Koniec meczu
  • 90'
    2:1! Michał Kucharczyk!
  • 90'
    Nieskuteczność Legii przełamana! Kucharczyk wyszedł oko w oko z Zubasem i trafił do bramki między nogami golkipera rywali
  • 89'
    Kucharczyk dostał piłkę na prawym skrzydle i odegrał ją Radoviciovi, który wycofał futbolówkę do obrony
  • 88'
    Rożny nie przyniósł skutku przeciwnikom
  • 88'
    Lisowski mocno uderzył na bramkę rywali i niewiele się pomylił
  • 87'
    Kucharczyk biegł ratować piłkę, ale drogę zagrodził mu golkiper rywali i przepuścił ją na aut
  • 87'
    Kuciak kapitalnie broni sytuację sam na sam z Pilotasem
  • 85'
    Vertelis wpadł w nasze pole karne i zamiast strzelać, tragicznie podał
  • 85'
    Teraz schodzi Vertelis, a w jego miejsce Pilotas
  • 84'
    Kolejna interwencja Lisa, który przepchnął Varmasa pod naszym polem karnym i wywalczył aut
  • 84'
    Dedura stopuje długie podanie Żewłakowa
  • 84'
    Kolejna strata Żyro na prawym skrzydle
  • 83'
    Lisowski minął się z piłką, ale okręcił się i zdołał wykopać ją na aut
  • 82'
    Piłkarze z Litwy przerywają akcję, bo na boisku leży ich kolega
  • 82'
    Kavaliauskas zawiązał już but i jest gotowy do dalszej gry
  • 82'
    Radović ukarany żółtą kartka
  • 80'
    Kolejna zmiana w Ekranasie. W miejsce Kucysa wchodzi Edgaras Baranauskas
  • 78'
    Wrzutka Kucharczyka, piłkę szczupakiem dosięgnął Gol, ale strzelił wprost w bramkarza. Dalej mamy remis
  • 77'
    Legia w drugiej połowie jest dopingowana zza płotu
  • 76'
    Morvilas schodzi, a wjego miejsce Ribokas
  • 76'
    Lisowski wpada w rywala i wolny dla Ekranasu
  • 75'
    Wawrzyniak falowany przez Kavaliauskasa, który obejrzał żółtą kartkę
  • 74'
    Lisowski wrzucał w pole karne, ale piłkę pewnie złapał Zubas
  • 74'
    Żyro głową do Kucharczyka, który wywalczył aut nabijając rywala
  • 73'
    Girdvaimis zmieniony przez Gleveckasa
  • 73'
    Żyro chciał mijać rywala, ale tylko stracił piłkę
  • 71'
    Kucys uruchomił kolegów, ostatecznie piłka trafiła w polu karnym do Kavaliauskasa, który posłał piłkę wysoko nad bramką
  • 71'
    Radović pada w polu karnym, ale na pewno nie było faulu
  • 68'
    Lisowski do Kucharczyka, ale piłkę głową zatrzymuje jeden z Litwinów
  • 68'
    Vertelis nie mógł już zatrzymać Radovicia, to go podciął...
  • 66'
    Stojący w polu karnym Żewłakow wybija strzał Andelkovicia
  • 65'
    Kogo uśpi spotkanie, tego na pewno obudzą jeżdzące obok stadionu pociagi :-)
  • 64'
    Strata Ekranasu
  • 64'
    Żyro wpadł w pole karne i posłał mocną piłką nad bramką
  • 63'
    Kucharczyk marnuje setkę... Michał stanął oko w oko z Zubasem i strzelił prosto w niego
  • 62'
    A Michał Żewłakow pokazuje jednak, że jest profesorem na swojej pozycji
  • 61'
    Lisowski dał się ograć Vertelisowi, ale po chwili naprawił swój błąd i wznowił akcję Wojskowych
  • 60'
    Emocje zaczynają ponosić piłkarzy. Zaczynają się małe przepychanki i dyskusje
  • 59'
    Żyro znowu zagrał kiepska piłkę na lewą stronę
  • 58'
    Duże szczęście Legii. Kymantas miał kapitalną okazję. Doszedł do prostopadłej piłki wślizgiem i skierował ją obok bramki
  • 57'
    Kontra gości. Vertelis popędził przez całe boiska i skierował piłkę na krótki słupek, ale Kuciak był czujny i odbił piłkę na róg
  • 57'
    Rożny dla Ekranasu. Widejko wybija piłkę
  • 56'
    Żyro miał dwie kapitalne okazje, ale za każdym razem trafiał w bramkarza, którego na początku mogł spytać, w który róg chce dostać piłkę...
