Dziękujemy za uwagę, dobranoc!
  • 90+3'
    Koniec meczu! Dobra gra, piękny wynik. Brawo!
  • 90+2'
    Ajj, Legia bliska 6. gola. Dośrodkowanie w pole karne sprytnie przepuścił Ojamaa, tam znalazł się Pinto, którego strzał - po odbiciu przez Miśkiewicza - trafił w poprzeczkę
  • 90+1'
    Stilić wypuścił Piotra Brożka, który strzelił prosto w Kuciaka, Bośniak starał się jeszcze dobijać głową, ale na linii strzału stanął Dossa Junior
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczył sędzia Bartosz Frankowski
  • 89'
    Dynamicznie na lewym skrzydle Ojamaa, który dośrodkowywał, ale niestety nikogo nie było w polu karnym
  • 87'
    Brzyski w pole karne z rzutu wolnego, strzał Saganowskiego zablokowany
  • 85'
    Jodłowiec z dystansu wysoko nad bramką
  • 84'
    Piotr Brożek za mocno do swojego brata, piłkę chciał uratować jeszcze Szewczyk, ale ta złośliwie opuściła boisko
  • 82'
    Wydawało się, że Brożek otrzyma idealną piłkę, ale zza jego pleców wyskoczył Brzyski i powstrzymał strzał napastnika Wisły
  • 80'
    Radović główką wypuścił Saganowskiego, który uprzedził wychodzącego z bramki Miśkiewicza i umieścił piłkę w siatce
  • 80'
    Brożek znalazł się na skraju pola karnego i oddał tzw. strzał rozpaczy. Piłkę złapał ktoś z "Żylety" ;-)
  • 79'
    5:0!!! Marek Saganowski!!!
  • 75'
    Radović ograł z łatwością Urygę, zagrał do Dudy, ten do z pierwszej piłki ponownie do Serba, który oddał strzał. Bez kłopotów jednak Miśkiewicz
  • 75'
    Trzecia zmiana w Legii. Świetnego Dudę zmienia Saganowski!
  • 74'
    Niecelne dośrodkowanie Radovicia do Pinto
  • 73'
    Ojamaa za Kucharczyka
  • 72'
    Uryga zastępuje Stjepanovicia
  • 70'
    Owacja na stojąco dla Żyry. W jego miejsce zapowiedziany Pinto
  • 70'
    Z 18. metra strzelał Stilić. Prosto w Kuciaka
  • 69'
    Kapitalnie piłkę odebrał Duda, na zamach ograł Czekaja i uderzył obok bramki Miśkiewicza
  • 67'
    Wisła pierwszy raz od dłuższego czasu wymienła więcej niż pięć podań na połowie Legii, ale ostatecznie straciła futbolówkę
  • 67'
    Do wejścia przygotowany Helio Pinto
  • 65'
    Dossa Junior wybił piłkę pod nogi Chrapka, ten oddał strzał z 20 metrów. Piłka o metr minęła bramkę Kuciaka
  • 63'
    Szewczyk zastępuje Sarkiego
  • 62'
    Wisła jest dziś niesamowicie bezradna. Kolejne bramki są otwartą sprawą
  • 60'
    Idealne dośrodkowanie z prawej strony, Dossa Junior pięknie złożył się do piłki i zdobył swoją pierwszą, jakże zasłużoną bramkę!
  • 60'
    Dossa ukarany żółtą kartką
  • 59'
    Piotr Brożek za Nalepę
  • 59'
    Gooooool! Pierwsze trafienie Dossy Juniora. Nareszcie!
