Chaotycznie obrońcy Legii, sytuację wybiciem wyjaśnił Kucharczyk
    Pinto zatrzymuje Dudu, aut dla Śląska na wysokości pola karnego Legii
    Legioniści kontrolują przebieg gry, nie pozwalając rywalowi na zbyt wiele
  • 87'
    Ostatnia zmiana w Śląsku, Stevanovicia zastępuje Mateusz Cetnarski
  • 86'
    Niewiarygodne! Jodłowiec ruszył lewą stroną, zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale Kucharczyk nie zdołał wpakować piłki do pustej właściwie bramki!
  • 86'
    Zółtą kartką za bezpardonowy atak na Brozia ukarany Ostrowski
  • 84'
    Gra wznowiona rzutem sędziowskim
  • 83'
    Sędzia przerywa grę, na murawie leży jeden z piłkarzy Śląska. Średnio zrozumiała decyzja arbitra
  • 83'
    Interweniuje sztab medyczny gości
  • 81'
    Faulowany Broź, rzut wolny dla Legii
  • 80'
    A tymczasem w zespole Śląska gotowy do wejścia były gracz Legii, Krzysztof Ostrowski
  • 80'
    Mamy podwójną zmianę w Śląsku. Sylwestra Patejuka zmienia Tomasz Hołota, a Krzysztof Ostrowski zastępuje Sebino Plaku
  • 79'
    Żółtą kartką ukarany Żyro
  • 78'
    Raphael Augusto źle zagrał do Brozia i strata piłki
  • 77'
    Trzeba przyznać, że Legii należała się bramka. W przekroju całego meczu wygląda zdecydowanie lepiej
  • 76'
    Gol dla Legii!!!
  • 76'
    Po dośrodkowaniu Brzyskiego przedłużył głową Vrdoljak, a piłkę do siatki Śląska skierował Jakub Rzeźniczak!
  • 75'
    Dośrodkowanie Brozia blokuje Dudu, rzut rożny dla Legii
  • 73'
    Po dośrodkowaniu Żyry Kucharczyk uprzedzony przez Dudu
  • 72'
    Znów zamieszanie w polu karnym Śląska, jednak Kucharczyk nie trafia ostatecznie w bramkę!
  • 71'
    Zmiana w Legii! W warszawskim zespole debiutuje Raphael Augusto, który zmienia Patryka Mikitę
  • 70'
    Faul w środku pola, rzut wolny dla Śląska
  • 70'
    Z dośrodkowaniem mili radzi sobie Jodłowiec
  • 69'
    Bardzo dobre zawody rozgrywa dziś Radović, który wraz z Brzyskim należy do najlepszych na boisku
  • 68'
    Tym razem bezbłędny Kelemen, który pewnie łapie piłkę po wrzutce
  • 68'
    Radović do Mikity, który przegrywa pojedynek z Kelemenem!
  • 67'
    Bardzo dobry strzał Brzyskiego, z trudem broni Kelemen! Rzut rożny
  • 66'
    W zamieszaniu podbramkowym w ostatniej chwili piłkę z własnego pola karnego wybija Kucharczyk!
  • 66'
    W odpowiedzi strzał Brzyskiego, ale radzi sobie bez kłopotów Kelemen
  • 66'
    Kokoszka fauluje Kucharczyka, będzie doskonała okazja do strzału z rzutu wolnego!
  • 64'
    Mila wyłożył piłkę Dudu, ale ten uderzył daleko od bramki
  • 63'
    Po dośrodkowaniu Mili skutecznie piąstkuje Skaba
  • 63'
    Będzie rzut wolny dla Śląska po faulu na Patejuku. Może być groźnie...
  • 62'
    Bardzo dobrze Rzeźniczak uprzedził szarżującego Paixao, ale będzie korner dla wrocławian
  • 61'
    Wprowadzony w przerwie Kucharczyk uderza nad bramką
  • 60'
    Gorąco pod bramką Śląska! W sytuacji sam na sam znalazł się Jodłowiec, ale lepszy Kelemen. Rzut rożny dla Legii źle wykonany, ale legioniści utrzymują się na połowie rywala
