Bilans wypożyczonych: Dobry mecz Jędrzejczyka

29.03.2009 22:24

(akt. 18.12.2018 00:20)

Pełne 90 minut zagrał wypożyczony z Legii do Dolcanu Ząbki <b>Artur Jędrzejczyk</b> w meczu z Górnikiem Łęczna. Był to występ bardzo przyzwoity, Dolcan zwyciężył 2:0. W Ząbkach nie zagrali ani minuty pozostali legioniści - <b>Wojciech Trochim</b> i <b>Adam Frączczak</b>. Cały mecz w barwach Zagłębia Sosnowiec zaliczył <b>Maciej Gostomski</b>. Niestety nie uchronił swego zespołu od porażki z Polonią Słubice 1:2. Po tej przegranej Zagłębie zajmuje 9. miejsce w tabeli ze stratą 11 punktów do lidera.
Kontuzji doznał Hiszpan Mikel Arruabarrena i nie wystąpił w barwach Eibar, które przegrało na własnym stadionie z Rayo Vallecano 0:1. Wojciech Wocial również nie wybiegł na boisko, jego Znicz Pruszków wygrał ważny mecz z Wisłą Płock i awansował na pozycję lidera. Dwie bramki dla Znicza strzelił Tomasz Chałas, który jesień spędził w Legii w Młodej Ekstraklasie. W II lidze w grupie wschodniej Pelikan Łowicz pokonał 3:1 Przebój Wolbrom. W 69 minucie na boisku pojawił się młody Paweł Kozub.