13'
63'
66'
  • 90+1'
    Koniec, Legia przegrywa 1:3. Przykro się oglądało ten mecz, bo Duńczycy byli lepsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. A przecież graliśmy tylko z Midtjylland... W pełni zasłużona wygrana i awans rywali.
  • 89'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, główkował Nilsen, ale bez problemu broni Majecki.
  • 88'
    Uderzał Olsen, ale broni Majecki. Po chwili piłkę do siatki skierował Nilsen, ale znajdował się na pozycji spalonej.
  • 87'
    Szarżował prawą stroną Michalak, wpadł w pole karne, zagrał na jego środek, ale tam już czekał na futbolówkę Olsen.
  • 86'
    Gemmer do Lauritsena a ten krzyżakiem uderzył na bramkę, ale poradził sobie z tym Majecki.
  • 85'
    Midtjylland już bawi się na boisku, rozgrywa popisową partię.
  • 83'
    Naprawdę świetnie grają pressingiem rywale, nasi mogą się tylko uczyć.
  • 81'
    Dośrodkowanie ale dobrze w powietrzu Majecki
  • 80'
    Thychosen ograł na linii pola karnego Najemskiego i Skowrona, uderzył na dalszy słupek, ale kapitalną interwencją popisał się Majecki wybijając piłkę na rzut rożny.
  • 78'
    Michalak minął dwóch rywali, stanął sam przed bramkarzem, ale trafił wprost w niego. Szkoda!
  • 76'
    Najemski faulował w polu karnym, tak się przynajmniej wydawało, ale sędzia nakazał grać dalej.
  • 75'
    Obrońcy Legii znów nie dawali sobie rady z pressingiem rywali, pomagał Majecki, ale o mało nie skończyło się to stratą kolejnej bramki.
  • 75'
    Szkolny błąd Skowrona, na szczęście bez konsekwencji.
  • 73'
    Ależ strzał Nilsena - piłka podkręcona idealnie trafia jednak w poprzeczkę.
  • 71'
    Rzut karny dla Legii. Rzut wolny, piłkę przejął Nawotka i była faulowany.
  • 71'
    Nawotka i 1:3
  • 70'
    Zmiana w ekipie gości za Nicolaisena wszedł Riis
  • 68'
    Do wejścia na boisko szykuje się Tomasz Nawotka
  • 68'
    Za Ryczkowskiego wchodzi Nawotka
  • 66'
    Fatalny błąd Najemskiego wykorzystał Thychosen, minął Majeckiego i wpakował piłkę do siatki.
  • 65'
    Szymański znów faulował Andersona, nie daje sobie z nim rady.
  • 65'
    Przegrywamy już 0:3
  • 63'
    Rywale nie pozostawiają złudzeń, że są po prostu zespołem lepszym i dojrzalszym.
  • 62'
    Szybka kontra Duńczyków i Szymański w polu karnym faulował Andersona. Jedenastkę na bramkę zamienił Rautikanga.
  • 61'
    Karny dla Midtjylland
  • 60'
    Hołownia w pole karne. piłkę przejął Ryczkowski, minął bramkarza ale był już przy linii końcowej. Wycofał wiec do Bartczaka, ten uderzył ale ponad bramką.
  • 58'
    Skowron uderzył z dystansu, ale słabo i nieclenie.
  • 56'
    W końcu dobra akcja Legii. Michalak świetnie płasko uderzył, bramkarz czubkami palców wybił do boku, po chwili Ryczkowski jeszcze doskoczył do futbolówki, ale przegrał pojedynek.
  • 55'
    Midtjylland przeważa, stwarza kolejne sytuacje, nasi piłkarze momentami są bezradni.
  • 55'
    Bardzo dobry strzał Gemmera, piłka minęła Majeckiego, ale i bramkę Legii.
  • 54'
    Znakomita akcja Nissena i jeszcze lepsza interwencja Majeckiego. Brawo.
  • 53'
    Na spalonym Michalak
  • 52'
    Midtjylland gra bardzo mądrze i nie ogranicza się do obrony wyniku
  • 50'
    Thychosen w pole karne na bliższy słupek, ale faul w ataku i grę wznowią legioniści.
  • 49'
    Poulsen wywalczył rzut rożny
  • 47'
    Legioniści zaczęli agresywnie, z dużą werwą
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta za Kozaka i Karbowego pojawili się Michalak i Szymański
  • 45'
    Legia przegrywa do przerwy z Midtjylland i trzeba przyznać, ze jest zespołem słabszym, gorzej zorganizowanym.
  • 43'
    Obrońcy Legii nie radzą sobie z pressingiem rywali.
  • 42'
