Miro Radović zagrał do wbiegajacego w pole karne Dossy Juniora, ale jego uderzenie wyłapał Rybańsky
    Broź najpierw przeciął podanie do Kurowskiego, a po chwili ograł młodego piłkarza wypożyczonego z Legii
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
    Furman dobrze asekurował Brozia i przejął piłkę
  • 87'
    Sloboda zwija się z bólu po faulu Furmana. Konieczna jest pomoc medyków
  • 85'
    Radovic do Wawrzyniaka w pole karne, ten podciął piłkę, która nieznacznie minęła bramkę. Było blisko
  • 83'
    Radović ładnie do Żyro, ale ten miał problem z opanowaniem futbolówki
  • 82'
    Żyro do Radovicia, ten uderzył na bramkę, ale nad poprzeczką
  • 80'
    Rado ładnie rozegrał piłkę z Dwaliszwilim, ale ten na pozycji spalonej
  • 79'
    Dośrodkowanie do Wlado, ale ten skoksował
  • 79'
    Za Wodeckiego wszedł Kamil Kurowski
  • 78'
    Broź wyszedł spod pressingu trzech zawodników, zagrał do Furmana, ten do Dwaliszwilego, ale dośrodkowanie Wlado na głowę jednego z obrońców
  • 76'
    Furman huknął jak z armaty, pika odbiła się jeszcze od obrońcy i mamy róg
  • 76'
    Dośrodkowanie, główkował Dossa Junior ale obok bramki
  • 75'
    Kolejna akcja Legii, Radovic do Pinto, ale ten uprzedzony przez bramkarza
  • 72'
    Za Jodłowca wchodzi Miro Radović
  • 70'
    Ojamaa do Żyro, ten oddał strzał ale piłka zablokowana i mamy rzut rożny
  • 69'
    Na strzał z 30 metrów zdecydował się Pinto, ale wysoko nad bramką poszybowała piłka
  • 68'
    Uderzał na bramkę Legii Żegleń, ale niecelnie
  • 64'
    Za Jagiełło wszedł Żegleń, a za Saganowskiego Wlado Dwaliszwili
  • 64'
    4:0 Wladimer Dwaliszwili!!!! Pewnie wykorzystał jedenastkę!
  • 63'
    Jagiełło dwukrotnie powstrzymany przez Wawrzyniaka
  • 63'
    Rzut karny dla Legii. Broź faulowany przez Adu, żółta kartka dla gracza Podbeskidzia
  • 61'
    Saganowski zagrał w pole karne, ale nikt nie przeciął tego zagrania - szkoda
  • 60'
    Ojamaa dostał podanie na 16 metrze, zwiódł obrońcę, uderzył płasko tuz przy słupku i piłka zatrzepotała w siatce. 3:0!!!
  • 59'
    Korner dla Legii, ale faul w ataku Saganowskiego
  • 59'
    3:0 dla Legii. Henrik Ojamaa!!!
  • 58'
    Zmiany w obu zespołach, w Podbeskidziu za Urbana wszedł Mateusz Kupczak, zaś w Legii za Vrdoljaka Dominik Furman
  • 56'
    Wodecki wywalczył korner dla Podbeskidzia
  • 56'
    Dośrodkowanie, uderzał Konieczny z główki ale ponad bramką
  • 51'
    Gol!!!!! 2:0 Helio Pinto!!!
  • 51'
    Żyro zagrał płasko w pole karne, do piłki dopadł Helio Pinto i plasowanym strzałem umieścił piłkę w siatce.
  • 50'
    Jodłowiec zagrywał do Pinto i... rzut rożny
  • 50'
    Z kornera niestety nic nie wyszło, od bramki zacznie Podbeskidzie
  • 48'
    Z dystansu uderzał Wodecki, ale obok bramki
  • 47'
    Vrdoljak wygrał kolejny pojedynek główkowy i tym samym przerwał akcję rywali
  • 46'
    Pinto zagrywał do Saganowskiego, ale ten traci piłkę
  • 45+17'
    Druga połowa rozpoczęta bez zmian w składach obu drużyn
  • 45+1'
    A na trybunach "Niepokonane miasto, niepokonany klub!"
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu!
  • 43'
    Vrdoljak bliski ogrania obrońcy i umieszczenia piłki w siatce. Powstało ogromne zamieszanie zakończone rzutem rożnym dla Legii
  • 43'
    Z kornera tym razem nic nie wyszło
  • 42'
    Jakub Wawrzyniak dośrodkował w pole karne, tam główkę takim pół szczupakiem wygrał Marek Saganowski i umieścił piłkę w siatce. 1:0 dla Legii.
