83'
88'
93'
  • 90+6'
    Co istotne, Real pokonał na wyjeździe Sporting 2:1 i to oznacza, iż w ostatniej kolejce "Wojskowi" powalczą przy Łazienkowskiej z Portugalczykami o trzecie miejsce w grupie i fazę pucharową Ligi Europy!
  • 90+6'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
  • 90+5'
    Koniec! Legia przegrywa z Borussią w Dortmundzie 4:8 w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla legionistów zdobył Prijović, a po jednym trafieniu dołożyli także Nikolić i Kucharczyk.
  • 90+3'
    4:8. Reus na sam koniec meczu skompletował hat-tricka
  • 90+3'
    Aubameyang zagrał do Reusa na prawej flance, a Niemiec umieścił piłkę w siatce między nogami Cierzniaka
  • 90+2'
    Kucharczyk miał chwilę swobody, potężnie kropnął z dalszej odległości, ale wyraźnie chybił
  • 90+1'
    Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90+1'
    Kucharczyk umieścił piłkę w siatce, lecz arbiter odgwizdał spalonego
  • 90'
    Pulisić! Amerykanin zwlekał z oddaniem strzału po podaniu Castro, ale huknął, jednak Cierzniak popisał się instynktowną paradą!
  • 89'
    Kucharczyk był bliski strzelenia gola, ale "Kuchemu" zabrakło więcej miejsca i nie zdołał uderzyć piłki
  • 88'
    Żółta kartka dla Gintera
  • 87'
    Passlack na przebój, przebił się przez warszawiaków i kropnął zza pola karnego, ale został zablokowany
  • 86'
    Kucharczyk posłał kapitalne podanie do Nikolicia, ale Węgier był na ofsajdzie
  • 85'
    Durm zszedł do środka, ale zaplątał się i stracił futbolówkę
  • 84'
    Radović wypuścił w pole karne Nikolicia, Węgier wpadł w "szesnastkę", spojrzał, przymierzył i pokonał Weidefellera!
  • 84'
    Centra Passlacka zastopowana przez Czerwińskiego
  • 83'
    7:4. Nikolić!
  • 82'
    BVB przeprowadziło zabójczą kontrę. Pulisić wyprzedził Kopczyńskiego i dograł do Schurrle. Strzał Niemca obronił jednak Cierzniak, ale przy dobitce główkującego Passlacka był bez szans
  • 81'
    3:7. Passlack
  • 80'
    Rzeźniczak sfaulowany przez Passlacka blisko chorągiewki. Warszawiacy mogli pokusić się o strzelenie gola, ale gospodarze wrócili w porę
  • 79'
    Ginter przewinił faulując rozpędzonego Radovicia
  • 78'
    Słupek Aubameyanga! Borussia wyszła z kontrą w trójkę, piłkę otrzymał snajper BVB, ale nie trafił
  • 77'
    Reus dokładnie zagrał do Aubemeyanga, lecz legioniści poradzili sobie z Gabończykiem i wybili piłkę
  • 77'
    Schurrle dośrodkował w pole karne, ale nie znalazł adresata
  • 75'
    Teraz gola mógł strzelić Pulisic, ale Amerykanin uderzył z główki nad bramką
  • 75'
    Nikolić zmienia Odjidję-Ofoe
  • 74'
    Schurrle stracił futbolówkę na rzecz Jodłowca
  • 73'
    Schurrle melduje się na boisku w miejsce Dembele
  • 73'
    Durm do Schurrle, lecz Niemiec został zablokowany przy próbie dośrodkowania
  • 72'
    Zakotłowało się pod bramką Legii, Aubameyang skierował piłkę do Passlacka, ale Cierzniak rzucił się i wybronił futbolówkę wespół z Pazdanem
  • 70'
    Roszada także w ekipie BVB. Aubameyang zastępuje Sahina
  • 70'
    Kucharczyk przegrał pojedynek fizyczny z Reusem
  • 69'
    Prijović schodzi, Wieteska wchodzi
  • 68'
    Dembele świetnie wrzucił piłkę w pole karne do Passlacka, który dośrodkował, futbolówkę musnął Pazdan, lecz zagrożenie oddalił Bereszyński
