59'
89'
91'
  • 90+3'
    Ależ sytuacja! E. Visniakovs był bardzo bliski przelobowania Skaby z około 25-30 metrów. Bramkarz Legii wpadł do bramki, ale przytomnie odbił piłkę przed linię i po chwili ją złapał!
  • 90+3'
    Sędzia zakończył spotkanie. Dużo szczęścia pod koniec spotkania.
  • 90+1'
    Bartkowski przerwał kontrę Legii. Zółta kartka
  • 90'
    Sędzia doliczył trzy minuty
  • 90'
    Kopczyński próbował prostpadłego podania do Dwaliszwiliego. Niedokładnie.
  • 89'
    Zółta kartka dla Furmana, który przerwał kontrę. Szasna na wrzutkę dla Widzewa z rzutu wolnego
  • 89'
    Zbyt głębokie dośrodkowanie, od bramki Skaba
  • 87'
    Na skrzydle akcja dwójki Kucharczyk-Bereszyński, zakończona kiepskim dośrodkowaniem tego pierwszego
  • 85'
    Utykający Pinto opuszcza boisko, a w jego miejsce Kopczyński
  • 84'
    E. Visniakvos groźnie strzelał, ale kapitalną interwencją popisał się Skaba. Nie będzie ona jednak wliczana do pomeczowych not, bo Litwin był na spalonym
  • 83'
    Podwójna zmiana: Wawrzyniak za Koseckiego w Legii, Alex za Batrovicia
  • 82'
    Kucharczyk przepychał się ze Stępińskim, nie miał specjalnie jak wymierzyć dośrodkowania, więc zdecydowwał się na bombe w kierunku Mielcarza. Bramkarz Widzewa na raty obronił
  • 81'
    Bartović ładnie wrzucał ze stojącej piłki, na szczęscie Skaba przytomnie interweniuje na 8. metrze
  • 80'
    Dwaliszwili obrócił się z obrońcą na plecach, oddał strzał, który został zablokowany
  • 78'
    Ojamaa strzelał ze skraju pola karnego, ale futbolówka znacznie minęła bramkę Mielcerza
  • 77'
    Ojamaa dostał piłkę w polu karnym i w przedziwny sposób przedarł się przez dwóch obrońców Widzewa, ale nie zdołał oddać strzału - De Amo oddalił zagrożenie
  • 75'
    Kucharczyk dośrodkował do Dwaliszwilego na 5. metr i Gruzin trafił w Mielcarza
  • 74'
    Rzut rożny dla Widzewa. Lafrance zgrywał do Okachiego, który z półobrotu po koźle trafił w słupek.
  • 72'
    Melunović za Nowaka
  • 71'
    Kucharczyk mógł stworzyć przewagę w ofensywie, ale źle przyjął piłkę. Wywalczył tylko faul
  • 71'
    Strzał z rzutu wolnego trafił w twarz Okachiego. Zawodnik nie podnosi się z boiska
  • 70'
    Pinto albo próbówał przelobować Mielcarza, albo chciał komuś ją zagrać - tak czy inaczej bramkarz Widzewa ją złapał
  • 68'
    Wolny dla Widzewa po faulu na Okachim, ale zbyt głębokie dośrodkowanie i piłka w rękach Skaby
  • 68'
    Rzut rożny dla Legii. W narożniku Brzyski
  • 60'
    Jeden z Widzewiaków strzelał z 20. metra, Skaba ustawiony był dość wysoko, ale ostatecznie wybił piłkę na rzut rożny
  • 59'
    Dośrodkowanie w pole karne, w zamieszaniu najsprytniejszy okazał się Jodłowiec
  • 58'
    Kosecki w polu karnym zagrywał do Ojamaa'y jednak w cała sytuację wmieszał się De Amo. Korner
  • 58'
    Bramka dla Legii! Tomasz Jodłowiec
  • 57'
  • 56'
    Ładne zagranie w pole karne do Dwaliszwiliego. Gruzin bardzo powoli zabierał się do tego zagrania i piłkę złapał Mielcarz