  • 58'
    To, co dzieje się na boisku jest trudne do opisania. Sam na sam z Miśkiewiczem wyszło trzech legionistów. Sędzia liniowy długo nie podnosił chorągiewki, jednak ostatecznie przy kontakcie z piłką Radovicia zasygnalizował spalonego
  • 57'
    Znakomita sytuacja Dossy Juniora. Radović sprytnie przepuścił mu piłkę. Stoper Legii jednak był bardzo odchylony i posłał piłkę na trybuny
  • 57'
    Na stadionie ponad 26 tysięcy kibiców
  • 56'
    Kolejna "setka" Legii. Radović idealnie wyłożył futbolówkę Żyrze, ten technicznym strzałem próbował zaskoczyć Miśkiewicza. Bramkarz Wisły z kłopotami na rzut rożny
  • 55'
    Radović na jeden kontakt próbował z Kucharczykiem, piłkę jednak idealnie wystawił mu przypadkiem... Nalepa. Serb jednak nie zdołał oddać strzału
  • 54'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 51'
    Legia bardzo wysoko na połowie rywala
  • 51'
    Brzyski wrzucał w pole karne na głowę Jodłowca, który strzelił nad bramką
  • 50'
    Bardzo mocna centra i bliski dojścia do piłki tym razem Jodłowiec
  • 49'
    Strzał Vrdoljaka z 18 metrów z kłopotami broni Miśkiewicz
  • 49'
    Rzut rożny dla Legii z lewego narożnika
  • 49'
    Brzyski na długi słupek, mało brakowało a Rzeźniczak oddałby strzał
  • 49'
    Korner z drugiej strony
  • 48'
    Bereszyński płasko w pole karne, wydawało się, że piłka trafi do Dudy, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Nalepa
  • 48'
    Prosty błąd Czekaja, aut dla Legii
  • 47'
    Kucharczyk dostał podanie z prawego skrzydła i z obrońcą na plecach strzelił z 18 metrów. Dobra interwencja Miśkiewicza
  • 46'
    Brożek w polu karnym, ale natychmiast przy nim dwóch stoperów Legii
  • 45+17'
    Początek drugiej połowy. Obie ekipy bez zmian
  • 45+2'
    Przerwa! Świetna połówka w wykonaniu piłkarzy Legii
  • 45'
    Gooool! 3:0! Wrzutka z rzutu rożnego na głowę Tomasza Jodłowca, który pokonał Miśkiewicza
  • 44'
    Żyro znakomicie wypuścił Bereszyńskiego, ale osamotniony w polu karnym obrońca wywalczył tylko rzut rożny
  • 43'
    Kontra Wisły, Sarki do Brożka, ale doskonale asekurował to wszystko Rzeźniczak
  • 42'
    Radović schodził do środka, ale piłkę zabrał mu Burliga
  • 41'
    Guerrier pędził lewą stroną, ale dośrodkownie trafiło na dobrze dysponowanego Dossę
  • 39'
    Ładna wrzutka Brzyskiego w kierunku Dossy, ale piąstkuje Miśkiewicz
  • 38'
    Duda popisał się prostopadłym zagraniem do Radovicia, który jednak dochodząc do piłki faulował obrońcę Wisły
  • 37'
    Świetna indywidualna akcja Bereszyńskiego - jego dośrodkowanie po rykoszecie trafia w pole karne Wisły, tam Duda starał się strzelać przewrotką, ale nie trafił w piłkę. Futbolówka znalazła się pod nogami Kucharczyka, który z 5 metrów pokonał Miśkiewicza
  • 36'
    Gooooool! Kucharczyk!!!
  • 35'
    Trzech zawodników potrzebuje Wisła żeby zabrać piłkę Radoviciowi ;-)
  • 35'
    Kolejna wrzutka Sarkiego, kolejny raz wybija Junior
  • 34'
    Super zagranie Brzyskiego do Dudy, ten zagraniem głową chciał wypuścić Kucharczyka, ale zabrakło odrobiny precyzji
  • 33'
    Wrzutka, piłkę dostał Czekaj, ale jego strzał głową blokuje Jodłowiec
  • 33'
    Bramka dla Wisły, ale Guerrier był na spalonym
  • 32'
    Zmieszanie w warszawskim narożniku i rzut rożny dla Wisły
  • 30'
    Wrzutka w pole karne Wisły, piłka niespodziewanie minęła trzech zawodników, ale Żyro nie zorientował się i od bramki zacznie Miśkiewicz
  • 28'
    Radović naciskał na Czekaja i wywalczył tym samym aut
  • 27'
    Wisła przez chwilę grała bez Sarkiego, ale już w komplecie
  • 27'
    Vrdoljak ominął dwóch zawodników jak tyczki, niestety zatrzymał się na trzecim
  • 26'
    Na spalonym "Rado"
  • 25'
    Radović znakomicie obrócił się i zagrał do Brzyskiego, ten zbyt głęboko dośrodkowywał w kierunku Żyry
  • 24'
    Na boisku leży jeden z zawodników gości
  • 22'
    Radović pędził lewym skrzydłem, urwał się Nalepie, który faulował go tuż przed linią pola karnego. Rzut wolny
  • 22'
    Ajj, bardzo złe wykonanie stałego fragmentu przez Radovicia
  • 21'
    Vrdoljak znakomcie zagrał do Żyry za plecy obrońców. Skrzydłowy był sam na sam z bramkarzem i wydawało się, że za długo zwlekał ze strzałem, jednak gdy obrońcy go dogonili, on zszedł lekko w lewą stronę i pokonał bezradnego Miśkiewicza
  • 20'
    Chrapek świetnie zagrał do Guerriera, ten na pełnej szybkości minął Bereszyńskiego i wycofał do Stilicia. Bośniak trafił w poprzeczkę
  • 20'
    Goool dla Legii!!!
