87'
  • 90+9'
    Kończymy relację live. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na łamach Legia.Net
  • 90+8'
    Żyleta wyraża jeszcze niezadowolenie z gry podopiecznych trenera Magiery. Trybuna Ultras ponownie spisała się wzorowo i przez całe 90 minut dopingowała zespół, czego nie można powiedzieć o zawodnikach, którzy nie potrafili udokumentować przewagi nad mistrzem Mołdawii. "Legia grać! K.... mać!", "Gdzie są wyniki?", "Co wy robicie, wy naszą Legię hańbicie!" - te okrzyki z Żylety żegnają schodzących do szatni piłkarzy Legii
  • 90+5'
    Koniec meczu. Legia remisuje z Sheriffem Tyraspol 1:1. Jedyną bramkę dla legionistów zdobył Hamalainen
  • 90+4'
    Na boisku za leżeli Hlousek i Bayala - obaj trzymają się za głowy, obyło się bez pomocy lekarskiej
  • 90+1'
    Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty
  • 89'
    A tuż przed bramką Sheriff przeprowadził trzecią zmianę - na boisku pojawił się Balima, który zmienił De Nooijera
  • 88'
    Piłkę w siatce umieszcza Bayala po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
  • 87'
    Gol dla Sheriffa...
  • 84'
    Zmiana w Sheriffie - wchodzi Damascan, schodzi Brezovec
  • 84'
    Legioniści wyraźnie okupują teraz połowę rywala
  • 83'
    Świetne dośrodkowanie Jędrzejczyka z prawej strony do Kucharczyka. "Kuchy" próbował oddać strzał z woleja, uderzył jednak nieczysto - rożny dla mistrzów Polski
  • 82'
    Legioniści mają ochotę na drugiego gola. Trzeba przyznać, że często przy piłce jest Berto - niezła zmiana Portugalczyka
  • 80'
    Strzał Moulina z 30-40 metrów minimalnie obok bramki Sheriffa
  • 77'
    Świetnie piłkę podprowadził Berto, który odegrał futbolówkę do Hlouska. Czech wyłożył piłkę do Hamalainena. Fin płaskim strzałem pokonuje Mikulicia!
  • 76'
    GOL! HAMALAINEN!
  • 73'
    Sheriff umieszcza piłkę w siatce Legii! Jednak sędzia odgwizduje spalonego!
  • 72'
    Dobrze z piłką w polu karnym odnalazł się Hamalainen, nie zdołał jednak oddać strzału, ale wywalczył rożny
  • 71'
    Trzecia zmiana w Legii - na boisku melduje się Berto, schodzi Nagy
  • 70'
    Na murawie przez chwilę leżał Nagy, jednak Węgier podniósł się i wrócił do gry
  • 70'
    Żółtą kartką ukarany Da Silva za faul na Szymańskim
  • 69'
    Z kontrą ruszyli teraz legioniści. Hamalainen dobrze wypuścił Kucharczyka, który został powalony w polu karnym gości. Gwizdek sędziego jednak milczy
  • 66'
    Tymczasem kolejny rzut rożny dla Sheriffa, strzał po dośrodkowaniu jednego z rywali ponad bramką Malarza
  • 64'
    Sporo ożywienia wprowadził do gry legionistów Hamalainen, ale mistrzowie Polski i tak mają poważne problemy w ofensywie
  • 63'
    Zmiana w Sheriffie - schodzi Tripić, wchodzi Da Silva
  • 62'
    Mączyński trafia w mur i z kontrą ruszył ponownie Badibanga. Zawodnik Sheriffa skutecznie jednak zatrzymany
  • 62'
    Gra przerwana, bo na boisku opatrywany jest Brezovec
  • 60'
    Blisko pola karnego faulowany tym razem Nagy, który wymieniał futbolówkę na jeden kontakt z Mączyńskim. Rzut wolny z ok. 20 metrów od bramki gości
  • 59'
    Żółta kartka dla Hlouska
  • 58'
    Szymański wykłada piłkę na 5. metr - było tam trzech legionistów, jednak żaden nie zdołał dopaść do bezpańskiej futbolówki!
