Zawodnicy Wojskowych dziękują teraz kibicom zgromadzonym przy Łazienkowskiej
    Wyprzedzamy Wisłę w tabeli
  • 90+7'
    My już dziękujemy i zapraszamy na materiały pomeczowe
  • 90+5'
    A gola zdobywa jeszcze synek Michała Żewłakowa :D Jakby tego było mało okiwał jeszcze tatę i zalicza kolejne trafienie :)
  • 90+4'
    KONIEC! Wielka radość panuje na stadionie Legii :)
  • 90+3'
    Pewnie główkuje Żewłakow i piekny rajd Manu, który zagrał do Kucahrczyka, a ten popisał się niezłym strzałem. I jeszcze jeden rożny
  • 90+3'
    Ljuboja wgrywa prosto w ręce Pareiki
  • 90+2'
    Mocny strzał Vrdoljaka, prawie znalazł się w siatce
  • 90+2'
    Gol fauluje na własnej połowie Diaza
  • 90+1'
    "Ole, ole, ole, ola i tylko Legia, Legia Warszawa" niesie się po całym obiekcie!
  • 90+1'
    Wolny dla Legii, a boisko opuszcza Miro Radović. Za niego pojawia się Manu
  • 90'
    Na linii zatrzymał piłkę Dusan Kuciak i pewnie zachował dzięki temu czyste konto
  • 90'
    Doliczone trzy minuty
  • 90'
    Płaska wrzutka Wawrzyniaka i jeszcze mamy rożny
  • 89'
    "Wolak" błyskawicznie mógł wpisać się na listę strzelców. Dostał wspaniałe podanie, przed sobą miał jedynie Pareikę, ale uderzył obok bramki...
  • 89'
    Osman Chavez blisko straty przed polem karnym
  • 88'
    Kucharczyk przejmuje piłkę w środku pola i natychmiast jest faulowany
  • 88'
    Bohater dzisiejszego meczu, Maciej Rybus opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Rafał Wolski
  • 87'
    Komorowski dobrze poradził sobie z tyłu mimo, że miał na plecach dwóch rywali
  • 86'
    Jirsak miękko w szesnastkę, ale wybija Żewłakow. Chwilę później strzał Diaza, łapie Kuciak
  • 85'
    Biton zgrywał piłkę głową w środek pola karnego, ale nie było tam żadnego z jego kolegów
  • 84'
    Ładnie Ljuboja rozciągnął grę. Niecelne podanie Jędrzejczyka
  • 83'
    Od autu zaczyna Jędza
  • 83'
    Radović do Ljuboji, a ten traci futbolówkę
  • 82'
    Wgrywa Rybus, łapie Pareiko
  • 82'
    Dostał piłkę na lewej stronie Kirm, ale na aut wybija futbolówkę Żewłakow
  • 82'
    Michał Kucharczyk zastąpi Michała Żyro na placu gry
  • 80'
    Mocne uderzenie Bitona mija bramkę Kuciaka
  • 80'
    Jędrzejczyk " z mocą " wybija piłkę na aut
  • 80'
    Za Nuneza na boisku pojawia się Junior Diaz
  • 78'
    Ljuboja dobrze zagrał do wbiegającego Radovicia, a ten za bardzo przekombinował w polu karnym i piłkę wybił Chavez
  • 77'
    Żyro - Rybus - Żyro - Vrdoljak, i tak piłka krąży jak po sznureczku
  • 76'
    Dobra próba podania do Ljuboji, szybszy był jednak Jaliens
  • 75'
    Jędrzejczyk ostro wszedł w Kirma, ale trafił w piłkę
  • 75'
    Znowu faulowany Rybus. Tym razem powstrzymał go Tomas Jirsak, który przy okazji został ukarany żółta kartką
  • 74'
    Vrdoljak wślizgiem powstrzymał Jovanovicia
  • 74'
    Co za wślizg Komorowskiego w polu karnym! Świetnie poradził sobie z Nunezem
  • 73'
    Na spalonym Radović, a już zdołał minąć Pareikę...
