Cóż za końcówka. Teraz strzał Jagiellonii i Kuciak na rzut rożny!
    Korner dla Jagi. To będzie ostatnia akcja meczu
  • 90+4'
    Koniec spotkania!
  • 90+3'
    Mogło być 1:0. Wolski wycofał do Vrdoljaka, Chorwat kapitalnie uderzył z 18 metrów. Ptak broni ten strzał
  • 90+3'
    Znowu szansa dla Legii!!! Wawrzyniak uderzył z głowy, znowu kapitalnie Ptak
  • 90+1'
    Ładnie Ohayon wypuszcza Ljuboje, ten na pamięć znowu szukał Radovicia...
  • 90+1'
    Żyro dośrodkował w pole karne, tam stał Ljuboja, który jednak został uprzedzony przez Porębskiego
  • 90'
    Jagiellonia postawiła tak zwany autobus we własnym polu karnym. Legia dominuje, jednak wydaje się, że za późno się obudziła
  • 89'
    Wawrzyniak mocno wrzucił w pole karne, problemy z opanowaniem piłki miał Ohayon. Aut dla Jagiellonii
  • 88'
    Ohayon chciał miękko zagrać do Rzeźniczaka, niecelnie
  • 88'
    Dobra wrzutka w pole karne Jagiellonii, był tam Wolski, Cionek wybił piłkę
  • 87'
    Pawłowski brutalnie fauluje Rzeźniczaka. Żółta kartka
  • 86'
    Ohayon zamienia Rybusa
  • 86'
    Wolny dla Legii z 28 metrów
  • 86'
    Ljuboja bardzo niecelnie
  • 85'
    Kuriozalna sytuacja! Bramkarz Jagi nie złapał prostej piłki, która leciała w światło bramki. Ptak naprawił swój błąd w ostatnim momencie
  • 85'
    Upomniany Bartczak
  • 84'
    Piłka meczowa dla Legii. Piłka po sporym zamieszaniu trafiła na 11. metr do Żyry. Młody napastnik Legii bez zastanowienia uderzył, został jednak zablokowany
  • 84'
    Żyro dośrodkował w ręce Ptaka
  • 83'
    Zagotowało się pod bramką Legii. Pawłowski wpadł w pole karne Legii lecz został zablokowany. Komorowski chciał wybić piłkę, lecz ta trafiłą pod nogi Kupisza. Zawodnik Jagi stanął przed pustą bramką jednak nie zdołał trafić do bramki
  • 83'
    Kartka dla Komorowskiego
  • 81'
    Głupia strata Legii, Jan Pawłowski popędził z piłka, lecz nie miał jej komu zagrać. Dobrze ustawieni stoperzy Legii przerywają akcję
  • 80'
    Ładnie Borysiuk blokuje Hermesa, przy piłce jednak Jaga
  • 80'
    Norambuena fauluje Żyrę
  • 79'
    Dośrodkowanie Cetkovicia trafia prosto pod nogi "Komora"
  • 79'
    Żyro zagrał do Ljuboji, Serb szukał podświadomie Radovicia. Tam go nie było, był za to Tymiński
  • 78'
    Borysiuk bardzo ładnie podaje do Ljuboji. Znowu spalony
  • 77'
    Jan Pawłowski zamienia Tomasza Frankowskiego
  • 76'
    Wawrzyniak w kierunku Ljuboji, Cionek bez problemu przejmuje piłkę
  • 76'
    Wolski zbyt mocno wypuszcza sobie piłkę, szkoda, była okazja do podania na skrzydło
  • 75'
    Na boisku leży Rzeźniczak, gospodarze wybijają piłkę w geście Fair Play
  • 73'
    Wawrzyniak po profesorku zabrał piłkę Kupiszowi
  • 73'
    Przedzierał się Rybus i ewidentnie został powalony przez Tymińskiego. Sędzia znowu nakazuje grać dalej...
