Legia wyszła z opresji. Zablokowała kolejny strzał "Królewskich". Korner
    Real zamknął Legię w polu karnym, ale nie potrafi znaleźć drogę do bramki
    Rzut wolny dla Realu na wysokości pola karnego Legii
    Legioniści walczą o każdy centymetr boiska. Nawet Jacek Magiera żywiołowo reaguje przy ławce rezerwowych
    Centra z kornera. Rzeźniczak nie doskoczył do piłki. Wielka szkoda!
  • 88'
    Guilherme został sfaulowany przez rywali na połowie Realu
  • 86'
    Kovacić dobiegł do piłki wybitej z pola karnego i płaskim strzałem pokonał Malarza
  • 86'
    Jodłowiec zmienia Odjidję-Ofoe
  • 85'
    Mariano zastąpił Moratę
  • 85'
    Real wyrównuje...
  • 83'
    Gol, gol, gol, gol dla Legii!!!
  • 83'
    Piękna akcja Legii! Prijović otrzymał podanie z lewej strony, wycofał piłkę do Moulina, a Francuz technicznym strzałem pokonał Navasa!
  • 82'
    Bale zagrał na lewe skrzydło do Moraty, ale Hiszpan był na spalonym
  • 81'
    Kucharczyk wyprowadzał kontrę Legii, ale został zatrzymany przez Kovacicia
  • 81'
    Odjidja-Ofoe posłał prostopadłą piłkę do Prijovicia. Napastnik Legii uderzył, ale wprost w Navasa
  • 80'
    Rzeźniczak zagrał do Guilherme. Brazylijczyk szybko podał do Odjidji-Ofoe. Belg próbował oddać mu piłkę, ale przejęli ją "Królewscy"
  • 79'
    Prijović znalazł się w sytuacji sam na sam, ale był na ofsajdzie
  • 77'
    Prijović zmienia Radovicia
  • 77'
    Asensio zastępuje natomiast Coentrao
  • 75'
    Pazdan w kluczowym momencie zabrał futbolówkę C. Ronaldo
  • 75'
    Kontra Legii, ale piłkę przejął Navas
  • 74'
    Coentrao sfaulował w pojedynku powietrznym Guilherme
  • 74'
    Guiłlherme zagrał piłkę do Radovicia, który był na spalonym
  • 73'
    Wrzutka z prawej strony w pole karne Malarza. Akcję zamykał Coentrao, ale Guilherme wybił piłkę na rzut rożny
  • 72'
    Legia rozgrywała akcję na połowie Realu, ale finalnie piłka wyleciała poza boisko po słabej centrze
  • 70'
    C. Ronald najwyżej wyskoczył do centry. Portugalczyk uderzył głową, ale przeniósł piłkę na poprzeczką bramki Malarza
  • 68'
    C. Ronaldo strzela z rzutu wolnego. Piłkę sparował Malarz!
  • 68'
    Kucharczyk zmienia Nikolicia
  • 67'
    Varane przejął prostopadłą piłkę zagraną do Nikolicia
  • 67'
    Kolejny faul pod polem karnym Malarza. Rzut wolny dla Realu
  • 66'
    Kroos zagrał futbolówkę do C. Ronaldo. Portugalczyka legioniści wzięli jednak w kleszcze i zdołali odebrać mu piłkę
  • 64'
    Rzeźniczak sfaulował Bale'a
  • 64'
    Vazquez zmienia Benzemę
  • 63'
    Benzema uderzył, piłkę zablokował Hlousek, ale futbolówka o mały włos nie wpadła do siatki. Róg dla Realu
  • 62'
    Teraz dla odmiany Hlousek posłał centrę. Obrońca Realu zablokował dośrodkowanie i mamy rzut rożny
  • 61'
    Malarz złapał kolejną centrę Realu
  • 60'
    Malarz złapał centrę Carvajala
  • 59'
    Bale zszedł do środka z prawej strony, huknął, ale Malarz obronił jego uderzenie
  • 58'
    Gol dla Legii!!!! Radović!
  • 58'
    Radović otrzymał podanie na środku boiska. "Radko" zdecydował się na indywidualny rajd, uderzył z dystansu i pokonał Navasa!
  • 57'
    Do rzutu wolnego podeszli C. Ronaldo i Bale. Uderzał Walijczyk. Piłka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką
  • 56'
    Kopczyński odebrał piłkę Benzemie, ale sędzia odgwizdał faul dla "Królewskich". Rzut wolny pod bramką Legii
  • 55'
    Malarz obronił strzał Kovacicia
  • 53'
    Z rzutu wolnego uderzał Guilherme. Piłka po jego strzale przeleciała nieznacznie nad okienkiem bramki Navasa
  • 52'
    Guilherme został sfaulowany przed polem karnym Realu. Rzut wolny dla Legii
  • 51'
    Chwilę później uderzał C. Ronaldo, ale trafił w boczną siatkę
  • 50'
    Ładna akcja Realu lewą stroną boiska. Bale przyjął piłkę klatką piersiową w polu karnym, strzelił, ale Malarz obronił jego uderzenie
  • 49'
    Bale posłał długą piłkę do Carvajala, Hiszpanowi futbolówkę zabrał jednak Radović
  • 48'
    Malarz wypiąstkował piłę zacentrowaną w jego pole karne
  • 47'
    Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Legii. Benzema uderzył z główki. Piłka po drodze odbiła się od legionisty, bo Real wykonywał rzut rożny
  • 45+16'
    Legia rozpoczęła drugą połowę
  • 45+1'
    Radović zagrał na skrzydło do Hlouska. Czech został sfaulowany i Legia wywalczyła rzut wolny na wysokości pola karnego Navasa
  • 45+1'
    Moulin centruje ze stałego fragmentu gry. Piłkę przejęli gości i sędzia zakończył pierwszą połowę
  • 45'
    C. Ronaldo zatrzymał piłkę na boisku i dośrodkował ją w pole karne. Futbolówkę złapał Malarz
  • 43'
  • 41'
    Malarz wyłapał centrę z prawej strony
  • 40'
    Odjidja-Ofoe minął rywala, przymierzył się do strzału z lewej nogi i trafił w samo okienko. Brawo!
