86'
  • 90+1'
    Od bramki zaczyna Skaba.
  • 90+1'
    Rozpaczliwe uderzenie Brozia zza narożnika pola karnego, ale piłka trafia prosto w rękawice bramkarza.
  • 90+1'
    Koniec meczu.
  • 89'
    Ostatnie minuty to przewaga MSK Ziliny. Wywalczyli kolejny rzut rożny.
  • 86'
    Zaraz po rozpoczęciu, Legia mogła ponownie wyjść na prowadzenie. W ostatniej chwili bramkarz gości wybija piłkę spod nóg Mikity.
  • 85'
    Po rzucie rożnym goście po raz kolejny mieli świetna sytuację, ale Skaba pewnie złapał piłkę idącą w środek bramki.
  • 85'
    Radość w obozie MSK Zilina. 1:1. Niesamowite uderzenie Piacka, nożycami w samo okienko od poprzeczki.
  • 83'
    Kolejne uderzenie rywali. Tym razem Skaba na posterunku.
  • 81'
    Powinno być 1:1 Zawodnik gości wykorzystał zagabienie legionistów, uderzył bez zastanowienia, ale obok bramki Skaby
  • 77'
    Dwa rzuty rożne wykonuje Brzyski, ale bez powodzenia.
  • 77'
    Kopczyński wchodzi na boisko zmieniając Tomasza Jodłowca
  • 77'
    świetne zagranie do Ojamaa, który z 13 metrów strzela na bramkę. W ostatniej chwili jest jednak blokowany
  • 76'
    Żyro zagrywał do Kucharczyka, ten sprytnie do Estończyka. Ojamaa jednak nie połapał się w tym i piłkę odzyskali rywale
  • 71'
    Rzut wolny dla gości. Przy piłce Skvarka.
  • 71'
    Zagrywa na skrzydło, ale obrońcy Legii dobrze czytają grę i przerywają akcję.
  • 70'
    Dośrodkowanie Brzyskiego w kierunku Cichockiego, ale były gracz Dolcanu został zablokowany.
  • 69'
    Dobra akcja Mikity i Kucharczyka. Wywalczony rzut rożny.
  • 63'
    Uderzenie Jodłowca zza pola karnego w samo okienko. Przepiękne uderzenie.
  • 61'
    Po szybkiej akcji uderzał Majtan, ale niecelnie
  • 60'
    Rzut rożny wybijał Brzyski, ale bez zagrożenia
  • 56'
    Żółta kartka dla Ceesaya za faul na Broziu.
  • 54'
    Faul na Mikicie przy linii bocznej
  • 54'
    A chwilę później Brzyski fauluje przy drugiej linii bocznej.
  • 51'
    Dobre uderzenie Jodłowca zza pola karnego, ale obok bramki.
  • 48'
    Mikita dryblował w narożniku pola karnego, ale nie mógł przebić się przez szczelną obronę rywali. Odegrał do Brzyskiego, ale jego dośrodkowanie wybili na rzut rożny.
  • 48'
    Po pierwszym kornerze Brzyski wybijał drugi, ale bez żadnego zagrożenia.
  • 45+11'
    Rozpoczęła się druga część meczu.
  • 45+11'
    Od razu Patryk Mikita zdecydowanie zaatakował rywali.
  • 44'
    Koniec pierwszej części meczu
  • 42'
    Rezerwowi piłkarze Legii właśnie zakończyli rozgrzewkę, drugiej połowie zobaczymy zupełnie inny zespół.
  • 41'
    "Lado" holuje piłkę środkiem boiska, szuka miejsca na strzał. W końcu uderza po ziemi. Uderzenie jest jednak zbyt lekkie aby zaskoczyć bramkarza.
  • 39'
    Na przebój poszedł Bereszyński, który minął kilku rywali, uderzył z dystansu, niestety w boczną siatkę.
  • 39'
    Chwila przerwy jeden z graczy Ziliny potrzebuję pomocy medyków
  • 39'
    Interwencja Bravo, który wybija piłkę na rzut rożny.