    Skowron stracił piłkę, rywale ruszyli z akcją zakończoną dośrodkowaniem, ale na szczęście nikt nie przeciął toru lotu piłki.
  • 40'
    Nissen zatrzymany przez Najemskiego. Po chwili Bartczak niecelnie zagrywał do Ryczkowskiego.
  • 39'
    Szrek faulował rywala i rzut wolny spod linii końcowej. Thychosen uderzył jednak nad poprzeczką.
  • 38'
    Thychosen zagrywał w pole karne, Skowron wybił piłkę wprost pod nogi Rautikanga i szczęśliwie broni Majecki.
  • 36'
    Niezła akcja Legii Urbańskiego i Szczepańskiego, ale w końcowej fazie drugi nie zrozumiał intencji pierwszego.
  • 35'
    Dośrodkowanie, piłkę wybija Urbański, po chwili kolejne dośrodkowanie i uporali się z nim do spółki Hołownia z Majeckim.
  • 34'
    Ryczkowski ładnie zgrał piłkę do Bartczaka, ale ten nie w tempo podał do Kozaka.
  • 34'
    Rzut rożny dla Midtjylland.
  • 33'
    Hołownia do Szczepańskiego, ale ten nie opanował piłki, głupia strata.
  • 31'
    Dobrze ustawiają się piłkarze Midtjylland uniemożliwiając Legii rozegranie akcji. Nasz zespół gra zbyt czytelnie - długie podania na skrzydło i tam indywidualne pojedynki.
  • 31'
    Rzut wolny, Karbowy dograł do Ryczkowskiego i... nie trafił w piłkę zawodnik Legii. Szkoda.
  • 29'
    Dobrze Bartczak, fajnie podbiegł z piłką pod pole karne, zagrał do Szczepańskiego, ale ten został wypchnięty i tylko rzut rożny.
  • 29'
    Z kornera nic nie wyszło, piłka dla rywali.
  • 27'
    Dobra akcja Ryczkowskiego, wpadł z prawej strony pola karnego i zdaje się był popychany, ale sędzia uznał inaczej.
  • 25'
    Dożo gry w środku pola, legionistom trudno jest przebić się pod pole karne rywala.
  • 22'
    Kozak próbował strzelać efektownym wolejem, ale skiksował.
  • 21'
    Hołownia zagrywał w pole karne, ale wprost do bramkarza gości.
  • 21'
    Karbowy uderzał na bramkę, ale bardzo niecelnie.
  • 19'
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne Midtjylland pada łupem wysokich obrońców.
  • 19'
    Niestety po straconej bramce uleciało powietrze z piłkarzy Legii
  • 17'
    Legioniści długo rozgrywają piłkę na połowie rywala ale nie mają pomysłu na przebicie duńskiego muru.
  • 16'
    Bartczak dał sobie radę z dwoma rywalami, ale po chwili zagrał niecelnie w pole karne
  • 14'
    Rasmus Nissen pomknął lewą stroną, minął Skowrona, wycofał piłkę do Gloire Rautikangi, a ten strzałem na dalszy słupek pokonał bramkarza Legii.
  • 12'
    Akcja Thychosen i pewnie Majecki
  • 12'
    Niestety przegrywamy 0:1
  • 10'
    Teraz rywale graja wysoko pressingiem, a legioniści spokojnie rozgrywają piłkę.
  • 9'
    Szczepański faulowany, od rzutu wolnego z okolic środka boiska zacznie Legia.
  • 8'
    Duńczycy grają długimi podaniami, ale te padają łupem obrońców Legii - Hołowni i Skowrona.
  • 6'
    Kolejny raz centruje Karbowy i... mamy piąty rzut rożny. W tej statystyce już nas trudno będzie dogonić.
  • 6'
    Tym razem piłka padła łupem rywali, szóstego kornera z rzędu nie będzie.
  • 5'
    Już rozegrany, zza pola karnego huknął Kozak, trafił w rywala i mamy czwarty rzut rożny
  • 4'
    Już wykonany i... mamy kolejny korner
  • 4'
    Dośrodkowanie, główkował Najemski i kolejny rzut rożny
  • 3'
    Kozak zagrał do Bartczaka, ten uderzył, ale blokowany trafił w boczną siatkę. Rzut rożny dla Legii
  • 2'
    Legioniści grają wysoko pressingiem, wiele ryzykują
  • 1'
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Przypominamy, że pierwszy mecz Legia przegrała z Duńczykami 0:2.
  • 0
    Zawodnicy obu drużyn wychodzą na boisko
  • 0
    O 16. zaczynamy mecz rewanżowy w UEFA Youth League Legia - Midtjylland
Legia WarszawaFC Midtjylland
13'

13' Gloire Rautikanga

63'

63' Gloire Rautikanga