Paweł Wszołek

150. mecz Pawła Wszołka w Legii

23.02.2024 17:00

(akt. 23.02.2024 18:40)

Paweł Wszołek rozegrał 150. oficjalny mecz w barwach Legii w rewanżu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy z Molde FK (0:3).

Zawodnik przebywał na boisku tylko w pierwszej połowie, w przerwie został zmieniony, miał ostatnio problemy zdrowotne. Paweł Wszołek debiutował w październiku 2019 roku, w wyjazdowym meczu z Piastem Gliwice (0:2). Jako piłkarz drużyny z Łazienkowskiej zdobył 4 trofea - 2 razy mistrzostwo Polski (2020, 2021), raz Puchar Polski (2023) i Superpuchar (2023). W 150 spotkaniach strzelił 30 goli, przy 41 asystował.

Najgorsze transfery ostatnich lat

Ivan Obradović
1/13 Steeven Langil najlepiej w Legii zagrał na … pianinie, kiedy legioniści lecieli do Dublina na mecz z Dundalk w ostatniej fazie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Potem było źle lub jeszcze gorzej. Palił sziszę, zarzucał rasizm. Z jakiego kraju pochodził i barwy reprezentował Langil?