  • 72'
    Rybus minął Wilka, a ten bezpardonowo powalił "Rybkę" na ziemię. Oczywiście żółta kartka dla Wiślaka
  • 72'
    Spokojnie rozgrywają teraz piłkę legioniści pod polem karnym Wisły
  • 71'
    Komorowski wolniejszy od Jovanovicia
  • 70'
    Na strzał błyskawicznie zdecydował się Nunez, ale został zablokowany przez "Prezydenta"
  • 69'
    2:0! Janusz Gol!
  • 69'
    Prostopadłą piłkę od Rybusa dostał Gol, który płaskim strzałem pokonał golkipera Wisły
  • 68'
    Kirm kiwnął Jędrzejczyka, ale jego wrzutę wybija "Żewłak"
  • 67'
    Rybus dostał piłkę na lewej stronie i mocno uderzył pod poprzeczką, ale strzał zdołał podbić Pareiko
  • 67'
    Róg nie przyniósł niestety żadnych korzyści
  • 66'
    Ładnie zagrał głową Ljuboja do Rybusa, ale szybszy Paljić
  • 65'
    Kirm nabija Michała Żyro i goście mają rzut rożny
  • 65'
    Mały bilard w polu karnym i... łapie Kuciak
  • 64'
    Strata legionistów. Zbyt głęboką wrzutkę Jovanovicia łapie Kuciak
  • 63'
    Traci piłkę Ljuboja, szybko odzyskuje Gol
  • 63'
    Dośrodkowanie Żyro zastopował Jaliens
  • 62'
    Biton nie opanował piłki i od bramki rozpoczął Kuciak
  • 61'
    Radović wybija piłkę z pod nóg Jovanovicia
  • 60'
    Vrdoljak wyprzedził Ilieva i rozpoczął kontrę
  • 60'
    Piłkę od "Ivo" dostał Żyro, który został powalony na ziemię przez Paljicia. Wiślak obejrzał żółtą kartkę
  • 60'
    Rybus upomniany za popchnięcie Wilka
  • 59'
    Świetnie Ljuboja pokazuje się przy autach. Tego muszą się od niego uczyć polscy zawodnicy
  • 58'
    Znowu wrzucał Rybus i blisko oddania strzału był "Jędza"
  • 57'
    Nunez otrzymał podanie w środku i zdecydował się mocno huknąć na bramkę Kuciaka. Pewnie łapie słowacki golkiper!
  • 57'
    I mamy róg dla Wojskowych
  • 55'
    Bardzo głośno kibice zagrzewają legionistów do walki
  • 55'
    Iliev wybiegł z piłką na aut
  • 54'
    Nunez wykosił Vrdoljaka i został upomniany kartką przez Pawła Gila
  • 54'
    Rybus dorzucił w pole karne. Piłka spadła pod nogi Żyro, ale ten posłał futbolówkę ponad poprzeczką
  • 53'
    Zacięte boje toczy Ljubo z Chavezem. Ponownie lepszy wiślak
  • 52'
    Vrdoljak wypycha Plajicia z naszej połowy. Strata Niemca
  • 52'
    Zepsuł teraz dobrze zapowiadającą się akcję, Maciek Rybus
  • 51'
    Strzał główką Chaveza zostaje zablokowany, z powietrza uderza jeszcze Iliev, ale robi to źle
  • 51'
    Wawrzyniak górą do Radovicia, który traci
  • 51'
    "Żółtko" dla Ljuboji za symulowanie w polu karnym
  • 50'
    Wilk uderzył jakby od niechcenia, piłka poszybowała jeszcze w górę i prawie przelobowała Kuciaka, który był jednak na posterunku
  • 49'
    Ljuboja chciał przy boku minąć Chaveza, ale obrońca Wisły był dobrze ustawiony
  • 49'
    Ręką pomógł sobie Iliev pod polem karnym Legii
  • 48'
    Dynamicznie poszedł prawą stroną Jovanović i wywalczył róg
  • 48'
    Groźne uderzenie Kirma wybija przed siebie Kuciak. Na aut Żewłakow
  • 47'
    Żewłakow znowu szybszy od Bitona. Obrońca Legii zdołał rozpocząć nawet kontrę
  • 46'
    Na początek rożny dla Wisły. Przy piłce Kirm
  • 46'
    Ljuboja z Żewłakowem wybijają futbolówkę na róg
  • 46'
    Słabe uderzenie głową Jirsaka
  • 45+17'
  • 45+16'
    W Legii bez zmian. W Wiśle za Radosława Sobolewskiego, pojawia się Tomas Jirsak
  • 45+16'
    25 165 osób pojawiło się dzisiaj na stadionie.Tylu jeszcze nas nie było na Łazienkowskiej!
