86'
90'
90'
  • 90+7'
    Legia wygrywa w Kielcach po bramce Dominika Nagy'a i pozostaje na fotelu lidera przed ostatnią kolejką Lotto Ekstraklasy. Dziękujemy za obecność i zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na legia.net
  • 90+5'
    Żółta karta dla rezerwowego zawodnika Korony - Daniela Abalo
  • 90+5'
    Koniec meczu. Korona 0:1 Legia
  • 90+3'
    Groźny strzał oddany jeszcze przez zespół Korony, podopieczni Bartoszka starają się zdobyć wyrównującą bramkę
  • 90+3'
    Żółtą kartką ukarany Malarz za opóźnianie wznowienia gry
  • 90+1'
    Żółta kartka dla Borjana. Bramkarz Legii popędził do schodzącego z boiska Guilherme i pospieszał Brazylijczyka, aby ten opuścił murawę szybciej
  • 90'
    Trzecia i ostatnia zmiana w Legii - schodzi Guilherme, wchodzi Rzeźniczak
  • 87'
    Groźne dośrodkowanie Vadisa do Hamy, jednak Fin znowu musiał uznać wyższość bramkarza gości, który uprzedził zawodnika Legii i wypiąstkował futbolówkę
  • 86'
    Żółta kartka dla Mrozika
  • 84'
    Ależ teraz świetna wrzutka Vadisa do Hamalainena, Fin jednak, będąc oko w oko z Borjanem, trafia wprost w bramkarza! Po chwili dobitka Brozia, jednak niecelna!
  • 83'
    Odpowiedź Legii - piłkę do Hamalainena świetnie wycofał na 16. metr Gui, jednak Fin wysoko ponad bramką
  • 82'
    Groźny strzał Żubrowskiego z dystansu, ale obok bramki Malarza
  • 81'
    Druga zmiana w drużynie Magiery. Boisko puszcza Nagy, a w jego miejsce Chukwu
  • 79'
    Krótka przerwa na nawodnienie organizmów przez piłkarzy obu drużyn
  • 77'
    Blisko bramki wyrównującej była teraz Korona, świetnie jednak kozłujący strzał broni Malarz! Po chwili z rzutu rożnego również groźnie, lecz tym razem niecelnie uderzają koroniarze
  • 75'
    Ostatnia zmiana w Koronie - wchodzi Kotarzewski, schodzi Aankour. Zmiana również w Legii - w miejsce Radovicia pojawia się Hamalainen
  • 74'
    Kolejna akcja legionistów i piłka po strzale Nagy'a trafia w słupek!
  • 72'
    Kolejna groźna akcja Legii, strzał Radovicia minimalnie niecelny
  • 71'
    Dośrodkowanie Moulina wybija Grzelak
  • 69'
    Znowu dobrze rozgrywa Legia, będzie okazja z rzutu wolnego, bo Vadis faulowany został blisko pola karnego Korony
  • 68'
    Korona odpowiedziała niecelnym strzałem zza pola karnego Legii
  • 67'
    Ładna akcja legionistów w środku pola, podopieczni Magiery byli w przewadze, jednak Gui był na spalonym i piłka dla Korony
  • 65'
    Sporo kombinacyjnej gry Legii przed polem karnym Korony. Strzały legionistów jednak skutecznie blokowane
  • 63'
    Korona próbuje rozegrania w ofensywie, jednak legioniści są skuteczniejsi w odbiorze
  • 61'
    W pole karne wbiegł Broź, mógł podawać do kolegów z drużyny, jednak zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Borjan bez trudu to uderzenie
  • 59'
    Tym razem lewą stroną atakuje Korona, ale akcję zatrzymuje Dąbrowski. Rzut rożny dla gospodarzy
  • 57'
    Dwie groźne akcje duetu Nagy-Hlousek na lewej flance
  • 57'
    Długa piłka Nagy'a do Radovicia. Serb był niestety na spalonym
  • 55'
    Kolejna zmiana w Koronie - schodzi Górski, wchodzi Marković
  • 54'
    Ładna akcja Guilherme po prawej stronie boiska. Brazylijczyk szukał podania do Nagy'a, w piłkę nie trafia jednak żaden z zawodników
  • 54'
    Rzut rożny dla Korony wyjaśnia Dąbrowski
  • 51'
    Ponownie z kontratakiem wyszła Legia, tym razem piłkę do Vadisa rozegrał Gui, jednak kolejne podanie Belga do Moulina okazało się już niecelne, a szkoda, bo Francuz był dobrze ustawiony w polu karnym gospodarzy
  • 51'
    Ostry faul Rymaniaka na Dąbrowskim i upomnienie dla obrońcy gospodarzy
  • 48'
    Ponownie Vadis wypuścił Radovicia prostopadłym podaniem, jednak Serb nie doszedł do piłki
  • 47'
    Nieprawdopodobnie, jak teraz piłka nie znalazła się w siatce! Idealnie, w tempo Vadis wypuścił Radovicia, który oko w oko z Borjanem pudłuje!
  • 46'
    W przerwie Kallaste został zmieniony przez Mrozika
  • 45+21'
    Początek drugiej połowy, zaczyna Korona
  • 45+20'
    Piłkarze obu drużyn już na boisku, za chwilę początek drugiej połowy meczu
  • 45+8'
    Legia do przerwy prowadzi z Koroną w Kielcach 1:0. Tymczasem wyniki na innych stadionach prezentują się następująco: Termalica 0:2 Jagiellonia, Lech 2:1 Wisła, Lechia 2:0 Pogoń
  • 45+3'
    Po kolejnym kornerze piłka ponownie trafia pod nogi Węgra, ale sędzia Przybył kończy pierwszą połowę
  • 45+2'
