Dziękujemy bardzo za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe!
  • 87'
    Odjidja-Ofoe zagrał długą piłkę w pole karne, ale podanie przejęli rywale
  • 87'
    Koniec meczu! Legia wygrała 2:0 z Pogonią. Gole dla gości strzelali Nagy i Moulin
  • 85'
    Radović znalazł się w kolejnej dogodnej okazji, ale tym razem nie trafił w bramkę
  • 84'
    Trzy minuty doliczone
  • 83'
    Jędrzejczyk zatrzymał na skrzydle Matynię
  • 83'
    Kopczyński zastępuje strzelca drugiego gola - Moulina
  • 82'
    Nunes uderzył piłkę z rzutu wolnego, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką
  • 81'
    Pazdan po raz kolejny źle zagrał piłkę i Pogoń ruszyła do ataku. Mistrzowie Polski finalnie sfaulowali rywali. Żółtą kartkę zobaczył Moulin
  • 78'
    Matynia zastępuje Gyurcso
  • 77'
    Szymański zmienia Guilherme
  • 76'
    Drygas uderzył z lewej nogi. Malarz na raty łapał piłkę, ale zdołał obronić strzał pomocnika Pogoni
  • 75'
    Hamalainen zagrał na klepkę z Radoviciem. Fin znalazł się w polu karnym, uderzył i chybił. Sędzia odgwizdał jeszcze spalonego
  • 73'
    Hlousek posłał centrę w pole karne Pogoni, ale obrońcy wybili piłkę
  • 71'
    Hamalainen zastępuje Nagiego
  • 70'
    Guilherme podał piłkę do Radovicia, ale Serb znów był na ofsajdzie
  • 69'
    Kitano zmienia Korta
  • 64'
    Hlousek wrzucił piłkę z boku, Guilherme uderzył z przewrotki, ale przestrzelił
  • 64'
    Murawski zmienia Listkowskiego
  • 62'
    Moulin uderza z rzutu wolnego, ale trafił w mur. Za chwilę Francuz jednak dobił i skierował piłkę do siatki!
  • 61'
    Odjidja-Ofoe posłał prostopadłą piłkę do Radovicia. Fojut go sfaulował i dostał czerwoną kartkę, ponieważ był ostatnim obrońcą
  • 59'
    Piłka powędrowała do Radovicia, ale Serb znalazł się na spalonym
  • 54'
    Radović zatrzymał się przy rozbiegu i skierował piłkę do siatki. Sędzia nie uznał gola i pokazał żółtą kartkę Serbowi
  • 53'
    Karny dla Legii. Niepsuj sfaulował Nagiego
  • 51'
    Legioniści z kontrataku przeszli do ataku pozycyjnego. "Wojskowi" nie zdołali jednak oddać strzału, a w międzyczasie ucierpiał Fojut i sędzia wstrzymał zawody
  • 49'
    Delew wyszarpał piłkę Dąbrowskiemu. Bułgar podał do Nunesa, a ten posłał kolejną złą centrę
  • 47'
    Pogoń stara się zaatakować Legię, ale mistrzowie Polski spokojnie czekają na rywali
  • 45+24'
    Odjidja-Ofoe zdecydował się na indywidualny rajd. Belgowi nikt nie zdołał zabrać piłki, chociaż płynność jego akcji nie była najlepsza. Pomocnik wycofał futbolówkę do Nagiego, a ten pokonał mocnym strzałem Słowika
  • 45+23'
    Odjidja-Ofoe starał się zagrać do Hlouska wbiegającego w pole karne, ale rywale przejęli futbolówkę
  • 45+23'
    Gol dla Legii! Nagy zdobył bramkę
  • 45+22'
    Hlousek mocno zagrał piłkę z lewej flanki, ale futbolówka ugrzęzła w nogach rywali i legioniści nie oddali strzału
  • 45+20'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Legia bezbramkowo remisuje z Pogonią
  • 45+2'
    Doskonała okazja Legii. Mistrzowie Polski koronkową przeprowadzili akcję, ale Radović uderzył prosto w Słowika
  • 44'
    Piłka krążyła pod nogami legionistów w polu karnym Pogoni. Jednakże żaden z zawodników nie zdołał oddać strzału
  • 42'
    Gyurcso został sfaulowany przez Moulina. Rzut wolny dla Pogoni w bocznym sektorze boiska
  • 42'
    Malarz bez problemów złapał wrzutkę Delewa
  • 40'
    Jodłowiec zagrał futbolówkę do Nagiego. Węgier wyszedł jednak z piłką na aut
  • 39'
    Odjidja-Ofoe sam atakował bramkę Pogoni. Gospodarze dogonili Belga. Belgijki pomocnik nie miał komu zagrać futbolówki, więc zdecydował się na strzał, który nie zmusił do interwencji Słowika
  • 36'
    Delew próbował wykorzystać błąd Pazdana, ale Malarz zdołał naprawić jego błąd. Golkiper Legii lekko ucierpiał przy tej interwencji
  • 33'
    Malarz wybronił strzał Delewa!
