Andre Martins: Cieszymy się z trzech punktów

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

13-04-2019 / 21:16

(akt. 14-04-2019 / 00:25)

- Sądzę, iż zagraliśmy solidne spotkanie. Wiedzieliśmy, iż rywale są groźni po stałych fragmentach gry.  Po przerwie szybko strzeliliśmy jednak dwa gole i później kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia. Wykreowaliśmy parę dogodnych okazji strzeleckich - powiedział po meczu z Pogonią Szczecin Andre Martins, pomocnik Legii Warszawa.

- Wygraliśmy, zrównaliśmy się punktami z Lechią – to niezwykle nas cieszy. Za nami niezły mecz. Jesteśmy naładowani energią, złapaliśmy pewność siebie i musimy to kontynuować.

- Co wydarzyło się w przerwie? Nic szczególnego. Poprzednio w Zabrzu również zaczęliśmy nie najlepiej, a wszyscy wiemy ile punktów przywieźliśmy do Warszawy.  Wiedzieliśmy, że musimy podnieść się w drugiej połowie i zdobyć dwie-trzy bramki. Udało się. Cieszymy się z satysfakcjonującego rezultatu.

- Aleksandar Vuković często nam pomaga. Nowy szkoleniowiec świetnie zna klub, otoczkę, zawodników, ponieważ jest przy Łazienkowskiej od dłuższego czasu. Piłkarze, „Vuko” i jego sztab wykonuje bardzo dobrą robotę. Za kadencji trenera Ricardo Sa Pinto również solidnie trenowaliśmy, aczkolwiek wyniki były przeciętne. Nie potrafię wytłumaczyć tej różnicy. Teraz być może czujemy się po prostu pewniej na murawie.

- Znajdujemy się w dobrym momencie, lecz dalej musimy ciężko pracować. Zobaczymy co pokaże przyszłość.

Komentarze (27)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
A my cieszymy się z 3 pkt Twojej gry i formy całego zespołu. Mocno Legia!!!!
Czyli nie wszyscy sprowadzeni przez Ryszarda kopacze to ogórki....
Chyba tylko jeden
Domyślny awatar Pułkownik
 • 0 / 0
najciekawsze jest to, że wszyscy mówią o tej grupie portugalskiej, a tak naprawdę Medeiros kluczowy gracz, Martins to samo, Rocha wygląda na to, że będzie średniakiem, Agra niewypał, a Cafu przyszedł wczesniej i tez jest kluczowy... a podobno to niby taki wielki problem Legii
Generał
 • 0 / 0
"Andre Martins: Cieszymy się z trzech punktów"

no facet...:):):):):)
No i okazuje się, że RSP zostawił po sobie parę pozytywów: Martins, Medeiros, powoli rozgrywający się Rocha i rzucony na szerokie wody Majecki. To tyle z pozytywów.
Domyślny awatar Pułkownik
 • 0 / 0
czy ja wiem, dał szanse Kulo, Wietesce, jakby nie patrzeć zbudował Jędze na ŚO, a także Szymańskiemu dał grać niezależnie od formy
Podpułkownik
 • 1 / 0
Cieszy mnie, że mimo zwolnienia portugalskich szkoleniowców, portugalscy piłkarze nie postanowili zwolnić nowego szkoleniowca.
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Bardzo dobry zawodnik, jeden z najlepszych w Legii:)
Generał broni
 • 0 / 0
Masz zdecydowaną rację ale Martins potrzebuje obok siebie silnego pomocnika który zablokuje środek.
Jesteś obecnie najlepszym zawodnikiem w Legii wykonujesz ogromną pracę gigantyczną pracę !!! aż strach pomyśleć jak Cię zabraknie za ''kartki''
Martins super zawodnik. Wykonuje tytaniczną pracę w środku pola.
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 4 / 0
Smieszne, że od odejscia Sa Pinto Rocha i Medeiros grają lepiej.
Generał
 • 6 / 0
nie tyle śmieszne co pocieszające....
Śmieszne? To chyba niewłaściwe słowo. Tak czy inaczej dobrze, że tak właśnie jest.
Domyślny awatar Pułkownik
 • 1 / 0
powiedzmy, ze jest to dziwne;)
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 4 / 0
Nie ma co narzekać na graczy. Sam byłem na początku sceptycznie nastawiony do kolonii z jednego kraju. Ale póki co Martins, Medeiros, Rocha ok. Agra na minus.
w każdym naborze musi być słaby punkt tutaj jest nim agra ,a kto wie może też zacznie lepiej grać ?
Podporucznik
 • 0 / 0
Narzekaliśmy na nieudany zaciąg portugalski a wychodzi na to że prawie wszyscy tu wypalają ( poza Agrą ale może i on wypali). Dawno nie było takiej skuteczności. Na 5 sprowadzonych ( juniorów nie liczę) czterech wypaliło. Oby Legia utrzymała taką skuteczność.
Domyślny awatar Podpułkownik
 • 0 / 0
Przyznaję sam pisałem o tworzeniu kolonii ,wypada przeprosić .Tu Pinto podobnie jak Hasi miał dobre rozeznanie na rynku .Co do Agry niewypał .
Na naszą ligę to kawał gracza. Waleczny,techniczny, inteligentny. Bardzo dobry transfer. Rocha coraz lepszy. Medeiros-wiadomo. Jeśli z Agry nic nie będzie to i tak super skuteczność w transferach.
Bardzo dobrze podsumowane
Kapitan
 • 2 / 0
Kartki, kartki, kartki... Mądrze i inteligentnie w tym temacie w następnych kolejkach.
Chorąży
 • 1 / 0
To teraz zaczyna byc nasza największa bolączka
Damy radę kadra szeroką ławka mocna
Cieszymy sie bardzo ale oby tem sędzia już nam nie gwizdał
Generał broni
 • 0 / 0
Myć do okręgówki, jakby go pogonili z boiska, to czegoś by się nauczył.