    Sporo zamieszania, ponownie groźnie uderzał Nagy i kolejny rzut rożny dla Legii
  • 45+1'
    Z rzutu rożnego nad bramkę Malarza piłkę posyła Kwiecień
  • 45+1'
    Tym razem po indywidualnej akcji Radovicia rożny z drugiej strony boiska
  • 45'
    Korona po stracie bramki nie jest już tak aktywna, jak na początku spotkania. Jednak groźny strzał oddał Możdżeń, ponieważ legioniści sami w niefrasobliwy sposób oddali futbolówkę gospodarzom
  • 43'
    Piłka znowu trafia do siatki po strzale Nagy'a, jednak Węgier zdaniem arbitra był na pozycji spalonej
  • 42'
    Na prawej stronie Vadis dryblował Vadis, ale po chwili Belg ostro zatrzymywany przez Rymaniaka, w odpowiedzi na odbiór koroniarzy faulem odpowiada Nagy. Żółta kartka dla Węgra
  • 38'
    Kolejna akcja Legii, tym razem prostopadle podawał Radović, jednak Guilherme nie doszedł do piłki
  • 37'
    Zupełnie niepilnowany Węgier otrzymał futbolówkę od Vadisa niemal na wapno, z którego wykonywane są rzuty karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Borjana!
  • 35'
    NAGY! GOL!
  • 34'
    Z dośrodkowania Vadisa nic nie wyszło, jednak przy piłce nadal utrzymuje się Legia
  • 33'
    Francuski pomocnik Legii już na boisku, a tymczasem rzut rożny dla Legii
  • 32'
    Ostry faul Żubrowskiego na Moulinie w środku boiska, potrzebna interwencja lekarza Legii
  • 30'
    Żółtą kartką ukarany stopek Korony - Bartosz Kwiecień
  • 29'
    Aj! W słupek trafia Guilherme, którego na lewej flance wypuścił prostopadłym podaniem Vadis
  • 27'
    Znowu groźnie pod bramką Legii, strzały koroniarzy jednak blokowane
  • 25'
    Legia wyraźnie się obudziła, a to dobrze, bo bezpośredni rywale w drodze do mistrzostwa już prowadzą w swoich spotkaniach
  • 24'
    Kolejna świetna akcja Legii! Wyśmienicie teraz Vadis wypuścił Nagya, ale Węgier trafia wprost w bramkarza Korony
  • 23'
    Ależ kontra Legii! Od połowy boiska z futbolówką biegł Radović, akcję próbował zakończyć podaniem do Moulina, jednak Borjan przecina lot piłki! Fenomenalny timing bramkarza Korony
  • 20'
    Pierwsza składna akcji Legii w tym meczu, przebitkę w środku pola wygrał Nagy, rozegrał do Vadisa, który wypuścił Moulina. Dośrodkowanie Francuza trafiło jednak wprost w rękawice Borjana
  • 19'
    Indywidualnie w pole karne Korony zmierzał Broź, jednak obrońcy gospodarzy wybijają piłkę spod nóg zawodnika Legii
  • 18'
    Korona wysoko podchodzi, kiedy Legia rozgrywa piłkę od bramki, stąd taka trudność w wyprowadzeniu akcji przez legionistów
  • 17'
    Niecelny strzał Korony na bramkę Malarza, wciąż przy piłce częściej są gospodarze
  • 16'
    Przy wspomnianej akcji to Kwiecień faulował Brozia w polu karnym
  • 15'
    Nie ma gola dla Korony! Z rzutu rożnego do siatki Malarza trafia jeden z zawodników gospodarzy, ale sędzia nie uznaje bramki!
  • 14'
    Faulowany Broź blisko własnego pola karnego, ale to obrońca Legii zarobił w tej akcji żółtą kartkę, ponieważ brzydko odegrał się rywalowi za ten faul
  • 11'
    Podczas jednej z takich prób Vadis niecelnie rozegrał do Guilherme, a Brazylijczyk ratując straconą piłkę faulował rywala
  • 9'
    Korona przeważa, legioniści próbują odebrać piłkę gospodarzom i rozegrać jakąś akcję
  • 7'
    Niepewne piąstkowanie Malarza i duża szansa dla Korony. Palanca jednak uderzył niecelnie z okolic szóstego-siódmego metra od bramki golkipera Legii
  • 4'
    Na początku meczu częściej przy piłce jest Korona. Gospodarze próbują rozgrywać piłkę blisko pola karnego Legii
  • 3'
    Legia zaczęła od groźnego dośrodkowania z prawej strony boiska, a po chwili próbą prostopadłego podania odpowiedziała Korona
  • 1'
    Początek meczu, zaczęła Legia
  • 0
    Pozostało około 5 minut do początku meczu. Przypomnijmy, że również o 18.00 swoje mecze rozegrają inne ekstraklasowe drużyny z pierwszej czwórki. Lechia podejmować będzie Pogoń, Lech zagra Wisłą, a Jagiellonia zmierzy się na wyjeździe z Termalicą.
  • 0
    Tak prezentują się kibice Legii na sektorze Kolporter Areny:
  • 0
    W takim zestawieniu zaprezentują się mistrzowie Polski: Malarz - Broź, Pazdan, Dąbrowski, Hlousek - Guilherme, Moulin, Kopczyński, Nagy - Odjidja-Ofoe - Radović
  • 0
    Witamy z Kielc. O godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Koroną a Legią
Korona KielceLegia Warszawa

29' Bartosz Kwiecień

29'
35'
41'

51' Bartosz Rymaniak

51'

84' Jakub Mrozik

84'

86' Jacek Kiełb

86'

90' Milan Borjan

90' Dani Abalo(na ławce)