  • 55'
    Astiz faulowany przez Kymantasa
  • 54'
    Dedura z dystansu i... Kuciak musi biec po piłkę za bramkę
  • 53'
    Kucys prawie doszedł do piłki, ale ostatecznie wyszła ona za bramkę
  • 52'
    Żyro poszedł prawą stroną, przerzucił piłkę nad rywalem, lecz nie zdołał jej złapać przed linią końcowa
  • 52'
    Kymantas wbiegł w pole karne Legii i chciał zagrywać do kolegi, ale został zablokowany. Od rzutu rożnego rozpoczną rywale
  • 50'
    Radović zakręcił rywalem, ale zagrał w pole karne za mocno
  • 49'
    Za mocne podanie do Morvilasa i od autu zaczną Wojskowi
  • 49'
    Kucharczyk faulowany przez kapitana rywali - Ignasa Dedurę
  • 48'
    Gol do Widejki, który nawet nie zdążył wystartować do piłki
  • 47'
    Radović zagrał na lewą stronę do Kucharczyka, a ten wywalczył róg
  • 47'
    Żyro za mocno i piłka opuściła plac gry
  • 46'
    Jeszcze nie zaczęła się dobrze druga połowa, a nad stadionem już się błyska i grzmi
  • 45+16'
    I zaczęła się druga połowa
  • 45+14'
    Piłkarze wracają na boisko
  • 45+14'
    Astiz zastąpi Marko Sulera
  • 45+1'
    Żyro chciał zmienić stronę, ale piłkę przejął Markevicius
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje z Ekranasem 1:1
  • 45'
    Vertelis ukarany za symulowanie
  • 44'
    Bardzo często wślizgiem atakują legionistów rywale. Czasem odnosi się wrażenie, że zaraz ktoś może być kontuzjowany
  • 43'
    Dedura chce rozpocząć akcję swojej ekipy od podania do bramkarza, ten wyekspediował piłkę w głąb boiska
  • 42'
    Cały czas naszą ekipę dopinguję kilkudziesięciu fanatyków. Trybuny stadionu są zapełnione
  • 41'
    Gol zszedł do środka ze skrzydła i znowu zagrał prostopadła piłkę. Tym razem podał ją Emilijusowi Zubasowi
  • 41'
    A deszcz zaczyna padać
  • 40'
    Ponownie interwencja Kucharczyka w obronie zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 39'
    Strata Gola naprawiona przez Łukasika
  • 39'
    Kucharczyk ambitnie powstrzymał rywala po błędzie Sulera - nie pierwszym dziś zresztą...
  • 37'
    Żewłakow bardzo spokojnie zagrywa do Kuciaka
  • 35'
    Co do zmiany - "Lisu" zagra na prawej stronie obrony, a "Jędza" przesunął się do pomocy
  • 35'
    Piłka odbiła się od kilku nóg w polu karnym Ekranasu, ale ostatecznie czujny golkiper rywali złapał futbolówkę
  • 34'
    Andelković uderzył w lewy róg, jego intencje wyczuł Kuciak, ale nie dosięgnął piłki
  • 32'
    1:1 Marko Andelković
  • 32'
    Saganowskiego zastąpił Wojtek Lisowski
  • 31'
    Rzut karny... Kuciak faulował Kymantasa.