  • 60'
    Na spalonym tym razem złapany Marco Paixao
  • 59'
    W drugiej połowie tempo meczu zdecydowanie spadło
  • 58'
    Na spalonym Sylwester Patejuk
  • 57'
    Zbyt długie podanie w kierunku Dudu i od bramki zacznie Skaba
  • 56'
    Dośrodkowanie Brzyskiego głową przedłużył Mikita, lecz żaden z zamykających akcję legionistów nie dał rady wepchnąć piłki do siatki
  • 55'
    Będzie rzut rożny dla Legii
  • 53'
    Na spalonym Mikita
  • 53'
    Wrzutkę Patejuka z prawej strony bez problemów łapie Skaba
  • 50'
    Na strzał z dystansu zdecydował się Rzeźniczak, ale bez problemu poradził sobie Kelemen
  • 49'
    Mikita faulował Pawelca, od rzutu wolnego Śląsk
  • 49'
    A spotkanie z trybun obserwuje niemal 16 000 osób
  • 48'
    Vrdoljak zagrał świetną piłkę do Mikity, lecz ten nie dał rady opanować futbolówki. Szkoda, lecz podanie wysokiej klasy!
  • 47'
    Rozpoczęła się druga połowa meczu! Strzelał już Radović, ale piłka po rykoszecie od Kokoszki trafiła wprost w ręce Kelemena
  • 45'
    Cóż za akcja Radovicia! Serb wpadł w pole karne, ograł trzech rywali i oddał świetny strzał, który o centymetry minął bramkę Śląska. Brawo Radko!
  • 45'
    Przerwa! Po pierwszych 45 minutach Legia remisuje ze Śląskiem 1:1
  • 44'
    Do piłki tradycyjnie podchodzi Mila, ale jego dośrodkowanie znów pewnie wyłapuje Skaba
  • 43'
    Tym razem zbyt mocne dośrodkowanie, żaden z zawodników nie był w stanie oddać strzału, choć piłka po odbiciu od głowy Rzeźniczaka wyleciała poza boisko
  • 43'
    Śląsk po aktywnym początku nieco przygasł, lecz po faulu na Plaku będzie miał rzut wolny
  • 42'
    Po dośrodkowaniu Brzyskiego uderzał Rzeźniczak, lecz skutecznie Kelemen. Tymczasem znów korner dla Legii
  • 41'
    Kolejny rzut rożny dla Legii
  • 39'
    Strzał Brzyskiego mija bramkę Śląska. Dobre uderzenie obrońcy Legii
  • 38'
    Ostro Rzeźniczak, ale trafił idealnie w piłkę wślizgiem. Na nic protesty gości
  • 37'
    W środku faulowany Paixao
  • 36'
    Znów piłkę traci Żyro. Słabe zawody lewoskrzydłowego Legii
  • 35'
    Nic z tego nie wyszło, skutecznie obrońcy Śląska
  • 34'
    Żyro niedokładnym podaniem wsadził Rzeźniczaka na piłkarskiego "konia". Obrońca Legii faulowany przez Patejuka, który otrzymał żółtą kartkę
  • 34'
    Wrzutka Radovicia zablokowana, korner dla Legii
  • 32'
    Mikita faulował Pawelca przy linii bocznej, od rzutu wolnego Śląsk
  • 31'
    A kibice Legii mają do Śląska jedno pytanie - gdzie Twoje berło i korona? :)
  • 30'
    Na spalonym jeden z zawodników Śląska
  • 29'
    Vrdoljak faulował Kaźmierczaka, z wolnego Mila
  • 28'
    Dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego zbyt głębokie, od bramki zacznie Kelemen
  • 27'
    Faulowany Radović, żółta kartka dla Adama Kokoszki
  • 26'
    Gra toczy się głównie w środku pola, obie drużyny nieco zwolniły
  • 24'
    Dośrodkowanie Brozia wybijają obrońcy
  • 23'
    Błąd Żyry, który nie zdołał przyjąć podania
  • 22'
    Mecz może się podobać, obie drużyny prezentują się bardzo dobrze, spotkanie toczy się w szybkim tempie
