54'
  • 90+6'
    KONIEEEEEEC! Piłkarze biegną do kibiców, wkrótce dekoracja i wręczenie medali!
  • 90+4'
    Już za chwilę Młoda Legia sięgnie po mistrzostwo. Będzie miała największą zdobycz punktową w historii rozgrywek!
  • 90+3'
    Menzel zamiast w bramkę, trafił w kibiców. Mógł zrobić komuś krzywdę... ;) Kibice nie darowali i szydzenie ze strzelca trwa w najlepsze
  • 90+2'
    Faul Pogonowskiego. Wolny z 30 metrów
  • 90+1'
    Szybka kontra gospodarzy, jednak prostopadłe zagranie wyraźnie nie wyszło Pogonowskiemu
  • 90'
    Na trybunach początek świętowania. Na początek "Szkoła, praca, dziewczyna, rodzina"
  • 90'
    Imponujący odbiór Wolskiego
  • 88'
    Cichocki zabawił się we własnym polu karnym. Najpierw nawinął rywala zwodem "na zamach", a zaraz później celnie przerzucił piłkę
  • 87'
    Legioniści w ramach fair-play oddali piłkę
  • 86'
    Aktywny Widejko tym razem podał niecelnie
  • 85'
    "Pogon" zmienia kontuzjowanego Latosa
  • 84'
    Do gry szykuje się Pogonowski.
  • 82'
    Goście starają się doprowadzić do wyrównania. Młoda Legia się broni, starają się jak najdłużej szanować piłkę
  • 80'
    Rzuchowski ambitnie odbiera piłkę. Wcześniej Paweł Wolski indywidualnie prawą stroną, tak w stylu brata ;)
  • 80'
    Legioniści od autu na swojej połowie
  • 78'
    Długołęcki dał się ograć. Za faul taktyczny żółta kartka
  • 76'
    Znów odbiór Gąsiora. Podał do Stromeckiego, który wystawił piłkę Górskiemu. Półwolej tego ostatniego 2 metry ponad poprzeczką
  • 74'
    Odbiór Gąsiora, podanie do Góskiego, a ten zamiast odegrać do Stromeckiego, strzela lekko z lewej nogi
  • 74'
    Pierwsza interwencja nogami debiutanta - Wienczatka
  • 73'
    Po dograniu Romachowa na spalonym Górski
  • 72'
    Rzuchowski w miejsce Prusinowskiego
  • 70'
    Teraz zmiana również w bramce Śląska. Za niespełna 16-letniego Wrąbla pojawi się rok starszy Zajączkowski
  • 69'
    Dobry wślizg Długołęckiego, a po chwili faulowany Widejko
  • 68'
    Schodzi Pogorzelec, a za niego do bramki Wienczatek. To debiut w Młodej Ekstraklasie dla niespełna 19-letniego bramkarza
  • 66'
    Strzał prostym podbiciem z 25. metrów w wykonaniu Górskiego. Na raty golkiper gości
  • 63'
    W 2. połowie trener Banasik przestawił Stromeckiego na lewe skrzydło, żeby schodził z piłką do środka. Dobrze to wygląda
  • 63'
    Legioniści pressingiem na połowie Śląska. Seria autów dla gości
  • 61'
    Nie najlepiej Długołęcki. Cichocki wypchnął przeciwnika poza pole karne. Rożny dla wrocławian
  • 61'
    Od bramki Pogorzelec
  • 60'
    Zmiana w Młodym Śląsku. Schodzi Majcher, wchodzi Przybylski
  • 59'
    Prusinowski zabrał się z piłką od połowy boiska. Był faulowany, ale nie zważając na to oddał strzał metr obok lewego słupka
  • 57'
    Wprowadzony w przerwie Długołęcki przegrał walkę o piłkę w polu karnym. Ostatecznie jeden z gości nie trafił w bramkę
  • 56'
    Ostry faul Stromeckiego. Od razu przeprosił rywala, a sędzia widząc ten gest, nie dał mu kartki
  • 54'
    GOOOOOOOOOOOOL! Ależ odpowiedź legionistów. Marcin Stromecki z półwoleja, omal nie przerwał siatki!
  • 53'
    Jest 1:1. Zielińskie świetnie strzela głową po dośrodkowaniu z wolnego. Pogorzelec bez szans, piłka wpadła w okienko i jeszcze odbiła się od poprzeczki...
