Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na czwartek czyli mecz z Rosenborgiem
  • 90+5'
    Zapraszamy też na pomeczowe materiały - wypowiedzi i zdjęcia
  • 90+4'
    Sędzia kończy mecz! Legia wygrywa 2:0 z GKS-em Bełchatów po bramkach Saganowskiego i Zyro
  • 90+3'
    Dwa auty dla Legii na wysokości pola karnego rywali
  • 90+2'
    Sędzia odgwizduje przewinienie Astiza, który za wysoko uniósł piłkę w środku pola
  • 90+1'
    Wroński uderza z pierwszej piłki nad bramką Kuciaka po niezłym podaniu Wróbla, które przypominało asystę Ljuboi do Koseckiego w meczu z Rosenborgiem
  • 90'
    Salinas obrócił się z piłą i lewą nogą uderzył na bramkę Stachowiaka, zrobił to jednak niecelnie
  • 90'
    Arbiter dolicza trzy minuty
  • 89'
    Baran upadł na plecy po dobrym wślizgu Furmana, przez chwilę dochodził do siebie kapitan GKS-u, ale już jest ok
  • 88'
    Salinas ładnie utrzymał sie przy piłce, ale podał wprost pod nogi Szmatiuka
  • 87'
    Źle wykonany róg przez Żyro, a wiadomo już, że urazy doznał Vrdoljak...
  • 87'
    Furman wchodzi w miejsce Ivicy...
  • 86'
    Salinas do Koseckiego, który minął rywala i mocno uderzył na bramkę Stachowiaka, który dobrze wybił piłkę na róg
  • 85'
    Wroński obiegł Astiza, mocno uderzył na bramkę Kuciaka, ale piłka poszybowała tuż obok poprzeczki
  • 85'
    Vrdoljak leży na murawie po starciu z Baranem, Chorwat opatrywany jest teraz przez nasz sztab medyczny
  • 84'
    Serb zmieniony przez Paragwajczyka, ciekawe co pokaże przez te niecałe 10 minut były gracz AS Trencin
  • 83'
    Z autu Jędrzjeczyku, a po chwili powtórka po zagraniu Ljuboi
  • 82'
    A za chwilę będziemy mieli debiut Jorge Salinasa, który cieszy się na samą myśl wejscia na boisko
  • 82'
    Szmatiuk wybija piłkę z dala od swego pola karnego, szybko przejmują futbolówkę legioniści
  • 80'
    Ponownie dobrze zachował się w defensywie Żyro
  • 79'
    Daleko za linię boczną wybija piłkę Żewłakow
  • 79'
    Wroński przy linii końcową zastawiał piłkę, aż Astiz go sfaulował. Faktycznie niezłą zmianę zalicza młody gracz GKS-u
  • 79'
    Kosowski z wolnego, Vrdoljak wybija piłkę na róg
  • 79'
    Szmatiuk uderzał głową ze skraju pola karnego po zagraniu Koseckiego, ale pilka delikatnym łukiem poleciała nad poprzeczką
  • 78'
    Bożoka zmienia Paweł Giel
  • 77'
    Saganowski do Ljuboi, który długo utrzymuje sie przy piłce i wciela się w rolę rozgrywającego
  • 77'
    Gol w pole karne do Saganowskiego, ale najwyżej wyskakuje w powietrzu Szmatiuk, który zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 76'
    Szmatiuk przechwycił piłkę, ale od razu wysoki pressing stosują nasi zawodnicy
  • 76'
    Gol fauluje w środku pola Wacławczyka
  • 76'
    Żewłakow fauluje Wrońskiego, wyglądało to tak, jakby nasz obrońca chciał wybić dzisiaj grę z głowy młodemu graczowi GKS-u :)
  • 75'
    Kolejny faul piłkarza GKS-u, tym razem przewinił Gonzalez
  • 75'
    Spokojnie, piłka cofnięta do obrony i wynik nie jest zagrożoną sprawą
  • 74'
    Przewraca się Wroński, ale nie ma faulu. Po chwili powstrzymany wbrew przepisom Janusz Gol, którego wykosił Szmatiuk
  • 72'
    Duży luz widzimy w poczynaniach legionistów, na murawę wejdzie zaraz Kuba Kosecki
  • 72'
    Kucharczyka zastępuje wspomniany "Kosa"
  • 71'
    Coraz bardziej piłkarze Legii szanują piłkę, więcej podań w obronie, a gracze GKS-u muszą więcej biagać
  • 71'