  • 17'
    Rzut wolny dla Wisły z 35 metrów
  • 17'
    Strzelał Dudka, piłka odbiła się od muru. Rzut rożny
  • 16'
    Duda podcięty w środku pola, Wisła ruszyła z kontrą, ale - na szczęście - Rzeźniczak przerwał akcję Brożka
  • 16'
    Sędzia pozwala dziś na ostrą grę
  • 14'
    Vrdoljak kapitalnie do Żyry, ten wypatrzył Radovicia w polu karnym, jednak Nalepa oddalił niebezpieczeństwo
  • 13'
    Duda ładnie chciał wypuścić Żyrę, ale posłał piłkę trochę za mocno
  • 12'
    Legia od autu na wysokości własnego pola karnego
  • 11'
    Dobry mecz przy Łazienkowskiej
  • 10'
    Radović trzeci raz wyprzedza obrońców Wisły, płasko wycofał piłkę w pole karne w kierunku Dudy. Niecelnie
  • 9'
    Kolejny korner
  • 9'
    Mogła być groźna kontra Wisły, ale Kucharczyk wyprzedził Stilica
  • 8'
    Żyro przytomnie urwał się obronie Wisły, strzelał z ostrego kąta. Rzut rożny
  • 8'
    Dobra wrzutka, na piłkę nabiegał Jodłowiec, ale w ostatniej chwili główkował Czekaj
  • 7'
    Ajjjj! Powinno być 1:0 dla Legii. Świetne podanie Brzyskiego do Radovicia, ten urwał się obrońcom i miał duuuuużo czasu i miejsca do oddania strzału. Piłka przeleciała jednak metr obok bramki Miśkiewicza
  • 6'
    Bardzo ładna akcja Wisły - Sarki z Burligą na jeden kontakt, ten pierwszy dośrodkował w kierunku Brożka. Napastnik Wisły jednak nie zdołał oddać strzału
  • 5'
    Teraz Jodłowiec fauluje w środku Stjepanvicia
  • 4'
    Kucharczyk przegrywa pojedynek z Czekajem. Od bramki Miśkiewicz
  • 3'
    Dośrodkowanie Sarkiego przerywa Dossa Junior, chwilę później piłkę odbiera Vrdoljak i Legia rusza z kontrą. Niestety podanie naszego kapitana do Żyry niecelne
  • 2'
    Radović ładnie urwał się piłkarzom Wisły, został powalony, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 2'
    Od autu Burliga, do Sarkiego, ten "wyjechał" z piłką poza linie końcową
  • 1'
  • 1'
    Piłkarze Wisły przy piłce na własnej połowie
  • 0
    20:25 Trybuny prawie wypełnione - śpiewamy "Sen o Warszawie"
  • 0
    Piłkarze obu ekip już na boisku
  • 0
    Piłkarze Legii rozpoczną ten mecz w składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Junior, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Duda, Jodłowiec, Kucharczyk - Radović
  • 0
    20:00 Trwają rozgrzewki obu ekip. Na "Żylecie" przygotowania do efektownej oprawy