    Rzut rożny dla Legii, piłka trafia w pierwszego zawodnika przeciwnika...
  • 35'
    Kolejne upomnienie dla zawodnika Legii. Faul taktyczny popełnia Mateusz Szwoch
  • 34'
    To drugie "żółtko" Ivicy w tym sezonie
  • 33'
    Dość brutalny faul Vrdoljaka na Sokołowskim. Kapitan Legii ukarany żółtą kartką
  • 31'
    Damian Chmiel w sytuacji 1 na 1 z Kuciakiem, lecz był on w momencie podania na wyraźnym spalonym
  • 30'
    Kolejne dośrodkowanie Brzyskiego, ale zbyt mocne i piłka wychodzi poza boisko
  • 29'
    Rzut wolny dla Legii po faulu na Bereszyńskim
  • 28'
    Dośrodkowanie "Brzytwy" z rzutu rożnego na dalaszy słupek. Defensywa Podbeskidzia oddala zagrożenie
  • 27'
    Dośrodkowanie Bereszyńskiego w pole karne, napastników Legii uprzedza Pazio i mamy rzut rożny
  • 25'
    Brzyski dośrodkował piłkę z rzutu rożnego prosto na głowę Orlando Sa. Portugalczyk z bliska, ale w niewygodnej sytuacji, kieruje piłkę do bramki gospodarzy
  • 25'
    Korzym fauluje Dosse Juniora, piłka dla legionistów
  • 24'
    Gol!!! Orlando Sa! Mamy wyrównanie!
  • 23'
    Kosecki mija Slobodę, lecz pomocnik Podbeskidzia momentalnie fauluje skrzydłowego Legii
  • 22'
    Chmiel przejął piłkę w środku pola, zabrał się z futbolówką w stronę bramki Kuciaka, oddał strzał, ale niecelny
  • 20'
    Bliźniacza akcja Legii. Wrzutka Brzyskiego, główkuje Dossa Junior, ale z pozycji spalonej
  • 18'
    Rzeźniczak fauluje Korzyma i będzie dobra okazja dla gospodarzy, by podwyższyć prowadzenie. Dośrodkowywać piłkę w pole karne Legii będzie Iwański.
  • 18'
    Zagranie w kierunku bliższego słupka, piłka momentalnie wybita poza pole karne.
  • 17'
    Podbeskidzie wyprowadza akcję, przejmuje piłkę Vrdoljak, kombinacyjna wymiana podań między legionistami kończy się spalonym Bereszyńskiego
  • 15'
    Długie podanie Rzeźniczaka, piłkę przedłuża Orlando Sa, ale Saganowski nie dochodzi do podania
  • 14'
    Orlando Sa fauluje Pavola Stano, piłka dla gospodarzy
  • 13'
    Vrdoljak wrócił na boisko, a Maciej Iwański bardzo niecelnie szukał długim podaniem jednego ze swoich kolegów
  • 13'
    Strzał Macieja Korzyma bardzo słaby w siłę i niecelny.
  • 12'
    Okazja Legii! Strzał głową Dossy Juniora po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, broni Pesković, ale liniowy podnosi chorągiewkę - spalony
  • 10'
    Korzym dośrodkowuje piłkę w pole karne Legii, kiks Vrdoljaka, piłkę uderza Sloboda, niepewna interwencja Kuciaka i piłka wtacza się do bramki Legii
  • 10'
    Vrdoljak faulowany, potrzebna interwencja sztabu medycznego Legii
  • 8'
    Gol dla Podbeskidzia... 0:1.
  • 7'
    Strata Jodłowca, od razu fauluje uciekającego mu Chmiela
  • 6'
    Kontratak Legii. Sa wycofuje piłkę przed pole karne przeciwnika, tam jest Bereszyński, lecz jego strzał z pierwszej piłki niecelny.
  • 5'
    Dossa Junior blokuje dośrodkowanie Macieja Korzyma, aut dla gospodarzy
  • 4'
    Stano fauluje Sa
  • 4'
    Wrzutka Brzyskiego w pole karne przeciwnika. W porę piłkę wybija defensywa Podbeskidzia
  • 3'
    Gra wznowiona, długa piłka Brzyskiego do Koseckiego, lecz bardzo niedokładna.
  • 2'
    Iwański leży na boisku, po starciu ze Szwochem, mamy chwilę przerwy
  • 1'
    Pierwsze sekundy należą do Podbeskidzia, które utrzymuje się w posiadaniu piłki
  • 1'
  • 0
    Oto wyjściowy skład warszawskiej drużyny: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Dossa Junior, Brzyski - Szwoch, Vrdoljak, Jodłowiec, Kosecki - Sa, Saganowski.
  • 0
    Witamy w naszej relacji live! Legioniści są dziś w Bielsku-Białej, gdzie zmierzą się z miejscowym Podbieskidziem.
Podbeskidzie Bielsko-BiałaLegia Warszawa

8' Anton Sloboda

8'
25'

63' Bartłomiej Konieczny

63'

76' Marek Sokołowski

76'

79' Tomasz Górkiewicz