  • 39'
    Kuciak pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska.
  • 35'
    Wawrzyniak traci piłkę przed polem karnym przeciwników. Zilina wychodzi z szybką kontrą, którą przerywa Kuciak. Potem niepotrzebnie wdaje siew drybling. Na szczęście bez konsekwencji.
  • 35'
    Po chwili kolejna świetna interwencja Kuciaka, po którym Zilina ma rzut rożny.
  • 35'
    Na szczęście jest kompletnie źle wybitny i legioniści odzyskują piłkę.
  • 33'
    Świetne krosowe podanie Radovicia do wychodzącego Koseckiego, który z ostrego konta uderzył tak, że piłka minęła bramkarza Ziliny. Niestety również bramkę. To była świetna akcja Legii.
  • 31'
    Gol zagrywa do Dwaliszwilego, ale strzał Gruzina jest blokowany
  • 28'
    Faul Furmana i będzie groźna sytuacja dla Zliny
  • 28'
    Ponownie świetne uderzenie Skvarka i piłka o centymetry mija spojenie słupka z poprzeczką.
  • 27'
    Faul Bravo w środku pola
  • 27'
    Strzał Skvarki z rzutu wolnego a lewy róg Kuciaka, ale Słowak na posterunku
  • 26'
    Na trybunach pojawił się Pinto
  • 25'
    Legioniści uspokoili grę i odsunęli rywali od swojej bramki.
  • 24'
    Po ostatnich słowach przewagę uzyskali rywale, przez kilka minut gra toczyła się w okolicach pola karnego Legii
  • 24'
    Fenomenalnie uderzał z dystansu Pich, ale tym razem Kuciak popisał się interwencją
  • 18'
    Kolejny rzut rożny, tym razem wywalczony przez Dwaliszwilego. Niestety po raz wtóry dośrodkowanie Furmana kończy akcję Legii.
  • 18'
    od kilkunastu minut Legioniści uzyskali wyraźną przewagę. Brakuje jednak dokładniejszego rozegrania piłki tuż przed polem karnym.
  • 16'
    Mihalik wyłuskał piłkę od Janusza Gola, zagrał do wychodzącego Leitnera, który minął Kuciak. W ostatnim momencie piłkę rywalowi zabrał Bravo
  • 16'
    Po chwili Radović zagrał do wychodzącego Sagana, ten odegrał do Dwaliszwilego, ale obrońcy Zliny zdołali powstrzymać akcję legionistów.
  • 16'
    Wawrzyniak pomknął lewą stroną, dośrodkował do Lado, który strzlił w samo okienko, ale bramkarz Zliny piękną paradą powstrzymał swój zespół od utraty gola
  • 11'
    Kosecki do spółki z Radoviciem wywalczyli rzut rożny.
  • 11'
    Niestety kolejne dośrodkowanie Furmana przechwytują obrońcy Ziliny, a konkretnie Kacer
  • 11'
    Akcja szybko przeniosła się pod bramkę Legii, na posterunku był jednak Kuciak
  • 8'
    Furman dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale zbyt lekko i futbolówkę przejął obrońca Zliny
  • 5'
    Dwaliszwili głową uderzał na bramkę po dobrym zagraniu Radovicia. Niestety niecelnie.
  • 3'
    Na trybunach pośród 400 widzów, którzy musieli zapłacić za bilety (5, 4 lub 2 euro) jest Bogusław Leśnodorski wraz z Jackiem Mazurkiem i Dominikiem Ebebenge
  • 1'
    Przed chwilą Vlado zagrał do Sagana ale akcję przerwał Mabouka
  • 0
    Obie jedenastki już na boisku. W Bad Zell przed meczem świeciło słońce, teraz ponownie zanosi sie na deszcz. Zaraz zaczynamy.
  • 0
    Zaczęła Legia
  • 0
    Początek spotkania za kwadrans. Legia zagra dwoma składami, każdy po 45 minut.
  • 0
    W środę o 18:30 pierwszy sparing Legii z MSK Żylina. Zapraszamy na naszą relacje na żywo