News: Arkadiusz Piech: Chciałem zaistnieć w Legii

Arkadiusz Piech zadebiutował na wypożyczeniu

17.01.2016 00:55

(akt. 04.01.2019 13:25)

Arkadiusz Piech zadebiutował w AEL Limassol. Cypryjski klub wypożyczył napastnika na pół roku, a w sobotę ograł lidera rozgrywek AEK Larnaka 2:0. Polak grał przez 59. minut, a w pierwszej połowie za faul taktyczny na nim, czerwoną kartkę zobaczył David Catala.

Bramki dla AEL-u strzelili Adrian Sardinero oraz zmiennik Piecha, Frank Feltscher. AEL zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli. W kadrze ekipy z Limassol znajduje się m.in.  także inny Polak - bramkarz Łukasz Skowron oraz Macedończyk pamiętany z gry w Wiśle Kraków, Ostoja Stjepanović.

Piech przy Łazienkowskiej rozegrał jedenaście spotkań i nie strzelił żadnego gola w pierwszym zespole.