  • 67'
    Indywidualny rajd Bereszyńskiego, nieprzepisowo zatrzymany przez Durma. Szansę miał także Radović, który zszedł do środka, lecz uderzył zbyt lekko i Weidenfeller nie miał problemów z intwerwencją
  • 64'
    Czerwiński skutecznie nastrzelił walczącego Durma i od bramki wznowi Cierzniak
  • 63'
    Vadis dobrze zagrał do pędzącego Rzeźniczaka, ale defensor Legii nie miał pomysłu, co zrobić z futbolówką i ostatecznie ją stracił
  • 63'
    Rzut wolny dla Borussii i żółta kartka dla Michała Pazdana
  • 61'
    Reus chciał szybko podać do Kagawy, lecz Kopczyński wracając popisał się kluczową interwencją
  • 61'
    Żółtą kartką napomniany Odjidja-Ofoe
  • 61'
    Durm zmienia Bartrę
  • 60'
    Reus kropnął z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 59'
    Kopczyński sfaulował rozpędzonego Castro. BVB będzie miało stały fragment gry
  • 58'
    Legioniści szybko zabrali się do kontry. Pazdan wprowadził Radovicia, który podał do lepiej ustawionego Kucharczyka. "Kuchy" zewnętrzną częścią buta zaskoczył Weidenfellera!
  • 57'
    Gol dla Legii! Kucharczyk!
  • 56'
    Sahin chciał uruchomić Passlacka na skrzydle, lecz Turek posłał zbyt mocne podanie w kierunku gracza z rocznika '98
  • 55'
    Pierwsza zmiana. Jodłowiec zastępuje Guilherme
  • 54'
    Pulisić wymanewrował obrońcę i podał do Kagawy, ale na drodze Japończyka stanął Pazdan
  • 54'
    Rzeźniczak sfaulował Sahina
  • 52'
    Dembele, po otrzymaniu piłki z głębi pola, płasko dośrodkował wzdłuż pola karnego, praktycznie na pamięć, na piłkę czyhał Reus i drugi raz w tym meczu wpisał się na listę strzelców
  • 51'
    Dośrodkowanie Passlacka zablokowane przez Bereszyńskiego
  • 51'
    2:6. Reus
  • 50'
    Castro popisał się samodzielnym rajdem, ale legioniści powstrzymali Niemca i wyszli z opresji
  • 49'
    Passlack wpadł w "szesnastkę", krótko zagrał do Kagawy, ale Japończyk, będąc pod presją, uderzył za lekko
  • 48'
    Pulisić dynamicznie wtargnął w pole karne i płasko zagrał wzdłuż "szesnastki", lecz Cierzniak był na posterunku
  • 47'
    Guilherme sfaulowany przez Castro
  • 46'
    Dembele zagrał do Reusa, lecz Niemiec był na spalonym
  • 45+16'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+15'
    Obie ekipy ponownie na murawie
  • 45'
    Centra Gintera przechwycona przez mistrzów Polski
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Borussia prowadzi z Legią 5:2. Wracamy za 15 minut
  • 43'
    Guilherme zagrał w "szesnastkę" do Vadisa, ale Belg cofnął nogę, a partnerzy nie połapali się w zamiarach pomocnika Legii
  • 43'
    Rzeźniczak dośrodkował w pełnym biegu, ale akcja spaliła na panewce
  • 42'
    Dembele do Pulisicia. Amerykanin zwlekał z oddaniem strzału, ale finalnie futbolówka szczęśliwie pod nogi. Japończyk umieścił piłkę w siatce, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną
  • 42'
  • 40'
    Centra Prijovicia, do piłki wyskoczył Kucharczyk, ale zbyt lekko uderzył głową i Weidenfeller spokojnie chwycił futbolówkę
  • 39'
    Dembele świetnie wypuścił Reusa. Niemiec trafił wprost w Cierzniaka, ale był na spalonym
  • 38'
    Castro popisał się kapitalnym przeglądem pola, zagrał do Reusa, który potężnie kropnął obok słupka, lecz było dodatkowo na ofsajdzie
  • 37'