  • 21'
    Żółta kartka dla Ivicy Vrdoljaka za faul w środku pola
  • 21'
    Strzał z dystansu Paixao, lecz piłka minęła bramkę Skaby
  • 20'
    Pierwsze dośrodkowanie Brzyskiego trafiło do Mikity, który odegrał do Brzytwy, ten po raz kolejny dośrodkował, a strzałem głową akcję wykończył Tomasz Jodłowiec
  • 19'
    Dośrodkowanie Żyry na rzut rożny wybija Pawelec, do piłki podchodzi Brzyski
  • 19'
    1:1!
  • 18'
    Po raz kolejny nerwowo Kelemen. Słowak wybija piłkę poza boisko po zagraniu Plaku
  • 17'
    Wysokim pressingiem Pinto zmusił do błędu Kelemena, który wybił piłkę w aut
  • 16'
    Na spalonym Michał Żyro
  • 16'
    Wrzutkę Sochy pewnie łapie Skaba
  • 15'
    Żyro zatrzymany przez Sochę, aut dla Legii
  • 14'
    Wrzutkę z prawej strony spokojnie łapie Kelemen, uprzedzając wbiegającego Żyrę
  • 13'
    Kolejna groźna akcja Śląska! W polu karnym świetnie Sebino Plaku ograł Tomasza Jodłowca, jednak poradził sobie Skaba. Kolejna próba strzału niecelna
  • 13'
  • 12'
    Po krótko rozegranym kornerze piłka powędrowała w pole karne, gdzie wygarnął ją bramkarz Śląska
  • 12'
  • 11'
    Radović za plecy obrońców do Ojamaa, jednak dośrodkowanie Estończyka na rzut rożny wybił Pawelec
  • 10'
    Radović strzelał z piętnastu metrów, ale trafił w plecy obrońcy Śląska
  • 10'
    Brzyski wrzucił piłkę z lewej strony boiska, głową strzelał Radović, ale dobre uderzenie Serba wyłapał Kelemen
  • 9'
    Gorąco pod bramką Śląska! W chaosie poradzili sobie jednak obrońcy z Wrocławia do spółki z Marianem Kelemenem
  • 8'
    Radović faulowany przez Kaźmierczaka, będzie rzut wolny dla Legii
  • 7'
    Paixao jest bardzo aktywny w pierwszych minutach meczu, tym razem walczył z Jodłowcem, ale skuteczniejszy obrońca Legii
  • 7'
    Piłka odbita od Pinto opuszcza plac gry, od bramki zacznie Marian Kelemen
  • 6'
    Marco Paixao wygrał biegowy pojedynek z Łukaszem Broziem, przepchnął obrońcę Legii, po czym pokonał bezradnego Wojciecha Skabę
  • 5'
    0:1!
  • 4'
    Ojamaa faulował w środku pola, rzut wolny
  • 3'
    Vrdoljak odebrał piłkę Paixao, lecz nie potrafił rozpocząć skutecznie akcji ofensywnej
  • 3'
    Znów niedokładnie w ataku Legia, od autu Śląsk
  • 2'
    Atak pozycyjny rozpoczynają budować legioniści
  • 1'
    Niestety, nic z tego nie wyszło i od autu zacznie Śląsk
  • 0
    I zaczęli! Od razu akcja Żyry i mamy rzut rożny dla Legii
  • 0
    Kibice Legii zaprezentowali bardzo efektowną oprawę na wyjście piłkarzy
  • 0
    "Sen o Warszawie" odśpiewany, za chwilę startujemy!
  • 0
    Piłkarze obu zespołów zeszli już do szatni. Za kilka minut początek meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
  • 0
    W sobotę o 20:45 piłkarze Legii zmierzą się ze Śląskiem. Legioniści zaczną w następujących składach - Skaba - Broź, Rzeźniczak, Jodłowiec, Brzyski - Vrdoljak, Pinto - Ojamaa, Radović, Żyro - Mikita
Legia WarszawaŚląsk Wrocław
5'

5' Marco Paixao

27'

27' Adam Kokoszka

34'

34' Sylwester Patejuk