    Niedokładna wrzutka Żyro, który wbiegał z lewej strony w pole karne
  • 70'
    Żyro dobrze teraz w defensywie, zażegnał niebezpieczeństwo, dobrze zaasekurował Wawrzyniaka
  • 70'
    Kosowski fauluje Kucharczyka, szybko grę zaczynają w srodku pola legionisci
  • 69'
    Ljuboja naciskany przez trzech rywali zdołał przetrzymać piłkę i odegrać do kolegi
  • 67'
    Kolejny faul "Jędzy", tym razem na Kosowskim, i sędzia ukarał naszego defensora kartonikiem
  • 67'
    Gonzalez wgrywał w pole karne, ale sytuację wyklarował Astiz wybijając piłkę na uwolnienie
  • 66'
    Bardzo dobry wślizg Jędrzejczyka
  • 66'
    Łukasz Wroński zmienia Pawła Buzałę
  • 66'
    Mogliśmy mieć wejście smoka. Wroński od razu dostał piłkę, strzał 18-latka zablokował jednak Vrdoljak
  • 64'
    Buzała zdecydowanie za mocno podawał do Bożoka
  • 63'
    Ciekawe czy Oscara za najlepszą symulację w drugiej kolejce dostanie Wacławczyk czy Teodorczyk, który wczoraj przewrócił się przez świst powietrza po podniesieniu ręki przez Luisa Henriqueza
  • 63'
    Gol uspokaja grę zagrywając do tyłu
  • 62'
    Pada w naszym polu Wacławczyk, ale na szczęście piłkarz GKS-u jedynie symulował i został ukarany kartką
  • 61'
    Wslizgiem interweniuje Wilusz, który powstrzymuje Saganowskiego
  • 60'
    Kuciak niedokładnie wybija piłkę i od autu zaczną gracze GKS-u
  • 59'
    Wilusz ostro fauluje Kucharczyka na naszej połowie. Michał jedynie upadł z dużym krzykiem
  • 58'
    Ładnie rozgrywają teraz piłkę legioniści, ale wszystko kończy się faulem Sagana w polu karnym rywali
  • 57'
    Krótkie rozegranie, wrzutkę Żyro wyłapał jednak Stachowiak faulowany przez Jędrzejczyka w powietrzu
  • 57'
    Za chwilę na boisku pojawi się Kosowski
  • 57'
    Awizowany Kosowski zmienia Mateusza Maka
  • 56'
    Żyro upadł po kontakcie ze Stachowiakiem w polu karnym, ale trudno stwierdzić czy był faul
  • 56'
    Kucharczyk wywalczył rzut rożny
  • 54'
    Super akcja Kucharczyka! Michał założył dziurę Sawali, minął w sumie trzech rywali, świetnie zauważył Żyro, a ten ze spokojem posłał piłkę obok Stachowiaka!
  • 53'
    2:0!!! Michał Żyro
  • 52'
    Baran dobrze zagrał prostopadłą pilkę z 40 metrów, Buzała, ani Mak nie dali jednak rady dojść do zagrania starszego kolegi
  • 52'
    Ljuboja niedokładnie do Jędrzejczyka, trochę zafrasowaną minę ma Jan Urban
  • 51'
    Uuu, słabo to wyglądało. Piłka prawie uderzyła w klubowy telebim...
  • 50'
    Kolejny spalony - tym razem złapany został Mak
  • 50'
    Kolejny wolny dla Legii, przy piłce znowu Ljuboja, do bramki około 30 metrów
  • 49'
    Vrdoljak ładnie przejął piłkę, ale został skutecznie zatrzymany przez Wilusza
  • 49'
    Kucharczyk uderzał lewą nogą z prawej flanki, ale podkręcone uderzenie wyłapał Stachowiak
  • 48'
    Wrzutka Wróbla wychodzi za linię końcową i od bramki zaczyna Słowak
  • 48'
    Ljuboja do Saganowskiego, ale Serb był chwilę wcześniej na spalonym
  • 47'
    Wróbel z dystansu, piłka przeszła po nodze legionisty i róg dla GKS-u
  • 47'
    Kolejny korner dla gospodarzy
  • 46'
    Szmatiuk daleko do Gonzaleza, ale skutecznie interweniuje Astiz
  • 46'
    Żewłakow niecelnie do Kucharczyka, który wślizgiem starał się odzyskac piłkę
  • 45+19'
    Zaczynamy kolejne 45 minut
  • 45+18'
    Obie ekipy ponownie na boisku
  • 45+4'
    Serb znowu uderza w mur i arbiter kończy pierwszą połowę
  • 45+4'