  • 39'
    Gol dla Legii!!!!!
  • 37'
    C. Ronaldo przyjął futbolówkę na klatkę w polu karnym, Portugalczyk uderzył z lewej nogi, ale piłkę złapał Malarz
  • 36'
    Legia wymieniła kilka podań pod polem karnym Realu, ale żaden z mistrzów Polski nie zdołał oddać strzału
  • 35'
    Benzema otrzymał podanie z prawej strony. Francuz oddał strzał z najbliższej odległości i pokonał Malarza
  • 34'
    2:0. Na listę strzelców wpisał się Benzema
  • 33'
    Legioniści przejęli piłkę na środku boiska. Piłka została zagrana do Nikolicia, lecz napastnik reprezentant Węgier był na spalonym
  • 31'
    Radović oszukał najpierw Kovacicia później Bale. Akcja przeniosła się na prawą stronę, ale znów dośrodkowanie wyłapał Navas
  • 30'
    Bale przyjęciem zwiódł Hlouska. Walijczyk uderzył, ale piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 29'
    C. Ronaldo i Benzema nie wracają się pod bramkę, by odebrać piłkę legionistom. Bale z Moratą również nie przeszkadzają zbytnio gospodarzom. Wspomniani gracze przyspieszają, gdy "Królewscy" odzyskują futbolówkę. Wtedy przeprowadzają bardzo groźne kontry
  • 27'
    Rzeźniczak przejął piłkę i ruszył pod bramkę Realu. Kapitan Legii zagrał do Guilherme, Brazylijczyk uderzył, lecz bardzo nieprecyzyjnie
  • 25'
    Znowu gorąco zrobiło się po rzucie rożnym "Królewskich". Legioniści jednak wyszli z opresji
  • 24'
    Bale posłał centrę do C. Ronaldo. Portugalczyk uderzył, ale został zablokowany
  • 23'
    C. Ronaldo zagrał długą piłkę do Moraty. Futbolówkę przejął Rzeźniczak, który podał ją do Malarza
  • 22'
    Navas przeciął podanie Radovicia do "Niko"
  • 21'
    Real nie zakłada pressingu na legionistach. Trójka zawodników "Królewskich" w ogóle nie bierze udziału w grze obronnej
  • 19'
    Morata zdecydował się na indywidualny rajd. Obrońcy Legii wybili mu w końcu piłkę, ale trafiła ona pod nogi Benzemy. Francuz uderzył, ale Malarz sparował futbolówkę
  • 19'
    Radović przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego
  • 16'
    Bale uderzył z rzutu wolnego. Piłka po jego uderzeniu trafiła w mur
  • 16'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Varane uderzył z główki, piłkę z linii bramkowej wybił Pazdan
  • 15'
    Malarz potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 14'
    Moulin sfaulował Bale'a przed polem karnym
  • 13'
    Bale zagrał do C.Ronaldo. Portugalczyk w polu karnym próbował "poczarować", ale finalnie jego podanie piętką nie znalazło adresata
  • 12'
    Odjidja-Ofoe zagrał na skrzydło do Bereszyńskiego. "Bereś" dośrodkował futbolówkę, lecz obrońcy Realu poradzili sobie z tą centrą
  • 11'
    Kovacić wespół z Carvajalem zatrzymali Radovicia na lewym skrzydle
  • 10'
    Legia długo konstruowała akcja na lewej flance. W końcu strzał oddał Moulin, piłka jednak minęła słupek Navasa
  • 8'
    Kontra Legii. Odjidja-Ofoe podawał futbolówkę w pole karne Realu, ale Nikolić nie doszedł do zagrania, ponieważ piłkę przejął Navas
  • 6'
    Legia ma problemy z wyjściem z własnej połowy
  • 4'
    C. Ronaldo zagrał na klepkę z Benzemą. W ostatniej chwili Pazdan przerwał akcję gości
  • 4'
    C. Ronaldo zszedł do środka z prawej strony, uderzył lewą nogą, ale piłka poleciała daleko obok bramki
  • 3'
    Carvajal powstrzymał na lewej stronie Moulina
  • 1'
    Bale strzelił pierwszego gola...
  • 1'
    C. Ronaldo zgrał piłkę głową do Bale'a. Walijczyk uderzył z woleja i trafił w samo okienko...