89'
91'
93'
  • 90+8'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszej strony. Niebawem fotoreportaż oraz wypowiedzi zawodników i trenerów
  • 90+4'
    Brawo! Wygraliśmy z Hapoelem, który nie był gorszym zespołem. Jednak o trzech punktach zadecydowała ambicja i wspaniały doping!
  • 90+3'
    Znakomicie Wolski ograł Kende, który chwilę potem, ośmieszony, sfaulował naszego młodego zawodnika
  • 90+3'
    Koniec spotkania!
  • 90+1'
    Trzy minuty dodatkowego czasu
  • 90+1'
    Legia spokojnie szanuje piłkę na własnej połowie
  • 90'
    Zagranie Ljuboji głową do wbiegającego Radovicia, który - zdawało się - nie miał szans opanować piłki. Jednak to zrobił i w sytuacji sam na sam strzelił bramkę!
  • 90'
    Teraz podobnie przedzierał się Żyro, niestety stracił i faulował. Żółta kartka!
  • 89'
    Korner dla gości, wrzutka w pole karne i niecelny strzał Fransmana
  • 89'
    Gooooooooooooooooooool! 3:2
  • 89'
    Radooooooooooović! Wielki Radović i wielki Ljuboja!
  • 88'
    Przekombinował Ljuboja, chciał piętką zagrać w pole karne, strata
  • 88'
    Mamy dużo szczęścia. Fatalny błąd Komorowskiego, Lala stanął oko w oko z Kuciakiem, lecz troszkę sie "podpalił" i strzelił prosto w naszego bramkarza
  • 87'
    Radović podawał do Ljuboji, ten jednak nawet nie próbował dojść do piłki, bowiem był na spalonym
  • 87'
    Była szansa na kontrę, legioniści zwolnili akcję
  • 85'
    Złe zagranie Żyry, prosta strata
  • 84'
    Opuszcza boisko Oremus, w jego miejsce Badier
  • 84'
    Ljuboja traci na rzecz Badiera
  • 83'
    Dwójkowa akcja Wolski - Żyro, potem piłkę otrzymał jeszcze Radović. Jego dośrodkowanie padło łupem obrońców
  • 82'
    Niesamowity jest Igiebor, podobno kiedyś interesowała się nim Legia...
  • 81'
    Dużo się dzieje, Radovic przejął bezpańską piłkę w polu karnym, jednak nie zdołał oddać dobrego strzału
  • 81'
    Wolski przygotowany do wejścia. Przed stratą bramki przy linii stał Rzeźniczak. Widać, że Skorża gra o zwycięstwo
  • 81'
    Maciej Rybus opuścił boisko, w jego miejsce wspomniany "Wolak"
  • 80'
    Kolejny strzał, tym razem Ljuboja z 20 metrów, znowu bramkarz
  • 79'
    Akcja Igiebora zakończona strzałem. Kuciak odbija piłkę wprost na głowę Lali
  • 79'
    Legia się nie podłamała. Ljuboja piętką do Gola, ten w polu karnym szukał Borysiuka, niestety akcja przerwana przez obrońców
  • 78'
    Uderzenie Borysiuka z 25. metrów. Prosto w bramkarza
  • 78'
    Mamy remis
  • 77'
    Znakomity odbiór Borysiuka, potem jeszcze lepsze podanie do Rybusa. Młody skrzydłowy jednak stracił piłkę
  • 77'
    Faulowany Jędrzejczyk przez Tamuza. Nie można odmówić "Jędzy" zaangażowania
  • 76'
    Żyro ładnie uruchomił Rybusa, jednak jego dośrodkowanie prawą nogą zostało zablokowane
  • 76'
    Lala zamienia Damariego. Napastnik za napastnika
  • 75'
    Legia na gazie. Hapoel w drugiej połowie nie stworzył sobie sytuacji, tego meczu nie można przegrać!
  • 75'
    Legia stara się uspokoić grę
  • 74'
    Żyro krótko z Radoviciem. W akcję wmieszał się Abutbul, który zdaniem sędziego faulowany był przez "Żyrkę"
  • 74'
    Ładnie przedzierał się Rybus, niestety stracił piłkę
  • 73'
    Agresywnie Radović na połowie rywala. Został ukarany zółtą kartką
  • 72'
    GOOOL. Pewnie wykonany karny!
