11. kolejka Ekstraklasy

31.10.2010 21:40

(akt. 15.12.2018 08:51)

W piątek rozpoczęła się kolejna kolejka sezonu 2010/2011. Na początek GKS wygrał w Bełchatowie z Widzewem 1:0, a Jagiellonia pokonała na własnym obiekcie Polonię Warszawa dzięki trafieniu <strong>Tomasza Frankowskiego</strong>. W ciekawym sobotnim meczu Lechia Gdańsk przegrała z Koroną Kielce 0:1. Bramkę strzelił byly legionista <strong>Maciej Korzym</strong>. W debiucie trenerskim Jana Urbana, Polonia Bytom pokonała Cracovię. W niedzielę przy Łazienkowskiej Legia zagrała z będącym na fali Górnikiem Zabrze. Po meczu-horrorze górą okazali się legioniści, którzy w końcówce spotkania rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść. W Poznaniu Lech rozgromił Wisłę Kraków 4:1, mimo, iż to krakowianie pierwsi strzelili gola. Poniżej zestaw par wraz z wynikami.

Piątek 29.10.
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 1:0
90' (1:0) Marcin Drzymont

Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 1:0
86' (1:0) Tomasz Frankowski

Sobota 30.10.
Ruch Chorzów - Arka Gdynia 0:0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0:1
80' (0:1) Maciej Korzym

Cracovia Kraków - Polonia Bytom 0:1
73' (0:1) Dariusz Jarecki

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 3:1
22' (1:0) Przemysław Kaźmierczak
49' (2:0) Vuk Sotirović
74' (3:0) Remigiusz Jezierski
79' (3:1) Przemysław Kocot

Niedziela 31.10.
Lech Poznań - Wisła Kraków 4:1
49' (0:1) Paweł Brożek
52' (1:1) Dimitrije Injac
67' (2:1) Sergei Krivets
80' (3:1) Semir Stilić
90' (4:1) Mateusz Możdżeń

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:1
51' (0:1) Daniel Sikorski
88' (1:1) Miroslav Radović
90' (2:1) Bruno Mezenga

Tabela oraz terminarz Ekstraklasy

Zapraszamy też do udziału w naszym Typerze. Do wygrania meczowa koszulka piłkarzy Legii.