52'
67'
84'
  • 90+4'
    Aż jedenaście porażek, ale za to wygrany PP. Jeszcze w tym miesiącu powinniśmy oficjalnie wiedzieć, że trenerem zostanie Vladimir Weiss. Trudno na razie mówić cos więcej. My dziękujemy już Państwu za uwagę
  • 90+4'
    Już teraz możemy zaprosić na relację z obozów przygotowawczych oraz sparingów przed rozpoczęciem nowego sezonu
  • 90+2'
    Chciałoby się rzec: Gdzie jest ta Legia? Odpowiadamy - w Lidze Europy, ale dokonała tego po dziwnym sezonie
  • 90+1'
    Kończymy kolejny sezon. Śląsk prowadzi 4:0, my wygraliśmy 4:0 również
  • 90+1'
    Kibice cieszą się z Pucharu Polski i trzeciego miejsca, ale czy przed sezonem liczyliśmy tylko na to?
  • 90'
    Koniec meczu! Sędzia nie doliczył nawet jednej minuty
  • 89'
    Świetnie w środku pola atak Polonii stopuje Ariel Borysiuk
  • 89'
    Widzimy jeszcze ostatnie podrygi Bytomian w Ekstraklasie. Głową starał się uderzać Podstawek
  • 88'
    Znowu szansę miał nasz czarnoskóry napastnik. Minął rywala, ale kolejny obrońca uprzedził go i wybił piłkę
  • 88'
    Szturchnął Wawrzyniak Petera Hrickę, a ten padł jakby poraził go piorun
  • 87'
    Lepszej okazji Chiny już mieć nie mógł. Manu podał mu piłkę, sam na sam był Takesure z bramkarzem, ale Juszczyk jakoś wybił piłkę na róg
  • 87'
    I mamy kolejny korner
  • 85'
    Nie udało się w Gdyni Kucharczykowi strzelić hat-tricka to udało się Rado. Miro dostał piłkę w środku pola karnego i z dużym spokojem skierował piłkę do bramki po długim słupku
  • 84'
    4:0!!! RADOOOOOOVIĆ :-)
  • 83'
    Ładnie Takesure zgrał do Manu, który oddał groźny strzał. Piłkę z pod rąk bramkarza wybija Żytko
  • 81'
    Jusczyka starał się uprzedzić Manu, ale szybszy golkiper Bytomian, chwilę potem źle uderzał Vascak po podaniu Barcika
  • 81'
    Na ostatnie dziesięć minut na boisku melduje się Takesure Chinyama. Schodzi Michał Kucharczyk
  • 79'
    Kibice tańczą "Walczyka" i w sumie mogą radować się ze zwycięstwa.
  • 79'
    Piłka z rzutu rożnego trafia w ręceJuszczyka
  • 78'
    żółta kartka dla Barcika
  • 78'
    strzał Rafała Wolskiego ale nad poprzeczką
  • 78'
    na Żylecie zerwał się doping
  • 72'
    Zablokowany strzał rywala, szybka kontra Legii, trochę zaplątał się w dryblingu Wolski, ale ostatezcnie udało mu się odegrać do Radovicia, a ten uderzył "z czuba" prosto w bramkarza
  • 72'
    Na murawie leżał Komorowski i nie wiadomo czy będzie w stanie grać dalej. Chyba ma kłopoty z kostką
  • 72'
    Po dośrodkowaniu Rzeźniczaka blisko bramki samobójczej Żytko, ale wybił na korner
  • 70'
    Walecznie odebrali teraz piłkę Borysiuk z Wawrzyniakiem
  • 69'
    Wawrzyniak zgrał do środka,a tam z pół obrotu strzelił Kucharczyk, ale nie wyszła mu ta próba
  • 68'
    Dośrodkowywał z prawej strony Rzeźniczak. Szczupakiem uderzył Rado i trafił do bramki Jusczyka
  • 67'
    3:0!!! Znowu Miro Radović
  • 66'
    Schodzi strzelec gola dla Legii - Sebastian Szałachowski. Trybuny dziękują mu za grę. Za niego wchodzi Rafał Wolski
  • 64'
    Bardzo groźny wydaje się dziś Podstawek. Wbiegł w pole karne, ale nie dał rady przepchnąć dwóch naszych defensorów
  • 62'
    Radović piętką do... no właśnie do kogo? Ale i tak zdążył przechwycić futbolówkę Kucharczyk
  • 61'
    Wślizgiem zawalczył o futbolówkę Borysiuk, przegrał przez kolegę do Manu, który znowu marnuje niezłą okazję
  • 59'
    Ładną prostopadłą piłkę dostał Podstawek, minął bramkarza, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną
  • 59'