  • 72'
    Brawo dla Komorowskiego, który wytrzymał wielką presje
  • 71'
    Ljuboja zagrał do Radovicia, ten na pełnym biegu został powalony. Komorowski podchodzi do "wapna"
  • 71'
    Hapoel stosuje zagrywki psychologiczne, kartka dla Igiebora
  • 70'
    Dobre podanie do Ljuboji. Niestety Serb na spalonym
  • 70'
    Rzut karny dla Legii!
  • 69'
    Ahh, znakomita akcja Legii. Radović pędził środkiem, znakomicie zauważył Wawrzyniaka. Kuba jednak nie dał rady przjąć piłki. Natychmiast potem strzelał Borysiuk, mamy kolejny korner
  • 68'
    Jędrzejczyk faulował Tamuza, a wszyscy widzieli, że Izraelczyk przyjął piłkę ręką
  • 67'
    Daniel Ljuboja po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rybusa! Ładny strzał głową po krótkim słupku!
  • 67'
    Legia musi iść za ciosem!
  • 66'
    Dobry fragment Legii. Znowu dośrodkowywał Rybus, przerwana akcja. Korner dla nas
  • 66'
    GOOOOOOOOOOOL! 1:1
  • 65'
    Złe wybicie piłki przez Apoula, naciskał Rybus i Legia wywalczyła aut
  • 65'
    Mogło być 1:1! Ljuboja uderzył z półwoleja, Apoula odbił piłkę, za akcją poszedł jeszcze Radović, lecz był on na spalonym
  • 64'
    Żółtą karką upomniany Borysiuk
  • 64'
    Mecz stał się dużo wolniejszy, Hapoel kontroluje grę nie forsując tempa
  • 63'
    Legia wznowiła grę od wolnego, jednak sędzia przerwał akcję i nakazał powtórzyć stały fragment gry z wyznaczonego miejsca
  • 63'
    Niezła akcja oskrzydlająca. Radović do Rybusa, ten płasko dośrodkował w pole karne do Ljuboji, jednak Fransman wybił piłkę
  • 62'
    Legia wysoko na połowie rywala, ci trochę sie gubią
  • 61'
    Fransman wybija piłkę Ljuboji, Legia odbija się od obrońców
  • 61'
    Ponowny pojedynek obu panów, z tym, że w polu karnym. Od bramki Hapoel
  • 60'
    Rzut wolny dla gości
  • 59'
    Damari wpadł w pole karne Legii, jednak "Jędza" odebrał mu piłkę. Szkoda, że nie było pomysłu, co z nią zrobić
  • 58'
    Pędził Rybus prawą stroną, dośrodkowanie zablokowane
  • 58'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka w rękach Apoula
  • 57'
    Żyro w środku pola zagrywał do Ljuboji, niestety podanie to było niecelne
  • 57'
    Klepką próbował Gol i Ljuboja, lecz przy drugim podaniu akcje przerwali goście
  • 55'
    Ofiarnie Rybus przerwał akcję gości
  • 54'
    Aut dla Legii na wysokości pola karnego
  • 54'
    Gol faulował Toame
  • 52'
    Ahh, blisko gola Legia. Jędrzejczyk w dośrodkował na głowę Ljuboji, który uderzył głową, piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 52'
    Igiebor szukał Damariego, ładna interwencja "Komora"
  • 52'
    Ljuboja powalony w narożniku boiska, sędzia nakazuje grę od bramki Hapoelu
  • 51'
    Faulowany na środku boiska Radović, wolny dla Legii
  • 50'
    Kontra Legii, dośrodkowanie "Jędzy" zablokowane
  • 49'
    Ładna akcja Hapoelu, Damari zagrał do Oremusa, ten zauważył niepilnowanego Tamuza. Izraelczyk jednak nie zdołał oddać strzału
  • 48'
    Dośrodkowanie w nasze pole karne, strzelał Pecalka, obok bramki
  • 47'
    Uderzenie Toamy zablokował Jędrzejczyk
  • 46'
    Legia przy piłce
  • 46'
    Radović grał do Jędrzejczyka, lecz podanie to przerwał Rybus. Od bramki Hapoel
  • 45+13'
    Szykują się dwie zmiany w Legii: Janusz Gol i Michał Żyro w miejsce Ivicy Vrdoljaka oraz Moshe Ohayona
  • 45+13'
    Początek drugiej połowy
  • 44'
    Niedokładnie, niedokładnie...
