1/16 PP: KSZO - Legia 1:2

Źródło:

20.09.2005 15:38

(akt. 27.12.2018 15:51)

Parę minut po 19:00 rozpoczęło się spotkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim pomiędzy KSZO i Legią. Podopieczni <b>Dariusza Wdowczyka</b> nieoczekiwanie przegrywali od 43 minuty, kiedy to gola po rzucie rożnym zdobył <b>Andrzej Tychowski</b>. W przerwie z ust trenera musiało paść wiele ostrych słów. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Wyrównał w 54. minucie <b>Sebastian Szałachowski</b> pod dośrodkowaniu <b>Tomasza Kiełbowicza</b>. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 90. minucie <b>Piotr Włodarczyk</b> wykorzystując fatalny błąd obrońcy. <br><br>Relacja "minuta po minucie" dostępna jest <a href=http://relacja.legia.net class=link>tutaj</a>.
Rewanż odbędzie się w Warszawie 26 października. KSZO - Legia 1:2 (0:1) 1:0 Tychowski (43) 1:1 Szałachowski (54) 1:2 Włodarczyk (90) KSZO (3-5-2): Paweł Kapsa, Adam Warszawski, Mariusz Wysocki, Marcin Rogoziński, Łukasz Wasecki (87' Cezary Stefańczyk), Andrzej Tychowski, Adam Gmitrzuk, Jacek Berensztajn, Piotr Kosiorowski, Marcin Rogalski, Grzegorz Skwara (72' Rafał Wójcik) Legia (4-4-2): Jan Mucha, Wojciech Szala, Marcin Rosłoń, Jakub Rzeźniczak, Mirko Poledica, Sebastian Szałachowski (79' Tomasz Sokołowski II), Łukasz Surma, Marcin Burkhardt (79' Aleksandar Vukovic), Tomasz Kiełbowicz, Piotr Włodarczyk, Dawid Janczyk (56' Marcin Chmiest)