  • 30'
    Kucharczyk chciał obiec Girdvaimisa, ale ten dobrze się zastawił i nie przepuścił legionisty
  • 29'
    Wawrzyniak wywalczył kolejny rzut rożny
  • 28'
    Radović wycięty przez Morvilasa i ten zostaje za to ukarany żółtą kartką
  • 27'
    Saganowski prawie zabrał się z piłką w polu karnym, ale ta ostatecznie mu odskoczyła i od bramki rozpocznie Zubas
  • 26'
    Gol przechwycił piłkę, rozegrał ją z Saganowskim, wpadł w pole karne i płasko wgrał, ale na róg wybił ją Dedura
  • 25'
    Jędrzejczyk za mocno wrzucił piłkę i ta wyszła za linię bramkową
  • 25'
    Nieporozumienie Gola z Saganowskim i piłka pada łupem rywali
  • 24'
    Przytomnie gra dziś Łukasik. Dużo widzi, rozgrywa piłkę - naprawdę może to być kolejne objawienie w Ekstraklasie
  • 23'
    Prosta strata rywali. Morvilas nie doszedł do podania i futbolówka wyszła na aut
  • 22'
    Słyszymy grzmoty na stadionie w Sulejówku, czyżby deszcz miał towarzyszyć piłkarzom w grze?
  • 20'
    Żyro wrzucił piłkę w pole karne z rożnego, futbolówkę mocno uderzył głową Jędrzejczyk, a ta wpadła do siatki
  • 19'
    Wawrzyniak zabrał się z piłką po lewej stronie boiska, ale jego wrzutka została wybita w trybuny
  • 19'
    1:0! Artur Jędrzejczyk
  • 18'
    Kucharczyk walczył, aby opanować futbolówkę z lewej strony boiska, ale nie udała mu się ta sztuka
  • 17'
    Gol na wolne pole do Kucharczyka, który zgrywa piłkę Januszowi, a ten półwolejem uderzał na bramkę Zubasa, który jednak pewnie złapał piłkę
  • 16'
    "Jędza" zagrywa do Kuciaka, a ten naciskany przez rywala wybija piłkę w głąb pola
  • 15'
    Andelković zagrywa wprost do Kuciaka
  • 15'
    Jędrzejczyk ukarany żółtą kartką za faul
  • 14'
    Rzut wolny dla Legii z 30 metrów. Do piłki podchodzi Żyro
  • 14'
    Girdvaimis wybija wrzutkę Żyro na aut
  • 13'
    Ponownie faulowany był Saganowski
  • 13'
    Radović dochodzi do piłki w polu karnym, ale był na spalonym
  • 11'
    Łukasik spróbował płaskiego strzału z dystansu i nie wyszło to najgorzej, ale piłka poleciała obok bramki
  • 11'
    Skończyła się nieco senna atmosfera na trybunach, a zaczął doping dla Wojskowych
  • 10'
    Kolejna piłka w pole karne, tym razem kierowana do Żyro, ale znowu niecelnie
  • 10'
    Saganowski wpadł z lewej strony pola karnego, wgrał piłkę na środek i Kucharczyk o centymetry minął się z piłką
  • 9'
    Gol prostopadle do... no właśnie. Do kogo?
  • 8'
    Teraz leży z kolei Łukasik... Mistrzowie Litwy są też chyba mistrzami w koszeniu rywali
  • 8'
    Za mocno piłka do Żyro... Nawet nie był w stanie jej przyjąć
  • 6'
    Kymantas chciał piętką zagrać do kolegi, ale na posterunku był Łukasik, który przejął piłkę
  • 5'
    Saganowski leży na murawie, ale już chyba wszystko z nim OK, od rzutu sędziowskiego piłkarze rozpoczęli grę
  • 4'
    Długa piłka do Żyro, ale zatrzymał ją Andelkovic
  • 3'
    Kolejna strata legionistów w środku pola
  • 3'
    Od początku widać, że piłkarze Ekranasu lubią pograć dłużej piłką
  • 1'
    Suler prosto pod nogi Vertelisa, ale błąd na szczęście bez konsekwencji
  • 0
    Zaczęli! Od razu główkę z rywalem wygrywa Wawrzyniak
  • 0
    Obie ekipy już się przywitały, za chwilę początek spotkania
  • 0
    O godzinie 17 we wtorek piłkarze Legii w składzie zbliżonym do optymalnego podejmą w Sulejówku ekipę mistrza Litwy czyli Ekranas Poniewież. Zapraszamy do relacji z tego wydarzenia
Legia WarszawaEkranas Poniewież
31'

31' Marko Andelković