    Piłka posłana między dwóch obrońców Legii lecz Podstawka uprzedza Komorowski. Rożny dla gości
  • 59'
    Z zagrożeniem radzą sobie nasi obrońcy, podają do Manu, który traci piłkę
  • 57'
    Borysiuk rozgrywa teraz piłkę w środku. Wreszcie ładnie do Manu podał Gol, ale Portugalczyk nabił... Kucharczyka i od bramki zacznie Polonia
  • 56'
    Dorzucał David Kobylik, a Blazej Vascak nie potrafił skierować głową piłki do naszej bramki
  • 55'
    Hricko zabawił się z Rumianym. Po nodze legionisty odbija się strzał rywala i zmierza na rzut rożny
  • 54'
    Koronkową akcję przeprowadzili teraz "Wojskowi". Ostatecznie uderzał Manu, ale piłkę lecącą po ziemi zdołał złapać Juszczyk
  • 53'
    Podwójna zmiana w Polonii. Za Drozdowicza wchodzi Podstawek, a Radzewicza zmienia Jarecki
  • 53'
    Dośrodkowywali rywale,a Vascak głową minimalnie nad bramką Skaby
  • 52'
    Akcję Polonii przerywa Komorowski i sędzia Siejewicz pokazuje mu żółtą kartkę
  • 50'
    Manu minął rywala, wzbudził wręcz podziw na trybunach, ale niestety nie umiał już podać do lepiej ustawionego kolegi
  • 49'
    Myślał co by tu zrobić Radović, podał wreszcie do Kucharczyka w polu karnym, a ten odrobinę za mocno odegrał mu w polu karnym
  • 48'
    Prawie od razu na początku drugiej połowy, Śląsk strzelił Arce bramkę
  • 48'
    Nie trafił teraz w piłkę Vrdoljak, od razu prawą stroną pobiegł Hricko
  • 47'
    Powoli starają się zaatakować "Wojskowi", rozgrywają na razie piłkę na własnej połowie
  • 45+19'
    Zaczęła się druga część gry
  • 45+16'
    Zespoły wracają już na boisko
  • 45+10'
    Balon sponsora opuszcza już boisko więc za moment początek drugiej połowy
  • 45+7'
    Na murawie trwa konkurs rzutów karnych dla kibiców.
  • 45+2'
    Na chwilę obecną jesteśmy vice-mistrzem Polski.
  • 45'
    Znowu zdobywamy gola po rzucie rożnym. O dziwo do bramki trafia chyba najniższy na boisku - Sebastian Szałachowski, który pokazuje jak duży błąd popełniał trener Skorża nie dając mu szansy wcześniej
  • 45'
    Kucharczyk wycofał, a tam błyskawicznie piłka trafia na lewe skrzydło. Sędzia kończy jednak pierwszą część spotkania
  • 44'
    2:0 Seba Szałachowski!!!
  • 43'
    Wgrywał Szałachowskim ale wybili piłkę obrońcy, ale dalej przy piłce legioniści
  • 43'
    Doszedł do futbolówki Szałach, kiwnął do środka i z najwyższym trudem wybija Juszczyk na róg
  • 42'
    Zastąpił Wawrzyniakowi drogę Hanek i... wolny dla Legii
  • 41'
    Od razu Chorwat zagrał do Kucharczyka, który starał się bawić z przeciwnikiem
  • 40'
    Z powodu urazu schodzi Dickson Choto, a za niego na boisku melduje się Ariel Borysiuk
  • 40'
    Na pozycji stopera zagra teraz Ivica Vrdoljak
  • 39'
    Radović przerzucił ciężar gry na Kucharczyka, który mogąc zagrać do Rzeźniczaka wolał kiepsko wrzucić w pole karne
  • 39'
    Znowu groźny strzał Kobylika. Tym razem dobrze zachował się Skaba, który wyciągnął się jak długi i wypiąstkował piłkę
  • 38'
    Piłkę z boku dostał Kobylik i technicznie starał się trafić do bramki Skaby. Czech przeniósł jednak futbolówkę nad poprzeczką
  • 37'
    Szarpany przez przeciwnika Serb zdołał strzelić na bramkę Jusczyka, który sparował do boku. Tam piętką do Szałacha zagrał Manu, ale "Messi" uderzył niecelnie
  • 35'
    Bratko widząc, że nie da sobie rady z dwoma przeciwnikami wycofał akcję do tyłu. Po chwili prostopadle starał podawać się Rzeźnik, ale wszystko zastopowali defensorzy
  • 34'
    Ambitnie walczył Radzewicz, ale od bramki Wojciech Skaba
  • 32'