  • 41'
    GOL!!!!!!! 1:0 Marek Saganowski
  • 40'
    Rzut rożny dla Podbeskidzia
  • 40'
    Dośrodkowanie w pole karne, uderzał Pawela i... pomylił się naprawdę niewiele. Mogło być 0:1
  • 39'
    Żyro płasko w pole karne, do piłki dopadł Saganowski, ale jego strzał zablokowany. Piłka odbiła się jeszcze od Jodłowca i trafiła wprost w ręce Rybańsky'iego
  • 37'
    Broź ograł rywala, dośrodkował z linii końcowej, ale na posterunku Rybańsky
  • 35'
    Dośrodkowywał z kornera Deja, uderzał Wodecki obok bramki
  • 35'
    Ojamaa do Brozia w pole karne, ten uderzył z pierwszej piłki, ale broni Rybańsky
  • 34'
    Ależ akcja Wodeckiego. Pomocnik Podbeskidzia wykorzystał błąd Juniora, ograł Wawrzyniaka, przełożył Cichockiego i huknął pod poprzeczkę. Na szczęście mamy Kuciaka
  • 32'
    Rzut rożny dla Legii
  • 32'
    Ojamaa do Saganowskiego, ten uderzył głową ale ponad bramka
  • 31'
    Ładna wymiana podań między Broziem a Vrdoljakiem przerwana bez powodu przez sędziego
  • 30'
    Broź w pole karne, ale wprost w ręce bramkarza
  • 28'
    Vrdoljak zagrywał piętką do Ojamyy ale ten faulował rywala i Podbeskidzie zacznie od stałego fragmentu gry
  • 27'
    Żyro wyłuskał piłkę na 20 metrze zagrał do Saganowskiego, ale ten był na pozycji spalonej
  • 25'
    Vrdoljak długa piłka do Ojamyy ale połapali się w tym wszystkim obrońcy
  • 24'
    Ojamaa zbyt długo holuje piłkę i w końcu ją traci
  • 23'
    Żyro źle przyjął piłkę, od bramki zacznie Rybańsky
  • 22'
    Jodłowiec uderzył z 25 metrów, ale bramkarz na posterunku
  • 21'
    Żyro do Juniora w pole karne, ten wygrał główkę z obrońcą, ale uderzył obok bramki
  • 19'
    Dośrodkowanie i Broź wybił na kolejny korner
  • 19'
    Wodecki z narożnika boiska, ale tym razem obrońcy Legii opanowali sytuację i trwa konstruowanie kolejnego ataku
  • 18'
    Wawrzyniak do Saganowskiego, ale ten nie doszedł do piłki. Wcześniej Wawrzyniak popisał się ładną piłką do Ojamyy, ale Estończyk stracił piłkę
  • 18'
  • 16'
    Żyro do Sagana, ten mijał już obrońcę, ale się pośliznął
  • 16'
    Wawrzyniak do Ojamyy, ten pada w polu karnym, ale japoński arbiter nakazał grać dalej
  • 15'
    Żyro głęboko dośrodkował w pole karne, do piłki doszedł jeszcze Pinto, ale poradził sobie z tym strzałem Rybańsky
  • 14'
    Pawela dorzucał w pole karne, ale dobrze interweniował Cichocki
  • 14'
    Ojamaa wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 12'
    Pinto ładnie znalazł Saganowskiego w polu karnym, ten położył bramkarza i już miał tylko pustą bramkę przed sobą, ale sędzia uznał, że Sagan był na spalonym.
  • 11'
    Żyro dośrodkował w pole karne, uderzał Wawrzyniak, ale jego strzał zablokowany przez obrońców
  • 10'
    Żyro popędził lewą stron i wywalczył rzut rożny
  • 9'
    Żyro ładne podanie między nogami rywala, ale po chwili niedokładnie Wawrzyniak
  • 8'
    Ivica Vrdoljak minął dwóch zawodników, i został powalony przez trzeciego. Rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego.
  • 8'
    Po dośrodkowaniu uderzał Pinto, ale wysoko nad bramką
  • 6'
    Saganowski był w polu karny, ale umiejętnie wypchnęli go z szesnastki gracze Podbeskidzia, po chwili zbyt niskie dośrodkowanie Żyro
  • 4'
    Ojamaa świetnie do Saganowskiego, ale ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem
  • 3'
    Pierwsza akcja Brozia, ale pomagał sobie faulem prawy obrońca Legii
  • 2'
    Pierwszy rzut rożny dla Legii, Żyrko do Saganowskiego ale ten nad poprzeczką
  • 1'
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Piękna minuta ciszy i odśpiewany głośno hymn Polski
  • 0
    Piłkarze już na murawie, zaś z trybun poniosło się głośne "Mistrzem Polski jest Legia". Za chwilę początek spotkania
  • 0
    Przed meczem minutą ciszy zostanie uczczona pamięć poległych w Powstaniu Warszawskim
  • 0
    Legia rozpocznie mecz z Podbeskidziem w następującym składzie: Kuciak - Broź, Cichocki, Junior, Wawrzyniak - Jodłowiec, Vrdoljak - Ojamaa, Pinto, Żyro - Saganowski. Początek o godzinie 20:30