    "Radko" wpadł w pole karne, huknął wprost w Sahina i domagał się odgwizdania rzutu karnego. Sędzia jednak pozostał niewzruszony
  • 37'
    Prijović na spalonym
  • 36'
    Radović uciekł obrońcy, ale po chwili został osaczony przez trójkę i stracił futbolówkę. "Wojskowi" jednak odzyskali piłkę, Guilherme spojrzał i zagrał do Prijovicia, ale było to zbyt mocne podanie
  • 34'
    Teraz Kagawa nie zrozumiał się z kolegami z ataku i zagrał piłkę do nikogo
  • 33'
    Sahin miękko zagrał w pole karne do Kagawy, Japończyk błyskawicznie wzdłuż "szesnastki" do Reusa, który pokonał Cierzniaka
  • 32'
    Gospodarze spokojnie rozgrywają futbolówkę na połowie Legii, ale kontrolują boiskowe wydarzenia
  • 32'
    2:5. Reus
  • 30'
    Zawodnik Borussii zabrał się do kontry, nawinął dwóch legionistów i huknął. Cierzniak musnął futbolówkę, ale ta wpadła do siatki
  • 30'
    Radović szukał w polu karnym Prijovicia, ale Weidenfeller dopadł do piłki jako pierwszy
  • 29'
    Coś niesamowitego! Guilherme posłał fenomenalną wrzutkę w pole karne do Rzeźniczaka, który zagrał do Prijovicia, ale Szwajcar trafił w poprzeczkę!
  • 29'
    2:4... Dembele
  • 28'
    Prijović nieprzepisowo powstrzymany przez rywala
  • 27'
    Kagawa źle przyjął futbolówkę i Bereszyński od razu wygarnął Japończykowi piłkę spod nóg
  • 26'
    Sahin do Passlacka, młody Niemiec próbował zacentrować, ale piłka wyszła za linię końcową. Wznowi Cierzniak
  • 25'
    Indywidualna szarża Vadisa na skrzydkle. Belg świetnie zauważył Bereszyńskiego, który wtargnął w "szesnastkę" i wycofał piłkę do Prijovicia. Szwajcar z zimną krwią umieścił futbolówkę w bramce
  • 24'
    2:3! Prijović!
  • 23'
    Dembele nieco zabawił się blisko pola karnego, ale źle podał na skrzydło i Rzeźniczak skasował akcję gospodarzy
  • 22'
    Guilherme chciał błyskawicznie uruchomić Kucharczyka, lecz Barta wzorcowo przeczytał zamiary Brazylijczyka
  • 21'
    Centra Reusa, Cierzniak próbował piąstkować piłkę, lecz pechowo nastrzelił nadbiegajacego Sahina. 3:1 dla Borussen
  • 20'
    1:3. Sahin
  • 19'
    Niemcy wykorzystali niefrasobliwość warszawiaków w obronie, Kagawa wpadł w pole karne, zwiódł rywali i potężnym strzałem z lewej nogi wyprowadził BVB na prowadzenie
  • 19'
    Reus sfaulowany na połowie Legii. Będzie stały fragment gry
  • 18'
    Rode wycofał do Dembele, który świetnie dorzucił futbolówkę do Kagawy, który z metra wpakował piłkę w siatce obok bezradnego Cierzniaka
  • 18'
    1:2... Kagawa po raz drugi
  • 17'
    Borussia znowu przeprowadziła ładny, skład atak, ale Pazdan jak zawsze niezawodny w obronie. Ważna interwencja reprezentanta Polski
  • 17'
    1:1. Kagawa
  • 15'
    Teraz Pulisić powstrzymany przez gości na lewym skrzydle
  • 15'
    Czerwiński chciał zagrać długą piłkę, ale Bartra był na posterunku
  • 14'
    Dembele poszedł na przebój, szukał miejsca do oddania strzału, lecz osaczyło go kilku legionistów i w efekcie Pazdan odebrał mu futbolówkę
  • 12'
    Niemcy chcieli szybko odpowiedzieć, ale warszawiacy dobrze się bronią i walczą o każdy metr boiska
  • 12'
    Aut dla ekipy Tuchela
  • 11'
    Odjidja-Ofoe urwał się Bartrze, podał do Prijovicia, a ten dziubnął futbolówkę i zaskoczył stojącego między słupkami Weidenfellera! Brawo!