    Z rożnego wrzucał Manu, Rado wślizgiem powalczył o futbolówkę, aż trafiła ona do siatki Juszczyka. "Wojskowi" prowadzą 1:0
  • 30'
    Trochę słabsze zrobił się mecz niż był na początku, aż na Żylecie pojawiły się palmy
  • 30'
    Gool!!! Miroslav Radović
  • 29'
    Środkiem akcję rozprowadzał Rado, a widząc że nie ma do kogo podać oddał strzał, ale poleciał on nad poprzeczką
  • 27'
    Pobiegł i dośrodkował z prawej strony Rzeźniczak, i minimalnie w górze z piłką minął się Kucharz
  • 26'
    Coraz bardziej składne są ataki Bytomian. Teraz udało im się wywalczyć korner
  • 25'
    Gol z Kucharczykiem, piłka znowu trafia do Janusza, a ten podaje piłkę bramkarzowi rywali
  • 24'
    Piłka znalazła się w naszym polu karnym. Dobiegł do niej aktywny dziś Radzewicz, ale uderzył wysoko ponad bramką
  • 22'
    Ofiarnie piłkę na aut wybija główka Wawrzyniak
  • 21'
    Krótko z Barcikiem rozegrał Drozdowicz, ale nie przynosi to Polonii pożądanego rezultatu
  • 21'
  • 20'
    Nie idzie z bliska to spróbowali z daleka goście. Z 30 metrów uderzał Marcin Radzewicz, ale pewnie łapie nasz bramkarz
  • 19'
    Od obrony starają się rozpocząć akcję legioniści. Szybko jednak piłka trafiła do Radovicia, ale dośrodkował wprost do rąk Juszczyka
  • 18'
    Wprost na głowę Telichowskiego spadła piłka i świetnie, instynktownie obronił Skaba
  • 17'
    Trzy razy próbował zagrywać do środka Szałachowski z prawej strony pola karnego, ale albo był blokowany, albo ktoś wybijał piłkę
  • 17'
    Szansę z wolnego mają Poloniści. Przy futbolówce Barcik
  • 16'
    Przez chwilę Bytomianie tak nieudolnie wybijali piłkę, że latała ona na wysokości drugiego piętra trybun.
  • 15'
    Ryzykownie poczynali sobie obrońcy Legii, ale ostatecznie stworzyli szansę Rado, który prawie uciekł rywalowi
  • 13'
    Wreszcie akcja Bytomian. Drozdowicz dostał piłkę w polu karnym, ale został za nie wypchnięty przez legionistów. Barcik, który dopadł do piłki, wyrzucił ją za bramkę Skaby
  • 12'
    Szałachowski na dużym luzie minął rywala, piłka trafiła do Manu, którego strzał mógł zamienić się w ładną asystę gdyby Kucharczyk doszedł do piłki
  • 11'
    Do Rzeźniczaka została posłana długa piłka, ale Kubę uprzedził Telichowski i wybił na aut
  • 10'
    Ponownie Radović zaczął dryblować z lewej strony. Wpadł w pole karne i upadł w nim, ale mamy tylko rzut rożny
  • 10'
    Piłka z rogu wpada w ręce golkipera Polonii
  • 9'
    Piłka po wykopie Juszczyka trafiła w prost na głowę Rzeźnika, który zapoczątkował akcję ofensywną nic jednak z niej nie wynikło
  • 8'
    Przez kilkanaście metrów piłkę prowadził Barcik, przebojowo zaszarżował Radzewicz, ale wybiegł z futbolówką za linię końcową
  • 7'
    Pierwsza bardzo dobra okazja dla Legii. Wawrzyniak prostopadle podał do Kucharczyka, który minimalnie uderzył obok słupka
  • 6'
    Powalczył przy bocznej linii Hanek, nie popisał się Dixi, ale obrońcę asekurowali koledzy
  • 5'
    Znowu pokazał się Bratko! Dwukrotnie położył rywala na murawie, ale niecelnie podał do Vrdoljaka
  • 4'
    Futbolówka trafiła do Radovicia, który zdołał zagrać do kolegi, a sam padł powstrzymywany przez rywala
  • 3'
    Bytomianie szybko przerzucili piłkę do Radzewicza, ale po jego wrzutce piłkę wybił Choto
  • 2'
    Spokojnie rozpoczął Gol, który dograł do Radovicia. Serb pobiegł prawą stroną i dośrodkował, ale wrzutkę wybił defensor Polonii
  • 1'
    Stracił z boku Manu, ale Rzeźniczak naprawił błąd Portugalczyka lecz sam niedokładnie podaje