  • 72'
    Żółta kartka dla Ljuboji
  • 71'
    Ładna akcja Legii. Żyro w narożniku boiska odzyskał piłkę i popędził w kieurnku bramki. Pod presją dwóch rywali nie zdołał oddać dobrego strzału
  • 71'
    Teraz w polu karnym Jagi był Ljuboja, obrońcy wybili piłkę, a ta odbiła się jeszcze od legionisty. Od bramki Ptak
  • 70'
    Zmiana w Jagiellonii: Tymiński za Arłukowicza
  • 69'
    Pięknie z piłką obrócił się Wolski i był faulowany
  • 68'
    Strata Komorowskiego, kontra Jagiellonii, Kupisz dośrodkował w pole karne. Nadbiegający "Komor" naprawił swój błąd
  • 67'
    Hermes strzelał z 25. metrów. Bardzo niecelnie
  • 67'
    Prosta strata Jagi, piłka dla nas
  • 66'
    "Komor" naciskany przez Frankowskiego i Kupisza. Obrońca Legii poradził sobie z presją rywala
  • 65'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, Arłukowicz bliski przejęcia piłki pod bramką Kuciaka. Na szczęście piłka dla Legii
  • 64'
    Ljuboja zbyt długo zwlekał z podaniem, a mógł zagrać do Żyry. Kontra Jagiellonii przerwana przez obrońców Legii
  • 62'
    Próba dośrodkowania Rzeźniczaka, nikogo tam nie było
  • 62'
    Uderzenie z 25 metrów Arłukowicza. Kuciak bez problemów
  • 61'
    Groźnie pod bramką Legii. Kuciak uprzedził Frankowskiego i wybił piłkę na aut
  • 61'
    Rajd Rybusa, Cionek przerywa akcje
  • 60'
    Dobra akcja Legii. Najpierw Ljuboja ładnie uwolnił się od Cionka i zagrał do Wolskiego, który podał na skrzydło. Dośrodkowanie Rzeźniczaka jednak zablokowane
  • 60'
    Rzut rożny dla Legii, strzał Vrdoljaka obok bramki
  • 59'
    Janusz Gol opuszcza boisko, pojawia się wspomniany Rafał Wolski
  • 58'
    Do gry przygotowany Wolski
  • 57'
    Koronkowa akcja gospodarzy. Kupisz, Grzyb i Arłukowicz. Ten ostatni ładnie uderzył, piłka nad bramką Kuciaka
  • 56'
    Sprytne dośrodkowanie Cetkovicia na 4. metr. Kuciak z najwyższym trudem wybija piłkę na korner
  • 56'
    Niecelny strzał Kupisza
  • 55'
    Faul Wawrzyniaka, Jaga szybko wznowiła grę, którą od razu przerwał Komorowski. Ogromne gwizdy na stadionie przy Słonecznej
  • 54'
    Świetna akcja lewą stroną. Żyro zagrał do Gola, ten do Ljuboji, który uderzył. Na drodze strzału stanął obrońca Jagiellonii. Najlepsza sytuacja Legii!
  • 52'
    Teraz fatalnie Wawrzyniak zagrywa to rywala, ale na szczęście na miejscu jest Komorowski.
  • 51'
    Jaga zaczyna akcję wrzutem z autu, ale Kupisz fauluje Wawrzyniaka
  • 47'
    Arłukowicz poszkodowany. Potrzebna pomoc lekarza
  • 46'
    Początek drugiej połowy. Zmiana w Legii. Michał Żyro za Michała Kucharczyka
  • 46'
    Pierwsza akcja Żyry! Popędził on lewą stroną i wrzucił piłkę w pole karne, niestety nikt nie zamykał tej akcji
  • 46'
    Ljuboja zablokowany przez Cionka w polu karnym Jagiellonii
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy!
  • 45'
    Ajjjjj! Bardzo ładny strzał Vrdoljaka z 25 metrów, z największym trudem broni Ptak!
  • 45'
    Wrzutka Rybusa z rzutu rożnego, skakał tam Wawrzyniak, któryś z obrońców jednak wybił piłkę
  • 43'
    Fatalna strata Rzeźniczaka, z piłką popędził Kupisz i zagrał do Frankowskiego. "Franek" już miał strzelać, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 41'
    Niedokładne przyjęcia Kucharczyka. Które to już dziś?
  • 41'
    Na spalonym Ljuboja
  • 41'
    Dziwne decyzje sędziego. Wydawało się, że Rzeźniczak faulował Kupisza. A tu rzut wolny dla Legii
  • 40'
    Rzeźniczak do Ljuboji, ten ograł Norambuene i wyszedł z piłką za linie końcową
  • 39'
    Kolejny raz ostro przed polem karnym atakowany Ljuboja, znowu sędzia niewzruszony
  • 38'
    Pędził Rybus lewym skrzydłem, płasko chciał dośrodkować. Podonie jak kilka minut temu, piłka w rękach Ptaka
  • 37'
    Dobre podanie w kierunku Frankowskiego, na szczęście Kuciak na posterunku
  • 37'
    Faul Janusza Gola i kolejna żółta kartka
  • 36'
    Ładna akcja Legii! Ljuboja fantastycznie zagrywał do Rybusa, ten wysoko dośrodkował. Piłka jednak w rękach bramkarza
  • 36'
    Legia dochodzi do głosu
  • 35'
    Cionek powalił Ljuboje, sędzia niewzruszony, kontra Jagiellonii
  • 34'
    Komorowski znakomicie przerywa drybling Frankowskiego
  • 34'
    Spięcie między Kupiszem i Rzeźniczakiem, sędzia upomniał obu zawodników
  • 33'
    Niedokładnie Borysiuk...
