Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji z Konwiktorskiej! Do zobaczenia :-)
    Koniec meczu! Legia wygrywa 2:1 w młodych derbach Warszawy
    Wojskowi idą jeszcze podziękować kibicom, a my zapraszamy na pomeczowe materiały
  • 90+3'
    Szumski wypuszcza piłkę z rąk, przewrotką uderza rywal i... tylko boczna siatka
  • 90+2'
    Faulowany jeszcze w środku przez Lisieckiego Polonista. Pod bramkę Szumskiego biegnie nawet... Lis
  • 90+1'
    Prusinowski walczył z rywalem, ale silniejszy zawodnik gości przepchnął legionistę
  • 90'
    Do długiej piłki prawie doszedł Prusinowski i prawie strzelił gola
  • 90'
    Druga połowa zostaje przedłużona o trzy minuty
  • 90'
    Ajjj blisko umieszczenia piłki w siatce był Czarnecki
  • 89'
    Kradnie cenne sekundy Widejko
  • 88'
    Prusinowski dostał piłkę od Furmana, podbiegł parę metrów i niecelnie uderzył
  • 87'
    Ciach wybijający piłkę Czarneckiemu, był bliski przelobowania Lisa. Ostatecznie tylko rożny
  • 87'
    Dośrodkowanie łapie Adrian Lis
  • 86'
    Legioniści zaczynają już myśleć wyłącznie o obronie
  • 85'
    Łukasik po kontakcie z rywalem wstaje, ale z trudem
  • 84'
    Znowu za mocna piłka Furmana do napastnika
  • 83'
    Strzelec bramki Kamiński schodzi z boiska, za niego Bartek Czarnecki
  • 82'
    Widejko nabija rywala. Od bramki Szumski
  • 81'
    Faulowany przez Kamińskiego kapitan Młodej Polonii
  • 80'
    Byle dalej, wybija piłkę Bogusławski
  • 79'
    Dobrze zażegnał niebezpieczeństwo Widejko
  • 79'
    Wysoko nad bramką uderzył Ochman
  • 78'
    Fenomenalną piłkę dostał Bochenek, który cudem nie trafił do bramki. Takie okazje trzeba wykorzystywać...
  • 77'
    Zmiana w zespole KSP - Przebecki schodzi, a w jego miejsce Kur
  • 77'
    Faulowany w środku pola gracz gości
  • 77'
    Opuszcza boisko Bartek Żurek, a wchodzi Maciej Prusinowski
  • 75'
    Świetną piłkę dostał Grunt, ale był na spalonym
  • 74'
    Karnisz kiwnął rywala i słabo uderzył lewą nogą
  • 73'
    Karniszewski powalony na ziemię na połowie gości
  • 72'
    Znowu na spalonym Kamiński
  • 71'
    Przywilej dla Legii, piłka posłana do Karniszewskiego jednak odrobinę za mocna. Lis wybił jednak futbolówkę prosto w "Karnisza".
  • 70'
    Leży w środku pola "Furmi". Wolny dla nas
  • 70'
    Na spalonym Kamiński
  • 69'
    Za Latosa wejdzie na boisko Łukasz Bogusławski
  • 69'
    Ochman przeskoczył Furmana, ale wybił piłkę prosto na aut
  • 68'
    Mocne uderzenie Weisa mija bramkę Szumskiego, który cały czas kontrolował lot piłki
  • 68'
    Kamiński fauluje w ofensywie
  • 67'
    Olczak schodzi, a w jego miejsce Adam Gołaszewski
  • 66'
    Płaskie dogranie Furmana zostaje zablokowane
  • 65'
    Żurek zacznie z rzutu wolnego.
  • 64'
    Długa piłka doszła do Kamińskiego, który rozegrał ją z Widejką. Dośrodkowanie wybija defensor Polonii
  • 62'
    Pogubili się teraz poloniści i tracą piłkę
  • 62'
    A doping dla legionistów nie ustaje
  • 62'
    Ochman minął dwóch rywali i odegrał do kolegi, ale ten traci piłkę
  • 60'
    Faulowany z prawej strony Bochenek
  • 60'
    Piłkę na uwolnienie wykopuje Grabowski
  • 58'
    Spokojnie piłką grają legioniści
  • 58'
    Furman za mocno do Żurka
  • 57'
    Dobry rajd Kamyka lewą stroną, zagrał jednak odrobinę za słabo i futbolówkę złapał Lis
  • 57'
    W ekipie rywali za Rusaka, wszedł były zawodnik Młodych Wilków - Dominik Ochman, którego wita mała porcja gwizdów
  • 56'
    Szumski podbija piłkę, którą wybijają defensorzy
  • 55'
    Bomba Latosa, ale ponad bramką
  • 55'
    Przybecki powstrzymany w polu karnym. Rożny dla gości
  • 53'
    Zawodnik Polonii odepchnął trenera Banasika, który przewrócił się na murawę. Ostatecznie szkoleniowiec "Młodej Legii" podał sobie rękę z "napastnikiem"
  • 52'
    Dobrze wygrał walkę o piłkę Furman, ale podanie było już nieco słabsze
  • 51'
    Dobra interwencja Szumskiego na przedpolu
  • 51'
    Kamiński szarżuje środkiem, ale zostaje zablokowany i piłka wraca do gości
  • 50'
    Starają się mobilizować do lepszej gry poloniści
  • 49'
    Szansę na uderzenie miało dwóch legionistów. Po zgraniu piłki przez Furmana przed szansą stanął Kamiński, który czubkiem buta strzelił obok Lisa
  • 49'
    Żurek znacznie szybszy od obrońcy Polonii, ale ten dobrze zastawił się ciałem. Od bramki zaczną Czarne Koszule.
