62'
86'
90'
  • 90+2'
    Radović dostał piłkę od Gola, kiwnął i popatrzył, dograł do... Gola, który zdobył bramkę
  • 90+2'
    Sędzia od razu po golu, kończy mecz. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+1'
    Dwa dośrodkowania Wojskowych z obu stron, żadne nie trafiło na głową chociażby jednego z naszych piłkarzy
  • 88'
    Kilka szybkich podań w środku, Borysiuk wyłożył piłkę Manu, który przedryblował dwóch rywali, Portugalczyk dograł do Serba, a ten do pustej bramki praktycznie wszedł z futbolówką
  • 88'
    I dalej atakuje Legia. Tym razem Gol starał się sforsować obronę Pilicy
  • 86'
    Dynamicznie wbiegł w "szesnastkę" Radović, przy próbie podania został jednak zablokowany
  • 86'
    4:0 Danijel Ljuboja
  • 85'
    Dobra klepka Serba z Żyro, ale ostatnie podanie przechwytują obrońcy
  • 82'
    "No look pass" Ljuboji do Kiełby, ale ten zmuszony jest się wycofać z akcją
  • 81'
    Górą przerzucił piłkę Borysiuk do Kiełbowicza, ale nasz doświadczony obrońca był na spalonym
  • 79'
    Strzelał Ljuboja, ale obok słupka
  • 78'
    Fajne podanie Radko do Kiełbika, który kończy akcje wrzutką
  • 76'
    Ljuboja musnął piłkę do Manu, ale ten za daleko ją sobie wypuścił, a na dodatek upadł na murawie
  • 75'
    Radović nabija obrońcę Pilicy i kolejny rożny
  • 75'
    Dośrodkowanie Tomka wybijają obrońcy rywali
  • 74'
    Radović wyszedł sam na sam z Bolkiem, położył go na murawie i zamiast od razu oddać strzał to zaczął się dalej kiwać tracąc szanse na gola
  • 72'
    Po dośrodkowaniu Kiełbowicza w pole karne, piłka spada pod nogi Borysiuka, który "nawinął" jednego z rywali, przełożył piłkę na lewą nogą i technicznie uderzył, ale obok bramki
  • 70'
    Dwójkowa akcja Rado i Ljuboji, ale naszego napastnika, wślizgiem powstrzymują obrońcy
  • 68'
    Ljuboja dostał piłke na 10 metrze, ale po obrocie strzelił prosto w bramkarza
  • 65'
    Radović zakręcił rywalami w środku, zagrał do Jędrzejczyka,ale przerzut Artura do Kiełbowicza był bardzo słaby
  • 64'
    Żyrko dostał piłkę ze środka pola i płaskim strzałem pokonał Bolka. Zawodnicy Pilicy reklamowali jeszcze u sędziego, że był spalony
  • 63'
    3:0 Michał Żyro
  • 62'
    Piłkarze już grają
  • 59'
    Będzie kilka zmian w Legii
  • 57'
    Koniec drugiej tercji
  • 56'
    Kacprzak utrzymał się przy piłce i ładnie przerzucił piłkę na prawą stronę, ale tam dobrze poradził sobie Kiełbowicz
  • 54'
    Fauluje Vrdoljak, Legia szybko odzyskuje piłkę
  • 53'
    Powinniśmy mieć bramkę dla Pilicy. Po wyjściu Antka z bramki, futbolówka jakoś wychodzi jednak za linię końcową
  • 52'
    Vrdoljak prostopadle do Jedrzejczyka, ale szybszy Bolek
  • 50'
    Z prawej strony dorzucił Ohayon, głową uderzył Choto, a piłkę umieścił ostatecznie w siatce Żyro
  • 49'
    2:0 Michał Żyro
  • 48'
    Kneżević starał się minąć rywala, ale wywalczył tylko rożny
  • 48'
    Za chwilę kolejny rożny, ale wcześniej dwie zmiany w szeregach Pilicy
  • 46'
    Uderza jeden z zawodników Pilicy, ale powtórzył tylko wyczyn Ohayona z pierwszej tercji
  • 45+9'
    Z powietrza Żyro, ale nad bramką
  • 45+9'
    Dwa faule legionistów w środku pola
  • 45+8'
    Ohayon tak zaczarował obrońcę Pilicy, że ten musiał go faulować
  • 45+6'
    Znowu atakują Wojskowi. Tym razem od autu zaczyna Jędrzejczyk
  • 45+6'
    Antolović zmienia Kuciaka na bramce
  • 45+4'
    Astiz wybija piłkę napastnikowi
  • 45+2'
    Kolejny rzut rożny dla Legii. Piłka po interwencji zawodnika Pilicy znalazła się za płotem, na Łazienkowskiej.