  • 33'
    Tym razem błąd techniczny Kucharczyka, szkoda, była okazja do kontry
  • 32'
    Agresywnie Rybus atakował Norambuene, rzut wolny dla gospodarzy
  • 31'
    Gospodarze wysoko atakują naszych obrońców
  • 31'
    Wypchnięty z boiska Ljuboja, sędzia nakazuje grać dalej
  • 30'
    Ładny cross w kierunku Rybusa, który wygrał główkę i zagrał do Gola. Nasz defensywny pomocnik przedzierał się ale stracił piłkę
  • 29'
    Fatalne wykonanie tego kornera, tracimy piłkę
  • 29'
    Dużo niedokładności w szeregach Wojskowych
  • 28'
    Ładnie przedzierał się Ljuboja, Serb jednak otoczony przez kilku rywali, stracił piłkę
  • 28'
    Po akcji Ljuboji mamy pierwszy rzut rożnhy
  • 27'
    Dużo szczęścia miała Legia. Piłkę stracił Rzeźniczak, natychmiast jednak przejął ją Żewłakow
  • 27'
  • 26'
    Szansa na uspokojenie gry, aut dla Legii
  • 26'
    Ljuboja efektownie klatką zgrywał do Kucharczyka, jednak Norrambuena przerywa akcję
  • 25'
    Nerwowo w Legii, Kuciak poza boisko
  • 24'
    Rzeźniczak zdecydowanie za mocno wypuścić chciał Ljuboje
  • 23'
    Legia bardzo krótko rozgrywała piłkę przy polu karnym Jagiellonii. Wawrzyniak stracił piłkę i faulował. Żółta kartka
  • 22'
    Gol do Vrdoljaka, który chciał wrzucić piłkę na wolne pole... piłka w rękach Ptaka
  • 22'
    Ładnie popędził z piłką Grzyb, fantastycznie akcje przerwał Kucharczyk
  • 21'
    Znowu próba prostopadłego podania w wykonaniu Jagiellonii, znowu dobrze interweniuje Żewłakow
  • 20'
    Prostopadłe podanie Grzyba do Frankowskiego, ale napastnik na spalonym
  • 19'
    Wawrzyniak świetnie przejął piłkę i popędził w kierunku bramki gospodarzy. "Rumiany" ładnie chciał zagrać do Ljuboji ale zrobił to za mocno
  • 18'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, Porębski padł i chciał wymusić karnego. Kartka dla zawodnika gospodarzy
  • 17'
    Wrzutka w nasze pole karne, Żewłakow interweniuje, jeszcze rzut rożny dla gospodarzy
  • 17'
    Dośrodkowanie z kornera, z problemami Kuciak, wybijał jeszcze Kucharczyk
  • 17'
    Kolejna akcja Jagi, tym razem Komorowski wybija na rzut rożny
  • 16'
    Faul Rzeźniczaka, rzut wolny dla Jagiellonii z boku boiska
  • 15'
    Rzut wolny z 28 metrów dla Jagi
  • 15'
    Płaski strzał Grzyba zablokowany przez naszych defensorów
  • 14'
    Janusz Gol fauluje Rafała Grzyba na środku boiska
  • 14'
    Przedzierał się Cetković i w swoim stylu fauluje Borysiuk. Żółta kartka dla legionisty
  • 13'
    Na spalonym "Ljubo"
  • 11'
    Wawrzniak zabiera piłkę Cetkoviciovi
  • 11'
    Mocno bita przez Cetkovicia piłka wychodzi poza boisko
  • 11'
    Faul Hermesa na Rybusie i pierwsza żółta kartka.
  • 11'
    Kucharczyk dostał ładną piłkę na wolne pole, młody zawodnik chciał szybko zagrać do Ljuboji, niestety podanie niecelne
  • 11'
    Faul Vrdoljaka
  • 8'
    A teraz Borysiuk fauluje na Norambuenie. Będzie wrzutka z narożnika
  • 7'
    Faul na Borysiuku w środku boiska.
  • 4'
    Legia spokojnie szanuje piłkę na własnej połowie
  • 4'
    Dwójkowa akcja Rybusa i Wawrzyniaka, Jagiellonia wypycha nas poza linie boczną
  • 3'
    Kuchaczyk próbował środkiem, ale został powstrzymany
  • 2'
    Kibice Jagiellonii zaprezentowali dosyć ciekawą oprawę z pirotechniką.
  • 1'