Rafał Augustyniak radość

30. urodziny Rafała Augustyniaka

14.10.2023 00:00

(akt. 14.10.2023 00:13)

W sobotę, 14 października, 30. urodziny obchodzi zawodnik Legii Warszawa, Rafał Augustyniak, który reprezentuje "Wojskowych" od lipca 2022 roku.

Rafał Augustyniak zadebiutował w Legii w meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy (sezon 2022/2023), z Piastem Gliwice (2:0). Pojawił się na boisku w 63. minucie, zastępując Lindsay'a Rose'a.

"August", który występuje w stołecznej drużynie na środku obrony, zagrał łącznie 41 spotkań w barwach "Wojskowych", strzelił 4 gole, obejrzał 8 żółtych kartek. Zdobył Puchar Polski (2023) i Superpuchar (2023), awansował do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy.

W obecnym sezonie wystąpił 11-krotnie w "jedynce", został napomniany 3 żółtymi kartkami. Pod koniec września br. zagrał w III-ligowych rezerwach (1:1 z Pogonią w Grodzisku Mazowieckim) i był to dla niego powrót do rywalizacji po miesięcznej przerwie, spowodowanej problemami z mięśniem dwugłowym.

Z okazji urodzin, cała redakcja Legia.Net życzy "Augustowi" dużo zdrowia, jak najlepszej formy, szczęścia i radości w życiu prywatnym. Wszystkiego najlepszego!