  • 47'
    2:1 Kamil Kamiński
  • 46'
    Salla i Joczys schodzą z boiska. W ich miejsce Grabowski i Cesarek
  • 46'
    Na razie piłka przekopywana od jednej do drugiej bramki
  • 45+16'
    Zaczęła się druga połowa
  • 45+15'
    Za Jagiełłę wejdzie Piotr Karniszewski
  • 45+14'
    Oba zespoły wracają już na murawę
  • 45+1'
    Szumski nie zdążył już rozpocząć. Arbiter kończy pierwszą połowę
  • 45'
    Ładnei wrzucił Żurek, ale "główka" Lisieckiego przelatuje nad poprzeczką
  • 45'
    Za mocno do kolegi dograł Grunt
  • 44'
    Od obrony chcą coś stworzyć legioniści
  • 44'
    Faulowany na pograniczu pola karnego prawy pomocnik Wojskowych
  • 43'
    Krótka przerwa na uzupełnienie płynów
  • 41'
    Rzut wolny ze środka boiska. Futbolówka trafiła do Latosa, który odwraca się z piłką i uderza nad bramką
  • 40'
    CIach wyekspediował piłkę poza boisko od autu zacznie nasz zespół
  • 39'
    Widejko zabiera piłkę Przybeckiemu i posyła długą piłkę na Kamińskiego
  • 38'
    Obie drużyny zaczęły grać wyłącznie w środku pola
  • 35'
    Strata Legii. Poślizgnął się Żurek
  • 35'
    Zdzielony piłką w głowę został Wies
  • 35'
    Wolny dla Wojskowych. Za głęboka wrzutka Łukasika
  • 33'
    Piłka po wybiciu Ciacha ląduje na drugim piętrze stadionu :-). Piłka po chwili wraca w posiadanie Czarnych Koszul
  • 29'
    1:1 Dominik Furman!!!
  • 29'
    Żurek dostał piłkę z rzutu rożnego. Bartek zdołał dośrodkować wprost na głowę Furmana, a ten mocną główką pokonuje Lisa
  • 28'
    Na granicy faulu zagrał teraz Widejko. Niecelny strzał zdołał jednak oddać Przybecki
  • 28'
    Kolejna dynamiczna akcja Żurka lewym skrzydłem
  • 26'
    Olczak wybija wysoko w górę
  • 25'
    Poloniści mają rzut wolny przy naszym polu karnym, wybija piłkę Łukasik
  • 25'
    Faulowany Jagiełło, do wrzutki szykuje się Bartosz Żurek
  • 23'
    Olek Jagiełło zakręcił rywalem i wywalczył róg
  • 21'
    Fajna akcja naszych zawodników. Rozegrali piłkę na małej przestrzeni, podali do Żurka, którego dogranie wybija na rzut rożny Salla
  • 21'
    Niestety korner nie przyniósł żadnego efektu
  • 20'
    Dobrą piłkę na 16 metr dostał Pazio, który z półwoleja uderzył na bramkę "Szumiego". Piłka przechodzi nad poprzeczką
  • 19'
    Dośrodkowanie do Żurka, ale wyżej do piłki wyskoczył Adrian Lis
  • 19'
    Jagiełło z dystansu, ale w środek bramki. Mimo wszystko brawa za próbę
  • 16'
    Kamiński szarpany za koszulkę przez Rusaka. Polonista ukarany żółtym kartonikiem
  • 15'
    Żurek balansem ciała zwiódł rywala, ale czujny Ciach zdołał zażegnać zagrożenie
  • 14'
    Przybecki wgrywał piłkę w pole karne, a ta o centymetry mija słupek bramki Szumskiego
  • 12'
    Sam na sam z Lisem wyszedł Daniel Łukasik, ale golkiper Polonii zdołał odbić strzał
  • 12'
    Wrzutkę Olczaka wyłapuje Szumski
  • 11'
    Wojskowych cały czas na trybunach dopinguje około 40 osobowa grupka. W sumie na Łazienkowskiej zasiadło dziś około 250 sympatyków Legii
  • 10'
    Jagiełło odzyskał piłkę, rozpędził się, ale po chwili zaliczył niecelne podanie
  • 9'
    Dwóch defensorów Legii poradziło sobie z Gruntem, który wpadł w nasze pole karne
  • 9'
    Rzut wolny dla Legii z odległości 25metrów
  • 9'
    Uderzenie Żurka spokojnie złapał Lis
  • 8'
    Podanie do Kamińskiego zatrzymuje Ciach
  • 6'
    0:1 dla Polonii
  • 6'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Daniel Ciach, który głową umieścił piłkę w bramce
  • 5'
    Lisiecki zagrał długą piłkę do Jagiełły, ale z jego dośrodkowanie poradzili sobie defensorzy Polonii. Nabity został Kamiński i od bramki zacznie Lis
  • 5'
    Piłkę na róg wybił Cichocki
  • 3'
    Dośrodkowywał Widejko, ale Łukasik uderza ponad bramką
  • 2'
    Lewą stroną poszedł Żurek, ale obrońcy wybijają mu piłką z pod nóg
  • 1'