18-10-2016 16:00
4'
41'
  • 90+6'
    Koniec meczu! Legia przegrywa w Madrycie 2:3 po bramkach Kulenovicia i Bondarenki. Słowa uznania dla legionistów za bardzo dobrą pierwszą połowę i fragmenty niezłej gry po zmianie stron. Szkoda niepotrzebnych błędów w obronie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy wieczorem na seniorską Ligę Mistrzów!
  • 90+4'
    Dalekie dośrodkowanie, piłkę łapie Luca Zidane.
  • 90+3'
    Sergio Diaz nieznacznie nad poprzeczką bramki, Majecki zaczyna od bramki.
  • 90+3'
    Ostatnia akcja Legii, rzut wolny ze środka boiska.
  • 90+2'
    Żółta kartka dla Żyry, rzut wolny dla Realu w okolicach 20. metra.
  • 90+1'
    Trochę desperackie próby ataku w wykonaniu Legii, brakuje przede wszystkim dokładności.
  • 90'
    Dobre podanie ze środka pola do Hakimiego, który urwał się Ostrowskiemu. Skrzydłowy Realu wpada w pole karne, jednak uderza nie naciskany wprost w Majeckiego. Sytuację wyjaśniają stoperzy.
  • 89'
    Najpierw Real wchodzi jak w masło w pole karne Legii, obrońcy wybijają piłkę przed szesnastkę, gdzie dopada do niej Hakimi. Zawodnik "Królewskich" decyduje się na strzał, futbolówka szybuje nad bramką.
  • 87'
    Realowi się nie spieszy, Legii wprawdzie się spieszy, ale brakuje odrobiny świeżych płuc. Jeszcze kilka minut szansy dla wyraźnie zmęczonych legionistów.
  • 81'
    Ostatnie zmiany w obu zespołach. W Legii Michalaka pojawia się w miejsce Leleno, w Realu Zabarte zastępuje Garcię.
  • 80'
    Kawał zamieszania w polu karnym Legii. Oscar wpada dryblując w szesnastkę "Wojskowych", piłka odbywa dziwną wędrówką w gąszczu nóg obrońców Legii, ostatecznie zdecydowanie trafia w nią Szymański, pechowo kierując ją do własnej bramki. Majecki bez szans.
  • 75'
    3:2 po bramce samobójczej Szymańskiego.
  • 70'
    Waniek wchodzi za Kulenovica. To już druga zmiana w Legii, wcześniej Małachowskiego zmienił Czarnowski.
  • 66'
    Szymański dośrodkowuje z rzutu rożnego na dalszy słupek, gdzie na piłkę czeka Bondarenko. Tym razem stoper Legii celnie uderza głową i wpisuje się na listę strzelców!
  • 65'
    BONDARENKO NA 2:2!!!
  • 64'
    Zaśmierdziało samobójem. Dośrodkowanie przerywa na wykroku Manu, piłka przechodzi tuż nad poprzeczką bramki Realu.
  • 63'
    Real wychodzi z kontrą 3 na 2. Podanie na prawą stronę do Gomeza, który przed chwilą pojawił się na boisku. Tam jeszcze pomocnika "Królewskich" stara się dogonić Ostrowski, ale zabrakło mu paru metrów. Płaski strzał prześlizgnął się między nogami Majeckiego i mamy prowadzenie gospodarzy.
  • 61'
    Po raz trzeci w tym meczu Real w identyczny sposób wymanewrowuje obronę Legii. Znowu dwójkowa akcja zakończona uderzeniem Franchu, znowu piłkę wybija Majecki, który tym razem załącza do interwencji wiązankę ciepłych słów pod adresem swoich kolegów.
  • 61'
    2:1 dla Realu. Dani Gomez.
  • 57'
    Druga zmiana w Realu, w miejsce Segury pojawia się Gomez.
