Piłkarze obu drużyn idą jeszcze podziękować sowim kibicom za wsparcie
  • 90+5'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!
  • 90+4'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 3:1 po bramkach Rzeźniczaka, Dwaliszwilego oraz samobójczym trafieniu Golli. Samobója dla Pogoni zdobył Jakub Wawrzyniak
  • 90+3'
    Rzeźniczak fauluje Bąka przed polem karnym
  • 90+3'
    Robak uderza prosto w mur - potem napastnik Pogoni starał się poprawić, ale nic z tego nie wyszło
  • 90+2'
    Mikita huknął z 30 metrów z wielką siłą, piłka odbiła się tylko od poprzeczki i niestety wyleciała poza boisko
  • 90'
    Furman zabiera piłkę Bąkowi i podaje do Mikity, ale tego ograł Hernani
  • 90'
    Robak na spalonym
  • 89'
    Brzyski faulowany przez Murayamę - Japończyk obejrzał żółtą kartkę
  • 89'
    Ojamaa starał się kiwać rywala, miał kolegów, do których mógł podać, ale zdecydował się na strzał i strasznie chybił
  • 88'
    Furman do Ojamaa'y, ale piłkę przecina Golla
  • 87'
    Brzyski uderza z pola karnego, ale niestety niecelnie. Wiele razy próbował już piłkarz Legii, ale nadal musi szukać szczęścia
  • 86'
    Bąk przez chwilę świetnie utrzymywał się przy piłce, ale wreszcie niecelnie podał i futbolówkę mają legioniści
  • 84'
    Jodłowiec przecina podanie do Robaka
  • 84'
    Brzyski uderza zza pola karnego, Janukiewicz odbija piłkę i nadal legioniści są w jej posiadaniu
  • 83'
    Murayama zagrywa w pole karne, ale piłka wylatguje poza boisko i od bramki zacznie Dusan Kuciak
  • 82'
    Ojamaa zbiegł ze skrzydła w środek, pobiegł kilka metrów i uderzył z 16 metrów - wprost w Janukiewicza
  • 80'
    Ława płasko dośrodkował piłkę w pole karne, ale zagranie wybił Jodłowiec
  • 78'
    W miejsce Dwaliszwilego wchodzi Patryk Mikita
  • 77'
    Bereszyński próbował minąć dwóch rywali, ale od bramki rozpocznie Janukiewicz
  • 76'
    Radović fauluje Bąka
  • 75'
    Robak idealnie uwolnił się spod opieki obrońcy i zagrał piłkę równolegle do linii bramkowej. Na szczęście nie było nikogo kto zamknąłby akcję napastnika Pogoni
  • 74'
    Silny strzał Brzyskiego odbił Janukiewicz
  • 73'
    Murayama uderzał zza pola karnego, ale wprost w Kuciaka
  • 72'
    Sędzia zaczął uspokajać zawodników po faulu Robaka na Rzeźniczaku, gdyż obaj panowie zaczęli prowadzić słowną utarczkę
  • 72'
    Akahoshi faulowany przez Vrdoljaka
  • 70'
    Bereszyński fauluje Murayamę, ale szczecinianie szybko tracą piłkę
  • 70'
    Rogalskiego zastępuje Paczuk
  • 69'
    Dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego wybite przez Ławe
  • 68'
    Furman faulowany, a kartką został napomniany Rogalski
  • 67'
    Jodłowiec do... Frączczaka, ale tego świetnie zatrzymał Furman
  • 66'
    Ivica Vrdoljak świetnie przechwycił podanie Murayamy
  • 65'
    Bąk do Myrayamy, a ten strzela wprost w bramkarza
  • 64'
    Bąk zastępuje na boisku Lisowskiego
  • 63'
    Piłkę w pole karne dośrodkował Jodłowiec, a głową uderzył Dwaliszwili, który najpierw trafił w słupek, a potem dobił swój strzał
  • 62'
    3:1! Wladimer Dwaliszwili
  • 60'
    Rzut rożny dla Legii
  • 60'
    Wawrzyniak uderza głową po dośrodkowaniu z rożnego, ale tuż obok bramki
  • 60'
    Kibice Pogoni zasypali teraz narożnik boiska serpentynami
  • 59'
    Ojamaa dośrokdował w pole karne do wbiegającego Radovicia, ale podanie było za mocne
  • 59'
    Radović trafia do siatki, ale gol nie zostaje uznany, gdyż na spalonym był Dwaliszwili
  • 58'
    Teraz czas na kibiców Legii, któzy zaprezentowali wiele małych flag oraz pirotechnikę
  • 56'
    Ojamaa źle podaje do Bereszyńskiego, którego staranował Pietruszka i od rzutu wolnego zaczną legioniści
  • 56'
