Koniec meczu. Legia zasłużenie wygrała 2:0 po golach Astiza i Ojamy.
  • 90+2'
    Na spalonym Wawrzyniak
  • 90+1'
    Mikita do Radovicia, ten będąc w polu karnym przeczekał bramkarza, wycofałdo nadbiegającego Mikity, ale "Miki" uderzył obok bramki
  • 90'
    Kuświk sam na sam z Kuciakiem, który ograł Astiza, piłka odbiła się od bramkarza, od napastnika Ruchu i przeszła tuż obok słupka
  • 88'
    Radović zagrał dobrze do Mikity, ale ten za późno wystartował i został uprzedzony przez Buchalika
  • 88'
    Włodyka w idealnej sytuacji, sam na sam z Kuciakiem, ale nie trafił nawet w bramkę. Ale dostał świetną piłkę od Kuświka
  • 86'
    Sporo niedokładności w środku pola z obu stron, sytuację uspokoił po przejęciu piłki Dominik Furman
  • 84'
    Starzyński pond murem i ... poprzeczka... Sporo szczęścia miał tym razem Kuciak.
  • 83'
    Jodłowiec bezsensownie faulował Starzyńskiego na linii pola karnego. Wolny dla Ruchu
  • 82'
    kolejna akcja Ruchu i tym razem Astiz bez namysłu wybija piłkę poza boisko
  • 81'
    Bereszyński w pojedynku z Włodyką i rzut wolny dla Legii
  • 80'
    Kuciak wykopał piłkę daleko do przodu zażegnując niebezpieczeństwu.
  • 79'
    Ruch organizuje kolejny atak, spokojnie rozgrywając piłkę na własnej połowie
  • 78'
    Dwie zmiany. W Legii Furman za Pinto, zaś w Ruchu Kowalski za Smektałę...
  • 74'
    Stawarczyk faulował Mikitę, ale sędzia nie zareagował
  • 72'
    Surma traci piłkę tuz przed polem karnym Legii. Po chwili Radović faulowany
  • 71'
    Wawrzyniak pobiegł lewą stroną i będąc na wysokości pola karnego zagrał do Łukasza Surmy...
  • 70'
    Radović świetnie zagrał w tempo do Mikity, ten huknął ile sił w nogach, ale nad poprzeczką
  • 65'
    Radović mógł zagrać łatwiejszą piłkę do Bereszyńskiego, ale wybrał trudniejszą opcję i podał do Ojamy między nogami Stawarczyka. Ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i trafił do siatki.
  • 63'
    Golll 2:0 Ojamaa, i co za zagranie Radvicia!
  • 62'
    Goście w drugiej połowie osiągnęli lekką przewagę, mają więcej z gry
  • 61'
    Głębokie dośrodkowanie, ale Wawrzyniak opanował sytuację
  • 61'
    Zmiana w Legii za Dwaliszwilego wchodzi Patryk Mikita
  • 60'
    Radović do Ojamy, ale ten stracił piłkę
  • 59'
    Zieńczuk ładnie dośrodkował do Jankowskiego, ale ten główkował wprost w Kuciaka
  • 56'
    Wawrzyniak się potknął, Kuświk sam na sam z Kuciakiem i gorą nasz bramkarz, po chwili uderzał jeszcze Zieńczuk, ale ponad bramką
  • 55'
    Kolejna strata Dwaliszwilego w środku pola
  • 54'
    Bereszyński przy przyjęciu piłki pomagał sobie ręką i wolny dla Ruchu
  • 50'
    Zieńczuk ostre wejście w Astiza, Hiszpan zwijał się z bólu ale już wszystko w porządku
  • 50'
    Radović do Brzyskiego, ten do Dwaliszwilego i strata
  • 48'
    Bereszyński uderzał z dystansu, ale ponad bramką
  • 47'
    Zmiana tez w Legii za Brozia wszedł Ojamaa
  • 46'
    druga połowa rozpoczeta
  • 46'
    Jedna zmiana w Ruchu - za Babiarza wszedł Jankowski i juz w pierwszej akcji po przerwie mógł wyrównać, ale świetnie wybronił Kuciak
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 44'
    Pinto wychodził z kontrą, ale został sfaulowany przez Starzyńskiego
  • 43'
    Rzut rożny dla Legii, Brzyski do Dwaliszwilego, ale Gruzin nie doszedł do piłki
  • 42'
    Wawrzyniak w pojedynku z Malinowskim, legionista nabity i od bramki Buchalik
  • 40'
    Radović dostrzegł Vrdoljaka, ten uderzył z 20-metra, ale bramkarz efektowną paradą zażegnał niebezpieczeństwu
  • 39'
    Wawrzyniak faulowany przy linii bocznej przez Starzyńskiego, wolny dla Legii
  • 39'
    Dośrodkowuje Brzyski, ale piłka trafia do graczy Ruchu
  • 38'
    Broź w pole karne do Dwaliszwilego, ale Gruzin znów uprzedzony przez obrońcę
  • 36'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka trafia do Astiza, który najpierw uderza w słupek, futbolówka się odbiła i ponownie trafiła do Hiszpana, a poprawka już wylądowała w siatce
  • 35'
    1:0 Inaki Astiz!!!
