Drugie żółtko dla Bartusiaka
  • 90+4'
    KONIEC! Kolejne zwycięstwo!
  • 90+3'
    Jeśli legioniści dowiozą to zwycięstwo i wygrają za tydzień będą najlepszym mistrzem MESA w historii rozgrywek
  • 90+2'
    Bojek wślizgiem wybił piłkę na aut na połowie rywala. Michał zazwyczaj jest ustawiany jako napastnik bądź skrzydłowy. Dziś z konieczności jako lewy obrońca
  • 90+2'
    Od bramki Jałocha.
  • 90+1'
    Podanie wzdłuż bramki Jałochy, ale piłka przeleciała metr od linii nie trącona przez żadnego zawodnika
  • 90+1'
    Mamy doliczony czas. Sędzia dorzucił 3 minuty
  • 90'
    "Widej" był dziś notorycznie faulowany przez rywali, ale mimo tego zaliczył kolejny udany występ na wiosnę
  • 90'
    Uffff....
  • 89'
    Trener Banasik wykorzystuje ostatnią zmianę. Kilka minut na pokazanie swoich umiejętności dostanie Bojek. Boisko opuszcza kontuzjowany Widejko
  • 88'
    Kapitan Cichocki mobilizuje kolegów. Do końca regulaminowego czasu już tylko 2 minuty
  • 87'
    Ależ to zrobił Wolski. Zabawił się z dwoma przeciwnikami, by chwilę później znakomicie rozegrać piłkę z Rzuchowskim. Zagranie w stylu Rafała ;)
  • 86'
    Kartka dla Sobczaka. Zabrzanin po chwili przeprosił Rzuchowskiego
  • 85'
    Świetnie Widejko w defensywie. Przerzucił piłkę nad rywalem i wypuścił w bój Górskiego
  • 85'
    Jałocha pewnie przeciął podanie wzdłuż bramki. Piłka w rękach naszego bramkarza
  • 83'
    Sobczak w zamieszaniu podbramkowym strzelił, obok Jałochy. Dosłownie w ostatniej chwili z linii bramkowej piłkę wybił Cichocki
  • 81'
    Niezbyt udane dośrodkowanie Misiaka, ale stoper gości potknął się i przez chwilę zapachniało golem.
  • 79'
    Żółta kartka dla kapitana Górnika - Bartusiaka
  • 78'
    Dobra kontra gości. Na szczęście Barbus złapany na spalonym
  • 77'
    Roszada u zabrzan. Schodzi Płonka, wchodzi Furgacz
  • 76'
    Dankowski zażegnał niebezpieczeństwo. Misiak ruszył z kontrą, przeszedł 2 rywali i wywalczył aut
  • 76'
    Rożny dla Legii. Dorzuca Rzuchowski, ale nie najlepiej
  • 75'
    Widejko znów wycięty przez rywala...Zamiast faulu dla Legii, kartka dla Widejko za symulowanie, którego nie było
  • 74'
    Niezły strzał Cymańskiego, ale obok słupka
  • 73'
    Goście bez pomysłu. Kolejna niecelna długa piłka w rękach Jałochy
  • 72'
    Widejko świetnie przechwycił piłkę i zaraz potem został sfaulowany
  • 72'
    Po kartce dla Michalaka Legia gra już tylko jednym napastnikiem - Górskim. Na skrzydłach Prusinowski i Misiak
  • 70'
    Misiak przebojem wdarł się w pole karne, ale rywale dość szczęśliwie sobie poradzili
  • 69'
    Wspomniana zmiana. Schodzi Gąsior, za niego Dankowski
  • 68'
    Za chwilę trener Banasik wprowadzi na boisko drugiego stopera - Dankowskiego.
  • 67'
    Steuer zmylił Jałochę. Już tylko 2:1
  • 66'
    Druga żółta kartka dla Michalaka. Rzut karny dla Górnika
  • 65'
    Chuptyś za Michalika w Górniku
  • 65'
    Legioniści cały czas przy piłce, rywale bezradni.
  • 64'
    Zmiana w Legii. Prusinowski za Romachowa
  • 62'
    W odpowiedzi świetnie Gąsior, ale trafił w poprzeczkę
  • 62'
    Rzuchowski strzela gola w debiucie!
  • 61'
    Indywidualna akcja Barbusa. Wdarł się w pole karne Jałochy, ale ostatecznie piłka w rękach golkipera Legii
  • 60'
    Sławik w roli ostatniego obrońcy. Skutecznie
  • 59'
    Krótko rozegrany rożny. Wrzutka Rzuchowskiego w ostatniej chwili wybita przez obrońców z Zabrza
  • 58'
    Legioniści cały czas grają na połowie rywali
  • 57'
    Wolny z 25 metrów dla Górnika. Strzał niezły, ale Jałocha kontrolował piłkę, która trafiła w boczną siatkę
  • 56'
    Niepotrzebny faul Michalaka. Legionista musi uważać, żeby nie dostać drugiej kartki
  • 53'
    Kolejna dobra interwencja Cichockiego.
  • 53'
    Żółtka kartka dla Romachowa za utrudnianie wybicia rzutu wolnego
  • 51'
    Górski uderzył z wolnego z 30 metrów prostym podbiciem. Sławik wypluł piłkę, ale bez konsekwencji
  • 50'
    Groźny strzał. Na posterunku Jałocha
  • 50'