  • 45+15'
    Obie ekipy już z powrotem na murawie
  • 45+14'
    A przerwa powoli dobiega końca o czym świadczą znikające z boiska reklamy
  • 45+9'
    Oświadczyny zostały przyjęte :)
  • 45+7'
    A tymczasem na środku boiska, Kornel oświadcza się Małgorzacie :D
  • 45+2'
    W przerwie przyszedł czas na dwa konkursy
  • 45+1'
    Wyrwał się z objęć obrońców David Biton. Jego strzał głową pewnie złapał jednak Dusan Kuciak
  • 45+1'
    Ljubo wywalczył rzyt rożny. Chyba ostatni w tej części gry
  • 45+1'
    Wojskowi krótko go rozegrali, a sędzia chwilę później kończy pierwszą połowę
  • 45'
    Vrdoljak za mocno do Gola
  • 45'
    W pierwszej połowie pogramy jeszcze minutę
  • 44'
    Wisła nie może przebić się z atakami przez legijną defensywę, Kolejne złe dogranie Paljicia
  • 44'
    Żyro nie dał się ograć Jovanoviciovi i piłka wychodzi na róg
  • 44'
    Słaba wrzutka Ilieva
  • 43'
    Piłkę wyłuskał Zyro, który błyskawicznie zagrywa do Gola. Pomocnik Wojskowych zreflektował się i odegrał do Rybusa, który strzelił prawą nogą prosto w Pareikę
  • 42'
    Paljić uprzedza teraz Ljuboję przed polem karnym
  • 41'
    Gol na dużym spokoju powstrzymuje Nuneza i odgrywa do "Komora"
  • 40'
    Ładna próba Rybusa, który ruszył środkiem i uderzył obok bramki Pareiki
  • 39'
    Na pograniczu straty Jędrzejczyk, ale dobrze zaasekurował go Komorowski
  • 39'
    Radović naciskał Chaveza, którego ostatecznie fauluje
  • 38'
    Żyro minął najpierw Wilka, a potem Jovanovicia, ale nie miał do kogo zagrać
  • 37'
    Całkowicie z gry wyłączony jest jak na razie Biton.
  • 36'
    Za bardzo rozpędził się Żyro, który traci piłkę
  • 36'
    Mocną piłkę do Ljuboji zaadresował Gol. "Ljubo" przerzucił do Radovicia, który zszedł do środka i strzelił obok lewego słupka
  • 35'
    Jeszcze wcześniej świetnie zachował się Żewłakow, który zdjął piłkę z nogi Bitona
  • 34'
    Szkoda, że Ljuboja źle zagrał do Żyro. Byłoby groźnie...
  • 34'
    Jędrzejczyk czyściutko powstrzymał w polu karnym Andraża Kirma
  • 33'
    Gol przełożył Chaveza i podał do Gola. Chwilę później przy piłce był już Radović, ale Serb nie był w stanie dokładnie wrzucić w pole karne
  • 31'
    Przy piłce cały czas jednak goście
  • 31'
    Radović zastopował trochę akcję podając do Wawrzyniaka, Od tyłu, Wojskowi zaczynają atak pozycyjny
  • 30'
    O każdy skrawek boiska walczą dziś ambitnie legioniści
  • 29'
    Gol dostał piłkę na lewej stronie, ale jego dośrodkowanie zbyt głębokie.
