63'
77'
79'
  • 90'
    Nowak fauluje Michała Kucharczyka na połowie Legii, a chwilę później sędzia kończy mecz!
  • 90'
    Legia Warszawa rozbija Lechię Gdańsk 4:0 i może już przygotowywać się do finału Pucharu Polski, w którym zmierzy się z Lechem Poznań!
  • 89'
    Dobre podanie od Michała Żyro do Radovicia, ale minimalnie spóźnione - Serb na pozycji spalonej
  • 88'
    Żyro podaje do Manu, który w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Kapsą
  • 87'
    Radović próbował huknąć z 18 metrów, ale strzał zablokował obrońca Lechii
  • 86'
    Rzeźniczak dobrze zagrywa w pole karne, jednak Cabral kiksuje
  • 85'
    Piłkarze Legii spokojnie rozgrywają piłkę, czekając na końcowy gwizdek, tym razem nic złego nie może się już im stać
  • 84'
    Choto wygrywa pojedynek z Buvalem, nie pozwalając mu przyjąć piłki
  • 83'
    Manu nie porozumiał się z Radoviciem, aut dla Lechii
  • 83'
    Alejandro Cabral zmienia Ariela Borysiuka
  • 81'
    Nowak ostro traktuje Rzeźniczaka, rzut wolny dla Legii
  • 80'
    W środku pola faulowany Radović
  • 80'
    Żółta kartka dla Traore za faul na Kucharczyku
  • 79'
    Dośrodkowanie Manu z prawej strony strzałem głową kończy spokojnie Kucharczyk!
  • 79'
    Zmiana w Legii, w miejsce Michala Hubnika wchodzi Michał Żyro
  • 78'
    Zmiana w zespole Lechii, za Lukjanovsa wchodzi Poźniak
  • 78'
    4:0!
  • 77'
    Manu wypuścił pięknie Kucharczyka prostopadłą piłką, ten wpadł w pole karne, próbował dograć do Hubnika, ale podanie przeciął Krzysztof Bąk, kierując piłkę do własnej bramki
  • 76'
    3:0! Samobój Bąka!
  • 75'
    Dośrodkowanie wybija obrońca, jeszcze jedna szansa dla Radovicia
  • 74'
    Manu przejął piłkę, lecz jego strzał minął znacznie bramkę Lechii
  • 74'
    Będzie kolejny korner dla Legii, do piłki podszedł Radović
  • 73'
    Vrdoljak blokując piłkę pozwolił opuścić jej boisko, od bramki Skaba
  • 72'
    Zmiana w zespole Legii, za Rybusa wchodzi Michał Kucharczyk
  • 71'
    Będzie rzut rożny dla Legii po interwencji obrońcy Lechii
  • 71'
    Vrdoljak uderza daleko od bramki
  • 70'
    Żółta kartka dla Łukasza Surmy
  • 70'
    Dośrodkowanie z prawej strony pada łupem Wojciecha Skaby
  • 69'
    Rzut rożny dla Lechii, po krótkim rozegraniu radzą sobie obrońcy Legii, szybka kontra zakończyła się jednak stratą Manu
  • 69'
    Z prawej strony piłkę w pole karne Lechii zagrywał Rzeźniczak, ale nikt do niej nie dopadł
  • 68'
    Pietrowski płasko zagrywa w pole karne, ale tam czujnie Choto
  • 67'
    Rzeźniczak świetnie powstrzymuje wślizgiem dośrodkowanie Lukjanovsa
  • 66'
    Astiz przecina prostopadłe podanie jednego z zawodników Lechii
  • 65'
    Manu stracił piłkę, ruszył jednak za Nowakiem, jednak po wślizgu fauluje Nowaka, żółta kartka
  • 64'
    Na boisku zameldował się Tomasz Dawidowski, zmieniając Marko Bahicia
  • 63'
    2:0!
