65'
  • 90+2'
    Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe!
  • 90+1'
    Legia odzyskała piłkę na swojej połowie. Czerwiński zagrał do Hamalainena, który zaraz potem został sfaulowany
  • 90+1'
    Kucharczyk pobiegł na bramkę rywali, oddał strzał, ale bramkarz sparował piłkę. Sędzia po tej akcji zakończył sparing
  • 88'
    Urbański minął rywala na swojej połowie i zagrał długą piłkę w kierunku Kucharczyka. Obrońcy wybili jednak futbolówkę w aut
  • 86'
    Legia straciła piłkę, ale spróbowała wysoko zaatakować Szwajcarów. Przeciwnicy uwolnili się jednak spod pressingu warszawiaków
  • 85'
    Guilherme podał do wbiegającego w pole karne Nagiego. Węgier uderzył, ale bramkarz na raty łapię futbolówkę w ręce
  • 84'
    Długie podanie do napastnika rywali Legii. Spalony
  • 81'
    Grasshoppers przycisnął legionistów. "Wojskowi" nie stworzyli sobie dawno żadnej okazji strzeleckiej
  • 81'
    Jeden z kibiców wbiegł na murawę. Ochroniarz nie mógł dogonić fana, ale przegonił go finalnie z boiska
  • 80'
    Jeden z piłkarzy Grasshoppers doszedł do strzału, ale na szczęście piłka minimalnie minęła słupek
  • 79'
    Nagy z Guilherme wymienili podania na lewej flance. Finalnie Brazylijczyk został zatrzymany
  • 79'
    Kontra Grasshoppers. Jeden z legionistów w ostatniej chwili zablokował uderzenie rywala i Szwajcarzy mają rzut rożny
  • 77'
    Legioniści zablokowali dwie próby strzałów rywali
  • 77'
    Piłkarze Grasshoppers wywalczyli rzut rożny. Po centrze z narożnika boiska Szwajcarzy nie stworzyli zagrożenia. Majecki zacznie grę od bramki
  • 75'
    Nagy zdecydował się na indywidualny rajd. Węgier został otoczony przez trzech przeciwników i wywalczył rzut rożny
  • 74'
    Długa piłka do napastnika Grasshoppers. Zawodnik znalazł się jednak na spalonym
  • 72'
    Majecki okiwał napastnika i podał piłkę do Żyry. Legia jednak dalej ma problemy z wyjściem z własnej połowy
  • 71'
    Aut Grasshoppers na wysokości pola karnego Legii. Jeden z Szwajcarów oddał strzał, ale Majecki sparował piłkę na róg
  • 71'
    Centra w pole karne Legii. Mistrzowie Polski wybili futbolówkę
  • 70'
    Gra toczy się w środku pola. Żadna drużyna nie zamierza oddać ani metra boiska
  • 68'
    Żyro posłał długą piłkę do Kucharczyka, ale "Kuchy" był lekko spóźniony
  • 67'
    Teraz Guilherme został sfaulowany na połowie Szwajcarów
  • 66'
    Olsen brzydko sfaulował Urbańskiego. Sędzia ukarał zawodnika żółtą kartką, a pomocnik Legii potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 64'
    Nawotka zagrał piłkę do Hamalainena, ale futbolówkę przejął bramkarz
  • 60'
    Piłkarze Grasshoppers założyli wysoki pressing na warszawiakach, lecz mistrzowie Polski zdołali ich przechytrzyć, ale nie wykorzystali wolnych przestrzeni i Szwajcarzy zaczną grę od bramki
  • 59'
    Żyro faulował rywala w walce o pozycję
  • 58'
    Nagy zagrał prostopadłą piłkę do Michalaka, ale obrońcy zablokowali jego rajd
  • 56'
    Michalak odebrał piłkę od rywali pod ich polem karnym, lecz Legia pogubiła się w konstruowaniu akcji
  • 55'
    Hamalainen posyła piłkę w pole karne z rzutu rożnego. Futbolówkę wybijają obrońcy
  • 54'
    Grasshoppers również wymienił kilku zawodników, ale nie całą jedenastkę
  • 54'
    Żyro posłał długie podanie do Michalaka. Legionista wywalczył rzut rożny
  • 52'
    Majecki obronił strzał rezerwowego Grasshoppers
  • 50'
    Żyro został sfaulowany na połowie rywali
  • 46'
    Gramy. Legia zmieniła całą jedenastkę
  • 45+2'
    Lekarze musieli udzielić pomocy stoperowi Grasshoppers
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy!
