Druga połowa została przedłużona o dwie minuty
    Teraz ładna i składna akcji Bytomian, kończy się dośrodkowaniem. Spokój zachowuje "Szumi"
    Uderza zawodnik Polonii Bytom z numerem 19, ale trafia tylko w boczną siatkę
    Legia przeważa w pełni kontroluje to co się dzieje na boisku
  • 83'
    Dobre podanie do lewego pomocnika z Bytomia
  • 79'
    Żyro świetnie zagrywa do przodu. Piłka trafia do Starka, a ten spokojnie odgrywa jeszcze do Efira. Ten dostawił nogę i skierował piłkę do pustej bramki
  • 79'
    Pogrom Polonii!! Ponownie trafia Efir po mocnym strzale nad bramkarzem
  • 75'
    Kolejny gol dla Legii. Po solowej akcji spokojnie po ziemi, obok bramkarza trafia Starek
  • 72'
    Uderzał Duda i kolejny rożny, z dwudziestu metrów strzela Żyro
  • 68'
    Czy Szumski pójdzie w ślady Skaby?
  • 68'
    Nie do końca, ale gracz z Bytomia trafił w poprzeczkę !!!! Cały czas 2:1 dla Legii
  • 67'
    Sam na sam wychodził gracz Polonii. Szumski lub Wawrzyniak prokuruje rzut karny
  • 62'
    Podaje Rafał Wolski, w okienko uderza Alejando Ariel Cabral
  • 61'
    Bardzo mocne dośrodkowanie Legii
  • 61'
    Po wybiciu piłki Cabral przypomina bramkę z Arsenalem !! 2:1
  • 59'
    Pogonowski który w tygodniu mówił, że mecz z Arką by tylko wypadkiem przy pracy, zakręcił dwoma rywalami w narożniku boiska
  • 58'
    Legia prezentuje wielką skuteczność w ilości wywalczonych cornerów
  • 56'
    Efir uderzał z powietrza, ale po raz kolejny świetnie broni golkiper Polonii
  • 56'
    Mocno rękoma pracował legionista z nuremem ósmym
  • 55'
    Dwa strzały Legii z dystansu oba nie leciały w światło bramki
  • 54'
    Kolejny już rożny dla Legii po rikoszecie od obrońcy
  • 52'
    Duże zamieszanie w polu karnym, cudem do pustej bramki nie trafił wprowadzony w drugiej połowie Efir
  • 51'
    Faul na skraju pola karnego, z jego prawego narożnika będzie dośrodkowywał powalony wcześniej Żyro
  • 50'
    Ręką zagrywa w środku pola Wolski
  • 49'
    Niegroźny strzał Michała Zyro
  • 45+17'
    Zmiany w Legii, jak i w Polonii
  • 45+15'
    Piłkarze wracają na boisko przy dzwiękach "Mistrzem Polski jest Legia..."
  • 45+8'
    Rezerwowy bramkarz Polonii Bytom broni rzuty karne wykonywane przez młodych boiskowych :)
  • 45+1'
    I koniec pierwszej połowy spotkania
  • 45'
    Śliska murawa po raz kolejny potyka sie na niej Majkowski, Misiewicz znowu uprzedza Brazlijczyka
  • 45'
    Z 20 metrów wolejem uderza gracz Polonii jednak piłka ląduje na drugim poziomie trybun :)
  • 43'
    Pomoc fizjoterapeuty jest nieunikniona, ale już leżący o własnych siłach opuszcza boisko
  • 42'
    Po walce w powietrzu Mezengi z polonistą, gracz gości zwija się na murawie
  • 41'
    Pewnie teraz łapie piłkę Szumski po uderzeniu z lewej nogi Wojsyka
  • 39'
    Walecznie Bytomianie i rzut rożny dla nich
  • 39'
    I jeszcze raz tylko teraz z drugiej strony
  • 36'
    Znowu na spalonym Mezenga który strzela po gwizdku. Od razu upomina go arbiter
  • 35'
    Dośrodkowuje Michał Żyro, a prosto w bramkarz głową strzela Brazylijczyk
  • 34'
    Lisowski z wolnego trafia w plecy Mezengi
  • 33'
    Wolski ominął trzech rywali, ale ostatni go fauluje
  • 31'
    Swój błąd w obronie naprawia Wawrzyniak i dobrze długą piłkę przyjmuje Wolski
  • 29'
    Znowu piłkę za boisko wybijają gracze z Bytomia. Kolejny raz dosrodkowuje Żyro i piłka w rękach bramkarza
  • 28'
    W ekspresowym tempie piłkę "Żyrce" dostaracza chłopiec stojący za bandą
  • 27'
    Kolejny róg dla Legii, wybija Wolski
  • 26'
    Uderzenie jednego z Warszawiaków zatrzymuje Misiewicz
  • 25'
    Z prawej strony faulowany Majkowski, dobra okazja na dośrodkowanie
  • 24'
    Mała przepychanka między Jędzą, a polonistą
  • 23'
    Fantastyczne podanie Żyro którego nie wykorzystuje strzelec wyrównującej bramki
  • 22'
    Wysoki pressing Legii zaowocował szansą na prowadzenie. Swietnie piłkę z Mezengą rozegrał Wolski którego zablokowała obrona Polonii
  • 20'
    Po dośrodkowaniu młodego pomocnika "Wojskowych" trzech jego kolegów mija się z piłką
  • 19'
    Słupek! Mocno uderzał Rosłoń i rzut rożny
  • 18'
    Misiewicz od bramki po niecelnym strzale jednego z legionistów
  • 17'
    Braziliana na boisku !! 1:1 Piękną akcją popisuje się Bruno Mezenga. Najpierw wziął na zamach jednego z rywali, a potem huknął z prawej nogi w dalszy róg bramki
  • 16'
    Świetna okazja Majkowskiego. Był sam na sam z bramkarzem, jednak futbolówka poszybowała wysoko nad bramką
  • 14'
    Dobra prostopadła piłka do Brazylijczyka, ale ten był na spalonym
  • 13'
    Jędrzejczyk niepotrzebnie szukał Mezengi w polu karnym. Była dobra okazja do wyrównania
  • 12'
    Piłka odbija się od pleców przeciwnika po dośrodkowaniu Lisowskiego. Rożny dla Legii
  • 11'
    Groźny strzał z dystansu jednego z zawodników z Bytomia
  • 10'
    Długa wymiana podań w środku boiska
  • 8'
    Dobre dośrodkowanie Żyro, a główką strzelał Majkowski. Świetna obrona Misiewicza
  • 7'
    Piłkę źle przyjął jeden z legionistów jednak bez zarzutu spisała się teraz obrona "Wojskowych"
  • 6'
    Kuriozalna bramka dla Polonii Bytom. Piłka przelatuje nad źle ustawionym bramkarzem Legii 0:1
  • 6'
    Gola dla przyjezdnych zdobył Mateusz Zaczyński który chyba tę piłkę chciał dośrodkowywać
  • 4'
    Dobra akcja Legii! Zamieszanie w polu karnym. Blisko szczęścia Mezenga który oddał dwa strzał. Piłka wiele razy grzęzła w nogach obrońców.
  • 2'
    Wolski mija obrońcę lecz niecelnie dośrodkowuje w pole karne
  • 1'
  • 0
    Wczoraj Legia wygrała z Polonią w Bytomiu 1:0. Czy dziś ich wyczyn powtórzy zespół Młodej Legii? Zapraszamy do naszej relacji na żywo.
Legia Warszawa (ME)Polonia Bytom (ME)
7'

7' Mateusz Zaczyński

16' Bruno

16'

63' Alejandro Cabral