Koniec meczu Polonia - Legia 1:2! Ljuboja i Furman!
    Furman jeszcze jeden strzał ale tym razem obok bramki
    Faul Wawrzyniaka na Przybeckim w środku pola
  • 90+1'
    2:1 Dominik Furman!!!!!!
  • 90+1'
    Vrdoljak dograł w pole karne idealną piłkę do Furmana, a ten główką wpakował piłkę do bramkę. Brawo "Furmi"!!!
  • 90'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego. Furman do Radovicia, ten przewrotką z najbliższej odległości ale chyba niepotrzebnie. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką
  • 88'
    Była szansa dla Legii ale uderzenie z woleje Vrdoljaka z 7 metrów trafiło wprost w Przyrowskiego
  • 87'
    Piątek stojąc na pozycji spalonej trącił piłkę z najbliższej odległości i w ten sposób Polonia wyrównała...
  • 86'
    1:1 choć był tam chyba spalony...
  • 85'
    zmiana w Polonii za Tosika wszedł Piotr Grzelczak
  • 84'
    zmiana w Legii za Ljuboję wchodzi Janusz Gol
  • 83'
    Polonia miała swoja szansę, zaczęło się od straty Radovicia, a skończyło na bombie Piątka - piłka poszybowała tuż nad poprzeczką
  • 81'
    Faulowany po prawej stronie Ljuboja, żółta kartka dla Barana
  • 79'
    Todorovski zagrywa w pole karne, sytuację wyjaśnił Vrdoljak
  • 78'
    Dośrodkowanie płaskie ale Vrdoljak szczupakiem wybija piłkę
  • 78'
    Furman faulował Wszołka z prawej strony pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 77'
    Nieporozumienie Wawrzyniaka z Kuciakiem i rzut rożny dla Polonii
  • 76'
    Saganowski w tempo w pole karne do Koseckiego, ten odegrał do Ljuboi, który na wślizgu uderzył piłką w słupek w przedziwny sposób
  • 75'
    Zmiana w Legii za Dwaliszwilego Marek Saganowski
  • 72'
    Zamieszanie na trybunie kamiennej,
  • 67'
    zmiana w Polonii, za Kiełba wchodzi Paweł Tarnowski
  • 65'
    Groźnie było pod bramką Legii. Dośrodkowanie, zagranie przedłużone głowa i Wszołek uderzył główką tuż obok bramki
  • 63'
    zmiana w Legii za Łukasika pojawia się Dominik Furman
  • 62'
    Vrdoljak faulowany przed polem karnym, ale pospieszyli się z rozegraniem stałego fragmentu legioniści i piłka dla Polonii
  • 62'
    Radović wprost do Ljuboi, ale Danijel na spalonym
  • 59'
    Pazio zszedł z boiska, a jego miejsce Gołębiewski
  • 58'
    Radović długa piłka do Koseckiego w pole karne, ale Kosa nie zdołał dojść do futbolówki
  • 56'
    Dobra akcja Wawrzyniaka, wymiana podań z Dwaliszwilim, ale w końcowej fazie zabrakło dokładności
  • 54'
    Przyrowski zaliczył klasycznego "Przyrosia". Dośrodkowanie w pole karne, bramkarz Polonii tak odbił piłkę że ta trafił do Ljuboi, który skierował futbolówkę do bramki
  • 54'
    Rzut rożny dla Legii
  • 51'
    1:0 dla Legii - Ljuboja!!!
  • 50'
    Żółta kartka dla Todorovskiego za faul na Astizie
  • 49'
    Ljuboja przedarł się lewą stroną dośrodkował do Dwaliszwilego, ale piłka dla Polonii
  • 49'
    Saganowski chyba nie zagra, nawet się nie rozgrzewa
  • 49'
  • 48'
    Wawrzyniak idealnie w pole karne do Ljuboi, ale ten... nie potrafi grać głową...
  • 47'
    Radović do Ljuboi w pole karne ale dobrze Pryrowski
  • 47'
    Po podaniu Przybeckiego w polu karnym na spalonym znalazł się Wszołek
  • 46'
    Trener Jan Urban wyszedł wyraźnie zły, niezadowolony z tego co drużyna pokazała w pierwszej połowie
  • 45+18'
    Polonia rozpoczęła drugą połowę meczu
  • 45+18'
    Bez zmian w oby drużynach
  • 45+1'
    Legioniści dobrze rozpoczęli, ale z czasem gra się wyrównała. Do przerwy bezbrakowy remis.
  • 45'
    Kosecki padł jak ścięty, sędzia zagwizdał ale nie faul ale koniec pierwszej połowy meczu
  • 43'
    Pazio dogrywał w pole karne do Przybeckiego, ale czujny był Jodłowiec
  • 41'
    Do strzału szykuje się Ljuboja. Najpierw trafił w mur, a później zagrał lobem do Radovicia, ale Miro był na pozycji spalonej
  • 40'