  • 45+1'
    Kolejne stracie Chukwu z obrońcą. Tym razem Nigeryjczyk zobaczył żółtą kartkę
  • 45'
    Kazaiszwili odebrał futbolówkę rywalom na ich połowie, ale nieprecyzyjnie podał do Szymańskiego
  • 45'
    Chukwu walczył o piłkę i sfaulował przeciwnika. Sędzia upomniał Nigeryjczyka
  • 44'
    Legioniści niedokładnie próbowali wyprowadzić akcję i piłkę przejął Olsen. Na szczęście rywal wyszedł zaraz poza boisko
  • 43'
    Radović posłał centrę z rzutu rożnego, ale piłka nie znalazł adresata i wyleciała poza boisko. Vasić zacznie od bramki
  • 42'
    Szymański otrzymał piłkę pod polem karnym rywali, uderzył, lecz jego próbę zablokował przeciwnik. Korner
  • 40'
    Szwajcarzy rozklepali obronę Legii, ale na szczęście oddali niecelne uderzenie
  • 39'
    Dobra akcja Legii. Jodłowiec zagrał prostopadłe podanie do Jędrzejczyka. "Jędza" próbował podać futbolówkę w pole karne, ale w ostatniej chwili obrońca uratował kolegów. Róg dla "Wojskowych"
  • 37'
    Szymański podszedł do rzutu wolnego. Młody pomocnik uderzył z lewej nogi i piłka poleciała obok muru, ale również obok bramki
  • 37'
    Vuković zwrócił uwagę Szymańskiemu, iż pomocnik wybrał nieodpowiedni róg do strzału
  • 36'
    Radović krzyknął na swoich kolegów, by ci wymienili kilka podań. Legioniści od razu posłuchali się Serba i płynnie zaczęli mijać rywali. "Radko" otrzymał futbolówkę pod polem karnym i został sfaulowany
  • 35'
    Gjorgjew oddał strzał na bramkę Malarza, ale futbolówka poszybowała wysoko ponad poprzeczką
  • 34'
    Centra w pole karne Legii. Obrońcy wyszli jednak z opresji
  • 33'
    Jodłowiec zagrał długą piłkę do Jędrzejczyka, lecz obrońca nie dobiegł do futbolówki. Vasić zacznie od bramki
  • 32'
    Gra toczy się w środku pola. Częściej przy futbolówce są rywale warszawiaków
  • 32'
    Kazaiszwili został sfaulowany na środku boiska
  • 30'
    Chukwu przejął futbolówkę na połowie Szwajcarów. Teraz mistrzowie Polski rozpoczynają swój atak
  • 29'
    Centra w pole karne Legii z rzutu rożnego. Jeden z zawodników Grasshoppers oddał bardzo nieprecyzyjny strzał
  • 29'
    Legioniści mają problem z wyjściem z własnej połowy
  • 28'
    Szwajcarzy próbują wciągnąć legionistów na swoją połowę
  • 28'
    Groźna akcja Grasshoppers. Antonow posłał płaską centrę w pole karne Legii. Szwajcarzy oddali strzał, ale Malarz sparował futbolówkę na rzut rożny
  • 27'
    Caio uderzył z dystansu, ale piłka po drodze odbiła się od legionistów. Szwajcarzy dalej starają się zbudować akcję
  • 25'
    Szymański dorzucił piłkę ze stałego fragmentu gry, ale futbolówkę złapał Vasić
  • 24'
    Nieporozumienie między stoperami Szwajcarów. Legioniści zaczną od autu
  • 24'
    Jędza został sfaulowany i Legia ma rzut wolny na wysokości pola karnego rywali
  • 23'
    Radović dośrodkował piłkę z kornera. Futbolówkę wybili obrońcy. Jeszcze jedną centrę w pole karne posłał Pazdan, ale... bramkarz Szwajcarów zacznie od bramki
