Adam Dawidziuk

Źródło:

04.06.2005 17:01

(akt. 28.12.2018 15:24)

W rozegranym w sobotę 4 czerwca w Baku na stadionie imienia Tofika Bahramowa spotkaniu eliminacji mistrzowstw świata, reprezentacja Polski pokonała Azerbejdżan 3:0 (1:0) i awansowała na pierwsze miejsce w swojej grupie. Wynik meczu otworzył w 27. minucie <b>Tomasz Frankowski</b>. W 57. minucie spotkania uderzeniem głową na 2:0 podwyższył <b>Tomasz Kłos</b>, a na 12 minut przed końcem rezultat spotkania ustalił <b>Maciej Żurawski</b>.
Azerbejdżan - Polska 0:3 (0:1) 0:1 Tomasz Frankowski (27) 0:2 Tomasz Kłos (57) 0:3 Maciej Żurawski (78) Polska: Jerzy Dudek - Marcin Baszczyński, Tomasz Kłos, Jacek Bąk, Tomasz Rząsza - Kamil Kosowski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak (89' Arkadiusz Radomski), Sebastian Mila (84' Marek Zieńczuk) - Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski (55' Andrzej Niedzielan). REZERWOWI: Artur Boruc (bramkarz), Tomasz Kiełbowicz, Mariusz Lewandowski, Bartosz Ślusarski.