    Radović faulowany przed polem karnym, z jego prawej strony. rzut wolny dla Legii
  • 37'
    Tym razem Dwaliszwili zagrał dokładnie tam gdzie nie było żadnego z legionistów
  • 36'
    Łukasik nieporozumienie z Radoviciem, piłka dla Polonii
  • 33'
    Przybecki w natarciu, ale faulował Bereszyńskiego już w polu karnym i od rzutu wolnego wznowią legioniści
  • 32'
    Kiełb próbował ośmieszyć obronę Legii ale nie pozwolił na to Vrdoljak
  • 31'
    Próba akcji gospodarzy, ale pewna interwencja Wawrzyniaka
  • 30'
    Rzut wolny dla Polonii z lewej strony boiska. Każdy taki stały fragment gry to dośrodkowanie w pole karne. Tym razem Kiełb trafił w czoło Dwaliszwilego
  • 28'
    Radović najpier świetnie przejął piłkę, a po chwili dośrodkował wprost na głowę Ljuboi. Niestety Danijel główkował wprost w bramkarza
  • 27'
    Rzut wolny dla Polonii z prawej strony boiska. Dogranie w pole karne, ale bardzo niedokładne
  • 25'
    podanie do Ljuboi, ale Serb na spalonym
  • 24'
    Pazio długa piłka ale trafia ostatecznie w ręce Kuciaka. Od bramki Legia
  • 23'
    Rzut wolny dla Legii na 40 metrze. Zagrał w pole karne Łukasik, pomylił się Przyrowski, ale nie wykorzystali tego legioniści
  • 22'
    Ljuboja pomknął prawym skrzydłem, minął trzech rywali, ale jego zagranie do Koseckiego nie doszło do celu
  • 22'
    Ljuboja krótko odegrał piłkę przed pole karne do Radovicia, ten huknął ile miał sił ale trafił w jednego z obrońców
  • 20'
    Oprawa na Kamiennej " Legionistą może bć każdy, takich jest wielu. Bycie Polonistą wymaga charakteru". Do tego flaga Fanatics Polonia
  • 17'
    Wszołek zdołał zagrać płasko w pole karne, ale Astiz wybił piłę daleko w pole
  • 15'
    Żółta kartka dla Tosika za faul na Koseckim
  • 14'
    Ljuboja trafił w kolano rywala piłką i mamy rzut rożny
  • 14'
    Dośrodkowanie Łukasika na bliższy słupek, główkował Vrdoljak ale niecelnie
  • 13'
    Radović pograł sobie z Bereszyńskim, ale jeden zwód za dużo i strata
  • 11'
    Kiełb w pole karne, ale czujny był Kuciak i wypiąstkował piłkę
  • 10'
    Wszołek pomknął prawą stroną ale padł po starciu z Wawrzyniakiem. Żółta kartka dla legionisty za faul, żółta za komentarz dla Wszołka
  • 10'
    Rzut wolny dla Polonii z prawej strony pola karnego
  • 8'
    Przybecki zdecydował się na strzał, ale bardzo niecelny
  • 7'
    Mecz jak na razie toczony w szybkim tempie, nikt na stadionie nie może narzekać
  • 7'
    Zaskakujący strzał Łukasika z 40 metrów, ale Przyrowski pewnie chwyta piłkę lecącą w środek bramki
  • 5'
    Akcja Legii ale Kosecki niedokładnie do Radovicia
  • 4'
    Akcja Polonii zakończona potężnym strzałem Hołoty, ale broni Kuciak
  • 3'
    Ljuboa do Dwaliszwilego, ten uprzedzony przez obrońcę, piłka spada pod nogi Łukasika, ale ten źle trafia w piłkę
  • 2'
    Radović kapitalna piłka do Ljuboi, ale Danijel na minimalnym spalonym
  • 1'
    Legia zaczęła na dużym luzie
  • 0
    Ljuboja do Dwaliszwilego i mecz rozpoczęty
  • 0
    Pierwsza akcja Legii Radović zagrywał w pole karne ale połapali się w tym obrońcy
  • 0
    Trwa sprzątanie serpentyn
  • 0
    Mecz rozpocznie Legia
  • 0
    Oba zespoły już na murawie, serpentyny na kamiennej. Za chwilę początek spotkania. Legia w białych koszulkach i czarnych spodenkach. Polonia cała na czarno
  • 0
    Wszyscy czekają na piłkarzy, za chwilę początek spotkania. Z Kamiennej mało kulturalny doping dla Legii
  • 0
    Polonia i Legia już zakończyły rozgrzewkę, za 10 minut początek spotkania
  • 0
    Na trybunie kamiennej zapełniły się środkowe sektory. Obie drużyny sie rozgrzewają
  • 0
    O godzinie 18. piłkarze Polonii i Legii rozpoczną mecz przy ul. Konwiktorskiej. Zapraszamy na nasze relacje
Polonia WarszawaLegia Warszawa

11' Paweł Wszołek

11'

16' Jakub Tosik

16'

51' Aleksandar Todorowski