  • 33'
    Jodłowiec zagrał prostopadłą piłkę do Hlouska. Futbolówka odbiła się od obrońcy i trafiła w ręce Słowika
  • 32'
    Dąbrowski... Powtarzamy! Dąbrowski minął trzech zawodników na środku boiska i został sfaulowany przez rywali. Rzut wolny dla Legii
  • 32'
    Radović pobiegł prawą flanką, ale Nunes czystym wślizgiem go powstrzymał. Dodatkowo obrońca Pogoni nabił Serba
  • 31'
    Nunes oddał mocny strzał na bramkę Malarza. Piłka minęła jednak słupek
  • 30'
    Hlousek nie dał się ograć Listkowskiemu przy narożniku boiska, ale źle wyprowadził akcję i Pogoń będzie miała aut blisko pola karnego Legii
  • 29'
    Kolejna centra wylądowała w rękawicach Malarza
  • 28'
    Pogoń wykonała aut na lewej stronie. Nunes dorzucił piłkę, ale wyleciała ona poza boisko
  • 27'
    Moulin szybko zagrał futbolówkę do Odjidji-Ofoe. Belg uderzył, ale piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 26'
    Moulin dorzucił piłkę z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od Nunesa i Legia będzie miała róg
  • 24'
    Kort przerzucił piłkę do Nunesa na lewą flankę, ale obrońca Pogoni nie dobiegł do podania
  • 23'
    Odjidja-Ofoe oddał strzał zza pola karnego, ale o tej próbie szybko będzie chciał zapomnieć
  • 22'
    Odjidja-Ofoe zagrał długą piłkę do Nagiego. Drygas powstrzymał Węgra i Legia wykona rzut rożny
  • 21'
    Pogoń przejęła piłkę na połowie Legii. Gyurcso wbiegł w pole karne, ale został zatrzymany i gospodarze wykonają za chwilę róg
  • 19'
    Jędrzejczyk został zablokowany na skrzydle przez Fojuta
  • 18'
    Od kilku chwil Legia próbuje skonstruować akcję, ale nie może przebić się przez obronę Pogoni
  • 16'
    Odjidja-Ofoe posłał prostopadłą piłkę do Guilherme, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 15'
    Listkowski jest opatrywany przez lekarzy
  • 14'
    Niepsuj zacentrował piłkę przed pole karne. Legioniści wybili futbolówkę, ale wpadła ona pod nogi Korta. Pomocnik Pogoni za długo składał się jednak do strzału i "Wojskowi" powstrzymali go.
  • 14'
    Ricardo Nunes oddał strzał na bramkę Malarza, ale obrońca nie trafił
  • 12'
    Radović zagrał na klepkę z Jędrzejczykiem. Serb idealnie wyłożył futbolówkę Odjidji-Ofoe, ale Belg fatalnie przestrzelił
  • 12'
    Jodłowiec faulował Korta na środku boiska. Piłka dla Pogoni
  • 8'
    Jędrzejczyk zagrał płasko z prawej strony do Odjidji-Ofoe. Belg oddał futbolówkę Radoviciowi, który niecelnie uderzył z lewej nogi
  • 7'
    Nunes wrzucił piłkę w pole karne. Podanie nie wydawało się groźne, ale dotarło do Delewea. Bułgar źle przejął futbolówkę, jednakże piętką próbował pokonać Malarza. Golkiper poradził sobie jednak z tym uderzeniem
  • 7'
    Kort oddał pierwszy strzał na bramkę Legii. Pomocnik jednak chybił
  • 6'
    Moulin dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Nagy złożył się do woleja, ale nie uderzył, tylko starał się futbolówkę podać futbolówkę do adresata. Zagranie nie znalazło jednak adresata
  • 5'
    Hlousek wyrzucił piłkę z autu. O futbolówkę walczył Nagy z Niepsujem. Węgier wywalczył rzut rożny
  • 4'
    Jak na razie Pogoń częściej jest przy piłce, ale nic z tego nie wynika
  • 3'
    W Szczecinie ładna pogoda. Piłkarze więc nie mogą narzekać na złe warunki atmosferyczne
  • 2'
    Nunes zagrał piłkę z rzutu wolnego. Jeden z piłkarzy uderzył futbolówkę głową, ale Malarz nie miał żadnych problemów i szybko wznowił grę
  • 1'
    Długa piłka za linię obrony Legii, ale goście poradzili sobie z małym zamieszaniem pod swoją bramką
  • 0
    Rozpoczął się mecz!
  • 0
    Piłkarze niedługo wyjdą na boisko
  • 0
  • 0
    W rezerwie pozostaną: Cierzniak, Rzeźniczak, Broź, Kopczyński, Szymański, Hamalainen, Necid
  • 0
    Legia zagra w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Moulin - Guilherme, Odjidja-Ofoe, Nagy - Radović
  • 0
    Witamy ze Szczecina! Już za niecałe półtorej godziny rozpocznie się mecz Pogoni z Legią. Zapraszamy!