Amica Wronki - Legia Warszawa 0:2 (0:1)

Źródło:

05.11.2005 18:30

(akt. 27.12.2018 06:09)

W spotkaniu 13. kolejki Orange Ekstraklasy piłkarze warszawskiej Legii wygrali czwarty ligowy mecz z rzędu pokonując we Wronkach miejscową Amikę, 2:0 (1:0). Pierwszego gola w 17. minucie po znakomitej indywidualnej akcji <b>Bartosza Karwana</b> zdobył wypożyczony z Amiki do Legii <b>Marcin Burkhardt</b>. W 53. minucie na 2:0 podwyższył <b>Sebastian Szałachowski</b>. <br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Zapis relacji minuta po minucie</a>.
Amica Wronki - Legia Warszawa 0:2 (0:1) 0:1 M.Burkhardt (18) 0:2 Szałachowski (53). Sędzia: Zdzisław Bakaluk (Olsztyn). Żółte kartki: Dziewicki (86) - Karwan (86), Ouattara (89). Widzów: 3 000. Amica: 33. Radosław Cierzniak - 2. Paweł Skrzypek, 6. Marcin Wasilewski, 13. Jarosław Bieniuk, 5. Piotr Dziewicki - 7. Rafał Murawski (82, 20. Arkadiusz Bąk), 24. Jaromir Simr (74, 11. Karol Gregorek), 21. Zbigniew Grzybowski (59, 18. Mateusz Bartczak), 9. Marcin Kikut - 10. Jacek Dembinski, 14. Ilian Micanski. Legia: 1. Łukasz Fabiański - 11. Tomasz Kiełbowicz, 19. Marcin Rosłoń, 29. Mousa Ouattara, 16. Veselin Djoković - 14. Bartosz Karwan, 8. Łukasz Surma, 28. Marcin Burkhardt (57, 7. Tomasz Sokołowski II), 20. Sebastian Szałachowski (84, 25. Jakub Rzeźniczak) - 9. Piotr Włodarczyk, 15. Dawid Janczyk (69, 21. Marcin Chmiest).