61'
81'
90'
  • 90+6'
    Koniec meczu! Legia zremisowała na wyjeździe z Żrinjskim Mostar 1:1. Gole w tym spotkaniu strzelali: Nemanja Nikolić oraz Matija Katanec
  • 90+6'
    Dziękujemy bardzo za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Moulin otrzymuje żółtą kartkę
  • 90+3'
    Cierziak wychwycił centrę Baricia
  • 90+2'
    Zakotłowało się pod bramką Legii. Filipović oddał strzał, piłka po drodze odbiła się od obrońcy i wpadła w ręce Cierzniaka
  • 90'
    Moulin stracił piłkę, próbował przerwać atak rywali, sfaulował Tomicia, ale szczęśliwie nie otrzymał żółtej kartki
  • 89'
    Cierzniak wychwycił dośrodkowanie Filipovicia
  • 87'
    Areżina zmienia Bilbiję
  • 86'
    Dużo niedokładności w obydwu drużynach. Gra jest szarpana. Zawodnicy bardziej ze sobą walczą niż grają w piłkę
  • 82'
    Żeravica zastąpił Peko
  • 81'
    Kolejny faul na Guilherme i kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Tym razem ukarany został Tomić
  • 80'
    Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Legioniści co chwile posyłali centry w pole karne Kozicia, ale finalnie żaden z mistrzów Polski nie zakończył akcji strzałem
  • 77'
    Aleksandrow faulował przy linii bocznej Filipovicia
  • 76'
    Prijović wchodzi na boisko. Z murawy schodzi Nikolić
  • 73'
    Sędzia zarządził krótką techniczną przerwę na uzupełnienie płynów
  • 72'
    Peko podał do Mesanovicia. Napastnik gospodarzy uderzył na bramkę Cierzniaka, ale snajper znalazł się na ofsajdzie
  • 70'
    Jodłowiec posłał świetną centrę lewą nogą. Nikolić uderzył piłkę głową, ale fantastyczną interwencją popisał się Kozić
  • 69'
    Filipović zmienia Todorovicia
  • 68'
    Gospodarze długo rozgrywają piłkę na swojej połowie. Rywale Legii próbują wciągnąć na swoją połowę mistrzów Polski
  • 66'
    Guilherme wykonywał rzut rożny. Rzeźniczak wyskoczył do dośrodkowania, ale w pojedynku powietrznym faulował swojego przeciwnika
  • 65'
    Kucharczyk zacentrował z lewej flanki. Piłka leciała do Aleksandrowa, lecz Bułgar został uprzedzony przez przeciwnika
  • 65'
    Broź walczył o piłkę z Katancem. Obrońca gospodarzy wybił na wszelki wypadek futbolówkę na rzut rożny
  • 64'
    Barić założył siatkę Hlouskowi. Obrońca próbował podać do kolegi z zespołu, ale napastnik znalazł się na pozycji spalonej
  • 61'
    Katanec taktycznie faulował Guilherme. Strzelec gola dla gospodarzy otrzymał żółtą kartkę
  • 59'
    Aleksandrow zastępuje na boisku Dudę
  • 58'
    Katanec wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Obrońca uciekł Hlouskowi i głową pokonał Cierzniaka
  • 57'
    Stoijkić otrzymał prostopadłe podanie od Tomivia. Obrońca gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam z Cierzniakiem, ale golkiper Legii obronił uderzenie defensora
  • 57'
    Gol dla gospodarzy!
  • 56'
    Broź po raz kolejny zatrzymał szarżującego Todorovicia
  • 53'
    Stoijkić zagrał długą piłkę do Todorovicia. Skrzydłowy próbował minąć Brozia, lecz obrońca Legii poradził sobie z rywalem
  • 50'
    Moulin przebiegł kilka metrów z piłką. Francuz podał do wybiegającego Nikolicia. Napastnik znalazł się w podobnej sytuacji jak po zagraniu Dudy, ale tym razem skutecznie wykończył akcję
  • 49'
    Duda zagrał do Nikolicia. Reprezentant Węgier złożył się do strzału, ale piłka poleciała nad poprzeczką