  • 55'
    Dwójkowa akcja Ojamaa'y i Pinto. Strata tego drugiego
  • 54'
    Ojamaa próbówał przedrzeć się między dwoma widzewiakami, ale padł na skraju pola karnego. Bez faulu
  • 52'
    Rzut wolny dla Legii - Brzyski sprytnie podał do Koseckiego, który oddał niecelny strzał z 16 metrów
  • 51'
    Furman z rzutu wolnego, z trudem broni Mielcarz
  • 50'
    Ojamaa faulowany na 20. metrze. Rzut wolny dla Legii
  • 48'
    E. Visniakovs strzelił z dystansu wysoko nad bramką Skaby
  • 47'
    A. Visniakvos wpadł w pole karne, chciał wycofać do nabiegającego partnera z zespołu, ale dobrze wszytsko odczytał Furman
  • 46'
    Mocny początek Widzewa, strzelał Visniakvos, z trudem obronił strzał Skaba
  • 45+18'
    Początek drugiej połowy
  • 45+18'
    Ojamaa za Dossę Juniora
  • 45+13'
    Na boisku pojawi się Henrik Ojamaa, który właśnie intensywnie się rozgrzewa
  • 45+2'
    Mecz Legii z Widzewem nie jest jak na razie porywającym widowiskiem. Sędzia właśnie zakończył 1. połowę. Bez bramek
  • 44'
    Teraz dla odmiany bardzo dobre dośrodkowanie E. Visniakovsa wybite przez Juniora
  • 44'
    Brzyski chciał wypuścić Koseckiego, ale zrobił to mało precyzyjnie
  • 44'
    Brzyski świetnie do Dwaliszwiliego, nasz napastnik na spalonym
  • 42'
    Rzut rożny dla Legii
  • 42'
    Furman z woleja z 18. metra. Piłka wylądowała na trybunach (powyżej siatki ocharniającej)
  • 41'
    Tym razem Widzew dostosował się do poziomu wrzutek Legii. Autorem Visniakvos.
  • 40'
    Batrović leżał na boisku, ale już wstał. Opatrywany równocześnie był Dossa Junior, który wrócił do gry z bandażem na udzie
  • 38'
    Brzyski przytomnie wyrzucił piłkę z autu w kieurnku Pinto, ten mocno uderzył z ostrego kąta, Mielcarz odbił piłkę niedaleko obok nadbiegającego Kucharczyka.
  • 37'
    Dużo szczęścia Legii. Dośrodkowanie do nabiegającego Eduardsa Visniakovsa, który szczupakiem strzelił obok okienka. Wciąż 0:0
  • 35'
    Brzyski zawinął piłkę do środka i świetnie strzelił na bramkę. Piłka minimalnie minęła bramkę Widzewa
  • 33'
    Legioniści bardzo statycznie rozrywają piłkę, trudno się dziwić, że nic z tego nie wynika
  • 33'
    Ostra walka Dwaliszwiliego z De Amo w narożniku pola karnego. Górą piłkarz w czerwonej koszulce
  • 32'
    Dossa na razie poza boiskiem, gra wznowiona
  • 32'
    Dossa Junior już na boisku
  • 31'
    Półgórna piłka na uwolnienie do Eduardsa Visniakvosa, Junior wybił jednak futbolówkę i zarazem ucierpiał
  • 31'
    Dossa Junior opatrywany przez sztab medyczny
  • 30'
    Brzyski do Dwaliszwiliego, ten źle przyjął piłkę, którą próbował jeszcze odzyskać, ale ostatecznie Widzew oddalił zagrożenie
  • 29'
    Kontra Kucharczyka, który zagrał do Bereszyńskiego, ten dośrodkował - mówiąc delikatnie - bardzo źle. Po chwili Kucharczyk jeszcze szarżował w polu karnym, ale piłka ostatecznie padła łupem Mielcarza
  • 28'
    Dośrodkowanie Rybickiego w nasze pole karne piąstkuje Skaba
  • 27'
    Faul Furmana w środku pola.