    Ojamaa minął Pietruszkę, ale piłkę wykopał Hernani
  • 56'
    Korner dla Legii
  • 53'
    Dwaliszwili do Radovicia w pole karne, ale ten traci
  • 52'
    Ojamaa zastępuje kontuzjowanego Kucharczyka
  • 51'
    Brzyski wrzucił piłkę w ręce bramkarza, a Kucharczyk na murawę już nie wróci
  • 51'
    W miejsce Lewandowskiego wchodzi Pietruszka
  • 49'
    22 187 osób ogląda sobotnie spotkanie Legii z Pogonią
  • 48'
    Bereszyński z autu do Dwaliszwilego, a piłka tylko się od niego odbiła i wyleciała poza boisko
  • 48'
    Kucharczyk faulowany na prawej flance przez Hernaniego
  • 47'
    Brzyski dogrywa, ale centralnie w ręce bramkarza
  • 46'
    Ręką w środku pola zagrywa Golla
  • 45+18'
    Zespoły wróciły na boisko
  • 45+18'
    Zaczęła się druga część gry
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi do przerwy 2:1
  • 45+1'
    Piłka odbiła się od nóg któregoś piłkarza, ale Kuciak pewnie złapał futbolówkę
  • 45'
    Brzyski zszedł do środka i uderzył z dystansu, ale pewnie piłkę złapał Janukiewicz
  • 45'
    Sędzia dolicza dwie minuty
  • 45'
    Rzut wolny po faulu Bereszyńskiego na prawej flance
  • 44'
    Murayama uderza ze skraju pola karnego, ale obok słupka
  • 44'
    Dwaliszwili uderza z pola karnego, ale wprost w Janukiewicza
  • 43'
    Brzyski dośrodkował w pole karne, tam był Jakub Rzeźniczak, który głową skierował futbolówkę do siatki i prowadzimy 2:1
  • 42'
    Sędzia Jakubik zaczął konsultować się z sędzią technicznym, wyrzucił na trybuny Dariusza Wdowczyka, a Gruzin zobaczył tylko żółty kartonik - mamy szczęście, bo ariter spokojnie mógł pokazać czerwoną
  • 42'
    2:1!!! Jakub Rzeźniczak!
  • 41'
    Dwaliszwili faulowany, a po chwili Gruzin odpycha rywala...
  • 40'
    Legioniści za długo bawili się w obronie, aż Jodłowiec wykopał piłkę na siłę. Paradoksalnie piłka pozwoliła wyjść Dwaliszwilemu sam na sam z bramkarzem, ale Gruzin był za wolny i powstrzymali go defensorzy rywala
  • 38'
    Złe dośrodkowanie i rusza kontra Legii, Kucharczyk biegł jak szalony przez 40 metrów i dogonił piłkę, ale nie poradził sobie z Janukiewiczem, który wybiegł z bramki i wślizgiem atakował legionistę - skutecznie
  • 36'
    Dwaliszwili przyjął piłkę w środku pola, ale w towarzystwie dwóch obrońców wybiegł z nią na aut
  • 36'
    Brzyski fauluje Akahoshiego i Pogoń będzie miała rzut wolny ze skraju pola karnego
  • 35'
    A fani z Łazienkowskiej ponownie śpiewają "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 34'
    Akahoshi uderzył, piłka odbiłą się od muru i Japończyk powędrował do narożnika skąd wykona rzut rożny
  • 34'
    Vrdoljak wybija dośrodkowanie przed pole karne. Piłka trafia do ławy, który uderzył z 18 metrów i chybił minimalnie
  • 32'
    Hernrani świetnie przecina piłkę kierowaną do Dwaliszwilego
  • 32'
    Jodłowiec ukarany zółtą kartką za powalenie Robaka przed polem karnym
  • 31'
    "Legia gol, Legia gol" krzyczą kibice Legii
  • 30'
    Rzut wolny dla rywali będzie wykonywał Akahoshi
  • 30'
    Hernani doszedł do dobrego dośrodkowania, ale skiksował i uderzył obok bramki
  • 29'
    Kartką upomniany został Wawrzyniak
  • 27'
    Furman płasko do Brzyskiego, ten mocno uderza z pola karnego, ale w boczną siatkę
  • 26'
    Lisowski ukarany kartką za faul na Brzyskim
  • 26'
    Kuciak wypiąstkował dosrodkowanie Murayamy
  • 26'
    Golla fauluje Brzyskiego, do dośrodkowania szykujesię Furman
  • 25'
    Rzut wolny dla Legii
  • 25'
    Dośrodkowanie Brzyskiego głową uderzył Vrdoljak, ale pewnie interweniował Janukiewicz
  • 24'
    A kibice Pogoni prezentują także pokaz pirotechniczny
  • 24'
    Furman za Juniora
  • 23'
    Rogalski uderza z dystansu, ale obok bramki