  • 55'
    Zmiana w Legii - w miejsce Sadiku na boisku melduje się Hamalainen
  • 53'
    Dobre zagranie Nagya na 11. metr pola karnego Sheriffa, jednak w oddaniu strzału przeszkodzili sobie... Mączyński z Szymańskim. Szkoda!
  • 52'
    Obrońcy Legii ponownie naciskani przez Badibangę i Bayalę. Pierwszy z wymienionych oddał groźny strzał głową na bramkę Malarza, a po chwili goście stwarzają zagrożenie z rzutu rożnego
  • 50'
    Sytuacyjny strzał "Kuchego" zza pola karnego, ale bez zagrożenia dla bramki Mikulicia
  • 49'
    Pazdan faulowany był przez Badibangę, który psuje sporo krwi obrońcom Legii w dzisiejszym spotkaniu. Legionista powrócił już na murawę
  • 49'
    Żółtą kartką za faul na Moulinie ukarany Brezovec
  • 48'
    Strata Sadiku na połowie rywala i z groźną kontrą ruszył Sheriff, atak przeciwników zatrzymał ostatecznie Pazdan, ale reprezentant Polski ucierpiał i długo nie podnosi się z murawy
  • 46'
    Legioniści zaczęli spokojnie, piłkę próbują rozgrywać między sobą defensorzy mistrzów Polski
  • 45+19'
    Sadiku rozpoczął od środka podaniem do Moulina
  • 45+18'
    Do rywali dołączają zawodnicy Legii. Za moment drugie 45 minut
  • 45+17'
    Na boisku pojawili się już piłkarze Sheriffa, czekamy jeszcze na legionistów
  • 45+3'
    Dobrze odnalazł się Jędrzejczyk po wrzutce "Mąki" z rzutu rożnego, jednak strzał głową kapitana Legii niewiele ponad bramką Sheriffa
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Legia - Sheriff do przerwy bez goli
  • 45+2'
    Zderzenie przy pojedynku powietrznym Hlouska i Susicia. Obaj zawodnicy byli przez chwilę opatrywani przez lekarzy
  • 45+1'
    Mistrzowie Polski nie zdołali stworzyć zagrożenia po stałym fragmencie gry
  • 45'
    Najlepsza szansa Legii w tym meczu! Atomowy strzał zza pola karnego oddał Mączyński, który o mały włos nie "przełamał" rąk bramkarza. Rożny dla legionistów
  • 43'
    Szansa dla gości z narożnika boiska, jednak legioniści zażegnali niebezpieczeństwo. Przy wybiciu piłki faulowany Moulin
  • 43'
    Ostatnie minuty pierwszej części gry należą do zawodników Sheriffa, którzy dłużej utrzymują się z futbolówką na połowie Legii
  • 41'
    W drużynie rywali bardzo aktywny jest Badibanga, który raz po raz próbuje przeszkadzać w rozgrywaniu piłki między obrońcami Legii, szczególnie blisko gra Pazdana. Przypomnijmy, że reprezentant Polski ma na swoim koncie żółty kartonik
  • 39'
    Legia próbuje szarpać, zwalnia, przyspiesza akcje, jednak sporo w tym niedokładności - zarówno jeśli chodzi o podania, jak i przyjęcie piłki
  • 36'
    Do prostopadłego podania ruszył Kucharczyk i był blisko oddania strzału, ale ostatecznie uprzedził go Mikulić, który wygarnął piłkę spod nóg legionisty
  • 34'
    Zagrożenie stworzył Hlousek, którego dośrodkowanie z lewej strony mogło trafić do siatki Sheriffa. Piłkę po rykoszecie łapie na nieszczęście Legii Mikulić. Bramkarz zrobił już dwa kroki do przodu i wrzutka Czecha mogła sprawić niespodziankę, jednak golkiper zdołał się cofnąć i schwytać piłkę
  • 31'
    Przez chwilę wydawało się, że inicjatywę przejęli zawodnicy z Mołdawii, ale legioniści ponownie utrzymują się na połowie Sheriffa
  • 28'
    Faulowany na środku boiska Badibanga, najpierw próbował zatrzymać go Moulin, a następnie wślizg od tyłu wykonał Pazdan, za co otrzymał żółtą kartkę od arbitra z Macedonii
