Sieku

Źródło:

09.10.2002 18:46

(akt. 31.12.2018 18:21)

Podopieczni Zbigniewa Bońka pokonali  w meczu sparingowym, który odbył się na stadionie Legii, czwartoligową Koronę Góra Kalwaria 10:0 (4:0). Mecz był jednostronnym widowiskiem, trwał 60 minut (2 x 30). W sobotę Polska zmierzy się z Łotwą.Cały mecz rozegrał Jacek Zieliński natomiast Łukasz Surma wszedł w 31 minucie zmieniając Mariusza Lewandowskiego. Bramki: Marcin Żewłakow trzy - (42, 55, 56), Tomasz Dawidowski trzy - (36, 38, 58), Mariusz Kukiełka (9-głową), Kamil Kosowski (14), Maciej Żurawski (19-głową), Artur Wichniarek (23). Sędziował: Robert Werder (Warszawa). Widzów: ok. 1 tys. Skład reprezentacja Polski: Dudek (31-Liberda) - Hajto, Zieliński, Ratajczyk, Michał Żewłakow (31-Kuś) - Kukiełka, Lewandowski (31-Surma), Kosowski (31-Zieńczuk) - Żurawski (31-Marcin Żewłakow), Mięciel, Wichniarek (31-Dawidowski).