  • 45+1'
    Jędrzejczyk wspólnie z Choto odbierają piłkę przeciwnikowi
  • 43'
    Akcję od odbioru piłki zaczął Kneżević, dograł do
  • 41'
    1:0! Moshe Ohayon
  • 39'
    Za mocne dośrodkowanie "Kiełbika"
  • 38'
    Warto dodać, że Legia gra z Pilicą 3x30 minut
  • 37'
    Żyro zmienia Hubnika, który po jednej z akcji poczuł ból w nodze
  • 35'
    Wojskowi wracają na murawę
  • 31'
    Zawodnicy schodzą na krótką przerwę
  • 30'
    Dopadł do futbolówki Astiz, ale za wysoko uderzył
  • 28'
    Mocno Kiełbowicz, piłka po głowie Ciary wychodzi na róg
  • 27'
    Ręka jednego z piłkarzy Pilicy. Wolny z odległości 20 metrów od bramki
  • 26'
    Futbolówka ucieka Hubnikowi. Od bramki Pilica
  • 24'
    Fajne podanie Ohayona do Kosy, który zdecydował się uderzyć lewą nogą - prosto w Bolka
  • 22'
    Przebojowo poszedł Wolski, zdobywając rzut rożny. "Wolak" dośrodkował na głowę na Hubnika, ale piłka ostatecznie trafiła w ręce bramkarza
  • 20'
    Wpadł w pole karne piłkarz w niebieskim stroju, ale podaje wprost w ręce Kuciaka
  • 19'
    Pierwsza ofensywna akcja Pilicy. Jackowski uderza ponad bramką
  • 18'
    Do mocno posłanego podania doszedł Kosecki, który zszedł do środka, ale jego strzał został przyblokowany
  • 16'
    Wrzutka "Kiełbika" z rzutu rożnego, wybita przez defensorów
  • 14'
    Na uderzenia z woleja zdecydował się Ohayon, ale piłka wylądowała na kortach i musiał po nią pójść Antolović :)
  • 13'
    Dobrze wrzucał Kiełbowicz, blisko dojścia do piłki był Hubnik
  • 11'
    Strzelał Hubnik, piłkę z trudem wybija na róg Bolek
  • 10'
    Dwa lekkie strzały Vrdoljaka i oba zablokowane przez obrońców Pilicy
  • 9'
    Kuciak wybija piłkę wprost pod nogi rywala, ale błąd nie miał konsekwencji
  • 8'
    Długo utrzymywali się w posiadaniu futbolówki zawodnicy Legii lecz na spalonym z prawej strony dał się złapać Kneżević
  • 6'
    Wojskowi nadal dominują, stwarzając kolejne sytuacje
  • 4'
    Bardzo ładna akcja Legii. Ponowniezdobrej strony pokazał się Ohayon, który posłał długą piłkę do Koseckiego, ten zgrał do środka gdzie był Vrdoljak, ale ten źle trafił i uderzył niecelnie
  • 2'
    Dobre podanie Ohayona do Wolskiego, który strzela, ale bramkarz z łatwością łapie piłkę