84'
85'
90'
  • 90+4'
    Centra w pole karne z rzutu wolnego. Gościom udało się wybić piłkę i sędzia zakończył zawody
  • 90+4'
    Dziękujemy wszystkim za uwagę i za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
  • 90+3'
    Kucharczyka doszedł do piłki zagranej z bocznej strefy. Rezerwowy piłkarz Legii próbował wziąć na plecy rywala, ale nie udało mu się to zagranie i stracił futbolówkę w polu karnym
  • 90+3'
    Barry dostał żółta kartkę za faul na legioniście. Rzut wolny na wysokości pola karnego Korony
  • 90+1'
    Korona robi wszystko, żeby jak najbardziej przedłużyć grę. Zawodnicy kradną sekundy przez długie wykonywanie stałych fragmentów
  • 90'
    Mecz zostaje przedłużony o cztery minuty
  • 88'
    Koroniarze raz za razem wybijają piłki dośrodkowane z bocznych sektorów boiska
  • 85'
    Legioniści w końcu zapłacili za swoją niefrasobliwą grę w obronie. Łukasz Kosakiewicz dostał świetne podanie z lewej strony boiska i przelobował Malarza
  • 84'
    Możdżeń został napomniany przez sędziego. Pomocnik faulował taktycznie
  • 84'
    Remis...
  • 82'
    Kucharczyk za chwilę mógł strzelić kolejnego gola. Guilherme podał mu piłkę na prawą flankę. "Kuchy" ruszył w stronę Alomerovicia, uderzył po ziemi zza pola karnego, ale zrobił to za słabo
  • 81'
    Hamalainen podał piłkę do Kucharczyka, który stał między obrońcami. Kielczanie założyli złą pułapkę ofsajdową, a "Kuchy" zdobył bramkę
  • 79'
    Moulin świetnie przerzucił futbolówkę na lewą stronę. Za chwilę Hlousek posłał centrę w pole karne, ale Kucharczyk trafił w poprzeczkę
  • 79'
    Gol dla Legii. Bramkę zdobył Kucharczyk!
  • 76'
    Guilherme przetrzymał futbolówkę, poczekał na wbiegającego Brozia i w końcu podał piłkę do Hamalainena. Fin od razu chciał zagrać do wspomnianego Brozia, ale zrobił to niecelnie
  • 76'
    Miś zmienił Jukicia, a Mączyński zastąpił Nagy'ego
  • 74'
    Malarz mocno podał do Nagy'ego. Węgier głową podbił sobie piłkę i pobiegł w jej kierunku. Skrzydłowy walczył bark w bark z obrońcą, wygrał pojedynek i znalazł się w sytuacji sam na sam z Alomeroviciem. Arbiter odgwizdał jednak faul
  • 71'
    Guilherme próbował wkręcał piłkę w bramkę z rzutu rożnego. Bramkarz sparował ją na kolejny korner
  • 68'
    Malarz po raz kolejny uratował swoich kolegów w sytuacji sam na sam z przeciwnikiem
  • 67'
    Cebula zastępuje Aankoura
  • 66'
    Rzut wolny na wysokości pola karnego Korony. Moulin wrzucił piłkę w "szesnastkę", a piłkę wybił Barry
  • 66'
    Kolejna centra, teraz z drugiej strony boiska. Piłka zmierzała do Nagy'ego, ale Kallaste głową przerwał zagranie i podał do swojego bramkarza
  • 64'
    Przez ostatnie kilka sekund zdarzyło się więcej niż przez poprzednią godzinę. Piłkarze popisywali się świetnymi zagraniami, żeby po chwili popełnić prosty błąd techniczny. Potem koroniarze mieli dwie sytuacje sam na sam z Malarzem. Golkiper Legii uratował swoich kolegów. Nie minęło sporo czasu, a mistrzowie Polski pomylili się o kilka centymetrów, by strzelić gola
  • 64'
    Kucharczyk zmienia Sadiku
  • 61'
  • 59'
    Legioniści przejęli piłkę na swojej połowie. Guilherme rozpoczął rajd i posłał prostopadłą piłkę do Hamalainena. Bramkarz gości daleko jednak wybiegł poza swoje pole karne i uprzedził Fina
  • 57'
    Pierwsza zmiana. Guilherme zastępuje Szymańskiego
  • 52'
    Hamalainen zagrał prostopadłą piłkę do Sadiku. Napastnik Legii został jednak wzięty w "kleszcze" przez stoperów, a futbolówkę przejął golkiper
  • 52'
    Rymaniak posłał centrę do Górskiego. Były legionista uderzył piłkę głową, ale nie trafił w bramkę Legii. Malarz zacznie z piątego metra
  • 51'
    Na boisku jest sporo walki, ale mało piłkarskiej jakości
  • 49'
    Korona w swobodny sposób rozegrała piłkę po aucie. Jukić otrzymał futbolówkę, uderzył i Malarz sparował ją na korner
  • 49'
    Broź zagrał długą piłkę do Hamalainena, ale Fin znalazł się na ofsajdzie
  • 47'
    Możdżeń uderzył piłkę z rzutu wolnego i trafił prosto w mur
  • 45+19'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje na razie z Koroną 0:0
  • 44'
    Kopczyński posłał prostopadłą piłkę do Sadiku. Pomocnik zagrał jednak za mocno i futbolówkę przejął Alomerović
  • 43'
    Sadiku doszedł do centry z rzutu rożnego, ale pomylił się o kilka centymetrów
  • 42'
    Nagy wbiegł w pole karne. Węgier zasłaniał piłkę, został trącony przez przeciwnika, upadł, ale sędzia znów nie wskazał na "wapno"