  • 29'
    Kapitan Legii ukarany żółtym kartonikiem za faul w środku pola
  • 28'
    Rybus dostał fajną piłkę ze środka, wyprzedził obrońców gości i mocno uderzył, ale ponad bramką
  • 27'
    Vrdoljak przepchnięty przez Sobolewskiego
  • 27'
    Żewłakow wspólnie z Jędrzejczykiem poradził sobie z Kirmem na prawej stronie
  • 26'
    Radović bajecznie zagrał piętką do Macieja Rybusa, który wpadł w pole karne i zagrał do Ljuboji. Ten położył Pareikę i skierował piłkę do siatki!
  • 26'
    Starają się piłkarze Wisły zaatakować odważniej
  • 24'
    Vrdoljak zdecydował się na strzał po ziemi. Futbolówkę łapie Pareiko
  • 24'
    1:0 Danijel Ljuboja!!!
  • 23'
    Trochę opadł poziom meczu. Walka toczy się głównie w środku pola
  • 22'
    Rzut wolny nie przynosi nam korzyści. Od bramki rozpocznie Sergei Pareiko
  • 21'
    I Ljuboja na spalonym Ciężko ocenić tę decyzję pana Gila
  • 21'
    Mała przepychanka Gola z Jovanovieciem. Nasza piłka
  • 20'
    Od obrony próbują stworzyć akcję piłakrze Wisły
  • 19'
    Ljuboja walczył o piłkę z Chavezem, ale obrońca z Hondurasu przepchnął Serba
  • 18'
    Żyro wybija piłkę i zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 17'
    Kuciak uprzedza teraz Kirma, który i tak był na spalonym
  • 16'
    Wzięty w kleszcze Radović, a sędzia nakazuje grać dalej...
  • 16'
    Wisła strzela gola, ale asystent Borkowski słusznie sygnalizuje pozycję spaloną Nuneza
  • 15'
    Żółta kartka dla Michała Żyro za faul na Wilku
  • 14'
    Kolejne dobre dośrodkowanie Rybusa. Dobrze idzie mu dzisiaj bicie stałych fragmentów gry.
  • 14'
    Ręka Nuneza i znowu Rybka przy piłce na 30 metrze
  • 14'
    Prosta strata Gola, który chwilę później naprawia swój błąd
  • 13'
    Rzut rożny wywalczył w pojedynku z Jaliensem, Miro Radović
  • 13'
    Piłkę przedłużył Wawrzyniak, ale defensorzy Białej Gwiazdy wybijają na kolejny róg
  • 12'
    Złe podanie Ivicy Vrdoljaka mogło się źle skończyć, ale na spalonym był Kirm
  • 11'
    Prawie pół boiska przebiegł Paljić, ale jego wrzutka zostaje zablokowania.
  • 11'
    Rzut rożny dla gości. Po chwili kolejny...
  • 11'
    Radović wyekspediował piłkę na aut
  • 10'
    W odpowiedzi słaby strzał Cezarego Wilka
  • 9'
    Rybus świetnie uderzył zrzutu wolnego, futbolówka minimalnie mija bramkę Pareiki
  • 8'
    Iliev minął Vrdoljaka z prawej strony, wgrał do środka, gdzie pewnie złapał piłkę Kuciak
  • 7'
    Ljuboja uderza w mur, piłka trafia do Gola, a ten wgrywa futbolówkę w pole karne. Niecelnie uderza Żyro
  • 6'
    Ljubo sprytnie odegrał do Rado, a ten był faulowany na 25 metrze przez Chaveza.
  • 4'
    Nunez zainicjował akcję z prawej strony. Wiślacy wymienili kilka podań i piłka znalazła się pod nogami Jovanovicia, który słabo dośrodkował
  • 3'
    Iliev nieprzepisowo powstrzymywał Wawrzyniaka.
  • 2'
    Na spalonym z prawej strony Ljuboja
  • 2'
    Żyro na lewym skrzydle, zagrał do Gola, który był w polu karnym. Pomocnik Legii przestrzelił będąc na 13 metrze
  • 1'