  • 22'
    Chukwu otrzymał piłkę w polu karnym, lecz za długo zwlekał ze strzałem i finalnie za słabo uderzył
  • 22'
    Radović zagrał futbolówkę na lewą flankę. Hlousek po chwili posłał centrę w pole karne, ale obrońca Grasshoppers wybił ją na róg
  • 20'
    Gdy Legia konstruuje atak, Kopczyński wchodzi między stoperów, a do ofensywy włączają się boczni obrońcy
  • 19'
    Legia stara się skonstruować atak, ale nie może znaleźć sposobu, by przebić się przez zasieki obronne rywali
  • 18'
    Sprytnie rozegrany rzut wolny pod bramką Legii. Grasshoppers mógł objąć prowadzenie, lecz znów niecelnie uderzyli futbolówkę
  • 16'
    Jodłowiec stracił piłkę w środku pola. Szwajcarzy wyszli z kontrą, którą zakończyli niecelnym strzałem
  • 15'
    Legia stworzyła sobie groźną sytuację pod bramką Grasshoppers, ale Chukwu sfaulował rywala w walce o piłkę
  • 14'
    Długie podanie do Chukwu, ale napastnik nie zdołał opanować futbolówki
  • 13'
    Jodłowiec zagrał na lewą flankę do Hlouska. Czech próbował podać do Kazaiszwiliego, lecz rywale przejęli futbolówkę. "Vako" próbował ją jeszcze odzyskać, ale sędzia przerwał zawody odgwizdując faul
  • 13'
    Radović minął jednego rywala, podał piłkę do Chukwu. Snajper legionistów został przewrócony, ale sędzia nie odgwizdał faulu
  • 12'
    Radović próbował oddać strzał, ale piłka przeleciała nad bramką
  • 11'
    Kazaiszwili podał do Chukwu, ale nowy napastnik niecelnie odegrał futbolówkę do kolegi
  • 10'
    Akcja Szwajcarów, ale "Wojskowi" skutecznie założyli pułapkę ofsajdową
  • 9'
    Kolejna długa piłka zagrana na połowę Legii. Żaden z piłkarzy Grasshoppers nie doszeł do podania i Malarz zacznie od bramki
  • 9'
    Legioniści próbują rozegrać akcję, ale Szwajcarzy wysoko atakują mistrzów Polski
  • 7'
    Odjidja-Ofoe zostaje zmieniony. Wchodzi Szymański
  • 6'
    Centra w pole karne Legii. Nikt nie doszedł do podania i Dąbrowski wybił futbolówkę na róg
  • 4'
    Odjidja-Ofoe zdecydował się na indywidualny rajd. Belg próbował wbiec w pole karne z prawej flanki, ale został sfaulowany
  • 4'
    Radović podał na krótko do Kopczyńskiego, ale pomocnik nieczysto kopnął futbolówkę
  • 3'
    Rywale Legii długo rozgrywają piłkę, ale w końcu mistrzowie Polski przejmują futbolówkę
  • 2'
    Długa piłka Kallstroma na połowę Legii. Podanie przeciął Kopczyński
  • 1'
    Rozpoczęli Szwajcarzy
  • 0
    W Benidormie jest spore zachmurzenie. Wieje lekki wiatr i pada deszcz. Piłkarze wychodzą na boisko
  • 0
    Legioniści tak samo jak w pierwszym spotkaniu po przerwie całkowicie zmienią skład
  • 0
    Za około 25 minut rozpocznie się drugi sparing Legii Warszawa w 2017 roku
  • 0
    Legia w I połowie wyjdzie w takim składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Dąbrowski, Hlousek - Kopczyński, Jodłowiec - Kazaiszwili, Odjidja-Ofoe, Radović - Chukwu