    Legia prowadzi 1:0 po bramce Marka Saganowskiego, który wykorzystał asystę Danijela Ljuboi. Nasza drużyna zdecydowanie dominowała nad rywalami, którzy praktycznie nie stworzyli sobie szans w ofensywie
  • 45+2'
    Znowu faulowany Serb, to będzie dobra sytuacja, po tym jak Baran kopnął "Ljubo"
  • 45+1'
    Doliczona minuta i wolny Ljuboi, który strzela wprost w mur
  • 45'
    Dwie wrzutki, obie nie przynoszą skutku
  • 45'
    Wawrzyniak upada w polu karnym trzymając się za głowę, ale sędzia Rynkiewicz pokazuje, że gramy dalej
  • 44'
    Żyro na pamięć podawał prostopadle do Saganowskiego, ale napastnika nie było w odpowiednim miejscu
  • 44'
  • 43'
    Buzała wywalczył piłkę, ale był na spalonym
  • 42'
    Żyro fauluje przeciwnika na prawym skrzydle
  • 41'
    Słuszna kartka dla Maka, który wręcz zawiesił się na Kucharczyku u powstrzymał go
  • 40'
    Kontra Bełchatowa, Wacławczyk zabrał się z futbolówką i faulował też Gola
  • 40'
    Mocna wrzutka, którą łapie golkiper GKS-u
  • 40'
    Buzała zagrywa na 18 metr, przed pole karne, gdzie mocno uderza Wróbel, ale uderzenie zostało zablokowane
  • 39'
    Żyro z ostrego kąta po dograniu Ljuboi został zablokowany przez Gonzaleza. Z narożnika wrzucać będzie "Żyrko"
  • 39'
    Piłka przeleciała przez całe pole karne, gdzie dopadł do niej Ljuboja i interweniować musiał Stachowiak, kolejny róg
  • 37'
    Trochę się zagrzali piłkarze po faulu Sawali na Ljuboi. Kartką ukarany też Baran
  • 37'
    Za dyskusje ukarany również Ljuboja
  • 36'
    Baran miał fajny pomysł, aby zagrać między dwóch defensorów naszego klubu do Buzały, ale czujny był Wawrzyniak
  • 36'
    Wróbel z dystansu, ale uderza... w swojego kolegę
  • 35'
    Gol do Saganowskiego, ale zagrania łapie Stachowiak
  • 34'
    Ljuboja nie opanował piłki z prawej strony boiska i od autu rozpoczną gospodarze
  • 33'
    Naciskani legioniści wycofują akcję do tyłu
  • 33'
    Bożok po krótkiej klepce z kolegami niecelnie zagrywa w miejsce, gdzie nie ma nikogo
  • 32'
    Ambitna gra Jedrzejczyka pozwala mu na zaliczenie kolejnego przechwytu w środku pola
  • 31'
    Faulowany Ljuboja, od razu chciał zagrać do Saganowskiego, ale Szmatiuk połapał się w zamiarach Serba i wybił piłkę głową
  • 30'
    Szkoda, że na obiekcie nie ma kibiców Legii. Fani Bełchatowa nie wspierają zbyt głośno swojej drużyny
  • 29'
    Piłkę z prawej strony dostał Jędrzejczyk, który zagrał na głowę Janka Gola, ale jego strzal był jednak niecelny
  • 28'
    Mak minął Żyro po krótki rozegranie, ale jego wrzutka zablokowana przez Jędrzejczyka, kolejny rożny
  • 28'
    Niezła wrzutka Wacławczyka, piłkę dotknął Szmatiuk i od bramki rozpocznie Kuciak
  • 28'
    Wrzutka Ljuboi wybita z pola karnego
  • 27'
    Żyro dostał piłkę w rogu pola karnego, mocno kopnął na bramkę Stachowiaka, który dobrze ją odbił
  • 27'
    Gol atakuje Wacławczyka i rzut wolny dla GKS-u
  • 27'
    Jędrzejczyk nie bawi się i wybija piłkę na róg
  • 25'
    Saganowski zagrywa do "Ljubo", który był na spalonym, szkoda, że doswaidczony napastnik nie widział wychodzącego na dobra pozycję Kucharczyka
  • 24'
    Wolny dla Legii, krótko rozegrany. Wawrzyniak do Gola, Ljuboja traci piłkę
  • 23'
    Wilusz dostał piłkę na lewej flance od Bożoka i zaliczył fatalne dośrodkowanie
  • 22'
    "Żewłak" do Saganowskiemu, ale temu piłke zabiera Szmatiuk
  • 21'
    Ljuboja wpadł w pole karne, minął rywala i za bardzo się zakręcił, gdyż po chwili stracił futbolówkę
  • 21'
    Baran zagrywa wprost pod nogi Żewłakowa