  • 22'
    Dossa Junior opuścił boisko i już na nie nie wróci. Do wejścia szykuje sie Furman
  • 20'
    Tym razem na boisku leży Dossa Junior. Lekarze są już przy nim
  • 19'
    Pogoń zaprezentowała oprawę z herbem swojego klubu oraz foliami w barwach
  • 17'
    Lekarze opatrują Brzyskiego, który szybko wstał z boiska i gra dalej
  • 15'
    Wawrzyniak do Jodłowca, a ten tak rozegrał akcję, że po chwili przy piłce znalazł się Radović, ale stracił ją po pojedynku z Rogalskim
  • 15'
  • 14'
    1:1! Wojciech Golla (gol samobójczy)
  • 14'
    Dwaliszwili przepchnął rywala w polu karnym, przy piłce znalazł się Brzyski, który zgrał futbolówkę w środek, a tam Golla pechowo interweniował i skierował futbolówkę do własnej siatki
  • 12'
    Dowiadujemy się teraz, że strzał Lisowskiego zakwalifikowano jako gol samobójczy Jakuba Wawrzyniaka, od którego odbiła sie piłka
  • 12'
    Dwaliszwili uderzał, ale nad bramką
  • 11'
    Rzeźniczak szczupakiem przecina podanie Murayamy
  • 10'
    Pogoń nadal atakuje, tym razem ma rzut z autu na wysokości naszego pola karnego
  • 10'
    Jodłowiec z dystansu, ale został zablokowany
  • 8'
    Piłka kierowana w pole karne do Dwaliszwilego, ale obrońcy przecięli podanie
  • 7'
    Kucharczyk minął Lewandowskiego, ale w poli karnym powstrzymał go Hernani
  • 6'
    Akahoshi fauluje Rzeźniczaka
  • 4'
    Były legionista strzela bramkę po rykoszecie. Kuciak był bezradny
  • 3'
    Dośrodkowanie Murayamy zostało zablokowane przez obrońców
  • 3'
    0:1 Wojciech Lisowski
  • 1'
    Frączczak w pole karne do Akahoshiego, ale Vrdoljak wybija na róg
  • 0
  • 0
    20:25 - Kibice odśpiewali "Sen o Warszawie"
  • 0
    Piłkarze wychodzą na boisko, a kibice prezentują oprawę "Równajcie do najlepszych"
  • 0
    20:18 - Obie ekipy zbiegły już do szatni
  • 0
    20:07 - Juniorzy dostali medale za mistrzostwo Polski, które zdobyli pewien czas temu. Kapitanem zespołu był Bartłomiej Kalinkowski, a królem strzelców Jakub Arak
  • 0
    20:05 - Juniorzy starsi odebrali pamiątkowe medale im. Lucjana Brychczego, które wręczane były przez... Lucjana Brychczego, Ernesta Wasia i Jakuba Szumielewicza
  • 0
    20:01 - Oprawa będzie nosić hasło "Równajcie do najlepszych"
  • 0
    19:59 - "Portowcy" zagrają w takim zestawieniu: Janukiewicz - Lisowski, Hernani, Golla, Lewandowski - Frączczak, Ława, Rogalski, Myrayama - Akahoshi - Robak
  • 0
    19:58 - Na boisko wybiegają także gracze Pogoni. Legioniści witają ich nieśmiałymi brawami
  • 0
  • 0
    19:50 - Na murawie pojawili się piłkarze Legii
  • 0
    19:30 - Na boisko wybiegają bramkarze obu drużyn. Piłkarze Pogoni nie są wygwizdywani, widać, że między kibicami utrzymuje się szacunek
  • 0
    19:15 - Kibice obu drużyn szykują swoje oprawy. Na "Żylecie" rozłożone są już kartony. Na krzesełkach w sektorze gości pojawiają się niebieskie folie
  • 0
    19:05 - Na rekonesans boiska wyszli piłkarze Pogoni. Niedługo później dołączyli legioniści, którzy witali się przede wszystkim z Wojciechem Lisowskim - byłym piłkarzem naszego klubu
  • 0
    19:02 - Na ławce Legii zasiądą: Skaba, Broź, Astiz, Ojamaa, Kopczyński, Furman, Mikita
  • 0
    19:00 - Znamy już skład Legii: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Dossa Junior, Wawrzyniak - Kucharczyk, Vrdoljak, Radović, Jodłowiec, Brzyski - Dwaliszwili. Po kontuzjach na boisko wracają Kuciak i Radović.
  • 0
    18:55 - Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. O godzinie 20:30 Legia w ramach 17. kolejki Ekstraklasy zmierzy się z Pogonią Szczecin
Legia WarszawaPogoń Szczecin
14'

14' Wojciech Golla

25'

25' Takafumi Akahoshi

26'

26' Wojciech Lisowski

68'

68' Maksymilian Rogalski