Azerbejdżan - Polska 1:3 (1:0)

02.06.2007 20:01

(akt. 23.12.2018 01:27)

Reprezentacja Polski pokonała w meczu wyjazdowym eliminacji Mistrzostw Europy 2008 drużynę Azerbejdżanu 3:1. Gola dla gospodarzy, który otworzył wynik spotkania strzelił <b>Bronimir Subaszic</b>. Po przerwie strzelali już tylko Polacy, a konkretnie <b>Euzebiusz Smolarek</b> oraz dwukrotnie <b>Jacek Krzynówek</b>. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedzieli legioniści, <b>Łukasz Fabiański</b> i <b>Grzegorz Bronowicki</b>. Pełne 90 minut zagrał negocjujący z Legią <b>Jacek Bąk</b>, podobnie jak były gracz "wojskowych" <b>Artur Boruc</b>. Inny były zawodnik Legii, <b>Marek Saganowski</b> wszedł na murawę w 57. minucie i zanotował dobry występ.
Azerbejdżan - Polska 1:3 (1:0) Subaszic (5. min.) - Smolarek (63. min.), Krzynówek (66., 90. min.) Żółte kartki: Walijew, Dżawadow i Gurbanow (Azerbejdżan) oraz Wasilewski (Polska) Azerbejdżan: Welijew - Karimow (70' Haszimow), S. Abbasow, R. Gulijew - R. Abbasow, Czertaganow, A. Gurbanow (65' I. Gurbanow), E. Gulijew, Imamalijew - Subaszic, Mamiedow (53' Dżawadow). Polska: Boruc - Wasilewski, Bąk, Żewłakow - Błaszczykowski (57' Łobodziński, Dudka, Lewandowski, Krzynówek - Żurawski (57' Saganowski) - Smolarek, Rasiak (81' Sobolewski)