  • 44'
    Koniec pierwszej połowy! Hapoel zasłużenie prowadzi
  • 43'
    Sędzia doliczył jedną minutę
  • 43'
    Błąd Kuciaka, na szczęscie goście nie potrafili go wykorzystać
  • 42'
    Piękna akcja Rybusa, który wyłożył piłkę do Radovicia. "Bratko" strzelał "z czuba" ale został zablokowany
  • 41'
    Oremus zakręcił Wawrzyniakiem, który jednak zdążył przerwać akcję
  • 41'
    Piłka w bramce Legii, ale na spalonym był Kende
  • 40'
    Ljuboja otoczony przez czterech rywali, walczył, jak mógł ale był skazany na stratę piłki
  • 39'
    Kolejny korner, tym razem z drugiej strony
  • 39'
    Ohayon wrzucał skakał Vrdoljak, który nie sięgnął piłki. Od bramki Hapoel, choć legioniści sygnalizują, że powinien być jeszcze jeden korner
  • 38'
    I znowu akcja gości. Kende wrzucał w pole karne, przewrotką popisał się Tamuz. Niecelnie
  • 38'
    Nareszcie strzał Legii. Rybus z 20 metrów, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny
  • 37'
    Powinno być 2:0. Najpierw Damari wyprzedził Żewłakowa, zagrał do któregoś z partnerów. Uderzenie zostało spraowane przez Kuciaka prosto na Tamuza, który jednak nie opanował piłki
  • 36'
    Akcja Radovicia przerwana przez Abutbula, kontra gości
  • 35'
    Legia nie potrafi stworzyć sobie klarownej sytuacji, w sytuacji gdy "Rado" i "Ljubo" są pokryci, nie ma kogoś, kto zrobi różnicę
  • 34'
    Ponownie w środku Igiebor, szukał zagrania na skrzydło. We wszystko wmieszał się Żewłakow
  • 33'
    Piłkarze Hapoelu są od nas zwyczajnie szybsi
  • 32'
    Odpowiedź Legii, Ljuboja szukał Radovicia, który odbił się od obrońcy. Piłka w rękach bramkarza
  • 31'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego gości, dobra interwencja naszych obrońców
  • 31'
    Bramka dla gości
  • 31'
    Dośrodkowanie w pole karne, tam niepilnowany stał Toto Tamuz. Zawodnik z numerem 99 nie jest zbyt wysoki, a bez problemów umieścił piłkę w bramce po strzale głową
  • 30'
    Igeibor miał dużo miejsca w środku, aż prosiło się o strzał. Dobrze broni Kuciak
  • 29'
    Dośrodkowanie Wawrzyniaka w rękach bramkarza gości
  • 29'
    Na spalonym "Ljubo"
  • 28'
    Źle się dzieje w naszej obronie. Tamuz wszedł w nią jak w przysłowiowe masło. Na nasze szczęście długo zwlekał ze strzałem, który zablokował ostatecznie "Żewłak"
  • 27'
    Legia długo konstruowała akcje, strzelał Vrdoljak, piłka zablokowana
  • 27'
    Radović teraz na lewej stronie boiska
  • 26'
    Kontra Hapoela przerwana przez Wawrzyniaka
  • 25'
    Dobre zagranie Ljuboji do Ohayona, który wywalczył korner dla Legii
  • 25'
    Rybus ustawia piłkę w narożniku
  • 23'
    Radović w polu karnym kiwnął Shisha i uderzył, broni Apoula
  • 22'
    Beznadziejne zagranie Ohayona w pole karne, Izraelczyk gra do tej pory kiepsko
  • 22'
    Tamuz i Oremus zabawili się w polu karnym Legii z naszymi obrońcami, od bramki jednak Kuciak
  • 21'
    Wolny dla gości, odległość około 30 metrów
  • 21'
    Strzał Abutbula w rękach Kuciaka
  • 20'
    Ljuboja głęboko cofa się po piłkę, mamy wrażenie, że Legia gra momentami 4-6-0
  • 20'
    Szybka kontra gości, Komorowski faulował Oremusa za co otrzymał żółtą kartkę
  • 19'
    Ahh, ładnie z klepki grał Rybus i Ohayon, Fransman przerwał jednak tę akcję
  • 18'
    Dobre dośrodkowanie w pole karne, piłkę na nasze szczęście przeciął Żewłakow
  • 18'
    Kuciak szybko od bramki do "Jędzy"
  • 17'
    Na boisku z bólu zwija się Oremus
  • 17'
    Rzut wolny dla Hapoelu, faulował w tej sytuacji Borysiuk
  • 16'
    Dośrodkowanie Rybusa w pole karne, zbyt nisko
  • 16'
    Rybus odzyskał piłkę i natychmiast ją stracił
  • 15'
    Kolejny sygnał dla Legii. Dobre podanie z głębi pola do Damariego, na szczęscie Kuciak uprzedził napastnika gości
  • 14'
    Chaos w obronie Legii, przy piłce Hapoel
  • 14'
    Ajj! Mieliśmy dużo szczęścia!