  • 20'
    Vrdoljak bardzo dobrze zatrzymuje Buzałę
  • 19'
    Kucharczyk zablokowany przez Wilusza, po chwili nasz skrzydłowy fauluje rywala
  • 18'
    Pierwszy kwadrans zdecydowanie dla legionistów, którzy staraja się w ofensywie zmasakrować gospodarzy
  • 17'
    Vrdoljak składał się do strzału z 20 metrów, ale dobrze wrócił Wacławczyk, który przeszkodził w uderzeniu
  • 16'
    Kucharczyk na prawą stronę do Jędrzejczyka, który wrzuca piłkę na głowę Ljuboi, który zgrywa ją do Żyro, ale ten uderza wprost w bramkarza. Trzeba przyznać, że wielu możliwość nie miał
  • 16'
    Mak faulowany przez Jędrzejczyka, którego słownie upomniał arbiter
  • 15'
    "Kuchi" starał się zagrywać spod linii końcowej w pole karne, ale dośrodkowanie wybite przez czujnych w tej sytuacji defensorów
  • 14'
    Faulowany Kucharczyk na prawej flance, a do piłki podchodzi Ljuboja
  • 14'
    Serb strzela prosto w mur
  • 13'
    Gol bardzo dobrym podaniem obsłużył Kucharczyka, który był sam na sam ze Stachowiakiem i kopnął piłkę wprost w niego. Dobijać starał sie Saganowski, ale nie wyszło
  • 13'
    "Rumiany" wrzucał na głowę "Saganowskiego", ale wrzutka minimalnie za wysoka
  • 12'
    Wawrzyniak zabrał piłkę Wacławczykowi i dobrze wyprowadził ją do Gola
  • 10'
    1:0!!! Marek Saganowski!
  • 10'
    Żyro do Ljuboi, Serb kapitalnie dograł do Saganowskiego, który spokojnie pokonał Stachowiaka, z którym był sam na sam
  • 9'
    Dobry strzał Żyro, który wykorzystał błąd lewego defensora GKS-u. Futbolówka leciała bardzo mocno, ale niestety przeleciała tuż obok prawego słupka bramki Stachowiaka
  • 8'
    Dobrą piłkę dostał Buzała, napastnik GKS-u nie przyjął piłki i strzelił wprost w Kuciaka, który zmniejszył kąt i dobrze odbił uderzenie
  • 7'
    Gonzalez zapędził się pod nasze pole karne, ale po chwili wycofał akcję na środek boiska
  • 6'
    Niekontrolowany poślizg zaliczył Michał Żewłakow, który jednak w porę się podniósł i nie dał sobie zabrać piłki
  • 6'
    Dogranie w pole karne do Saganowskiego, ale niebezpieczeństwo zażegnują gospodarze
  • 5'
    Jędrzejczyk wypuścił piłkę obok Wilusza, ale defensor gospodarzy nie dał się przepchnąć i odebrał piłkę zawodnikowi Legii
  • 4'
    Wróbel piętką do kolegi, ale pilkę przejmuje Żyro, który po chwili został zaatakowany przez Barana, który zaliczył przechwyt kosztem młodego legionisty
  • 3'
    Żyro faulował Wacławczyka i od rzutu wolnego rozpoczną rywale
  • 3'
    Żyro do Saganowskiego, który kopnął piłkę tak, że ta powoli leciała za linię końcową chroniona jeszcze przez Gonzaleza naciskanego przez Wawrzyniaka
  • 2'
    Długa piłka do Ljuboi, ale podanie z defensywy głową przerywa i wybija na aut Sawala
  • 1'
  • 0
    Od środka rozpoczną legioniści
  • 0
    Legia i GKS już na murawie
  • 0
    Drużyny są już od paru chwil w szatni, za moment obie ekipy zostaną wyprowadzone przez sędziego na środek boiska
  • 0
    Oba zespoły są w trakcie rozgrzewki. Do rozpoczęcia meczu pozostało 20 minut
  • 0
    Witamy z Bełchatowa. Legia zagra dziś w składzie: Kuciak - Jędrzejczyk, Astiz, Żewłakow, Wawrzyniak - Vrdoljak, Gol - Kuchrarczyk, Ljuboja, Żyro - Saganowski
  • 0
    Dziś piłkarze Legii zagrają w Bełchatowie z GKS-em w ramach II kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Zapraszamy na nasze relacje z meczu
GKS BełchatówLegia Warszawa

38' Grzegorz Baran

38'

40' Mateusz Mak

40'

62' Kamil Wacławczyk