  • 56'
    Diaz świetnie podaje do Franchu, który z kolei wymanewrował wchodzącego wślizgiem Bondarenkę. Napastnik Realu uderza wprost w Majeckiego, ten sparuje piłkę przed siebie, gdzie ponownie dopada do niej Franchu. Snajper z Argentyny na szczęście pocelował prosto w bramkarza, za drugim razem piłkę pewniej chwyta golkiper legionistów.
  • 53'
    Sergio Diaz próbuje szczęścia i uderza z okolic 25. metra. Nie trafia jednak czysto w piłkę, od bramki zacznie Majecki.
  • 52'
    Dużo niepotrzebnej niedokładności w szeregach Legii. Najpierw po wątpliwej jakości wyprowadzeniu piłki aut dla Realu, chwilę potem przy próbie główkowania "obciął" się Nawotka. Na szczęście skrzydłowy Realu nie zorientował się w zaistniałej sytuacji i grę wznawia Legia.
  • 50'
    Bardzo ryzykowna interwencja Żyry. Stoper Legii mija się z piłką i trafia wślizgiem w nogi rywala, na szczęście dla legionistów sędzia myli się i dyktuje tylko rzut rożny.
  • 48'
    Długie podanie do Nawotki, ten dobrze przyjmuje sobie piłkę i decyduje się na strzał. Niestety uderzenie mizerne zarówno pod względem siły, jak i celności.
  • 45+16'
    Wracamy po przerwie!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Wyrównana gra, sprawiedliwy wynik - póki co w Madrycie 1:1.
  • 45+1'
    Ciężkie chwile dla Legii, tak naprawdę pierwszy w tym meczu okres zmasowanego ataku Realu. Minuta doliczonego czasu gry do końca pierwszej połowy.
  • 44'
    Oscar kultywuje nową świecką tradycję i po raz trzeci posyła piłkę z rzutu wolnego obok bramki. Chwilę wcześniej zawodnicy Realu domagali się jeszcze rzutu karnego, ale z powtórek wynika, że zupełnie niesłusznie.
  • 43'
    Dwie żółte kartki dla legionistów. Dla Urbańskiego za faul, dla Małachowskiego za dyskusję.
  • 42'
    Niewidoczny do tej pory Ryczkowski świetnie odnalazł się polu karnym po otrzymaniu piłki od Szymańskiego. Skrzydłowy Legii poczekał na wbiegającego Kulenovicia, którego następnie obsłużył bardzo precyzyjnym podaniem. Napastnikowi pozostało wykorzystać sytuację typu "patelnia". Mamy zasłużoną bramkę dla Legii!
  • 40'
    GOOOOOOL! 1:1!
  • 38'
    Niepotrzebne zamieszanie w polu karnym Legii, a wszystko przez złe wybicie piłki przez Ostrowskiego. Na szczęście dla "Wojskowych" sytuację po chwili wyjaśnia bramkarz.
  • 37'
    Nawotka dobrze dośrodkowuje w pole karne, gdzie powinien być Kulenović. Kulenovicia próżno było tam szukać, był za to Luca Zidane, który pewnie chwyta piłkę.
  • 37'
    Brzydko fauluje Hakimi, zasłużona żółta kartka. Pierwsza w dzisiejszym spotkaniu w drużynie Realu.
  • 32'
    Rzut rożny wykonuje Sebastian Szymański, do piłki dochodzi Bondarenko. Futbolówka ociera się jeszcze o Manu Hernando, ale sędzia wskazuje na "piątkę".
  • 31'
    Dobra obrona Radosława Majeckiego, na bramkę uderzał Sergio Diaz. Chwilę potem próba dośrodkowania Nawotki, piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 30'
    Żółta kartka dla Bondarenki, który z gracją kombajnu marki "Bizon" wycina kontratakującego zawodnika Realu.
  • 29'
    Ależ szczęście Realu! Kapitalnie na prawym skrzydle zachował się Michalak, minął rywali i zagrał na punkt do Kulenovicia. Chorwat nieatakowany przez nikogo oddał strzał idący w światło bramki, ale na torze lotu piłki znalazł się stoper Realu.