  • 41'
    Koroniarze powstrzymali kolejną akcję Legii. Znów gospodarze wykonają aut na wysokości pola karnego kielczan
  • 38'
    Dobrze zapowiadała się kontra Legii, ale Moulin podał za mocno do Sadiku i Albańczyk musiał powalczyć z przeciwnikiem na skrzydle o futbolówkę. Koroniarze wywalczyli aut. Mistrzowie Polski jednak nie odpuścili, założyli wysoki pressing i w nagrodę dostali rzut rożny
  • 35'
    Aankour wdał się w indywidualny pojedynek z Pazdanem. Obaj długo walczyli o pozycję, aż w końcu stoper zmusił rywala do błędu. Malarz zacznie od bramki
  • 33'
    Świetna akcja Legii. Sadiku podał futbolówkę do Hamalainena, który był odwrócony do bramki. Fin zagrał piętką do wybiegającego Szymańskiego. Pomocnik znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Korony i niestety strzelił prosto w niego
  • 32'
    Sporo niedokładności po jednej i drugiej stronie. Piłkarze mają problem z wymianą kilku celnych podań
  • 29'
    Kontra Legii. Hamalainen miękko wrzucił piłkę w pole karne. Sadiku niepilnowany strzelił z głowy, ale prosto w ręce Almerovicia
  • 27'
    Kontra Korona. Hlousek nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Sędzia odgwizdał faul, ale nie pokazał żółtej kartki Czechowi
  • 26'
    Pazdan włączył się do rozegrania piłki. Reprezentant Polski uruchomił na skrzydle Hlouska. Czecha zaatakowało dwóch rywali i wywalczył tylko rzut rożny
  • 24'
    Korona nie kwapi się z rozpoczęciem gry, gdy tylko piłka wyleci poza linię. Czyżby grała na czas?
  • 22'
    Rzut wolny dla Korony. Malarz złapał piłkę po centrze z prawej strony boiska
  • 17'
    Centra w pole karne Korony. Rymaniak w ostatniej chwili wybił piłkę nabiegającemu legioniście
  • 17'
    Moulin oddał strzał na bramkę Alomerovicia. Piłka jednak poleciała na "Żyletę"
  • 16'
    Moulin sfaulował w środku pola Aankoura. Sędzia początkowo nie odgwizdał przewinienia, ale Korona straciła futbolówkę i arbiter wrócił do faulu
  • 16'
    Korona szybko wykonała rzut wolny. Piłkarze wymienili kilka podań i sprzed pola karnego uderzał Możdzeń, który nie trafił w bramkę
  • 13'
    Legia próbuje atakować Koronę z bocznych sektorów. Jak na razie koroniarze wybijają piłkę poza końcową linię. Mistrzowie Polski wykonują więc na zmianę auty z kornerami
  • 11'
    Dwóch zawodników Korony ustawiło się do wykonania kornera. W końcu poszło dochodzące dośrodkowanie w "szesnastkę" Legii. Jeden z piłkarzy gości oddał strzał, na szczęście chybił
  • 10'
    Legia próbuje skonstruować atak. Kielczanie chociaż są zagubieni, ambitnie się bronią
  • 9'
    Korona nie potrafiła wyjść z własnej połowy. Goście popełniają proste błędy, a Legia próbuje to wykorzystać
  • 7'
    Szymański znów powalczył o straconą piłkę. Przynajmniej tak wszystkim się wydawało. Pomocnik zabrał futbolówkę rywalowi, bramkarz wybiegł poza swoje pole i legionista próbował strzelić na pustą bramkę. Niestety, "Szymi" został zablokowany
  • 7'
    Starcie w polu karnym Korony. Legioniści domagali się rzutu karnego, ale sędzia nie użył gwizdka. Gospodarze kontynuowali atak, ale wywalczyli tylko korner
  • 4'
    Nagy wbiegł w środkową strefę. Węgier uciekł dwóm zawodnikom i posłał piłkę na skrzydło. Podanie jednak było lekko za mocne, ale Szymański ambitnie powalczył o utrzymanie futbolówki na boisku. Pomocnikowi udała się ta sztuka, ale zanim niestety biegł rywal i rozpoczął kontrę Korony, którą legioniści zatrzymali faulem
  • 3'
    Rzut rożny dla Korony. Piłkę wybił Hamalainen. Kielczanie znów przejęli futbolówkę, posłali centrę, ale Malarz wychwycił dośrodkowanie
  • 1'
    Aut na wysokości pola karnego Legii. Gospodarze wyszli z kontrą, ale przez niedokładne podania, piłka trafiła pod nogi kielczan
  • 0
    Stołeczny klub wystąpi dzisiaj w następującym składzie: Malarz - Broź, Czerwiński, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Nagy, Szymański, Hamalainen - Sadiku!
  • 0
    Na ławce pozostają: Cierzniak, Dąbrowski, Jędrzejczyk, Mączyński, Guilherme, Pasquato oraz Kucharczyk
  • 0
    Lotto Ekstraklasa wróciła na Łazienkowską 3! Legia Warszawa podejmie na swoim stadionie Koronę Kielce. Mistrzowie Polski pierwszy inauguracyjny mecz przegrali z Górnikiem Zabrze na wyjeździe 1:3. Koroniarzy natomiast pokonało Zagłębie Lubin (1:0)
Legia WarszawaKorona Kielce
84'

84' Mateusz Możdzeń

85'

85' Łukasz Kosakiewicz