    Na trybunach: "Młoda Legia najlepsza w Polsce jest" i "Cała Legia bez koszulek" ;)
  • 48'
    Strata Misiaka, ale goście też szybko stracili piłkę
  • 46'
    Zmiany również w ekipie z Zabrza. Za Kuczę i Bębenka na murawie pojawili się Piasecki i Barbus
  • 45+16'
    Zmiany w Legii. Schodzą Breś, Pogonowski i Kamiński, w ich miejsce Wolski, Misiak i Rzuchowski
  • 45+1'
    Gwizdek sędziego. Do przerwy 1:0
  • 45'
    Romachów znów sam, a miał nieobstawionego Pogonowskiego tuż przed polem karnym
  • 44'
    Doping kibiców zakłócony przez "dzwoneczki" kibica Górnika ;)
  • 44'
    Kibic Górnika - pan Stanisław Sętkowski
  • 41'
    Kontuzja jednego z Górników. Piłkarze wykorzystują przerwę w grze na uzupełnienie płynów
  • 40'
    Legioniści często szukają podaniami Górskiego. "Góralowi" brakuje 2 goli do tytułu króla strzelców MESA
  • 39'
    Dobry odbiór Gąsiora
  • 37'
    Dobry mecz w wykonaniu Bresia. Dawno nie grał, ale wreszcie kontuzje go opuściły
  • 35'
    Świetny doping kibiców!
  • 33'
    Żółta kartka dla Michalaka. Dał się ograć przy linii i musiał faulować. Rzut wolny źle wykonany
  • 30'
    Niesygnalizowany strzał Romachowa, ale w boczną siatkę
  • 28'
    Razem z gośćmi przyjechał najsłynniejszy kibic Górnika, ten od "kogutów". Koguta nie widzieliśmy ;)
  • 27'
    Na trybunach "Deszcze niespokojne" ;)
  • 25'
    Kamiński piętą do Pogonowskiego, ten do Cichockiego. Legioniści powoli konstruują akcję
  • 22'
    Pogonowski nie chciał byś gorszy. Dwie rulety w ciągu kilku sekund, ale chwilę później musiał już zbierać się z murawy. Zabrzanie wyglądają na poirytowanych
  • 21'
    Gąsior zabawił się z przeciwnikiem. Po chwili rywal powalił go na ziemię...
  • 20'
    Romachów indywidualnie prawym skrzydłem. Ostatecznie traci piłkę i fauluje rywala
  • 19'
    Po czystej interwencji Cichockiego ucierpiał jeden z zabrzan. Piłka wybita w aut
  • 18'
    Od bramki Jałocha. Goście już chyba otrząsnęli się po szybkiej stracie gola
  • 16'
    Niezła akcja Górnika. Breś w porę wybija piłkę w aut
  • 15'
    Słaby strzał prosto w mur, a dobitka Sobczaka wysoko nad poprzeczką
  • 14'
    Faul Michalaka na 20. metrze. Rzut wolny dla zabrzan
  • 13'
    Wreszcie dłużej przy piłce utrzymują się rywale, ale cóż z tego jeśli świetnie w defensywie pokazał się Gąsior, który zabrał piłkę piłkarzom Górnika
  • 12'
    Legionistów aktywnie dopinguje około 600-700 osób
  • 11'
    Widejko zagrywał z własnej połowy do Górskiego, ale ten jedynie musnął piłkę nogą i padła ona łupem bramkarza rywali
  • 10'
    Każdy atak zawodników Górnika jest natychmiast stopowany. Przeciwnicy nie mogą nawet zbliżyć się do bramki Jałochy
  • 9'
    Pogonowski na prawej flance minął rywala i wrzucił piłkę w pole karne, ale zagrania na róg wybili defensorzy Górnika
  • 9'
    Dogranie z rzutu rożnego nie przyniosło skutku i akcję starają się konstruować goście
  • 8'
    Kamiński podawał w uliczkę do Romachówa, ale ten spowolnił troszkę akcję i wycofał ją do tyłu
  • 7'
    Okazję z rzutu wolnego mieli legioniści, ale piłkę ponad bramką posłał Łukasz Bogusławski
  • 5'
    Gąsior zagrywał górą do strzelca bramki, ale piłka padła łupem stoperów rywali
  • 4'
    Kamiński ponownie starał się przebijać przez obronę gości, ale tym razem nie powiodła mu się ta sztuka
  • 2'
    1:0!!! Kamil Kamiński
  • 2'
    Kamiński dostał piłkę w polu karnym przeszedł obrońcę i pokonał golkipera Górnika
  • 1'
    Piłkarze Górnika dostali się na naszą połowę, ale ich akcję spokojnie zatrzymali defensorzy Wojskowych
  • 0
    Ruszamy!
  • 0
    Zapraszamy na relację minuta po minucie z meczu Młodej Legii, która już tydzień temu zapewniła sobie mistrzostwo Młodej Ekstraklasy
Legia Warszawa (ME)Górnik Zabrze (ME)

3' Kamil Kamiński

3'

32' Cezary Michalak

32'

63' Michał Rzuchowski

63'

66' Cezary Michalak

66'
67'

67' Jakub Steuer

75' Bartosz Widejko

75'
79'

79' Patryk Bartusiak

86'

86' Szymon Sobczak

90'

90' Patryk Bartusiak