  • 34'
    Krotko rozegrany rożny i świetny strzał Brzyskiego. I jeszcze jeden korner, piłka musnęła głowy Malinowskiego
  • 33'
    Radovic trafia w rękę rywala w polu karnym i domaga się karnego, gwizdek arbitra jednak milczy
  • 33'
    Rzut rożny dla Legii
  • 32'
    Pinto zmusił do błędu Surmę, zagrał do boku,ale Brzyski niedokładnie do Radovcia, który zagrał do Brozia w pole karne, jego zagranie zablokowane
  • 30'
    Kuciak kopie piłkę w nogi rywala, ale jego błąd nie miał konsekwencji, na posterunku Astiz
  • 29'
    Długie podanie do Kuświka wychodzi za boisko
  • 27'
    Dwaliszwili wybiegł za boisko obok Buchalkika, który za moment rozpocznie grę od autu bramkowego
  • 26'
    Rzut wolny dla Legii, strzał Brzyskiego wyłapał bramkarz
  • 23'
    Rado sprytnie zagrywał do Dwaliszwilego, ale ten zatrzymany przez obrońców
  • 22'
    Radović na prawo do Bereszyńskiego, ale za mocna piłka i Bartek doszedł do piłki już za linią końcową boiska
  • 21'
    Babiarz faulował Radovicia w środku pola, rzut wolny dla Legii
  • 20'
    Kuciak wybija piłkę na aut, bo niezdecydowanie Astiza chciał wykorzystać Kuświk
  • 18'
    Pinto zagrywał w pole karne, ale wprost na głowę Konczkowskiego
  • 17'
    Strzelał Zieńczuk, ale uderzenie zablokowane, po chwili piłka w rękach Kuciaka
  • 15'
    Brzyski na bliższy słupek, przedłuża podanie Dwaliszwili, ale tam nikogo nie było z legionistów
  • 14'
    Dośrodkowanie Brzyskiego przecina Malinowski i rzut rożny dla Legii
  • 13'
    Moment chaosu, kilka strat w środku pola, Dwaliszwili przytrzymał piłkę, ale po chwili ją stracił
  • 13'
    Zieńczuk zagrywał w pole karne, ale wprost w ręce Kuciaka
  • 11'
    Astiz przepychał się z Kuświkiem, Hiszpan miał problemy, ale piłka wycofana i Ruch buduje akcje od nowa
  • 11'
    Wawrzyniak zagrywał do Pinto, ale ten na pozycji spalonej
  • 9'
    Wawrzyniak zszedł do środka, piłka trafiła do Brozia, który wycofał piłkę wprost pod nogi gracza Ruchu
  • 8'
    Pada śnieg, legioniści długo rozgrywają piłkę
  • 6'
    Broź uderzał zza pola karnego, ale Bucvhalik broni uderzenie
  • 4'
    Smektała powstrzymany przez Vrdoljaka
  • 4'
    Na spalonym Dwaliszwili
  • 2'
    Pinto dośrodkował w pole karne, ale Stawarczyk wybił piłkę na róg
  • 2'
    Dośrodkowanie Brzyskiego wybija Surma
  • 1'
    Jodłowiec faulowany w środku pola przez Babiarza
  • 0
  • 0
    20:27 - Piłkarze wychodzą na murawę, a z głośników puszczono "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    20:24 - Z głośników słyszymy "Sen o Warszawie"
  • 0
    20:21 - Aura nie sprzyja oglądaniu meczu. Jest niesamowicie zimno, a dodatkowo przeszkadza deszcz ze śniegiem
  • 0
    20:17 - Obie ekipy zakończyły rozgrzewkę i zbiegły do szatni
  • 0
    19:55 - Trybuny są puste, muzyka cicho przygrywa rozgrzewającym się zawodnikom. Atmosfera jest po prostu sparingowa
  • 0
    19:45 - Piłkarze obu zespołów wybiegają na rozgrzewkę
  • 0
    Na ławce dziś usiądą: Skaba, Rzeźniczak, Kopczyński, Furman, Ojamaa, Mikita
  • 0
    Przy pustych trybunach piłkarze Legii zmierzą się z Ruchem w ramach XIX kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Początek o godzinie 20:30. Legioniści zaczną w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Astiz, Jodłowiec, Wawrzyniak - Vrdoljak, Pinto - Broź, Radović, Brzyski - Dwaliszwili.
Legia WarszawaRuch Chorzów
36'
66'
73'

73' Filip Starzyński