  • 10'
    1:0!!! Prijović!
  • 9'
    Reus otrzymał dokładną piłkę z głębi pola, Niemiec zszedł do środka, ale legioniści byli czujni w defensywie
  • 9'
    Na spalonym złapany Passlack
  • 8'
    Kagawa próbował zagrać wzdłuż "szesnastki", lecz Pazdan zablokował podanie Japończyka
  • 7'
    Odjidja-Ofoe zacentrował z rzutu rożnego, główkował Czerwiński, ale stoper Legii posłał piłkę ponad poprzeczką
  • 6'
    Aut dla Legii na połowie rywali
  • 6'
    Odjidja-Ofoe źle jednak przyjął futbolówkę i grę wznowi Borussia
  • 6'
    Korner dla mistrzów Polski
  • 5'
    Kagawa chciał efektownie piętką zagrać do Reusa, ale warszawiacy wyszli z opresji i zażegnali niebezpieczeństwo
  • 4'
    Niemcy zamknęli teraz legionistów na ich połowie i próbują zagrozić bramce Cierzniaka. Rode dośrodkował, ale Pazdan przeciął centrę
  • 3'
    Błąd Bartry i piłkę przechwycił Guilherme
  • 2'
    Atak Legii. Odjidja-Ofoe szybko zagrał na skrzydło do Kucharczyka, ale arbiter liniowy dopatrzył się pozycji spalonej
  • 1'
    BVB próbowało stworzyć akcję już na samym początku. Gospodarze przeprowadzili atak pozycyjny, po chwili Rode zszedł do środka i szukał Kagawy w polu karnym, ale było to zbyt mocne podanie
  • 0
  • 0
    20:42 - Legia i Borussia już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • 0
    20:29 - Obie drużyny zakończyły rozgrzewkę. Kwadrans do rozpoczęcia spotkania. Trybuny powoli się wypełniają
  • 0
    20:00 - Wydawało się, iż w meczu z Legią od pierwszych minut ujrzymy Romana Burkiego, ale Szwajcar dzień po meczu z Bayernem Monachium zgłosił uraz i będzie pauzował przez około półtora miesiąca. Pojawiła się zatem szansa dla Romana Weidenfellera, który wychodząc na murawę na kilkadziesiąt minut przed potyczką z "Wojskowymi" został gorąco przywitany przez kibiców
  • 0
    19:24 -
  • 0
    19:20 - Na ławce pozostają: Malarz, Broź, Wieteska, Jodłowiec, Kazaiszwili, Aleksandrow, Nikolić
  • 0
    19:15 - Skład na BVB: Cierzniak - Bereszyński, Pazdan, Czerwiński, Rzeźniczak - Kucharczyk, Kopczyński, Odjidja-Ofoe, Guilherme - Radović, Prijović.
  • 0
    19:05 - Tak prezentuje się stadion przed meczem z Legią Warszawa. Maksymalnie na trybunach zasiądzie 55 tysięcy osób. To decyzja gospodarzy, którzy obawiają się fanów z Polski.
  • 0
    19:00 - Witamy z Dortmundu. O godzinie 20:45 rozpocznie się mecz Ligi Mistrzów przeciwko Borussii. Zapraszamy na naszą relację "na żywo". Liczymy, że będziecie z nami.