  • 14'
    Doskonałe podanie do Tamuza, który świetnie przyjął piłkę i uderzył po długim słupku. Na posterunku Kuciak!
  • 13'
    Ładna akcja Ljuboji i Radovicia zakończona dośrodkowaniem tego drugiego. Sęk w tym, że w polu karnym znowu był niski Rybus
  • 12'
    Żadna z ekip nie zdecydowała się na odważne ataki, obie drużyny grają dośc zachowawczo
  • 11'
    Legia odzyskała piłkę i popędziła z akcją. Vrdoljak do Radovicia, ten w pole karne gdzie był nasz kapitan. Chorwat nie trafił czysto w piłkę
  • 10'
    Skutecznym pressingiem popisał się Hapoel, goście z autu
  • 9'
    Kolejna kontuzja w drużynie Hapoelu, zdaje się, że poszkodwanym jest znowu Mahmmoud
  • 9'
    Goście przeprowadzą więc pierwszą zmianę. Mahommouda zastępuje Toama
  • 8'
    Jędrzejczyk szukał Rybusa w polu karny, obrońcy wybili piłkę, która trafiła do Wawrzyniaka. "Rumiany" ile sił w nogach uderzył, niecelnie
  • 7'
    Ljuboja ładnie przerzucił do Wawrzyniaka, ten wrzucił w pole karne, piłka trafiła do "Radko", który jednak nie opanował futbolówki
  • 6'
    Kontuzjowanym zawodnikiem jest Mahmmoud, na boisku pojawiły się nosze
  • 6'
    Gra wznowiona
  • 5'
    Przedzierał się Radović, został powalony. Faul dla Legii, choć bardziej poszkodowany jest z pewnością faulujący, który nie podnosi się z murawy
  • 4'
    Akcja Igiebora przerwana przez Żewłakowa
  • 4'
    Aut dla gości na wysokości pola karnego
  • 4'
    Od bramki rozpocznie Kuciak
  • 3'
    Hapoel długo utrzymuje się przy piłce, buduje atak z własnej połowy
  • 2'
    Ręka Ljuboji, piłka dla gości
  • 1'
    Od początku głośny i nieustanny doping dla Legii
  • 1'
    Piłkarze Legii jak na razie spokojnie rozgrywają piłkę
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Hymn Ligi Europy zagłuszony przez "Mistrzem Polski jest Legia..."
  • 0
    Piłkarze wchodzą na boisko! Towarzyszy im fantastyczna oprawa na wejście, brawo kibice!
  • 0
    "Sen o Warszawie" rozbrzmiewa przy Łazienkowskiej
  • 0
    Wojciech Hadaj informuje kibiców, że nieodpowiednie okrzyki mogą spowodwać przerwanie spotkania
  • 0
    Na okazję debiutu Ligi Europy w Warszawie, klub przygotował krótki film prezentujący zaplecze i historię drużyny. Właśnie trwa jego projekcja na telebimach
  • 0
    Nasi rywale grają w rzadko spotykanym ustawieniu 1-3-1-2-2. Na papierze wygląda to tajemniczo, zobaczymy jak ten system sprawdzi się w praktyce
  • 0
    Legia zagra w następującym składzie: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Radović, Vrdoljak, Borysiuk, Ohayon, Rybus - Ljuboja
  • 0
    Witamy państwa z Łazienkowskiej. Zapraszamy do śledzenia relacji live z meczu Legia - Hapoel, za kilka chwil zaprezentujemy państwu skład Wojskowych!
  • 0
    Już dziś o 21.05 piłkarze Legii zagrają pierwszy mecz w fazie grupowej Ligi Europy na własnym stadionie. Wszystkich zapraszamy na stadion, zaś pozostałych do naszych relacji
Legia WarszawaHapoel Tel Awiw
34'

34' Toto Tamuz

72'

72' Nosakhare Igiebor