  • 51'
    Gąsior zagrywa do Górskiego. W porę interweniuje bramkarz
  • 50'
    Górski dobrze tyłem do bramki. Prostopadłe podanie z kolei za mocne
  • 49'
    Cichocki zażegnuje niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu jednego z gości
  • 48'
    Faul Górskiego na bramkarzu Śląska
  • 47'
    Dwa rzuty rożne z rzędu dla legionistów
  • 47'
    Wolski atakował pierwszy słupek, ale nie trafił w bramkę
  • 45+18'
    Schodzą Dankowski i Misiak, w ich miejsce Długołęcki i Gąsior
  • 45+1'
    Jedna z nielicznych składnych akcji gości. Strzał z szesnastki wysoko nad poprzeczką
  • 45'
    Dwójkowa akcja Prusinowskiego z Górskim. Zaczął ją ten pierwszy, wymienili dwa podania, a potem "Góral" dobrze zagrał wypuścił go sam na sam. W ostatniej chwili sytuację uratowali obrońcy
  • 43'
  • 42'
    Kontra gości, ale przerywa ją Dankowski
  • 41'
    Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Marcina Stromeckiego
  • 40'
    Piłka kolejny raz wycofana do Pogorzelca
  • 39'
    Złe odegranie Górskiego. Śląsk rozpocznie z autu przy linii środkowej
  • 38'
    Legioniści grają piłką na swojej połowie. Kozłujące podanie do Pogorzelca. Na szczęście radzi sobie młody bramkarz
  • 37'
    Źle rozegrany rzut wolny. Wrocławianie ruszają z kontrą, która jednak zostaje w porę zastopowana
  • 35'
    Po kornerze dla gospodarzy i wycofaniu Dankowskiego na 25 metr, do piłki dopadł Prusinowski. Niestety skiksował i piłka wyszła na aut
  • 35'
    Widejko faulowany
  • 34'
    Dobry odbiór Stromeckiego.
  • 33'
    Żółte kartki dla Juraszka ze Śląska i Górskiego za wzajemne przepychanki
  • 32'
    Legia przez półtorej minuty wymieniała podania zdobywając przy tym teren
  • 29'
    Rożny dla legionistów. W podbramkowym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Dankowski, ale atakowany strzelił nad poprzeczką
  • 27'
    Prostopałe podanie Romachowa do Stromeckiego, ten dośrodkował do Górskiego. Interweniuje Wrąbel, znów taranując swojego obrońcę
  • 26'
    Od bramki rozpoczyna bramkarz Śląska
  • 24'
    Kolejny rzut wolny. Do zagranej piłki nie doszedł jednak Wolski
  • 22'
    Widejko centruje, a golkiper to zlekceważył. Piłka zatańczyła mu na poprzeczce, a blisko był Górski
  • 21'
    Do dośrodkowania z wolnego źle wyszedł bramkarz Śląska.Najbardziej ucierpiał jego obrońca, którego staranował
  • 20'
    Sztuczka Stromeckiego. Po chwili faulowany musi zbierać się z murawy
  • 19'
    Legioniści osiągają coraz większą przewagę.
  • 18'
    Widejko dokładnie centruje. Na długim słupku akcję zamykał Górski. Bez powodzenia, od bramki bramkarz
  • 16'
    Faul na Prusinowskim. Będzie "skrócony" rzut rożny
  • 15'
    Złe dośrodkowanie Romachowa. Po chwili przeprasza kolegów ;)
  • 14'
    Piłkarze z Wrocławia starają się rozgrywać piłkę. Wychodzi im to nawet nieźle
  • 13'
    Wrzutka z wolnego z lewej strony pola karnego. Bramkarz gości udanie piąstkuje
  • 12'
    Rożny dla gości. Świetna asekuracja Cichockiego
  • 11'
    Świetne dośrodkowanie Widejki. Górski jednak zablokowany przez obrońców
  • 10'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
  • 10'
    Maciej Góski!
  • 8'
    Błąd Dankowskiego, musiał faulować rywala. Rzut wolny z 20 metrów, ale broni Pogorzelec
  • 6'
    Znów zbyt długie podanie, tym razem do Romachowa
  • 5'
    Dobre wyjście z piłką Górskiego, ale Stromecki, blokowany przez obrońców, niedoszedł do piłki
  • 4'
    W roli środkowego pomocnika powracający po kontuzji Stromecki
  • 3'
    Od początku meczu legioniści próbują opanować środek pola
  • 2'
    Pierwsza dobra interwencja w powietrzu w wykonaniu Dankowskiego
  • 0
    Ruszamy!
  • 0
    Za chwilę początek meczu
Legia Warszawa (ME)Śląsk Wrocław (ME)
53'

53' Paweł Zieliński

54' Marcin Stromecki