  • 27'
    Pierwsza zmiana w drużynie Realu, plac gry opuszcza kontuzjowany Fran Garcia, w jego miejsce pojawia się Carlos David.
  • 26'
    Świetny drybling Ostrowskiego na lewym skrzydle! Boczny obrońca "Wojskowych" znalazł w polu karnym Kulenovicia, precyzyjnie dostarczył mu piłkę, ale napastnik Legii uderza minimalnie obok słupka.
  • 24'
    Świetnie ucieka Franowi Garcia Konrad Michalak, wpada w pole karne, ale przy okazji wpada za końcową linię boiska. Szkoda, bo była realna szansa na zamknięcie dośrodkowania przez jednego z graczy Legii.
  • 24'
    Wszystko wskazuje na to, że z powodu kontuzji barku opuści boisko Fran Garcia.
  • 22'
    Dobra interwencja Bondarenki, wybija piłkę wślizgiem na skraju pola karnego.
  • 20'
    Oscar z rzutu wolnego wysoko nad bramką - kolejny słabo przez niego egzekwowany stały fragment gry.
  • 19'
    Dobre rozegranie duetu Michalak - Szymański, środkowy pomocnik Legii wpada w pole karne, ale jego uderzenie zablokował obrońca.
  • 16'
    Przyjmuje piłkę na 20. metrze Kulenović. Obrońca Realu ściąga go do parteru, Chorwat decyduje się na uderzenie, ale piłka osiąga wysokość okolic piątego piętra. Chwilę potem piękna dwójkowa akcja Franchu i Garcii, jednak bez skutecznego wykończenia.
  • 12'
    Franchu schodzi do środka ze skrzydła i uderza na bramkę, ale strzał nie dość że lekki, to jeszcze wpada wprost w ręce Majeckiego.
  • 10'
    Bardzo bliski zdobycia bramki Bondarenko, zabrakło dosłownie centymetrów! Dobra centra z rzutu wolnego Szymańskiego, tam krycie obrony zgubił stoper Legii, jednak nie zdołał sięgnąć piłki.
  • 9'
    Powinien być rzut rożny dla Legii po akcji Szymańskiego, jednak arbiter wskazuje na wznowienie od bramki.
  • 6'
    Pierwsza bramka dla Realu pada po błędzie defensywy Legii - piłkę wyprowadzał Bondarenko, ale jego podanie przejął Franchu. Zawodnik Realu wbiegł w pole karne, gdzie zwiódł dryblingiem resztę defensorów i płaskim strzałem pokonał Majeckiego.
  • 3'
    1:0 dla Realu... Fatalny błąd obrony Legii.
  • 2'
    Pierwsza próba uderzenia na bramkę Majeckiego - na strzał decyduje się Oscar, ale piłka mija cel.
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    15:58 - obie drużyny już na boisku! Za chwilę zaczynamy mecz trzeciej kolejki Młodzieżowej Ligi Mistrzów. Dla przypomnienia - legioniści po dwóch spotkaniach zgromadzili jeden punkt, przegrywając z Borussią 0:2 i remisując 2:2 ze Sportingiem Lizbona.
  • 0
    15:47 - Skład Legii: Majecki - Ostrowski, Bondarenko, Żyro, Nawotka, Małachowski (kpt.), Szymański, Urbański, Ryczkowski, Michalak, Kulenović. Na ławce do dyspozycji trenera Dębka pozostają Kochalski, Hołownia, Leleno, Waniek, Cichocki, Czarnowski, Orlik.
  • 0
    15:43 - znamy już składy obu drużyn. Real Madryt wystąpi w następującym zestawieniu: Luca Zidane, Achraf, Alex Martin, Manu Hernando, Martin Calderon, Sergio Diaz, Oscar (kpt.), Fran Garcia, Toni, Feuillasier, Alberto.