  • 27'
    Z kontrą ruszyli goście, na szczęście ich atak skutecznie przerwał Dąbrowski, który w dodatku był faulowany
  • 25'
    Strzał zza pola karnego oddał Brezovec, futbolówka poszybowała nad bramką Malarza
  • 24'
    Ze względu na to, że "Gui" grał na "dziesiątce" jego miejsce zajmie teraz Szymański, "Kuchy" ustawił się na lewym skrzydle, na prawym będzie grał Nagy
  • 22'
    Niestety Guilherme nie będzie w stanie kontynuować swojego udziału w tym meczu, a w jego miejsce wchodzi Michał Kucharczyk
  • 21'
    Ostro potraktowany Guilherme leży na murawie i trzyma się za kolano. Brazylijczyk faulowany był tuż przy ławce rezerwowych Legii, ale sędzia przez dobre kilka chwil nie pozwolił sztabowi medycznemu na opatrzenie zawodnika. Dziwne zachowanie arbitra
  • 19'
    Legioniści nie zdołali zamienić dośrodkowania na jakąś groźną akcję, na szczęście nie dali wyprowadzić kontraataku piłkarzom Sheriffa
  • 17'
    Szansa przed Legią ze stałego fragmentu gry, około 35 metrów od bramki rzut wolny wykona Szymański
  • 15'
    A tak prezentowała się dzisiejsza oprawa:
  • 14'
    Mączyński pada w polu karnym rywala, jednak gwizdek sędziego milczy
  • 13'
    Kolejna szybko rozegrana akcja tym razem mogła przynieść prowadzenie! Świetne płaskie dośrodkowanie Szymańskiego z lewej strony do Mączyńskiego, który nie sięgnął piłki. Po chwili do futbolówki dopadł jeszcze Sadiku, ale strzał Albańczyka poszybował nad bramką Mikulicia
  • 10'
    Legioniści próbują rozgrywać akcje blisko pola karnego Sheriffa, wymieniają podania z pierwszej piłki, ale każde niedokładne zagranie od razu przejmują rywale, którzy są ustawieni blisko zawodników z Warszawy
  • 7'
    "Gui" aktywny jest od pierwszych minut. Brazylijczyk przeskoczył nad rywalem na skrzydle i zacentrował mocno piłkę. Niestety, jego kolega z drużyny nie zdołał oddać strzału
  • 6'
    Nad boiskiem unosi się dym ze środków pirotechnicznych. Sędzia nie przerywa jednak zawodów
  • 6'
    Gospodarze przejęli futbolówkę na swojej połowie. Piłka szybko powędrowała do Guilherme, który zatańczył z przeciwnikiem. Brazylijczyk oddał strzał, ale prosto w ręce bramkarza
  • 5'
    Piłkarze z Tyraspolu nie chcieli pozwolić legionistom na kontrę, więc nieprzepisowo zatrzymywali warszawiaków na ich połowie
  • 4'
    Dąbrowski posłał idealne długie podanie do Armando Sadiku. Napastnik Legii przyjął futbolówkę na klatkę, próbował uderzyć, ale został zablokowany. Albańczyk próbował jeszcze raz uderzyć, ale finalnie grę wznowi bramkarz
  • 3'
    Mecz trwa od kilku sekund. Goście próbowali stworzyć zagrożenie przez stały fragment gry. Legioniści wybili jednak futbolówkę po centrze z wolnego
  • 0
    Kibice odśpiewują "Sen o Warszawie". Już za kilka chwil początek meczu Legia - Sheriff Tyraspol!
  • 0
    Na boisku trwa rozgrzewka obu drużyn, a Żyleta szykuje się do oprawy
  • 0
    Bramkarze Legii już się rozgrzewają. Niedługo dołączą do nich zawodnicy z pola
  • 0
    Jacek Magiera podał wyjściową jedenastkę: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan - Hlousek - Mączyński, Moulin - Szymański, Guilherme, Nagy - Sadiku
  • 0
    Już za godzinę Legia Warszawa zmierzy się z Sheriffem Tyraspol!
Legia WarszawaSheriff Tyraspol
50'

50' Josip Brezovec

59'
71'

71' Cristiano da Silva