  • 63'
    Dośrodkowanie Jakuba Wawrzyniaka z prawej strony boiska na bramkę zamienia Ivica Vrdoljak
  • 62'
    Rybus w pole karne, ale jeden z obrońców wybija piłkę na rzut rożny
  • 61'
    Nowak fauluje Manu, żółta kartka dla zawodnika gości
  • 60'
    Hajrapetjan blokuje dośrodkowanie Manu
  • 59'
    Rzeźniczak faulowany przez Lukjanovsa
  • 59'
    Lukjanovs dośrodkowuje z lewej strony, ale zbyt mocno i piłka opuszcza boisko po przeciwległej stronie
  • 58'
    Dobrze w defensywie Astiz, blokujący Abdou Traore
  • 58'
    Choto głową wybija piłkę spod pola karnego
  • 57'
    Hajrapetjan zatrzymuje Radovicia, próba kontry w wykonaniu Lechii, ale od bramki zacznie Skaba
  • 56'
    Radović traci piłkę pod polem karnym Lechii
  • 55'
    Od rzutu wolnego obrońcy Legii, piłka trafia do Skaby
  • 54'
    Rzeźniczak spokojnie blokuje Traore, legioniści na razie nie są często nękani przez napastników Lechii
  • 54'
    Dobry odbiór Vrdoljaka, piłka trafia pod nogi Hubnika, a ten jest faulowany
  • 52'
    Hubnik przegrywa pojedynek z Pietrowskim
  • 51'
    Groźnie pod bramką Legii, prawą stroną szarżował Pietrowski, ale jego dośrodkowanie nie zostało wykorzystane
  • 50'
    Hubnik straszył obrońców Lechii, którzy chaotycznie się bronili, ale piłkę ostatecznie przejął Kapsa
  • 50'
    Radović po prawej stronie urwał się Bajiciowi i dograł płasko w pole karne, ale nikt nie zdołał dojść do piłki zagranej przez Serba
  • 48'
    Od rzutu wolnego przy własnym polu karnym rozpocznie Skaba
  • 47'
    Radović wrzuca piłkę w pole karne, jednak nie sięgnął jej żaden z piłkarzy
  • 47'
    Ivica Vrdoljak ukarany żółtą kartką
  • 46'
    Obrońcy Lechii ratują się wybiciem piłki w aut
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania. W przerwie Andriuskeviciusa zastąpił Hajrapetjan
  • 45+1'
    Radović próbował wypuścić Hubnika, ale zrobił to zbyt słabo i piłkę przejął Bąk
  • 45+1'
    Przerwa!
  • 45'
    Wawrzyniak w pole karne, ale piłkę wybijają obrońcy, dobiega do niej Manu, aby po chwili podać... w aut
  • 45'
    Radović w kilkudziesięciometrowym rajdzie, tuż przed polem karnym pada na murawę, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 43'
    Radović wpada w pole karne po prostopadłym podaniu, ale jego wrzutkę do środka łapie Kapsa
  • 42'
    Piłka poza polem karnym, ale nadal w posiadaniu Legii
  • 42'
    Pietrowski niedokładnie do Lukjanovsa
  • 41'
    Będzie kolejny korner dla Wojskowych
  • 40'
    Rzeźniczak bardzo dobrze zatrzymuje Traore
  • 40'
    Rzut rożny dla Legii, do piłki podchodzi Rybus
  • 39'
    Kibice wygwizdują Marcina Pietrowskiego przy każdym jego kontakcie z piłką, powodem jest wcześniejsze zachowanie pomocnika Lechii niezgodne z duchem fair play
  • 38'
    Obaj panowie wyjaśnili sobie sporną sytuację
  • 38'
    Kolejna dobra interwencja Wawrzyniaka
  • 37'
    Na murawie zwija się Jakub Rzeźniczak
  • 37'
    Już wszystko w porządku z defensorem Legii
  • 37'
    Surma ściera się z Radoviciem, nieprzyjemna sytuacja
  • 36'
    Astiz wygrywa pojedynek jeden na jednego z Buvalem, od bramki zacznie Skaba
  • 35'
    Drobne nieporozumienie w zespole Legii, piłka dla lechistów
  • 34'
    Strzał Rybusa blokuje obrońca Lechii
  • 34'
    Fantastyczna interwencja wślizgiem Jakuba Wawrzyniaka!
  • 33'
    Radović prostopadle do Hubnika, ale skuteczniejsi defensorzy Lechii, którzy wybili piłkę
  • 32'
    Radović bez problemów objechał Vuckę, ale jego dośrodkowania nikt nie zamykał
  • 31'
    Radović faulowany przez jednego z obrońców, będzie kolejna okazja do dośrodkowania z rzutu wolnego
  • 31'
    Rybus wrzuca piłkę w pole karne, ale faulowany jest jeden z obrońców Lechii
  • 30'
    Bąk spokojnie zagrywa piłkę głową do Kapsy
  • 29'
    Rzeźniczak faulowany przy linii bocznej
  • 27'
    Z dośrodkowaniem bez problemu radzą sobie obrońcy Legii
  • 27'
    Borysiuk próbował wypuścić Hubnika, ale zagrał za mocno i piłkę przejął Kapsa
  • 26'
    Manu faulem zatrzymuje Buvala, będzie rzut wolny dla Lechii
  • 25'
    Teraz goście potrzebują do awansu dwóch bramek
  • 24'
    Strzał z 18 metrów oddał Miroslav Radović, piłka po drodze odbiła się od jednego z obrońców Lechii i kompletnie zmyliła bezradnego Kapsę
  • 23'
    Jak na razie najciekawiej jest... na trybunach
  • 23'
    1:0!