  • 26'
    Seria dośrodkowań wpadających w ręce Mielcarza. Tym razem Kucharczyk
  • 25'
    Visniakvos w pole karne Legii, Rzeźniczak wybił piłkę pod nogi Batrovicia, jednak zawodnika Widzewa nie miał miejsca na oddanie strzału
  • 24'
    Bereszyński wrzucił "świecę" w pole karne. Pewnie Mielcarz.
  • 23'
    Kolejne kiepskie zagranie legionistów - Kucharczyk za mocno wypuścił Bereszyńskiego
  • 22'
    Wrzutka Furmana wylądowała na aucie... po drugiej stronie boiska
  • 21'
    Pierwszy rajd Koscekiego, który minął Visniakovsa, ale ostatecznie mamy rzut rożny
  • 20'
    Miękka wrzutka Brzyskiego do Jodłowca, nasz zawodnik dał jednak odebrać sobie piłkę
  • 19'
    Ładna akcja Legii zainicjowana przez Pinto, ale Dwaliszwili fatalnie przyjął piłkę i dał sobie ją odebrać
  • 19'
    Po chwili Jodłowiec czysto powstrzymany w polu karnym przez Nowaka
  • 18'
    Dwie groźne sytucje dla Widzewa - najpierw strzał Nowaka z kłoptami obronił Skaba, chwilę później Okachi z 18. metra nad bramką Legii
  • 17'
    Strata Jodłowca, którą naprawił po chwili Bereszyński
  • 15'
    Ostre wejście Rzeźniczaka, pierwsza żółta kartka w tym meczu
  • 14'
    Dobra wrzutka w nasze pole karne świetnie wybita przez Juniora
  • 13'
    Pinto w pole karne, piłka odbiła się od któregoś z obrońców i poleciała w kierunku Bereszyńskiego, który oddał bardzo niecelny strzał
  • 12'
    Aleksejs Visniakovs wpadł w pole karne, wdał się w kontakt z Juniorem i padł na murawę. Sędzia nie przerwał gry
  • 11'
    Pinto chciał wypuścić Dwaliszwiliego i kolejny raz został powalony na ziemię
  • 11'
    Mało składnej gry na stadionie Widzewa
  • 10'
    Furman w pole karne, Mielcarz z kłopotami, ale ostatecznie złapał piłkę
  • 9'
    Ładna wrzutka w pole karne Legii, na nasze szczęście Nowak źle trafił w piłkę
  • 8'
    Ładnie Furman zabrał piłkę, podał do Brzyskiego, niestety "Bereś" stracił futbolówkę
  • 7'
    Dośrodkowanie Bereszyńskiego zablokowane. Drugi rzut rożny dla Legii
  • 6'
    Faul na Jodłowcu w środku boiska
  • 4'
    Kucharczyk przejął piłkę i popędził w kierunku bramki. Niestety, nie dostrzegł wybiegającego Furmana
  • 4'
    Przytomne zagranie Kucharczyka do Pinto, jednak zawodnik z Portugalii na spalonym
  • 3'
    Pinto utyka po starciu z jednym z piłkarzy Widzewa, nie wygląda to dobrze
  • 2'
    Dwaliszwili bliski odebrania piłki Lafrencowi, jednak obrońca Widzewa wycofał bezpiecznie piłkę
  • 1'
  • 0
    Warunki do gry na 20 minut przed pierwszym gwizdkiem wydają się bardzo dobre. Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów.
  • 0
    Na 20 minut przed meczem stadion w Łodzi jest wypełniony w połowie. Jest zimno, ale nie pada.
  • 0
    Na ławce rezerwowych usiądą: Wienczatek, Broź, Wawrzyniak, Ojamaa, Kopczyński, Augusto, Mikita
  • 0
    Piłkarze Legii o godzinie 18. rozpoczną w Łodzi mecz z Widzewem w ramach XVI kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Legioniści zaczną w następującym składzie: Skaba - Bereszyński, Rzeźniczak, Junior, Brzyski - Kucharczyk, Jodłowiec, Furman , Pinto, Kosecki - Dwaliszwili
Widzew ŁódźLegia Warszawa

20' Valjko Betrović

20'

91' Jakub Bartkowski