  • 22'
    Rzeźniczak głową do Skaby, rozpocznie bramkarz Legii
  • 21'
    Dobra interwencja Jakuba Rzeźniczaka
  • 21'
    Rybus rozrzucił piłkę na prawą stronę, ale tam nie sięgnął jej Manu
  • 20'
    Na uderzenie zdecydował się Traore, ale wysoko ponad bramką
  • 19'
    Radović zagrał piłkę w pole karne, ale tam nie sięgnął jej Hubnik, a nadbiegający Rybus nie był w stanie oddać strzału
  • 19'
    Rzut wolny dla gości
  • 18'
    Piłka trafiła pod nogi Abdou Traore, który huknął z lewej nogi tuż obok słupka
  • 17'
    Po stracie Borysiuka zrobiło się groźnie, ale skutecznie w obronie Choto
  • 17'
    Rzut rożny dla Lechii, przy piłce Nowak
  • 16'
    Manu nie dołał opanować piłki zagrywanej przez Astiza, aut dla Lechii
  • 15'
    Będzie jeszcze jeden korner po wybiciu przez obrońcę
  • 15'
    Hubnik uprzedzony przez Deleu
  • 14'
    Będzie kolejny rzut wolny dla Legii, tym razem z okolic środkowej linii
  • 14'
    Wawrzyniak wywalczył rzut rożny
  • 13'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska, przy piłce Rybus
  • 13'
    Dobre dośrodkowanie pomocnika Legii, ale faulowany Kapsa
  • 12'
    Hubnik naciskając Vuckę wywalczył aut
  • 11'
    Rzut wolny dla Lechii po faulu na Traore
  • 11'
    Nowak wrzucił piłkę w pole karne, ale Bedi Buval oddaje niecelny strzał
  • 10'
    Vucko po profesorsku zatrzymuje Vrdoljaka, jednak kontra Lechii nieskuteczna
  • 10'
    W polu karnym Lechii pada Hubnik, ale sędzia ani myśli użyć gwizdka
  • 9'
    Rybus dograł piłkę na środek pola karnego, ale Hubnik minął się z futbolówką
  • 8'
    Goście budują atak od linii obronnej
  • 8'
    Próba szarży Rybusa, ale pomocnika Legii fauluje Krzysztof Bąk
  • 8'
    Rzut wolny dla Legii, okazja do dośrodkowania
  • 7'
    Bedi Buval opuści boisko na noszach
  • 7'
    A jednak zdołał wstać o własnych siłach
  • 6'
    Dośrodkowanie Kuby Rzeźniczaka wprost na głowę Hubnika, ale Czech mimo wygrania pojedynku z dwoma defensorami oddał niecelny strzał
  • 6'
    Na boisku leży jeden z piłkarzy Lechii
  • 4'
    Vrdoljak bliski przejęcia piłki, ale zabrakło troszkę miejsca
  • 3'
    Próba prostopadłego podania do Hubnika, ale lepsi obrońcy Lechii
  • 3'
    Radović traci piłkę w środku pola
  • 2'
    Hubnik w środku pola fauluje Surmę
  • 1'
    Lechiści spokojnie rozgrywają piłkę
  • 0
    Rozpoczął się mecz!
  • 0
    Pilkarze witają się już na murawie
  • 0
    Rezerwowi kierują się już na ławki, niebawem sędzia wyprowadzi na boisko obie jedenastki
  • 0
    Na trybunach po raz pierwszy kibicowskie wykonanie "Snu o Warszawie"
  • 0
    Oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę i udały się do szatni
  • 0
    Już dziś o godzinie 18:30 Legia zagra przy Łazienkowskiej z Lechią o być albo nie być w europejskich pucharach. Zapraszamy na stadion a także do śledzenia naszej relacji minuta po minucie.
Legia WarszawaLechia Gdańsk
24'

24' Marcin Pietrowski